Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

досега да си ги цитирал. 

Поне 5 пъти вече. Теб да не са те баннали от сайта на антибългарската партия Възраждане или да си баннат от ютюбата с лъжите на Пасков ??

Всичко това съм цитирал по горе. виждам че само си тролиш клкото да си защитаваш фейкометите  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо спорите. Възраждане, Костадин, Пасков са тотал щета. Говорят уникални фантазии и глупости. И това ще си проличи на следващите избори. За да се сетят някой забравили навремето имаше един субект Яне Янев от РЗС. Та и той така преди изборите ревеше, че само да дойдат на власт и ще вкара Ахмед Доган и компания в затвора, ще ги разследва за всички престъпления, измами и далавери. Е изборите дойдоха, РЗС влезе в парламента и Яне Янев изчезна от картата на света. Повече и думичка не обели. Всичко е зор просто да се добере до кацата с меда и нищо повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Емил Костов написа:

имаше един субект Яне Янев от РЗС

Не правиш разлика между хора, които могат да стиснат за топките и хора, които не могат да стиснат за топките.

Абе то е елементарно. Чети за миналото им. Кой беше Яне преди да направи проекта ? Как го направи ?

Гледай хората в ръководството на партията. Кой на кого е син дъщеря, зет снаха. 

И най важното, лесно ли е да го стиснат за топките.

Финансирането, от де парите за проекта на Янев ?

Мисли малко бе. Ако си кукловод. Вземи първите хора във възраждане. За какво можеш да се хванеш ? Как ще ги изнудваш ? Къде са ти компроматите ? И надолу е така. Те сами се чистят, ако присъединят по погрешка хора, които модат да бъдат стиснати за топките с менгеме.

И виж като контраст другите партии. И те се чистят. Ама като присъединят по погрешка хора, които не могат да бъдат стиснати за топките с менгеме.

Хващаш ли разликата ? Като става въпрос за политика, тази разлика е от земята до небето. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Емил Костов написа:

Не знам защо спорите. Възраждане, Костадин, Пасков са тотал щета. Говорят уникални фантазии и глупости. И това ще си проличи на следващите избори. За да се сетят някой забравили навремето имаше един субект Яне Янев от РЗС. Та и той така преди изборите ревеше, че само да дойдат на власт и ще вкара Ахмед Доган и компания в затвора, ще ги разследва за всички престъпления, измами и далавери. Е изборите дойдоха, РЗС влезе в парламента и Яне Янев изчезна от картата на света. Повече и думичка не обели. Всичко е зор просто да се добере до кацата с меда и нищо повече.

Абсолютно. Ами Сидерович какво беше ? Той имаше доста по радикални изказвания от Янето ...

Така че , просто сега "щафетата" е поета от Копейкин, но малко пресолиха , пресилиха "изявите" му, особенно с подобни фейкове които споменах.

Предполагам "таргета" е именно този "сляпо доверяващ се" , немислещ, непомнещ "електорат" които се увлича по празни приказки и ефектно говорене.

За радост, това е доста малка група.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, miro20 написа:

Всичко това съм цитирал по горе

Нищо конкретно не си цитирал. Правиш внушения.

Ако лъжат, цитирай текста, който да е техен, а не една жена каза, или клип, на който някой от тях говори, и посочи конкретно лъжата.

И сайта им чета и клиповете и текстовете. Досега нито една лъжа не съм видял. Няма. Не лъжат.

Да ги оплюваш неаргументирано ли са ти опорките ?

Сравненията ти със Сидеров и Янето са малоумни. В предния си пост съм обяснил защо.

За Сидеров и Яне имаше както незаконно финансиране, така и доксандокус компромати. За тези един не можеш да намериш и си изсмукваш лъжи от пръстите.

Сидеров и кортежа му ходеха по места със скъпи лимузини. Кампанията на Яне беше мега скъпа. Имаше безброй билдбордове по градове села паланки и пътища, един до друг.

Възраждане са бойци. Нямат тъмно минало. Нямат от какво да се срамуват, защото нито са лъгали нито имат незаконно финансиране. Няма как да ги фанат кукловодите за топките и да ги извиват.

Електората им не са малоумници, зомбирани от телевизора, а сериозни и интелигентни хора, които се интересуват от политика и търсят активно алтернатива на настоящото бандитско управление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Реджеп Иведик написа:

И сайта им чета и клиповете и текстовете. Досега нито една лъжа не съм видял. Няма. Не лъжат.

Лъжат като разпрани. :) И съм цитирал ясно и конкретно кое. И от техния сайт, и от техните акции и активни мероприятия на тази база от фейкове, дето се опитваха да нахлуват при учители и да търсят сметка на МОН , и простотиите на Пасков с аудио и видео от ютюба за фейковете му за авторството на химна ни .

А ти можеш да си плямпаш каквото искаш. Слепия и да гледа към слънцето , пак ще пита.. абе къде е светлината.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, miro20 написа:

И съм цитирал ясно и конкретно кое

Не си. 

Тролиш за спорта. Или чисто професионално.

Виж как се цитира, когато човек иска да е коректен

Става въпрос за проекта на Слави, просто защото за проекта Възраждане няма компромати. Иначе Кирчо щеше да ги разкости. Той е скрипя. 

Виж как са прай

Виж как коректно отделя казаното от събеседничката и казаното от Слави.

И се аргументира просто ясно и нагледно, къде и в какво и как Слави манипулира публиката 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Реджеп Иведик написа:

Не правиш разлика между хора, които могат да стиснат за топките и хора, които не могат да стиснат за топките.

Абе то е елементарно. Чети за миналото им. Кой беше Яне преди да направи проекта ? Как го направи ?

Гледай хората в ръководството на партията. Кой на кого е син дъщеря, зет снаха. 

И най важното, лесно ли е да го стиснат за топките.

Финансирането, от де парите за проекта на Янев ?

Мисли малко бе. Ако си кукловод. Вземи първите хора във възраждане. За какво можеш да се хванеш ? Как ще ги изнудваш ? Къде са ти компроматите ? И надолу е така. Те сами се чистят, ако присъединят по погрешка хора, които модат да бъдат стиснати за топките с менгеме.

И виж като контраст другите партии. И те се чистят. Ама като присъединят по погрешка хора, които не могат да бъдат стиснати за топките с менгеме.

Хващаш ли разликата ? Като става въпрос за политика, тази разлика е от земята до небето. 

Нищо не могат да стиснат. За да направи Костадин това, което иска и за което говори трябва да има частна армия от главорези. Тоест влизаш във властта и започваш да прочистваш наред мафията и корупцията. Което няма как да се случи. Но да ми говори, че като дойде на власт ще вкара ББ и неговата върхушка в затвора с корумпираната система, която е в момента е просто смешка и фантастика. А и последните протести го доказаха. Ако това са протести аз съм космонавт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

А и последните протести го доказаха. Ако това са протести аз съм космонавт.

Нещо не избраха момента. Според мен нито момента е подходящ, нито има кой знае какви поводи за протести. Получи се нещо което в едни други медицински области му викат полюции или преждевеременно.... :)  

Но да не забравяме че има глад за гласове :

http://epicenter.bg/article/GERB-shte-upravlyava--dokato-na-Borisov-mu-omrazne--/217990/11/0?fbclid=IwAR3X5fqk0oOJHbk83ZW-YTG8d8LutAf0Vt0Keap64IgsWhFfaR3bgaEOATE

И борбата е жестока :) 

Привидно различни партии негласно са обединени.

Копейкин  кой му отразява най много изявите ? - БСТВ  :

Майчето я активираха, но и нея и знаем номерата  още от Костинброд. Не върви ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Нещо не избраха момента. Според мен нито момента е подходящ, нито има кой знае какви поводи за протести. Получи се нещо което в едни други медицински области му викат полюции или преждевеременно.... :)  

Но да не забравяме че има глад за гласове :

http://epicenter.bg/article/GERB-shte-upravlyava--dokato-na-Borisov-mu-omrazne--/217990/11/0?fbclid=IwAR3X5fqk0oOJHbk83ZW-YTG8d8LutAf0Vt0Keap64IgsWhFfaR3bgaEOATE

И борбата е жестока :) 

Привидно различни партии негласно са обединени.

Копейкин  кой му отразява най много изявите ? - БСТВ  :

Майчето я активираха, но и нея и знаем номерата  още от Костинброд. Не върви ....

В България протести няма. Има шествия и пародии. Целта е да те снимат там да кажеш, че си участвал, а който не е, е родоотстпник и предател.Примери мога да дам веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, miro20 написа:

Майчето я активираха, но и нея и знаем номерата 

Знаем ги, не е само Костинброд.

Чакам компромат за Костадин Костадинов. Показах ти как се прави.

Иначе да подавате активни мероприятия и откровени лъжи като компромати еша ви няма. И ти и Емил Костов.

А де. Като сте ербап цитирайте поне една лъжа. Ама аргументирано. 

Плюете едно към гьотере

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Знаем ги, не е само Костинброд.

Чакам компромат за Костадин Костадинов. Показах ти как се прави.

Иначе да подавате активни мероприятия и откровени лъжи като компромати еша ви няма. И ти и Емил Костов.

А де. Като сте ербап цитирайте поне една лъжа. Ама аргументирано. 

Плюете едно към гьотере

Какви лъжи и компромати да цитирам. Задай си въпроса по какъв начин или механизъм ще стане това, за което говорят от ПП Възраждане. Ти си умен човек. Помисли малко. Нали ги слушам всичките. ЩЕ ЩЕ ЩЕ ЩЕ . Това е бъдеще време, но никой не казва КАК, не показва КАК. Вие ни изберете пък ще видите. Това българинът го гледа 30 години. И пак се играе същото театро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Емил Костов написа:

Задай си въпроса по какъв начин или механизъм ЩЕ стане това, за което говорят от ПП Възраждане

Ти казваш ЩЕ, а ги обвиняваш тях, че казват ЩЕ. Те не казват ЩЕ. Ти им приписваш собствените си недостатъци.

Клиповете, които пуснах изгледа ли. Не. Изгледай ги. Няма нито едно ще. Задават им въпроси и получават конкретни разумни отговори.

Цитирай бе. Има много клипове в нета. Имат сайт. Документи и програма.

Дай текст, ограден в кавички, или клип, където някой от тях говори смешни неща. 

Другото си е плюене в стил Миро. Без доказателства. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Реджеп Иведик написа:

Ти казваш ЩЕ, а ги обвиняваш тях, че казват ЩЕ. Те не казват ЩЕ. Ти им приписваш собствените си недостатъци.

Клиповете, които пуснах изгледа ли. Не. Изгледай ги. Няма нито едно ще. Задават и въпроси и получават конкретни разумни отговори.

Цитирай бе. Има много клипове в нета. Имат сайт. Документи и програма.

Дай текст, ограден в кавички, или клип, където някой от тях говори. 

Изгледал съм им абсолютно всичките клипове. Навсякъде се плюе сегашната власт и се казва колко е зле държавата. След това следва репликата НИЕ от партия Възраждане няма да стоим със скръстени ръце и след това ЩЕ ЩЕ ЩЕ ЩЕ. Ако ни изберете ЩЕ......./ Да не говорим, че пък Пасков може да бъде арестуван на секундата дето караше хората да се въоръжават и едва ли не да започнат гражданска война.

И за твое сведение не плюя никой. Просто изразявам мнение. Също така за твое сведение съм ги питал на лично КАК ще оправят държавата. Отговор: Сега не можем, защото нямаме власт, но ако имахме.......... и се почват фантазиите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

но ако имахме.......... и се почват фантазиите

Тъй де. Цитирай ги фантазиите да ги обсъдим. Ама в контекст, не като Миро.

Обвиняваш човек в престъпление. Това е клевета. Можеш ли да цитираш, къде пасков извършва престъпление от общ характер ?

Как да не плюеш. Щом не се аргументираш, значи плюеш.

Цитирай конкретни думи на Пасков да ги обсъдим. Той не е от Възраждане, но и него не съм го видял да нарушава закона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая партийка трябва да я забранят вредна е за националната сигурност , а и на скоро по нова дадоха разследване как точат субсидии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй де. Цитирай ги фантазиите да ги обсъдим. Ама в контекст, не като Миро.

Обвиняваш човек в престъпление. Това е клевета. Можеш ли да цитираш, къде пасков извършва престъпление от общ характер ?

Как да не плюеш. Щом не се аргументираш, значи плюеш.

Цитирай конкретни думи на Пасков да ги обсъдим. Той не е от възраждане, но не съм видял да нарушава закона

Оффф ти си неспасяем. 

1. Никого не съм плюл, а казвам че тези сладури нищо няма да направят.

2.Как ли пък не взех да преравям всичките клипове, да ти ги пращам и да спорим за цитати и прочие, щото си нямам друга работа.

3. Сам ще видиш колко ще се осерат и тогава ако си все още във форума ще ти напомня. 

току-що, adersa написа:

Тая партийка трябва да я забранят вредна е за националната сигурност , а и на скоро по нова дадоха разследване как точат субсидии.

Няма да я забранят. То това е целта на политическия театър, хората да им повярват за да влезнат в парламента. След това ще им се каже какво и как да правят. Една част от тях ще се съгласят, друга ще се махнат защото няма да са съгласни с тази помия, а бунтарите ще бъдат поставени на място или заличени.  Това съм го гледал няколко пъти. Беше замесен даже и мой познат, който беше обвинен даже в терористична дейност. Та шоуто е пълно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Емил Костов написа:

1. Никого не съм плюл, а казвам че тези сладури нищо няма да направят.

Още от тука се вижда, че не си в час. 

Цитирай бе. Защо се затрудняваш ?

преди 15 минути, Емил Костов написа:

То това е целта на политическия театър, хората да им повярват за да влезнат в парламента

Ти за какъв се мислиш бе ? Мировщини ли ми продаваш. Аз да не съм малоумен.

Нали ти по нагоре каза, че мислиш, че няма алтернатива. 

Е, като няма алтернатива, какъв е проблема, че някой ще излъже народа. Нали тъй и тъй няма алтернатива !

Не на Реджеп Ага тия, ако обичаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Реджеп Иведик написа:

Фейк кампанията на Копейкин с лъжите за "обучение на учители да няма турско робство" , акциите им в МОН да търсят "сметка" на база тези фейк новини, са си доказани и очевидни ФАКТИ.

Лъжите за българския химн и авторството също са фейкове , видяно и цитирано с аудио и видео от ютюба.

Празнословието и обещанията Ще Ще Ще.. както вече други казаха, не е подсъдимо , но е за наивници . Особенно в аспекта на "осребнената политика" със хубава къщичка и прибрани субсидийки.

преди 11 минути, adersa написа:

Тая партийка трябва да я забранят вредна е за националната сигурност

Неслучайно му викат Копейкин. Взел щафетата от Сидерович.

преди 12 минути, Емил Костов написа:

Няма да я забранят. То това е целта на политическия театър, хората да им повярват за да влезнат в парламента.

Разбира се че няма. И не защото ще  им направят ореол на репресирани , а защото си изпълняват стриктно поръчките и линия на поведение  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Още от тука се вижда, че не си в час. 

Цитирай бе. Защо се затрудняваш ?

Ти за какъв се мислиш бе ? Мировщини ли ми продаваш. Аз да не съм малоумен.

Нали ти по нагоре каза, че мислиш, че няма алтернатива. 

Е, като няма алтернатива, какъв е проблема, че някой ще излъже народа. Нали тъй и тъй няма алтернатива !

Не на Реджеп Ага тия, ако обичаш.

Приятелю, ако си мислиш, че още в 10 страници напред ще пиша коментари да се мъча да те убеждавам, че си заблуден много жестоко се лъжеш. Не знам Миро как въобще има нерви да пише в разделите за политика. Ще го разбереш само след няколко месеца, колко са прекрасни ПП Възраждане и какви са им мотивите . Те властта няма да вземат, защото има доста кандидати. Но вероятно ще влязат в парламента. Тогава ще разбереш какви бойци и патриоти са. Спирам да си пилея енергията за глупости и то точно в събота. Отивам да си почивам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Фейк кампанията на Копейкин с лъжите за "обучение на учители да няма турско робство"

Ти лъжеш бе, най нагло лъжеш. 

Цитирай къде твърдят това ? 

преди 5 минути, miro20 написа:

акциите им в МОН да търсят "сметка" на база тези фейк новини

Ами то няма фейк новини, нали ти казвам. Ако имаше, досега да си цитирал някой, коректно, както си му е реда.

Не го правиш, щото лъжеш. И нямаш нито цитат, нито клип, с който да се аргументираш.

Дай поне едно нарушение на закона ! Дай поне една лъжа !

преди 1 минута, Емил Костов написа:

да се мъча да те убеждавам

Ами знаеш как се доказва теза за съществуване.

Дай поне един пример и съм готов убеден опечен.

Иначе си е голо плюене. Какъв ти е интереса няма да гадая.

Не на мене тези тънки мировски номерца. Само не на мене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коцето (Толбухински) до избори няма да се докопа - много му се събра вече - навремето малко го бихме, щото беше "клечка" в комсомола....ама сега ще яде големи тояги....не двата шамара, дето ги изяде от охраната на Марешки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои сте вие ?

Не ти трябва да ме познаваш - особено с това име

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, street racer написа:

Не ти трябва да ме познаваш - особено с това име

Кажи си твойто, юнако. Нали ти се заканваш да ги биеш. Защо ? Какво ти направи Коцето, приятелю. Сподели, не се стеснявай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...