Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Препоръчан отговор

преди 45 минути, Michigan111 написа:

Но да не забравяме и субсидията 😁

Верно огромен пропуск. 7 цифрена сума, 1 600 000 лева чисто, инак Пасков не спира да реве за дарения, и взема пари да си пропагандира партията.

А да, и членския внос.

Инак послъгват, че всичко било на доброволни пожертвования.

Живи да ги ожалиш. Като им кажа че приказват едно правят друго - скъсват се да трият. 

7 цифрени суми управляват, с тенденция и по 10 хилки да почнат да им капят на месец връз тия...

И парички от разни фирми да лобират  за нещо си...

Сущий Левски! То кой ли не се обърса у него.

Кво ли е обещал на Филипов, за 2 кила сирене не си струва да си оцапаш мод правата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, tonit1968 написа:

наемен работник, на заплата

Не позна. Просто работник на черно, който не плаща осигуровки, но затова пък пищи за 10% ДОД. И общо взето изписа фермани за 5 ст. евентуално увеличение.

преди 24 минути, IvanKirov написа:

7 цифрена сума,

Толупий банкянски къта на порядък повече. Гкедай в неговото "канче".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Филипов написа:

Не позна. Просто работник на черно, който не плаща осигуровки, но затова пък пищи за 10% ДОД. И общо взето изписа фермани за 5 ст. евентуално увеличение.

Как 5 стинки бе, пробвай да залъжеш някой в ИТ сектора с 3 бона чисти. Ти внасяш 45 лева ДОД, аз 300, и пак ви се види малко! Получаваме една и съща (липса на) "услуга" от "държавата. Искаш да плащам не 6 пъти повече от тебе, а 10 пъти повече? И да сме равни в мизерията?

Искате да накажете предприемчивите хора, че на вас не ви се учи нещо полезно.

преди 17 минути, Филипов написа:

Толупий банкянски къта на порядък повече. Гкедай в неговото "канче".

Еми не съм го избирал аз тоя, че да ми държиш сметка на мене. Твойто поколение ме лашка м/у катастрофите на БСП, и драгалевския циганин, мадридския мошеник, после охранителят му.

На крива круша крив пърт, управниците са копие на народа си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, IvanKirov написа:

7 цифрени суми управляват, с тенденция и по 10 хилки да почнат да им капят на месец връз тия...

Като спомена Пасков,  сещам се как преди години се беше захванал с исторически теми, и най вече да раздухва лъжите около славянството и отричаше българските историци,  защото отказваха да дискутират въпроса.   В същото време, "историк" Костя прави друго видео за Паисиевата история и се възмущава от тези, които отричат славянството, дебили ли ги наричаше, идиоти ли, нещо такова.  

Е, 7 цифрената сума и перспективата за по голяма такава (субсидията ако влезнат в партийния дом) рязко ги накара да забравят различията в миналото 🤣

Пасков, честно казано,  беше свършил доста добра работа като за любител историк и амбицията му ми допадаше.  Но заради тази липса на морал ми падна в очите.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как ги сметнахте тея 1600000 лева субсидия?  Нали знаете, че за лъжи се ходи в съда. милион и шестотин като го разделиш на 11 прави 160 хиляди гласа малоумници. Я погледнете кви гласове е хванала Възраждане и за колко време. Кви сте ми ИТ специалисти, прости бакалски сметки не може да правите.

Възраждане е минало доста ревизии от сметната палата и е доказала какво получава и какво харчи. А за предизборни кампании се харчи. И тия 600 800 хиляди се стопяват за седмици. Нали сте "бизнесмени" и сте икономически грамотни? Или май не.

За "вилата" на Костадин още ли плямпате глупости, като си има факти колко струва, колко е голям и колко време ще го изплаща. Лесно е да очерниш човек. Странно как не виждате истинските бандюги. Голям страх ви тресе тоя човек да не влезе в парламента и от там да зине. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, tonit1968 написа:

Как ги сметнахте тея 1600000 лева субсидия?  Нали знаете, че за лъжи се ходи в съда. милион и шестотин като го разделиш на 11 прави 160 хиляди гласа малоумници. Я погледнете кви гласове е хванала Възраждане и за колко време. Кви сте ми ИТ специалисти, прости бакалски сметки не може да правите.

Възраждане е минало доста ревизии от сметната палата и е доказала какво получава и какво харчи. А за предизборни кампании се харчи. И тия 600 800 хиляди се стопяват за седмици. Нали сте "бизнесмени" и сте икономически грамотни? Или май не.

Нямам входните данни да ги сметна, сумата я прочетох у статия на вестник. Хубаво, 700 000 да са, това са пари за няколко възрожденски къщи на морето.

преди 1 час, tonit1968 написа:

За "вилата" на Костадин още ли плямпате глупости, като си има факти колко струва, колко е голям и колко време ще го изплаща. Лесно е да очерниш човек. Странно как не виждате истинските бандюги. Голям страх ви тресе тоя човек да не влезе в парламента и от там да зине. 

Виждаме бандюгите бе, нали Копейкин всичките бандюги е изръшнал. Станал е професор в тия науки.

Вие не виждате ли как ви баламосва? Ей тъй на гол задник ще излезем от Нато, Ес, ще си купим армия и ще си построим АЕЦ.

И деца ще ви направим, другарки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уф, сега пък една задна част от тялото била нецензурна. Дежурният възпитател ще изгрее къде по икиндия.

То самият форум е едно такова нецензурно, инак се пъчат да са номер 1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само обърнете внимание, 4 коментара под видеото, Пламен няма как да изключи брояча ама мигновено ги изтрил.

Докато хвали Волен.

Лика прилика са си с Копейкин, разликата е че последният още не си е снимал бубата.

Paskov.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо, което прилича на мутра, държи се като мутра, има криминално минало и висящи дела - ?  Е те това нещо Симон кво е. Даже не му се получава да наподоби разследващ журналист. Както и да е. Показателно е кога се появяват такива смрадни - точно по време на кампании. Ма нищо де. Толкова нса съшити с бели конци, че просто правят реклама. Лоша реклама няма. Факт е - 1 процент, после 2 процента, после 3 и сега ще видим колко. Тия помии просто предизвикват интерес и възрожденците растат. Така че благодарим ви помиярчета. 

https://www.facebook.com/watch/?ref=notif&v=222587729807478

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, IvanKirov написа:

Еми не съм го избирал аз тоя, че да ми държиш сметка на мене.

Не си избирал и Възраждане и в частност Костадинов за да гледаш и нашите канчета. За да се нервиш"

Има една стара пословица за сламката и гредата.

И ако продължаваш да се пънеш - Докажи обратното - работиш на черно и не плащаш осигуриовки. А това си е престъпление във всяка държава. Справка за какво е лежал Алфонсо - не е за убийствата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Филипов написа:

И ако продължаваш да се пънеш - Докажи обратното - работиш на черно и не плащаш осигуриовки. А това си е престъпление във всяка държава. Справка за какво е лежал Алфонсо - не е за убийствата.

Не си спомням да съм ти се обяснявал за доходите си, що ми лепваш всички земни грехове?

Тоя автомонтьорът чука на черно, Теточков. Аз през живота си не съм виждал на живо касова бележка от автосервиз. Платят си патентния данък, внасят си на минимална заплата, и се радват, че с 45 лева ще им олекотят и тая тегоба.

Младите семейства да му мислят. Как ще изхранват такива като тебе и Копейкин.

преди 8 минути, Филипов написа:

Не си избирал и Възраждане и в частност Костадинов

Цъ, веднъж се прилъгах и пуснах за тия. После се светнах за грозната истина.

Може да разровиш за връзките му с Гуцанов от БСП, апартамента и т.н. далаверите с жена му. Приписват им фиктивен развод, щото се разсмърдя работата, ама то си е техен личен живот. Личното си е лично, партийното е общо. Грабят с пълни шепи от живота, дай Боже всекиму.

Като лапне и 10 бона заплата и спирам да го мисля окончателно!

Ще си изплати за 2 години морската идилия, младежите да му мислят кой ще ги издържа в казармата. Само с вафли се докарва кървав гастрит, не питай отде знам.

Туй ви е възрожденството, друг да ви плати сметката!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той и сега изкарва доста повече като юристконсулт. Ма не знам що не нападат сега Хаджигенов, нали беше адвокат на всякакви криминални типове?

Както и да е, разбрах болката ти. Прелъстен и заебан патриот. Как се не сетих сам...Костадин традиционно е най-мразен и оплюван от Атакисти, ВМРО исти и подобни лъжепатреоти. Щото се махна от тая сволоч и си направи партия от нулата, а те всичките се изходиха на Метеното и сега духат супата. Голям смях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, tonit1968 написа:

Както и да е, разбрах болката ти. Прелъстен и заебан патриот. Как се не сетих сам...Костадин традиционно е най-мразен и оплюван от Атакисти, ВМРО исти и подобни лъжепатреоти. Щото се махна от тая сволоч и си направи партия от нулата, а те всичките се изходиха на Метеното и сега духат супата. Голям смях.

Я помисли малко каква е вероятността да е същият като учителите си в 6 различни партии?

Само пишока дето не е снимал като Волен, дори визуално сходство имат. Пламен се бърка понякога кого точно хвали. Ето показах ти как се скъсват да трият, под видеата им първите 10 поста изтрити.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Филипов написа:

Ей тоя съсел беше изловен да скандира под видео на Копейкин "Браво възраждане, ще гласуваме за вас". Пък той един от тия за когото ще гласуват.

Негови са и словата "ще правим ПРЕРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ на доходите ви".

Икономист в частна фирма, неслужил, брани идиотщините за казармата, без да ги е виждал.

Йоло Денев да бяха поканили за пиар - по-читав е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятността е голяма, но аз гледам не само какво се говори, а какво се прави. На времето Атака изплува изведнъж и видяхме кво стана. Ако не бяха пречупили Волен, щях да съм за него.Другите се видя веднага че едно говорят, друго вършат. Възраждане нито изкочи изведнъж, нито е направил нещо, което да е грешка. Единствената им грешка според мен е приютяването на тоя плазмодии Минчо Спасов. Тоя премина последната година 3 партии, само и само да е в парламента. Костадин е бил в няколко партии - да, но забележете - напусна Каракачанов и не влезе в парламент, а си създаде собствена партия. Ако е било користно, аз не виждам какво е спечелил. Иванчо, пиле, даваш ли си сметка как се гради партия от нищото и без финансиране? Колко години отнема и дали имаш личен живот? Това не ти е да ходиш на работа и вечер да се прибереш в къщи и да си гледаш жената и децата. Ако си женен и имаш деца де. Опа ти нямаш. 

За субсидията - казаното беше, ако влязат в парламента. Ма те не влязоха. И Минчо си вдигна чукалата и то за добро. Сега не го знам към коя партия ще се прилепи да влезе в парламента. Костадин ако е искал да го направи тоя номер, можел е и в предишното и в по-предишното да го направи. 16 партии са му предлагали. Факта е ,че не го е направил.

Така че му вярвам. И го познавам лично човека, бил съм лице в лице с него. А тебе нито съм те виждал, нито съм те чувал и няма как да ти вярвам. Още повече като въртиш някакви глупости като грамофонна плоча и ръсиш гнусни без някаква логична мисъл.

преди 4 минути, IvanKirov написа:

Ей тоя съсел беше изловен да скандира под видео на Копейкин "Браво възраждане, ще гласуваме за вас". Пък той един от тия за когото ще гласуват.

Негови са и словата "ще правим ПРЕРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ на доходите ви".

Икономист в частна фирма, неслужил, брани идиотщините за казармата, без да ги е виждал.

Йоло Денев да бяха поканили за пиар - по-читав е.

Тук нещо не мога да разбера кво искаш да кажеш. Пак обиждаш хора дето не ги познаваш. Съсел бил човека. Ми ти даже до съсел не мож стигна, и мишка ти е много. По скоро отиваш на гадна мазна хлебарка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, tonit1968 написа:

На времето Атака изплува изведнъж и видяхме кво стана. Ако не бяха пречупили Волен, щях да съм за него.

Мда, акаха му в гащите на Волен, като се надруса ходи да се кара с клек-шоповете че продавали забранени неща.

"Извинисебе" сигурно пак го пречупили да крещи.

Пасков преди малко трие за случката в Натфиз, сигурно американските посланици го замъкнаха там насила да хапне някой шамар.

Ами изцепките с кюфтетата в самолета, ами битките по магистралата?

Вашият Копейкин е твърдо по петите му. Волен се разведе с Капка, Копейкин се разведе, чакам актовите фотографии да цъфнат, с някоя мизерна пиш...

Айде няма да пиша, че тука детска градина стана .

преди 7 минути, tonit1968 написа:

А тебе нито съм те виждал, нито съм те чувал и няма как да ти вярвам.

Кво да ми вярваш на мене, не съм се кандидатирал аз. Като нищо ще подкрепя простата чалгарка, от нямане за кого.

Прост чалгар вече гледахме. Чакаме следващия клоун.

преди 12 минути, tonit1968 написа:

Тук нещо не мога да разбера кво искаш да кажеш. Пак обиждаш хора дето не ги познаваш. Съсел бил човека. Ми ти даже до съсел не мож стигна, и мишка ти е много. По скоро отиваш на гадна мазна хлебарка.

Нормално ли е да кибичи и да скандира "браво, с вас сме", пък те в едно гърне пръцкат всичките?

Почна да се дърпа че не бил той, пък то тубата дава уникално ID на всеки профил, и няма мърдане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да Волен си е бил мъжкар, макар и 60 кила с мокри дрехи. Но защо премълчаваш едни други факти. Не вярвам да не ги знаеш, щото за другите цяло ЦРУ ще ти завиди.

Костадин няма нищо общо с Волен, единият съм го видял лично, другият съм го следил по медиите.

Хайде пробирай се в мизерната си хлебарска дупка, че пак почна да въртиш плочата. Отрепката си е отрепка - тебе визирам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, tonit1968 написа:

Костадин няма нищо общо с Волен, единият съм го видял лично, другият съм го следил по медиите.

Цитат

http://rodinabg.com/readarticle.php?id=8513

https://www.mediapool.bg/kostadin-kostadinov-kopeikin-noviyat-siderov-news303086.html

Не бе няма общо с Атака, само солташак на Сидеров.

Хубавци, дори си приличат с тия избелени коси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам едното форум, другото не знам си какъв медиапул. Самите статии в стил "един познат ми каза, че на негов познат му казали, че Костатин бил еди какъв си. Малко факти, повече подозрения или явни внушения. Типична СМРАД. Точно като тоя Симон, дето даже не може да си подреди мисълта смислово правилно. Като ми показа тея "източници" като доказателства, ми затвърди напълно убеждението, че Коцето е прав, а ти си ментален инвалид и функционално неграмотен. Нищо че се пишеш ИТ специалист.

От години ПП Възраждане поставя въпроса за демографската криза и образованието.
Не само с думи, но най-вече с делата си.
С малката субсидия, с която разполага издава и ПОДАРЯВА учебник по родинознание, всъщност учебник по родолюбие, защото в него е истинската българска история.
ДАРЯВА сериозни суми за да подпомага родители с репродуктивни проблеми.Възрожденци не заляха магистралите с билбордове, но помогнаха над 100 деца да вдишат първата си глътка въздух.100 живота...100 българчета...
❌ Без грантове, без помощи от чужди НПО-та и съмнителни фондации.
Във времето извън предизборните кампании стотици възрожденци - ДОБРОВОЛЦИ поддържаха и възстановяваха паметници на културата и природни забележителности.Без хвалби, без медийно отразяване, без финансиране и нечисти цели.
За БЪЛГАРИЯ!
Аз съм майка и искам децата ми и техните деца да знаят историята на българския род и да се гордеят с нея.
Искам децата ни да израснат със самочувствие и достойнство, с амбиция и отговорност.
Искам прокудените в далечни земи българи да се върнат, защото България може да им осигури сигурност, благоденствие и щастие.
Няма непостижими неща.
Има недостигнати цели - заради егоизъм, отчаяние, страх, умора.
✅ Възрожденци вече седем години воюват за България - единни, последователни, безкомпромисни. Не за постове, не за власт.Затова никога няма да участват в коалиции, обединяващи хора, втренчени само в министерските кресла, във възможностите за изгода и слава.
България сме всички ние - и мъртвите ни герои, и неродените ни деца.
Предадем ли един от нас, предаваме България.
➡ ВЪЗРАЖДАНЕ не предава идеите и хората.
Властта не е самоцел, а тежка отговорност.
За това избрах да участвам в кандидат - депутатската листа на ПП ВЪЗРАЖДАНЕ.
14.11.2021г.
ГЛАСУВАЙ!
БЮЛЕТИНА N 5!
❤
Румяна Ченалова
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теточков, верно сте като латерни!

Първо таз демография грам не ме вълнува. Дори по-добре, че поевтиняват имотите. Върви да видиш у Хонг Конг какъв кошмар е, играят лотария за гробищата, и живеят в обем колкото лекотоварен бус.

Другото което е - и у флага на Русия да ти се облече, и от 10 партии да наднича - като жените сте. Обичам го и толкоз, може и най-големия боклук да е.

Щом стигнахме до там да казваш на синьото друг цвят, малко като оня виц.

-Верно ли е дядо, че крокодилите летят?

-Кой ти каза тая глупост?

- в-к Дума.

-Летят дядовото, ама само следобед и то ниско.

p.s. И на туй ли ще кажеш фейк? Долу по средата, че все се правите на ощипани.

external-content-duckduckgo-com.jpg

По отношение на учебниците. Туй е стар номер, всички "патриоти" написаха по един учебник. Пишат го за дядовци и баби, не за децата. Децата не са толкоз изкукали, да се ловят на поредната патриотична кука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен че пишеш тъпни отново в първата част, на картинките какво престъпление ти се привижда? Аз лично харесвам баба Татяна Дончева, Аке не беше Възраждане щях да гласувам за БСП, за Каракачанов казах по-горе, така че с картинките съм о кей. Браво на момчето. Интересно, не мога да разбера какво разобличаваш? Иначе браво че се пънеш да ровиш некви неща, ама ...нещо не ти се удава, скапаняко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си, кандидат за Атака няма да го видиш.

Някакви повредени сте. Преди малко ми рева колко съм прост и нямал общо с Волен, показвам ти предизборен плакат към Волен, и пак не разбрал.

Верно ли сте толкова невменяеми? Пред очите ти е бе човек?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Костадин Костадинов: Като суверенна държава трябва сами да охраняваме границата си 

"Така изглеждат пътищата, по които преминават ежедневно полицаите, охраняващи границата"

Не сме държава  и всички управници досега трябва да се скрият просто от българите които предадоха, продадоха,та стигнахме до колониална зависимост!
      САЩ: В БЪЛГАРИЯ ДЪРЖАВНИТЕ РЕШЕНИЯ СЕ ВЗЕМАТ ОТ ОЛИГАРСИ И ПРЕСТЪПНИ ГРУПИ (28.04.2021)

ТЕ СЕ ГАВРЯТ С БЪЛГАРИЯ

Костадин Костадинов ПОСТАВЯ НА МЯСТОТО евроатлантическите субекти в България

Честно казано с Люба Кулезич - Епизод 114 по Телевизия Евроком

"АКТУАЛНО ОТ ДЕНЯ" с водещ НИКОЛАЙ ГРОЗДАНОВ (28.04.2021)

Централна емисия новини (28.4.2021)

"ДУМАТА Е ВАША" с водещ СТОИЛ РОШКЕВ (28.04.2021)
      Кое е важно за България сега?

ИТН ВЪРНА МАНДАТА „НА СЕКУНДАТА“ (28.04.2021)

СЪС СКЪСАН ФЕС ПРЕСРЕЩНАХА ДЕПУТАТИТЕ НА „ИМА ТАКЪВ НАРОД“ (28.04.2021)

"ДЕНЯТ" с Веселин Дремджиев, 28 април 2021
      ИЗВЪНРЕДНО - ПОКУШЕНИЕТО СРЕЩУ ВЪЗРАЖДАНЕ!

На 30 ноември от 9:00 ч. в Софийски градски съд започва незаконното дело на
      антибългарската мутро-мафиотската хунта по забраната на единствената и най-голямата
      опозиционна политическа сила в България - Възраждане.
      ❌ Това е второто дело по заличаване на партия в българската история, като първото се случва по времето на
      комунизма с БЗНС, а нейният ръководител Никола Петков бива обесен.
      ⚠️ Органите на държавата ни като ДАНС и НАП са превърнати буквално в бухалки и ударни структури на
      мафията срещу всеки, който е неудобен, както и #медиите които удобно не отразяват и
      дори не споменават случая.
      🚨 Чрез натиск и заплахи ДАНС принуждават част от хората
      явили се на учредяването на Възраждане да се откажат от подписите си.
      ❌ От около 60 души, които искат да свидетелстват срещу незаконните и нечовешките репресии на ДАНС,
      само 6 са допуснати от съда. ✅ Вашата подкрепа ни е нужна най-много точно сега!
      ✅ Призовавам всеки, който е в или наоколо София да дойде на 30 ноември в 9:00 ч. пред
      Софийски градски съд. А който не може, да каже на познати и на приятели.
      ❌ Излишно е да споменавам, че нито една медия не отрази и няма да отрази това правилно, затова
      СПОДЕЛЕТЕ видеото за да достигне до възможно най-много хора.
      🔥 Гарантирам ви, че
      ние НЯМА да се предадем!
      🔥 Ще се борим до край!
      🔥 Ще се борим до победа!
      🔥 И ще я
      постигнем!
      🔥 Но това може да стане само и единствено с вашата подкрепа – подкрепата на
      българския народ!
      🇧🇬 Бъдете с нас.
      🇧🇬 Да живее България!
      #КостадинКостадинов #Възраждане #Заличаване #Покушение #Забрана #ОСТАВКА
      #ДАНС #НАП #Мафия #Мутри #МафиятаВън #МутриВън #ЗааедноМожемВсичко #Хунта
      #Репресии #Прокуратура

АЗ СЪМ С ВАС!
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване