Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ако можехте да избирате с кого/ коя, бихте ...

Препоръчан отговор

изкарали/преживели карантина/ извънредно положение?

Смело и със снимки може, в рамките на общоприетото?

И фантазия също, че иначе за скуката и тривиалното, се сещаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

С първата л друго не ми трябва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, petie1 написа:

С първата л друго не ми трябва

Пояснете. Така никой, или повечето не се сещат, и не могат да завиждат, или да се стремят към подобно/а.

защо се присети след три месеца да активизираш тема, а и има у-плашени дори?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Maleficient написа:

Пояснете. Така никой, или повечето не се сещат, и не могат да завиждат, или да се стремят към подобно/а.

защо се присети след три месеца да активизираш тема, а и има у-плашени дори?

Ами вчера тази тема ми излезе като чисто нова но явно е било буболечка във форума...

Първото Л в подписа ми е име на жена второто е име на ОС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Silvering написа:

с Малефчето

Душичка :*

А, къде? Мадагаскар? Аз ще ти мажа гръбчето да не изгаря, а ти ще ми носиш коктейлчета...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Maleficient написа:

Душичка :*

А, къде? Мадагаскар? Аз ще ти мажа гръбчето да не изгаря, а ти ще ми носиш коктейлчета...

За там няма самолети ся. Можем да идем в Майорка. Ти ще ми мажеш гръбчето, аз ще ти мажа бедрата, пък някой друг ще ни носи коктейлчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Silvering написа:

За там няма самолети ся. Можем да идем в Майорка. Ти ще ми мажеш гръбчето, аз ще ти мажа бедрата, пък някой друг ще ни носи коктейлчета.

Не смея да се надявам съвсем, че тук дебнат и веднага биха те офертирали, и някакви бидета намесили дори, а не искам романтиката ни да се "скопи" (грозна дума)- но като не знам на иврит по-богоугодна, така е...

Майорка, звучи добре, но да не излезе че бързо се съгласявам, пък сега...ще си помисля до ... ханука –не става, далече е- за пасха, е късно, шавуот- може би, ама на Майорка, едва ли има значение.  Давай датите, и нека Силата бъде с нас!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Maleficient написа:

Не смея да се надявам съвсем, че тук дебнат и веднага биха те офертирали, и някакви бидета намесили дори, а не искам романтиката ни да се "скопи" (грозна дума)- но като не знам на иврит по-богоугодна, така е...

Майорка, звучи добре, но да не излезе че бързо се съгласявам, пък сега...ще си помисля до ... ханука –не става, далече е- за пасха, е късно, шавуот- може би, ама на Майорка, едва ли има значение.  Давай датите, и нека Силата бъде с нас!!!

мислех си за последната седмица на август?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Silvering написа:

мислех си за последната седмица на август?

Живи-здрави :) звучи екстра! че имам едни служебни неща да уреждам като преместване, но ще ти пиша, и ако трябва болничен ще си взема ;) Все пак Майорка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Maleficient написа:

Живи-здрави :) звучи екстра! че имам едни служебни неща да уреждам като преместване, но ще ти пиша, и ако трябва болничен ще си взема ;) Все пак Майорка...

Да купувам билети значи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване