Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Музиката на 80-те и 90-те

Препоръчан отговор

:headphones:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако колегите решат,нека ги обединят...И все пак удоволствието си струва...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Joss Bomon написа:

Съжалявам, точно нея търсих, но не я открих :(

Да изтрият тази.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На покрива ли я търси?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

Да изтрият тази.

Защо?
Онази тема е само за диско доколкото разбирам, а тук може да остане за останалите стилове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Bubbles написа:

Защо?
Онази тема е само за диско доколкото разбирам, а тук може да остане за останалите стилове.

Така е да

Една от любимите ми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че музиката основно е 70-те и 80-те. Даже Алън Парсънс е започнал 1976-a, a predi towa 1969-a с Бийтълс и 1973 с Пинк Флойд!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста от най-любимите ми неща в музиката се случват именно в края на 80-те и началото на 90-те. Не знам от къде да почна честно казано...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, JKirilov написа:

Само че музиката основно е 70-те и 80-те. Даже Алън Парсънс е започнал 1976-a, a predi towa 1969-a с Бийтълс и 1973 с Пинк Флойд!

На кой му пука, дали е 70-те- 80-те или 80-те- 90-те... След още 50 г. ще казват края на 20-ти век.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lupis написа:

На кой му пука, дали е 70-те- 80-те или 80-те- 90-те... След още 50 г. ще казват края на 20-ти век.

То на огромен брой хора изобщо за музика не им пука, няма ли рикийка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, killchain написа:

Доста от най-любимите ми неща в музиката се случват именно в края на 80-те и началото на 90-те. Не знам от къде да почна честно казано...❤️

Коя на ❤️ ти дойде - пускаш.

Радвам се че хареса темата ми. Благодаря.

преди 3 часа, Bubbles написа:

Айде още едно от мен и лягам че нещо едвам гледам.

лека спи у кош

:weather2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро, другарчета меломанчета :bye1:

Взимайте си по една ягодка да си прокарате кафенцето и като за начало на деня :singer:

qgodi-(2)-119677-500x334.jpg

:despicable-me-2-minion-3:

С пожелания да е прекрасен и прохладен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата се дублира! Едното е диско, което включва диско, а другото е музика, което също включва диско! Моля модераторът да си върши работата - да преправи темата на "Рокът на 80-те и 90-те" или да заключи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Бонбон с катран! написа:

Темата се дублира! Едното е диско, което включва диско, а другото е музика, което също включва диско! Моля модераторът да си върши работата - да преправи темата на "Рокът на 80-те и 90-те" или да заключи.

Ай ся рока, ми ако на някой му се прище "Камъните падат"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Bubbles написа:

Ай ся рока, ми ако на някой му се прище "Камъните падат"?

Кръчмарската музика до рока ли трябва да бъде? Точно затова трябва да се оправи заглавието! Като иска някой чалга, да пуска Фолк на 80-те тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Бонбон с катран! написа:

Кръчмарската музика до рока ли трябва да бъде? Точно затова трябва да се оправи заглавието!

Кръчмарска? Май не си бил в рокаджийска кръчма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване