Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ще задам въпроса си другояче, защото ако питам защо такива обръщения стоят, то се приема като някаква критика и администрацията минава във защитен режим. Може ли да съставям конструкции от този вид. Питам защото речниковият ми фонд е по-богат от на този човек, който използва форума като кошче за душевните си недъзи:

на 8.09.2020 г. в 11:04, Евгени Богданов написа:

Като гледам какви ги пишеш,или си изключително прост,или просто си роден слабоумен,кое ли е от двете ?

Благодаря, че сте изтрили заплахата за моето убийство. Пропуснали сте, че тя все още стои във форума в цитат. Не виждам и в темата за наказани потребители това да се приема за нещо сериозно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Питам защото речниковият ми фонд е по-богат от на този човек, който използва форума като кошче за душевните си недъзи:

у нашту маалъ имаме фонд джелезо и фонд жица
квой тва речников фонд
куй кифтета и кибапчита гу дай насам,
ку ней, яж си го ти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам от какво се оплакваш и в каква посока искаш да наклониш везните, но аз бегло погледнах темата снощи и видях твой пост

Цитат

Искаш да ги убием вместо теб ли?

От което се случва, каквото повикало - такова се обадило. За да изискваш възпитание е редно първи да го предложиш същото. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера, изтрих десетина твои постове, които бяха докладвани в които приканваш към насилие и жестокост към животни и не те наказах, а беше за наказание. Виждаш ли колко са различни нещата и как всеки потребите гледа от своята камбанария. Същото можеше да ме пита всеки, който ти е чел изцепките от снощи - защо не си наказан все още и докога ще те търпим?. Ако държиш мога и на двамата ви лепна по 30 дни?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Kalin Karaboychev написа:

приканваш към насилие и жестокост към животни и не те наказах, а беше за наказание.

Не съм правил такова нещо. Това са напълно погрешни тълкувания.

Ако пък наистина го бях направил, защо не ограничиш достъпа ми до форума??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

нямам нищо против да те банне

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И няма никаква камбанария. Българският език ми е роден и знам какъв е смисъла на написаното. Въпрос "Искаш да ги убием вместо теб ли? {котенцата}" като отговор на потребител, който заявява, че са без майка и не може да се грижи за тях е адекватен отговор, провокиран от абсурдността и не е еквивалентен на "с удоволствие бих измъчвал най долнопробно такива боклуци като тебе,и да ги гледам как умират бавно".

преди 1 минута, дръндю написа:

нямам нищо против да те банне

Ще се намери друг да ти показва, че не можеш да смяташ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И няма никаква камбанария. Българският език ми е роден и знам какъв е смисъла на написаното. Въпрос "Искаш да ги убием вместо теб ли? {котенцата}" като отговор на потребител, който заявява, че са без майка и не може да се грижи за тях е адекватен отговор, провокиран от абсурдността и не е еквивалентен на "с удоволствие бих измъчвал най долнопробно такива боклуци като тебе,и да ги гледам как умират бавно".

с твоето абсурдно словоблудство, предизвикаш всички

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм правил такова нещо. Това са напълно погрешни тълкувания.

Ами явно не си успял да обясниш правилно нещата и не аз а потребителите са ти разтълкували нещата погрешно. Защото аз чета доклади, нали не мислиш, че съм те последвал и ти чета нещата, които пишеш. Та имаше над 10-15 доклада на твои постове. Не те наказах защото реших, че ще се вразумиш - поради същата причина не е наказан и другия потребител. Пак ти казвам ако решиш сега мога раздам нужното правосъдие и на двамата. Не ми задавай повече въпроси, отговаряй на моите, същото те попитах и в предния ми пост, но ти никога до сега не си ми отговарял на въпрос за това обикновено и спирам да пиша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Kalin Karaboychev написа:

Ами явно не си успял да обясниш правилно нещата и не аз а потребителите са ти разтълкували нещата погрешно.

Ами явно е така. Защото аз написах много повече неща от въпросът ми какво точно иска потребителят. Предложих осиновяване от друга родилка, да насочи енергията си към отглеждане на хора сираци, след като потребител заявява, че това е по-лесно от гледането на котенца, предложих рецепта за котенца, за който е хванал черния хумор и констатирах, че "Убийството на страдащо животно е висша форма на състрадателност.".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Kalin Karaboychev написа:

а потребителите са ти разтълкували нещата погрешно

това е щото му е много богат речниковия фонд
:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и ти явно не си разбрал горния потребител и той е използвал черен хумор и темата е приключена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Kalin Karaboychev написа:

Та имаше над 10-15 доклада на твои постове.

Няма значение кой и колко се е оплакал, а дали е имал основание. Аз също съм докладвал отправени обиди към мен, че съм "идиот" и др. подобни, които стоят и до ден днешен.

току-що, Kalin Karaboychev написа:

Ами и ти явно не си разбрал горния потребител и той е използвал черен хумор и темата е приключена.

В отправянето на заплаха за убийство има последствия от Наказателно-процесуалния кодекс и това много добре го знаеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти мислиш че идиот е обида, потребителите мислят, че твоите постове са нарушение и жестокост и НИЕ преценяваме как да реагираме.

Както виждаш и в двата случая сме реагирали правилно. 

За мен темата е изчерпана спирам да отговарям. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Myanmar написа:

Това бе моят отговор. Ако смяташ, че аз съм проблема на форума, можеш да ограничиш достъпа ми до него. Ще направиш освен това дръндю щастлив.

преди 1 минута, Kalin Karaboychev написа:

Ти мислиш че идиот е обида

Идиот, олигофрен, кретен, имбецил са медицински термини за болести. Това не е мое мислене. Това е наука.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

Ще направиш освен това дръндю щастлив.

мен ми е все тая, въпроса е че дразниш потребителите с неадекватността ти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Myanmar написа:

Това бе моят отговор. Ако смяташ, че аз съм проблема на форума, можеш да ограничиш достъпа ми до него. Ще направиш освен това дръндю щастлив.

Идиот, олигофрен, кретен, имбецил са медицински термини за болести. Това не е мое мислене. Това е наука.

Ти да си ни проблем?!?  :D  Не приятел нямаме проблеми ние във форума всичко си е точно. Не знам защо мислиш, че цялата администрация е седнала да се занимава с теб.

Остави на нас да преценяваме, кога има основание за наказание и кога не, а ти просто се забавлявай.

Поздрави и усмивки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека задам въпроса си другояче: Чие поведение в "Случая с котенцата" отблъсква потребителите от този форум?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ааа, не
аз коги казвам че некой е неадекватен, не лъжа
:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

Нека задам въпроса си другояче: Чие поведение в "Случая с котенцата" отблъсква потребителите от този форум?

Успех, бъди здрав. Нямам времето, което ти се иска да имам, за да си пишем глупости цяла вечер.

Поздрави и спокойна вечер. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

че съм "идиот" и др.

А не си ли? Ми казвай ги тези работи де, да се знае!

Обичам черен хумор!:happy-minion:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наглед всичко е просто и всеки дава мнение един го прави ей така,  друг за поощрение, но дребния детайл е важен затова внимание да правиш култура ти трябва първо възпитание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе и теб те напекло слънцето ама яката

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което трябва да се извлече като опит от подобни сплетни в които се намесва трета страна която трябва да разреши конфликта между другите две е следната : Разчитайте само на себе си и не търсете "справедливост" от другите тъй като на тях изобщо не им дреме за вас.Реално справедлив съд на този свят никога е нямало и никога няма да има , приемете го хора.

или както e казал уличния философ :

Well, you hate me, I'm gon' hate you too
It's as simple as that
Die motherfucker, die motherfucker, die!
(P.DIDDY)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване