Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Препоръчан отговор

преди 6 часа, Michigan111 написа:

видях истинското лице

То така бе и с бАтака и Сидерович. КАто се сещам колко ме плюха че още от създаването и видях че не е никакъв патриот а една кукла на конци и мижитурка....

Е... такъв си беше, такъв си и остана.Просто смениха щафетата на "псевдонационализма" и "псевдопатриотизма" с Копейкин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Michigan111 написа:

Но имам някакво вродено недоверие към хората и особено към политиците

Хубаво имаш недоверие, но как пък го изрази срещу един точно определен политик и пусна тема против него?! Или си пуснал теми против всеки политик на който не вярваш и не съм видял?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, ncl написа:

Хубаво имаш недоверие, но как пък го изрази срещу един точно определен политик и пусна тема против него?! Или си пуснал теми против всеки политик на който не вярваш и не съм видял?!

Ами аз за другите отдавна съм казал какво мисля, има достатъчно теми и за червени,  3 за сини, и за сенчесто лилави... и изобщо какъв е смисъла да се коментират актуалните партии в парламента, знаеме си ги. А за възраждане специално търсих тема и не намерих, за това направих. 

Дано не си останал с впечатлението, че само Костадин не харесвам, а другите са ми симпатични.  За мене няма значение дали герб, бсп, вмро или възраждане ще бъде на власт, ако ще се водят по такива принципи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Michigan111 написа:

За мене няма значение дали герб, бсп, вмро или възраждане ще бъде на власт, ако ще се водят по такива принципи.

Виж, в това се съмнявам. А предполагам и че имаш някой, който ти е симпатичен и ще гласуваш за него?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, ncl написа:

Виж, в това се съмнявам. А предполагам и че имаш някой, който ти е симпатичен и ще гласуваш за него?!

Към момента няма такъв. И няма изгледи да има. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Костадинов за сега върви в правилната посока. Нескопосаната атака от Нова тв само го показва. Ама той и Волен беше така, преди да му се роди дете и да реши, че е по-добре да си гледа живота. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

"Пагубното въздействие на най смъртоносния вирус в историята на България за последните 14 века"  . Да забравим червената чума да забравим Лукановата и Виденовата зими и да се съсредоточим върху ГЕРБ - тъпооо. Вреден ли е ГЕРБ за България - определено и твърдо да , та той е част от "играта" в която вкараха българите ,но да се опитват неистово да му припишат цялата вина за "прехода" за да излязат останалите участници в него "бели като ангелчета" е доста неадекватно. Всички мислещи хора добре знаят че преход просто нямаше. Притеснява ме факта че хора като Реджеп Иведик му се връзват на този . Него го пуснаха да обира такива като Тони .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mи не знам. Според мен път старите комунета, като @lsmurf, трябва да са "лустрирани" отдавна и да не им се дава достъп до интернет, за да не тровят нас младите. Но пък коя власт не обича фурнаджийските лопати и предателите? Предателите се ценят високо. Александър Йорданов го направиха евродепутат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, lsmurf написа:

но да се опитват неистово да му припишат цялата вина за "прехода"

Къде видя да му приписват цялата вина за прехода ? 

Алтернатива ако виждаш, кажи я.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Алтернатива ако виждаш, кажи я ?

Няма алтернатива. А Костадин, както и Пламен Пасков говорят просто едни фантазии, които няма как да се случат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Емил Костов написа:

Няма алтернатива. А Костадин, както и Пламен Пасков говорят просто едни фантазии, които няма как да се случат.

Да оставим да продължават да ни крадат ли предлагаш ?

Да не си отмъстим задето ни туриха намордници и ни държаха под домашен арест ?

Ти не знаеш какво става около тебе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Реджеп Иведик написа:

Да оставим да продължават да ни крадат ли предлагаш ?

Да не си отмъстим задето ни туриха намордници и ни държаха под домашен арест ?

Ти не знаеш какво става около тебе

Да ще продължават да ни крадат, да ни слагат намордници и никой няма да отмъсти. Може се хванем на бас с теб по каквото пожелаеш. А точно Костадин и компания абсолютно нищо няма да направят, а то няма и смисъл.  Последният протест го доказа, а накрая взеха от възраждане и да мрънкат. Смешно е даже. Но аз пък им го казах, да си знаят. И за твое сведение много добре знам какво става около мен. Даже преди 10 години го проиграхме с един приятел политически и той го разбра.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Реджеп Иведик написа:

Алтернатива ако виждаш, кажи я.

За съжаление засега не се вижда алтернатива и затова се грижат архитектите на "прехада" . Както беше казал Живков по повод исканата от Москва перестройка "ще се променяме така че всичка да си остане същото" . Тази директива все още се спазва. Такива като Костадин ни ги подхвърлят за да не може да изникнат истински алтернативи. Не те коря че му се връзваш аз също се връзвах и на СДС и на царя даже за момент помислих че Борисов е решил да направи нещо когато твърдеше че трябва да си почистим къщичката. Е направиха ли нещо? Не разбира се всичко е само имитация. Този е поредния не по различен от Сидеров или другата "алтернатива" Слави на който също се кефех когото пя "Пътнико свиден пътнико оф". За съжаление удавникът се лови за сламките дето му ги подават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, lsmurf написа:

Не те коря че му се връзваш аз също се връзвах и на СДС

Ами не е за хвалба. Айде в самото начало иди доди, но аз и тогава не се вързах. Но след 1997 и като туриха Костов, си беше малоумие. Срещу Костов вече имаше тежки компромати. 

Изобщо не може да се сравнява. Какво имаш срещу Костадинов сега. Ако имаше нещо, нямаше да преиначаваш, че уж обвинявал само ГЕРБ. Това е лъжа. Ако имаше нещо срещу тях, ти нямаше да лъжеш, а щеше да го кажеш.

Докато на Иван Костов и Иван Пушкаров на челата им пишеше, че са л*****айна. Изобщо не е за хвалба, че си се вързал на проекта СДС навремето. И паралела е малоумен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Ами не е за хвалба. Айде в самото начало иди доди, но аз и тогава не се вързах. Но след 1997 и като туриха Костов, си беше малоумие. Срещу Костов вече имаше тежки компромати. 

Изобщо не може да се сравнява. Какво имаш срещу Костадинов сега. Ако имаше нещо, нямаше да преиначаваш, че уж обвинявал само ГЕРБ. Това е лъжа. Ако имаше нещо срещу тях, ти нямаше да лъжеш, а щеше да го кажеш.

Докато на Иван Костов и Иван Пушкаров на челата им пишеше, че са л*****айна. Изобщо не е за хвалба, че си се вързал на проекта СДС навремето. И паралела е малоумен.

Не беше хвалба а самокритика . Браво че не си им се подвел - точка за теб. Не лъжа никога ако не си разбрал досега - просто така съм възпитан. Този Костя му е написано както казваш на челото "измамник" - лично впечатление разбира се не те карам да се съобразяваш с него. Героичните пози които заема ме карат просто да се превивам от смях. Не желая да обсъждам отново безочливото му лъготене по въпросът със субсидите , личното му необяснимо забогатяване и подобни неща които мисля че са предостатъчно обсъждани тук. Вярвай му щом искаш правиш грешка според мен но всеки е свободен да направи своите грешки. А кое е малоумно и кое не ще си говорим след време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване