Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Инструменти за изключване на Win 10 Update

pcservizpld
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 час, B-boy/StyLe/ написа:

Я гледай какво си писал...ама хубавичко виж. . . което пък е в противоречие на това ти изказване:

На времето не съм бил фен да се спира завинаги. Сега съм фен за спиране до второ нареждане. Елементарно Уотсън!

преди 1 час, B-boy/StyLe/ написа:

Относно автора на инструмента ще си запазя мнението за себе си колко е баш майстор, защото имам свои наблюдения от дискусиите му с някои хора в чуждестранните форуми.

Е хайде де, защо криеш мнението? Какво толкова са дискутирали, че си открил топла вода? Мнението ти може да е от полза за потребителите, които не знаят какви дискусии са се въртели. Аз също съм любопитен кой какво мисли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 73
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

току-що, Бонбон с катран! написа:

На времето не съм бил фен да се спира завинаги. Сега съм фен за спиране до второ нареждане. Елементарно Уотсън!

И къф е смисълът, Уотсън, като палатката ти я нянма. Т.е. може да се зададе САМО да проверява за актуализации.
Уф, и да си кух, ама със самочувствие, било трудно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Бонбон с катран! написа:

Е хайде де, защо криеш мнението? Какво толкова са дискутирали, че си открил топла вода? Мнението ти може да е от полза за потребителите, които не знаят какви дискусии са се въртели. Аз също съм любопитен кой какво мисли.

Не пада по гръб ей...върти се като фурнаджийска лопата. :biggrin:

Ама хич и не мисля да ти отварям очите Шерлок. Сам си свърши детективската работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Ама хич и не мисля да ти отварям очите Шерлок. Сам си свърши детективската работа.

Аха. Свърших я. Визираш ламерските въпроси, уж програмата не може да работи. Но няма кой да се хване на тази въдица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Бонбон с катран! написа:

Аха. Свърших я. Визираш ламерските въпроси, уж програмата не може да работи. Но няма кой да се хване на тази въдица.

Не, далече си от истината. Твърде далеч. Не говоря за програмата. Говорим за автора и и колко е баш майстор. Нищо не си свършил. Опитай отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Не, далече си от истината. Твърде далеч. Не говоря за програмата. Говорим за автора и и колко е баш майстор. Нищо не си свършил. Опитай отново.

Колкото е баш майстор, толкова е и програма! А щом е добра програма, значи е майстор! А малко поне мислете като се опитвате да измисляте някакви компромати. Защото написаното остава и само се излагате! Казах, че програмата е топ, следователно автора също. В момента ми говориш за едно и също, но се опитваш да избягаш. Толкова ли си слаб! Вади аргументите си или замълчи!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, не можеш да се справиш и искаш наготово. Ами ползвай си топ програмата (тя е топ за теб, а ти не си ми критерий). Компроматите не ги измислям. Те са факт и датират от 2006-та насам. Както и да е. Направо ме разочарова тези дни. Балон без покритие. Имах по-високо мнение за теб, но явно съм се бъркал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@B-boy/StyLe/ Значи искаш да си говорим с недомлъвки, така ли? После като водим дискусии за търсене на някакво решение да не ме питате кое как съм решил? Вие назад, аз напред! За сега разбрах, че аргументите ти липсват и говориш по инерция, за да отбиеш номера. Понеже ти първи си започнал. По-нататък само ще напомням за жеста. Калдата ще е пълна с гатанки! :goahead: Без отговор разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че ти говориш с недомлъвки откакто си във форума драги. Точно теб няма да питам за решение вярвай ми. Може да спиш спокойно и да си ги запазиш за себе си. ;)

Колкото до аргументите...ами просто няма как да ги публикувам публично, защото не ми се занимава след това със съдебни инстанции. Затова в някои случаи е по-добре някои факти да се пропускат. А ти си мисли каквото искаш. Местя го в другия крачол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добреееее .... след като си премерихте .... лафовете ... какво остана - кой софт е най-добър .... или вече няма значение понеже Некой друг мисли ... друго, а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, dimy написа:

Добреееее .... след като си премерихте .... лафовете ... какво остана - кой софт е най-добър .... или вече няма значение понеже Некой друг мисли ... друго, а?

Няма от къде да знаят, защото не са тествали. А експерта се вкарва в някакъв филм, че нямало да му е законно да сподели какво е прочел. Цирк! :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Бонбон с катран! написа:

Няма

друг такъв шут като теб!
Между прочем нали се напъваше да пишеш код за целта? Кво стана? Нищо ли? Нищо я! То това не е лъжица за твоята уста...
https://www.sordum.org/9470/windows-update-blocker-v1-6/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, dimy написа:

Който ти върши работа.

преди 1 час, Бонбон с катран! написа:

Няма от къде да знаят, защото не са тествали. А експерта се вкарва в някакъв филм, че нямало да му е законно да сподели какво е прочел. Цирк! :)  

Какво не съм тествал бе? Сигурно съм тествал повече тулчета в тази насока от теб, който се е спрял на първия подобен тул и ще си умре с него.

Клоуна си ти обаче в този цирк. В повечето теми само разлайваш кучетата и се изнизваш като п****я.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се самоцитирам -

"--- Ако в нетa имаше българска търсачка, на нея щеше да пише “Тук не е информация!”  --- " ...

а тукашната дискусия потвърждава, това дето съм го сложил в подписа. Абе - мъка е човек да живее в БГ, баси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми като не ти изнася хващай пътя към чужбина. В темата са предложени няколко достатъчно кадърни инструменти и пак има недоволни. То пък бива, бива мързел ама всеки чака всичко наготово. Тук всички сме доброволци, а не за заплата.

Колкото до дискусията, какво се предполагаше да направя? Да замълча за пореден път ли само за да има мир? Еми човек има някакви граници на търпимост. Аз лично имам непоносимост към глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, dimy написа:

баси!

на 16.08.2021 г. в 23:30, цър-вул написа:

Пробва ли? Инструмент без инсталиране!
Или през gpedit.msc
Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Update
602f987ad7dad-gpedit-1.png

602f9882b8c48-gpedit-2.png

602f9888a9ed2-gpedit-3.png

А дано това вече да е достатъчно добре сдъвкан мат'р'ял за теб!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Ми като не ти изнася хващай пътя към чужбина. В темата са предложени няколко достатъчно кадърни инструменти и пак има недоволни. То пък бива, бива мързел ама всеки чака всичко наготово. Тук всички сме доброволци, а не за заплата.

Колкото до дискусията, какво се предполагаше да направя? Да замълча за пореден път ли само за да има мир? Еми човек има някакви граници на търпимост. Аз лично имам непоносимост към глупости.

Освен това, всеки си пльосва нова тема, без да си е направил труда да потърси, и настоява за персонално внимание и отговори. Пък и се сърдят, ако трябва да извършат някои действия, а чакат магически отговор, решаващ проблема с клипче от тубата или една команда в конзолата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, цър-вул написа:

Или през gpedit.msc
Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Update

Сега включих този вариант и ще проверя кога ще се излъже да ме подсети за новите приготовления, чакащи инсталация. За сега изглежда надеждно. След някой месец вероятно да ме видиш да изрева. :shake_puter:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

На няколко компютъра съм инсталирал Windows 10, и потребителите поискаха да им спра автоматичните обновления. Справих се с тази задача, като използвах StopUpdates10. Тя е безплатна и малка. Има 2 режима на блокиране - Hard block и Soft block. За най-сигурно използвам и двата начина за блокиране на обновленията, и никой от хората, на които съм сложил 10ката и тази програма не се е оплакал, че Windows-а се обновява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Losh_Chovek написа:

На няколко компютъра съм инсталирал Windows 10, и потребителите поискаха да им спра автоматичните обновления. Справих се с тази задача, като използвах StopUpdates10. Тя е безплатна и малка. Има 2 режима на блокиране - Hard block и Soft block. За най-сигурно използвам и двата начина за блокиране на обновленията, и никой от хората, на които съм сложил 10ката и тази програма не се е оплакал, че Windows-а се обновява.

Не знам. Моят съм скопил от всякъде - нито обновяване видя за 1 година, нито антивирусната му работи от 1 година! Кара на магия и не знае на кой свят е. Методът на @цър-вул действа. По моему StopUpdates10 е излязъл от употреба! Жалко за градивното творчество. Авторът не пожела да направи нещо за лесно спиране на антивирусна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, B-boy/StyLе/ написа:

Авторът

За кой автор иде реч?  Defender Control не ти ли стига? А и нали щеше да пише приложение за спирането на WinDef?
И

на 19.08.2021 г. в 5:07, цър-вул написа:

Не видях вълшебната думичка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 19.12.2021 г. в 22:13, B-boy/StyLе/ написа:

По моему StopUpdates10 е излязъл от употреба! Жалко за градивното творчество. Авторът не пожела да направи нещо за лесно спиране на антивирусна.

Е нали точно ти я хвалеше? Каква ирония. Чак пък да е излязла от употреба... Наскоро пак я махах от една система, защото потребителя е бил качил, но забравил за нея и после ми ревна, че имал проблеми с актуализациите. Това нещо не може да се махне с конвенционални средства. За експеримента AutoRuns се провали. Само FRST успя, защото тя показва повече loading points и видя, къде си беше скрила файловете "пущината".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...