Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да видим, има ли възрожденци във форума  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво ги говори нещата, но няма как да се случат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, особено като не е и имал намерение да си удържи на думата. Костя с нищо не се отличава от другите - преди изборите едно, след тях друго. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесен заместник на Волен. Дано преминат бариерата. Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говорим за удържане на думата. Журналистическата смрад и сган и най-долната тор в обществото. Отдавна си плюха на професията. Пред този господин има 3 възможности.

1. Подкупват го и той си сяда на гъза.

2. Вижда каква е ситуацията в момента и се маха.

3. Очистват го, защото става неудобен.

За да постигне това, което иска трябва да е Сталин или Хитлер и трябва да има НКВД или ГЕСТАПО зад гърба си. Трябва да има частна обучена армия, за да се справи с цялата мръсотия. А той това го няма и не се знае като види кацата с меда как ще реагира. Защото сега все още е далече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Емил Костов написа:

Не говорим за удържане на думата. Журналистическата смрад и сган и най-долната тор в обществото. Отдавна си плюха на професията.

Журналистите са ясни, не споря.

Но иначе точно за удържане на думата говоря,  като каже/обещае нещо, трябва да го изпълни,  иначе по нищо не се различава от тези, които обвинява за ситуацията в държавата.  А това, че изтъква откровени лъжи, като причина да не се откаже от парата е друг въпрос.  Къщата и колата дори не ги засягам. Парадоксалното е, че такива хора говорят за чест и морал, плюят медиите,  пък се оказва че дали 150 бона на Евроком. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Michigan111 написа:

Журналистите са ясни, не споря.

Но иначе точно за удържане на думата говоря,  като каже/обещае нещо, трябва да го изпълни,  иначе по нищо не се различава от тези, които обвинява за ситуацията в държавата.  А това, че изтъква откровени лъжи, като причина да не се откаже от парата е друг въпрос.  Къщата и колата дори не ги засягам. Парадоксалното е, че такива хора говорят за чест и морал, плюят медиите,  пък се оказва че дали 150 бона на Евроком. 

Предполагам си гледал филма:"Ловът на Червения Октомври". Там имаше една много хубава реплика на американския сенатор. Той казваше следното:" Аз съм политик, това значи че лъжа постоянно. А когато не го правя крада близалките на бебетата. Също така не пропускам и нито една възможност била тя и невъзможна". От там нататък няма какво повече да коментирам .Политиката е гнусна работа. Влезеш ли в нея няма как да си честен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Michigan111 написа:

Парадоксалното е, че такива хора говорят за чест и морал, плюят медиите,  пък се оказва че дали 150 бона на Евроком. 

То всъщност парите за Евроком са едно от коректните и публично декларирани   действия. Е, не се афишира, но е проверимо и очевидно

За мен това е върха на айсберга. Самия факт колко фейкове натвори с лъжите за инструкциите за турското робство  и какво ли още не... плюс ясната му рубладжийска антибългарска позиция, говори за мнгоо по голяма помия около него.

И да, щафетата е поета от амортизирания и компрометиран Сидерович който се оттегли на заслужена почивка .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Не говорим за удържане на думата. Журналистическата смрад и сган и най-долната тор в обществото. Отдавна си плюха на професията. Пред този господин има 3 възможности.

1. Подкупват го и той си сяда на гъза.

2. Вижда каква е ситуацията в момента и се маха.

3. Очистват го, защото става неудобен.

За да постигне това, което иска трябва да е Сталин или Хитлер и трябва да има НКВД или ГЕСТАПО зад гърба си. Трябва да има частна обучена армия, за да се справи с цялата мръсотия. А той това го няма и не се знае като види кацата с меда как ще реагира. Защото сега все още е далече.

Той вече е подкупен.

И съпругата на Коцето се сдобила с апартамент за 100 бона по време на изборите. Защо Коцето излъга?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

Това е без значение. Който и да дойде след ББ ще прави същото като него. Защо, то е ясно! Няма смисъл да го коментирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, miro20 написа:

То всъщност парите за Евроком са едно от коректните и публично декларирани   действия.

Няма как да са коректни. Заяви преди изборите, че ще откаже субсидията,  а я лапна. Изтъкна доводи, които са откровена лъжа. От там на сетне и всяка стотинка да декларира обещанието е погазено и думата му е компрометирана.  

Не знам, може би пък в мен да е проблема, че очаквам дадената дума да се спазва. И дето казва Костов в политиката всички са такива.  Явно трябва да свалям летвата :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тоя му имам зъб от ученик. В едно толбухинско село го бях спипал (беше там някакъв комсомолски), ама дойдоха милиционерите...отнесе само няколко ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя не лъже от днес или вчера... Просто лъснаха му кирливите ризи. И не всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и свети Тиквоний Еднокнижни се напъваше за 0 (нула) лева, ама сума ти години взима най-голямата субсидия в света.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само факта, че тиквата и шайката си пуснаха партийната телевизия да плюе по Възраждане трябва да ви говори много. Страх, страх, страх. Ще изпуснат кокала и после няма евро-парички за гепене. Няма обществени поръчки. Тогава и мисирките ще потънат в забрава. Лошото е, че има цяла година дотогава. Освен, ако Ганьо не се събуди най-накрая и не ги изметем на 14-ти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не беше излязло разследването щеше ли да си спокоен че Копейкин си има къща от знайни и незнайни пари , че лъжат за субсидията и т.н. ?

И кого ще изметеш на 14-ти ? да дойде  Копейкин и сие ?  И каква дата е 14 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Абе чиче.. не искам да ми репликираш. ти не разбра ли, че на никой в тоя форум не му дреме за тебе и за твоето мнение? Ти не разбра ли, че и в реалния живот положението ти е същото? Писна ми да си на всяка манджа мерудия. Буташ се там където никой не те иска. Чаткаш ли? Или пак да ти го напиша? Седнал някакъв смачкан от живота лузър тука да ми говори за копейки, субсидии и за датата 14-ти. Аре бегай си намери работа. 

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми тогава не ме коментирай мен. А дали ти харесва Копейкин как си урежда имотите и лъже за субсидийката. Тях ли ще ги връщате че не разбрах нещо ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сметната палата опроверга лидера на "Възраждане", че е отказала да върне субсидия

Сметната палата опроверга лидера на партия "Възраждане" Костадин Костадинов, че му е отказала да върне държавната си субсидия. 

В разследване на Нова телевизия бяха изнесени факти, свързани с възможността ПП "Възраждане" да се откаже от полагащата ѝ се по закон държавна субсидия, която е била получавана, разходвана и част от нея дарена, съгласно представените и одитирани от Сметната палата финансови отчети.

На въпрос защо партията е обявила публично желанието си да се откаже от половината си държавна субсидия, а после не го е направила, Костадинов отговаря, че веднага след изборите през 2017 г. бил попитал Сметната палата и оттам му казали, че това е невъзможно.

"Това твърдение на Костадин Костадинов не отговаря на истината", опровергават го от Сметната палата. "Сметната палата никога не е давала указания и не се е произнасяла, че няма възможност за отказ от получаване на държавна субсидия", пишат от там.

Костадинов наистина попитал Палатата с писмо от 13 април 2017 г. дали може да се окаже от субсидията. В отговор Сметната палата отговорила, че "начинът за предоставянето на средствата за субсидиране на партиите и коалициите се определя от министъра на финансите на основание чл. 27, ал. 2 от Закона за политическите партии". В същото писмо Сметната палата посочва още, че няма законова забрана политическите партии да даряват средства, ако считат, че това е присъщо за дейността им.

Сметната палата призовава председателя на ПП "Възраждане" Костадин Костадинов публично да опровергае невярното си твърдение и да оповести пред обществото обективната истина.

Източник: dir.bg

пп. Колегите над мен да бъдат така добри да се уточняват на ЛС, а не в темите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, criminall написа:

Ганьо не се събуди 

Добре де, чисто хипотетично, да речем че минат изборите и костя ги спечели, тебе лично това какво те топли? Ще спре точенето на пари ли? Или ще управлява с мисъл за народа? Ми той сега едно обещание даде и не го спази, защо мислиш че ще спази следващите и няма да е като всички мутри изредили се до днес. 

Ама Ганьо наистина няма да се събуди, и няма да разбере, че щом един човек е излъгал един път, вероятно ще го прави и за в бъдеще. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, algor написа:

пп. Колегите над мен да бъдат така добри да се уточняват на ЛС, а не в темите.

Аз нямам какво да си кажа с тоя , идея си нямам за какво  сипе любезности с кофите  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тролове и мотивирани от пиндосите продължават да къкат. 

Риторичен въпрос - можеше ли тоя, който сума ти години взеимаше най-голямата субсидия в света да я намали до след изборните 0 (нула) лева или до гласуваните на референдум от повече хора, отколкото сумарно за всичките 240 кратуни са гласували 1 (един) лев? Нещо пречеше ли им?

Що за дружен вой от тролове и лайномети срещу някакъв общински съветник и извънпарламентарна партия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.05.2020 г. в 20:56, Michigan111 написа:

Да видим, има ли възрожденци във форума 

Не знам дали има такива, но със сигурност има поръчкови журналисти: Политика | Домусчиев затяга медийната хватка на ГЕРБ с покупката на "Нова" - Капитал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Филипов написа:

И отговорът на отсрещната страна

Само виждам заглавието. . Възраждане без цензура  :D

Влез в групата им и задай един неудобен въпрос, и сам ще се убедиш, че това "без цензура" е поредната нагла лъжа.  Просто хората хабер си нямат каква цензура цари в групите на костя. 

Лично на мен са ми трили коментари,  защото съм си позволил критика към вожда Копейкин,  че не отива на кандидат кмет на Варна да нарича политическите си опоненти пъпеши,  цървули и подобни. Смятах критиката си за градивна,  защото за политик използването на такъв език е неприемливо, но там такива неща се трият. Имаш право само вярно да се кланяш на махленския пъдарин и да му пригласяш,  тогава цензура няма.  

преди 9 часа, ncl написа:

Не знам дали има такива, но със сигурност има поръчкови журналисти: Политика | Домусчиев затяга медийната хватка на ГЕРБ с покупката на "Нова" - Капитал

А то журналисти, които не са поръчкови има ли? 

преди 14 часа, Филипов написа:

Що за дружен вой от тролове и лайномети срещу някакъв общински съветник и извънпарламентарна партия?

Предполагам, че един от троловете,  които визираш съм аз, ще ти отговоря за причината за моя "вой".  

Истината е, че още в началото на възраждане аз лично вярвах в идеята и бях поддръжник.  Но имам някакво вродено недоверие към хората и особено към политиците,  и това ме кара да ровя, да чета, да питам,  да критикувам.  Именно с последните две неща видях истинското лице на част от "възрожденците" и че целите не са реално това, което се афишира. И ако могат повече хора да видят истината, за мен ще е по добре. Аз съм от хората, чиито глас на избори е трудно да се спечели и на лъжци и манипулатори не смятам да го давам. За това качих и клипчето,  вече който го изгледа дали ще прогледне си е въпрос на личен избор.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...