Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Препоръчан отговор

току-що, tonit1968 написа:

Я ме просвети, че верно не вдявам.

Еми долу по средата плакат в Атака, на вашия човек. Номер 29, за кмет на Варна.

Някакъв филтър ли имате имплементиран в мозъците?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато мисли бавно кво да отговори....Опитва се да ми обясни, че като бил Костадин преди десетилетие в разни други патреотични партии, значи е същият като тях. Преди 10 години  и повече аз вярвах първо на седесета, царе и т.н. Но те излъгаха моите очаквания. Преди 2 години Пламен Пасков ми беше некакъв смешник, дето приказва глупости. Ама ...времето и опитът си казват своето. Ако не беше възраждане, щях да заложа на БСП, въпреки че не са толкова леви и патриотични, колкото ми се иска. Възраждане не е определено ляво ли е дясно ли е, но ще го преглътна засега. 

Както и да е Пламен Пасков като говори нещо, показва и доказва. Посочва си източниците си и можеш сам да видиш за какво става дума. Остава ти даже и да не вярваш, сам да си провериш и да помислиш. Е проверявал съм и съм си мислил. Така че му вярвам. И му се възхищавам на мозъка.Аз така не мога. Е ако ме питаш за коли е друга работа, де. 

Та за Костадин - вярвал е в нещо, бил е в организация. Видял е е нещо е гнило - бегал е. Създал си е своя партия от нулата и постоянно я увеличава без пари и с гол ентусиазъм и огромни познания. Човек се развива. Получава подкрепа и предателства. Нормално и това го разбирам. Докато бяха 1 процент никой не им обръщаше внимание. Патреотите през това време се издъниха тотално- шкембе войвода, магарешки, волен ....Циркове. Стана подкрепата 2 процента - почнаха подигравки и оливане с помии. Сега треперят Възраждане да не би да успеят да влезат в парламента и настава паника. Ако бях на мястото на Костадин щях да си взема бронежилетка и наистина да се движа с охрана. Ама няма пари за това. За съжаление. Съжалявам, че не взимат пари от Русия, ама и там са едни байдъновци за съжаление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма престъпление бе, преди малко ми разправяше, че нямал общо с Волен. Показах ти, че има.

ГЗ му е зейнал за власт, по някакъв начин успява да мотивира бедните духом. По едно време и аз агитирах за него.

Само с гербавите и ДПС не е играл в комбина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обяснявах ти, че няма нищо общо като характер и начин на действие с Волен. Да има общо като идеи, начин на мислене и говорене. Факт. Иванчо, ако не искаш власт, за чии ще правиш партия и ще се бориш за електорат? Въпроса е за какво ти е тая власт. И щом успява да привлича хора - евала му на акъла. Сега кой е беден духом и кой не е спорен момент- ти определено си.

И като си агитирал за него те разколебеха некви неща, дето ти ги говорят враговете му. Не си се видял с човека а си повярвал на некви анонимници и платени путки. Евала брато, много си умен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, tonit1968 написа:

Костадин няма нищо общо с Волен, единият съм го видял лично, другият съм го следил по медиите.

Ся последно обърна плочата, или просто си имаш проблеми и не помниш кво си писал преди точно 5 чАса?

Цитат

Не си се видял с човека

Кво да се гледам с мерзавци, дето трият въпроси към тях? Ще почне да го увърта като тебе точно, тука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остави ме мене, обясни за себе си. Що заеба Възраждане - щото прочете няколко лъжи и им повярва много бързо, без да провериш фактите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хората чистят тролските глупости. Поне на тяхната територия. Не става да идеш някъде на гости и да оповръщаш всичко защото нещо не ти е добре.

Какво не разбра за tonit1968? Видял е лично Костадинов, а Волен  само по дебилизора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз плочата не съм обръщал, ти пак си в некакъв филм. Костадин в момента няма да налети на бой на който и да е. Пообръгнал е  и оръжието му е правото. По бавно става, но всеки позволил си да го клевети си получава заслуженото. От съда. Волен , счупеният Волен, 60 кила с мокри дрехи се петляви и прави свинщини. Да така е , но това си е мъжко. Мъжкарско, но не политическо.

Малко от Австралия.

Иване, как си с руския? Не панимаеш?

Дам, сега в Австралия забраняват правото на протести и митинги. Ако мине номера същото ще последва в Америка. И тогава в скъпият ни Ес ще дойде. Демокрация по демократично. А си излязъл на протест, а си в дранголника за 5 годинки. Да живее демокрацията, братският американски народ и Ес. Амин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Филипов написа:

Хората чистят тролските глупости. Поне на тяхната територия. Не става да идеш някъде на гости и да оповръщаш всичко защото нещо не ти е добре.

Нетът е моята територия, ако не знаеш - сипвам им в още 4-5 форума. И глухите да чуят, какво са си наредили в програмата. Всеки да си прави изводи, аз само инфо им давам. Не да се крият и да трият.

преди 31 минути, Филипов написа:

Какво не разбра за tonit1968? Видял е лично Костадинов, а Волен  само по дебилизора.

Разбрах, вече е влюбен, баш по женски е омаян от харизмата му.

преди 36 минути, tonit1968 написа:

Остави ме мене, обясни за себе си. Що заеба Възраждане - щото прочете няколко лъжи и им повярва много бързо, без да провериш фактите?

Кое е лъжа ся? 6 партии ли не е изръшнал, данъците ли няма да вдига, казарма ли не иска?

Кое не е вярно? Постове ли не трие, кво значи трол?

Питам го като човек, по-вредни са от ГЕРБ дори, тролщина било.

Кое не е трощина, да стана лумпен като воленовия матрял?

п.с. AKedOLTg6G1ACW1u7gMFTxyzvpKHCpr4ZkOQStSa

344 хил. абонати и аз го следя, като Пасков ама не мерзавец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минал е през няколко партии - факт. Кое е лошото и престъпното. Предал ли е някой или него са предали. Прогледнал е човека, търсил е своя път и накрая го е намерил. Данъците трябва да не са плосък данък нисък а ддс високо. Казарма трябва. 

Ти си мижитурка, вярваща на вресливи лъжци и платени дезинформатори. И понеже друго не можеш тролстваш и се гордееш с това. Вместо да градиш нещо се опитваш да рушиш. Вредител, по-нисък от най-ниското. Боклук. Лумпен си от всякъде. Само не разбрах кога имаш време да ходиш на работа. 

Коментирай важните неща а не някаква си личност. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, tonit1968 написа:

Минал е през няколко партии - факт. Кое е лошото и престъпното. Предал ли е някой или него са предали. Прогледнал е човека, търсил е своя път и накрая го е намерил. Данъците трябва да не са плосък данък нисък а ддс високо.

Нищо, нека фанатиците му знаят какво им е приготвил. Всеки си решава, давам директен линк към програмата им. Повечето не бяха чували, че иска драстично покачване на данъци. Чак не ми вярват в началото, кой нормален ще се върже на това да го подкрепя.

Казарма трябва. 

Нека фанатиците му знаят че в казармата може да акат кръв от кофтито храна, а отношението е баш като към затворник. Шапкар звучи грозно, а лекар - шапкар е като чирак на д-р Менгеле. Разболееш ли се сериозно в казармата може и да излезеш с краката напред.

Ти си мижитурка, вярваща на вресливи лъжци и платени дезинформатори. И понеже друго не можеш тролстваш и се гордееш с това. Вместо да градиш нещо се опитваш да рушиш. Вредител, по-нисък от най-ниското. Боклук. Лумпен си от всякъде. Само не разбрах кога имаш време да ходиш на работа. 

Айде поредния чичак ми прави сметка на парите! Гледайте си вашите мизерни доходи, не гледайте у мойта паничка.

Коментирай важните неща а не някаква си личност. 

Възраждане е лидерска партия, Възраждане е Копейкин. Дори Пасков не членува там, а шапкарят Дренчев само мънка.

Пасков и той шапкар, м/у другото. Милицайки и военни при тях, роднина - милиционер - роднина - милиционер - ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За няколкото партии г;едайте герберастките кадри като тома биков, наша цецка, и още един вагон висши + много рояци калинки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Филипов написа:

За няколкото партии г;едайте герберастките кадри като тома биков, наша цецка, и още един вагон висши + много рояци калинки.

Браво Филипов, страхотни линкове ми носиш! Бабичките припадат от ужас като чуят някой, който му е по-важно да живее що годе нормален живот, да иска да пътува, вместо да им повтаря кухите мантри. Викат ми безродник, предпочитал съм свободните командировки, пред туй да сме 9 милиона добитък, като при Тато.

Давай, носи ми още такива. ьТВ имат половин милион последователи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разделението вече стигна абсурдни величини. Ваксинирани и неваксинирани се гледат подозрително и се обвиняват едни други в престъпление и идиотизъм, докато всъщност са жертви на една и съща система. Покорните през два дена допускат да им бъркат в носовете, за да могат да ползват елементарни обществени услуги и да влизат в заведения, да работят, да учат и изобщо да живеят. И дори не осъзнават ужаса и веригите на това, което се случва.
Всеки ден ни пробутват АМН. Законът "Ако мине номера!". И в много случаи минава. От страх за живота и здравето си, мнозина загубиха свободата и правата си. И продължават да се страхуват. Вече и те без да знаят от какво. Треперливо слушат статистиката за починалите, без дори да се замислят от колко други болести може да се умре.
Родители позволяват децата им да се задушават под маските и да им бъркат в носовете. Уж за тяхно добро. Други бранят децата си и не позволяват те да бъдат превърнати в опитни зайчета.
Всъщност това е дилемата днес. Дали да запазим свободата и правата си. И светът такъв, какъвто го познавахме и в какъвто доскоро живеехме. Или блеейки, с маски на лице, да допуснем да ни бъркат в носове и по други части, да ни ваксинират с неизвестни вещества и след това да наблюдават какво ще се случи с нас. И изборът ще е точно наш! Дали да се борим или да умрем живи!
Аз няма да допусна да ми правят тестове. Няма да ходя по заведения, в които има такива изисквания. Няма да пазарувам в магазини, където съблюдават строго изискванията за маските. Няма да се ваксинирам и няма да се изследвам. О, и няма да Ви плащам! Защото ще се научите по трудния начин, че свободата има цена, която Вие никога не можете да платите!
Елена Гунчева

https://www.facebook.com/watch?v=229072859194455

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теточков, как живеете с това? Скъсвате се да ревете за свобода, а всъщност ни пробутвате ограничения за пътуване и дори робство. Сещаш се, там дето от ядене на вафли почваш да акаш кръв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Костадин Костадинов: Като суверенна държава трябва сами да охраняваме границата си 

"Така изглеждат пътищата, по които преминават ежедневно полицаите, охраняващи границата"

Не сме държава  и всички управници досега трябва да се скрият просто от българите които предадоха, продадоха,та стигнахме до колониална зависимост!
      САЩ: В БЪЛГАРИЯ ДЪРЖАВНИТЕ РЕШЕНИЯ СЕ ВЗЕМАТ ОТ ОЛИГАРСИ И ПРЕСТЪПНИ ГРУПИ (28.04.2021)

ТЕ СЕ ГАВРЯТ С БЪЛГАРИЯ

Костадин Костадинов ПОСТАВЯ НА МЯСТОТО евроатлантическите субекти в България

Честно казано с Люба Кулезич - Епизод 114 по Телевизия Евроком

"АКТУАЛНО ОТ ДЕНЯ" с водещ НИКОЛАЙ ГРОЗДАНОВ (28.04.2021)

Централна емисия новини (28.4.2021)

"ДУМАТА Е ВАША" с водещ СТОИЛ РОШКЕВ (28.04.2021)
      Кое е важно за България сега?

ИТН ВЪРНА МАНДАТА „НА СЕКУНДАТА“ (28.04.2021)

СЪС СКЪСАН ФЕС ПРЕСРЕЩНАХА ДЕПУТАТИТЕ НА „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ (28.04.2021)

"ДЕНЯТ" с Веселин Дремджиев, 28 април 2021
      ИЗВЪНРЕДНО - ПОКУШЕНИЕТО СРЕЩУ ВЪЗРАЖДАНЕ!

На 30 ноември от 9:00 ч. в Софийски градски съд започва незаконното дело на
      антибългарската мутро-мафиотската хунта по забраната на единствената и най-голямата
      опозиционна политическа сила в България - Възраждане.
      ❌ Това е второто дело по заличаване на партия в българската история, като първото се случва по времето на
      комунизма с БЗНС, а нейният ръководител Никола Петков бива обесен.
      ⚠️ Органите на държавата ни като ДАНС и НАП са превърнати буквално в бухалки и ударни структури на
      мафията срещу всеки, който е неудобен, както и #медиите които удобно не отразяват и
      дори не споменават случая.
      🚨 Чрез натиск и заплахи ДАНС принуждават част от хората
      явили се на учредяването на Възраждане да се откажат от подписите си.
      ❌ От около 60 души, които искат да свидетелстват срещу незаконните и нечовешките репресии на ДАНС,
      само 6 са допуснати от съда. ✅ Вашата подкрепа ни е нужна най-много точно сега!
      ✅ Призовавам всеки, който е в или наоколо София да дойде на 30 ноември в 9:00 ч. пред
      Софийски градски съд. А който не може, да каже на познати и на приятели.
      ❌ Излишно е да споменавам, че нито една медия не отрази и няма да отрази това правилно, затова
      СПОДЕЛЕТЕ видеото за да достигне до възможно най-много хора.
      🔥 Гарантирам ви, че
      ние НЯМА да се предадем!
      🔥 Ще се борим до край!
      🔥 Ще се борим до победа!
      🔥 И ще я
      постигнем!
      🔥 Но това може да стане само и единствено с вашата подкрепа – подкрепата на
      българския народ!
      🇧🇬 Бъдете с нас.
      🇧🇬 Да живее България!
      #КостадинКостадинов #Възраждане #Заличаване #Покушение #Забрана #ОСТАВКА
      #ДАНС #НАП #Мафия #Мутри #МафиятаВън #МутриВън #ЗааедноМожемВсичко #Хунта
      #Репресии #Прокуратура

АЗ СЪМ С ВАС!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване