Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Swanky

Снукър - гледате ли, играете ли?

Препоръчан отговор

Хехе,по едно време си бях помислел че Фърги ще спечели турнира,както ги бе зачесъл един след друг ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, мани...аз дори и не го гледах. Не ги харесвам и двамата, така, че едва ли съм изпуснал много :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започна UK Championship и като гледам Марк Алан определено е в добра форма. На предишния турнир се представи добре и сега е победил Стивън Хендри. Тоя млад играч определено някой ден ще вдигне шампионската титла. Другото интересно около тоя турнир е, че Марк Уилямс спечели първия си мач от една година насам и следващия му мач ще е именно срещу адаша му Марк Алан. Този мач ще е доста интересен :eek: Резултат на живо - Кен Дохърти води със 7:5 срещу Найджъл Бонд. Като гледам Дохърти играе добре и най-вероятно ще спечели мача :) Edit: Ако има някой който може да ме предаде в прогнозите ми то това е Кен Дохърти. Много нестабилна игра. Винаги когато прогнозирам победа за него, защото играе добре той предава мача. Това е играч на който не може да се разчита. Мачът завърши с резултат 9:7 за Найджъл Бонд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Магуаяр пак взе да ги бие наред Публикувано изображение

Да се надяваме че няма да бие пак Мърфи.От долния поток пак май Фу и Съливан ще играят.Фу отново е в много добра форма,но да видим....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Магуаяр ще загуби на финала. В това съм почти сигурен. О'Съливан се надъха здраво. Направи 147 в решителния 17-ти фрейм срещу Марк Слеби. Играта му в началото на мача не ми хареса въобще, но към края взе да прави някои великолепни удари. Максималният брейк само показва, че О'Съливан няма да се даде лесно на финала и, че има желание да го спечели...както и, че е в добра форма :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми хареса дотук играта на Селби. Какви физиономии правеше на мача с Фу... Публикувано изображение

Веселякът от Лестър Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-накрая да видя Рони с добра и комплектна игра а, не само в атакуваш план... Жалко за Селби и той ми е от любимците...но все пак трябва да има победител и загубил...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се изкефих на двубоя между Рони и Селби.Двамата наистина показаха класа ама се пак по-добрия победи Публикувано изображение Аз по едно време си викам че селби ще е финалист там кат беше 7 на 4 ама на Рони сякаш това въобще не му повлия и стигна до 8 на 7,а видяхте ли колко лесно даде 16 фрейм трябваха му само 2 фала зада има шанс да го вземе ама явно е бил сигурен във възможностите си и това го показа в 17фрейм с тия 147 точки. Публикувано изображение Финала ще е много интересен! :)

А имам въпрос как се постига повече от 147 точки?На един от мачовете говоритела каза че даже някой е направил 148 кой беше има ли го на клип някъде? Знам че на теория могат да се достигнат 154 ама не знаех че може на практика!

post-71080-1197804928_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Магуаяр направо бе разбит от Рони Публикувано изображение

Не очаквах чак толкова лесно да стане...А, това вчера с лажицата ме уби...просто Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А имам въпрос как се постига повече от 147 точки?На един от мачовете говоритела каза че даже някой е направил 148 кой беше има ли го на клип някъде? Знам че на теория могат да се достигнат 154 ама не знаех че може на практика!

148 се постига след фрий бол. Когато направи фал и противника ти се озове в позиция снукър се дава фрий бол и може да номинира цветна която да играе като червена. Така на масата стават 16 червени. Всяка една от тях комбинирана с черната дава максимално възможен брейк от 155 точки :P Даже Джейми Коуп е правил 155, но в тренировъчна обстановка :P

Магуаяр направо бе разбит от Рони Публикувано изображение

Не очаквах чак толкова лесно да стане...А, това вчера с лажицата ме уби...просто Публикувано изображение

Това се очакваше да стане. След последния фрейм който нааправи снощи О'Съливан беше логично да спечели мача. Както каза коментатора - "О'Съливан премина в атака от самото начало и Магуаяр така и не разбра какво става". Великия играч си е велик.

А това с лъжицата наистина беше много диво Публикувано изображение

Пък дъщеря му още от малка е готова за снукър Публикувано изображение Като я пуснаха да отиде при него започна да вади топките от джобовете и да ги слага върху масата. Явно й се е играело Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами той Магуаяр сам си го каза-радвал се че взел 2 фрейма :) Чудесна игра,беше време най-големия талант в историята на снукъра да спечели трофей.Браво на Съливан. Чакаме януари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много брутално изпълнение.Рони направо го отвя... :) Бърз и яростен. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравихме я темата Публикувано изображение

Започна шампионата в Шефилд,дайте да залагаме кой ще спечели.

Моите предпочитания са за Селби и Шон Мърфи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мърфи/Джон Хигинс/О'Съливан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мърфи/Джон Хигинс/О'Съливан

По-скоро Селби отколкото Джон.. не очаквам Хигинс да се представи добре на световното..още повече, че имам спомени, че който спечели турнир на Крусибъл на следващата година не може да си запази титлата... :P (това само спомени, де..може и да греша Публикувано изображение )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не грешиш,не грешиш :cheers: Пък и на Селби му е ред,има да си взема реванш от миналата година. Go,Селби,Go ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Селби гризна дръвцето рано,рано...време му беше,не може само силни турнира...Браво на Марк Алън :P ,за малко да отстрани Хендри.Да видим какво ще се случи нататък :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:speak: Лелееее,кво стана!Селби,защо така бре чедо :huh: Остана ми само Шон Мърфи,ма неможех да видя какво направи той вчера,така че сега съм увиснала пред тв-то да чакам.Ако отпадне и той-отивам да си правя харакири ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале, мале.. Публикувано изображение Ако Рони спечели мача си от първия кръг и Марк Уилямс спечели своя мач (тоя мач не свърши ли вече или не са опреснили информацията във worldsnooker.com :lol6: ), което очевидно ще стане...всъщност вече би трябвало да е станало, защото наистина информацията не е опреснена.. та, ако Рони спечели ще играе срещу Марк Уилямс... двама съперници, които най-обичам да гледам как играят. Просто ще е един от мачовете на турнира. И двамата са ми фаворити и щях да се радвам много повече, ако имаха възможност да играят на финал.

Иначе, отпадането на Селби не беше кой знае какъв шок. Както вече се каза по-горе "време му беше,не може само силни турнири". Пък и наистина първите му мачове в турнирите са най-слаби..

Ако отпадне и той-отивам да си правя харакири

Съмнява ме Шон да отпадне рано..той обича дългите мачове и Световното първенство е част от неговите води :lol6:

Но Рони си остава мой фаворит..не би трябвало да има проблеми със стигането до финала, но пък от него може всичко да се очаква... :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рони е фаворит и на букмейкърите,аз го харесвам много,допада ми,но като го гледам и почти всеки път ме докарва до инфаркт,не знаеш какво може да му посече на акъла.Иначе е просто гениален,но има едно много слабо звено-не му допадат бавните мачове и точно така го би Селби предишния път,почна да бави играта и да лази по нервите на Рони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ебдън или пък Хендри шампион? Хм, защо пък не? :)

Интересен ще е мача между Рони и Уилямс.. ;) Някой да знае кога ще е той, че ме мързи да гледам, пък какво остава да влизам да търся дата и час? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

21 часа,ама дали беше в неделя...май да!

Не искам Ебдън шампион.Не му прилича Публикувано изображение Какво стана с онова русото момченце...тц-тц,забравих му името...като съм седнала да пиша по това време...Нийл Робертсън,игра ли втория си мач?

Магуайър върви много добре този сезон и взе 2 турнира,дали няма да се разпише пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

21 часа,ама дали беше в неделя...май да!

Не искам Ебдън шампион.Не му прилича Публикувано изображение Какво стана с онова русото момченце...тц-тц,забравих му името...като съм седнала да пиша по това време...Нийл Робертсън,игра ли втория си мач?

Магуайър върви много добре този сезон и взе 2 турнира,дали няма да се разпише пак.

На Рони мача е тази вечер.. :)

Нийл Робъртсън..май и той ще играе днес. Не съм много сигурен, снощи сънен слушах програмата за днес и в главата ми е останал само мача на Рони, щото ще предавам и на други кога му е мача Публикувано изображение

За Магуаяр...силно се съмнявам..световното първенство все още му е рано да го печели (поне според мен), защото неговата игра е на приливи и отливи. В един турнир виждаме как О'Съливан го помита на финал с резултат 10:2 (май беше), а на друг турнир става шанпион...непостоянна му е играта, а световното първенство е дъъълго и мъчително :)

Шон Мърфи също беше сред фаворитите ми за титлата, но като гледам Али Картър се справя добре с него..за сега резултатът между тях е 6:2 за Али. Най-интересното тепърва предстои :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...