Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Моля, да се ограничава броя на публикациите (поне за определено време) на потребителите.  В този форум иска; да чета по технически въпроси, а не болежките на хора като bdenkov, които се чудят как да задоволят Азът си.  Точно сега, когато пиша, от петте публикации вдясkо във форума и петте са на bdenkov!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, jojopara написа:

Моля, да се ограничава броя на публикациите (поне за определено време) на потребителите.  В този форум иска; да чета по технически въпроси, а не болежките на хора като bdenkov, които се чудят как да задоволят Азът си.  Точно сега, когато пиша, от петте публикации вдясkо във форума и петте са на bdenkov!

То поне да имаше нещо интересно.... а то само копи/пейст от тук и там

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тази тема би трябвало да е в "проблеми с форума", тъй като този потребител редовно избутва теми, които са важни
не знам критерия за важност на тема, но моето мнение, че това е своеобразен флуд на този потребител

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дpъндю написа:

тази тема би трябвало да е в "проблеми с форума", тъй като този потребител редовно избутва теми, които са важни
не знам критерия за важност на тема, но моето мнение, че това е своеобразен флуд на този потребител

Не своебразен флууд а абсолютен СПАМ.
Ако толкова държи да публикува разни неща, може да си направи една тема и в нея да си пуска нещата, също така тази платформа дава възможност и за създаване на блог.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Bubbles написа:

Не своебразен флууд а абсолютен СПАМ.

може и така да е, както казваш, но за мен си е флуд-наводнение от теми, пречещи за нормалната работа на форума

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дpъндю написа:

може и така да е, както казваш, но за мен си е флуд-наводнение от теми, пречещи за нормалната работа на форума

Абе каквото и да е трябва да се спре някак щото е страшно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, дpъндю написа:

тъй като този потребител редовно избутва теми, които са важни

Абсолютно вярно, на никой не му е приятно когато отвори форума на калдата, и вдясно да вижда наредени една под друга само негови тъпи и безсмислени теми които са изместили далеч по-важни. Това вече ми се е случвало да го виждам не един и 2  а много повече пъти.

Дайте да гласуваме или да пишем групово до админите да го изселят от този форум направо или поне да му ограничат темите и мненията които може да публикува.

То това не се издържа вече тази простотия направо, да се вземат от админи и модератори някакви мерки.

току-що, grizly написа:

Абсолютно вярно, на никой не му е приятно когато отвори форума на калдата, и вдясно да вижда наредени една под друга само негови тъпи и безсмислени теми които са изместили далеч по-важни. Това вече ми се е случвало да го виждам не един и 2  а много повече пъти.

Дайте да гласуваме или да пишем групово до админите да го изселят от този форум направо или поне да му ограничат темите и мненията които може да публикува.

То това не се издържа вече тази простотия направо:angry:, да се вземат от админи и модератори някакви мерки.

преди 5 минути, grizly написа:

То това не се издържа вече тази простотия направо:angry:, да се вземат от админи и модератори някакви мерки.

[img]https://i.imgur.com/cWMmhh7.jpg[/img]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, grizly написа:

Дайте да гласуваме или да пишем групово до админите да го изселят от този форум

не е нужно да го изселват, просто трябва да ограничат потребителите на форума да пускат по една тема на ден за да не избутват други теми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://imgur.com/cWMmhh7

Защо по-дяволите изчезна и никъде не виждам опцията да си редактирам мнението:speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, grizly написа:

[img]https://i.imgur.com/cWMmhh7.jpg[/img]

Защо по-дяволите изчезна и никъде не виждам опцията да си редактирам мнението:speak:

клик върху трите точки на твоят пост...горе в дясно 
ще ти излезе меню

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, дpъндю написа:

клик върху трите точки на твоят пост...горе в дясно 
ще ти излезе меню

Браво дpъндю:yanim:, не съм очаквал че там ще ги скрият тези опции но като не знае човек така е, имаш една виртуална бира от мен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, grizly написа:

но като не знае човек така

аве и аз не съм всезнайко
те за това чета темата "проблеми с форума"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих предложил да се въведе възможност модераторите по своя преценка да ограничават подобни профили, та да могат да пускат по 1 или 2 теми на ден, а не да спамят форума с простотии. В момента ГЕРБ се клати и са мобилизирали троловете си да занимават хората с глупости. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, grizly написа:

Той и в дата форума си ги пуска простотиите постоянно, но там все още го търпят,интересно защо:no-no:

Дата? Този форум не загина ли геройски още преди време? Аз при опит да го отворя получавам чисто бяла страница.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Bubbles написа:

Дата? Този форум не загина ли геройски още преди време? Аз при опит да го отворя получавам чисто бяла страница.

Ами понякога работи, понякога нещо му става, нещо някъде се бъгва и не може да се отвори. Изписва тези работи:

forums.data.bg Driver Error

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

Оправят го и докъдето и колко изкара... Докато не се бъгне отново.

До онзи ден си работеше, но сега пак нещо му е станало.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, grizly написа:

Ами понякога работи, понякога нещо му става, нещо някъде се бъгва и не може да се отвори. Изписва тези работи:

forums.data.bg Driver Error

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

Оправят го и докъдето и колко изкара... Докато не се бъгне отново.

До онзи ден си работеше, но сега пак нещо му е станало.

Е ами очакваше се, с това некадърно ръководство...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, дpъндю написа:

просто трябва да ограничат потребителите на форума да пускат по една тема на ден

За такива като него по-една тема и едно мнение на месец и да се оправя, никой не е длъжен да му чете недомислиците и простотиите му.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, street racer написа:

То поне да имаше нещо интересно.... а то само копи/пейст от тук и там

На мен ми харесва това, което публикува. Прехвърля качествени статии, а че няма да съвпаднат с политическите възгледи на всички, това е неизбежно.

Малоумно е прехвърлянето на стотици видеа от YouTube - без смисъл, без коментар, с поредица от десетки и стотици постове от един и същи потребител, състоящи се с по едно видео за манджи и прочие. Да се остави линк към канала на някой е едно, ама едно по едно да му се прехвърлят видеата в 100 теми - това е преливане от пусто в празно.

Освен да даде възможност на потребителя да си хареса хилядите безсмислени постове, друго приложение не откривам. И децата могат да ползват Гугъл.

преди 3 часа, дpъндю написа:

не е нужно да го изселват, просто трябва да ограничат потребителите на форума да пускат по една тема на ден за да не избутват други теми

Закъсняхте много. Трябваше да се борите за качество, когато го имаше. Сега борбата е за количество и bdenkov е ключова фигура в издръжката на този форум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тема за АВТОРСКИ манджи:

преди 23 минути, haidukpikaso написа:

вкусна чорбичка по тази рецепта

В темата "Вегетарианец или не?":

на 17.09.2020 г. в 21:18, haidukpikaso написа:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стана ми интересно - защо ли аз не му виждам темите на този bdenkov?...

После се сетих. Филтрирал съм си темите, и виждам само разделите, които ме интересуват. Във форума влизам не през началната страница, а директно на филтрираното от мен съдържание.

Е. сигурно пропускам хиляди интересни рецепти, снимки на котки и разсъждения на тема "Какво си мислите, докато сте в кенефа", но - какво да се прави, трябват жертви :D .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сама пълни безкрайни теми, сама си пише в тях, сама си ги харесва и сама се смее на себе си. Какво е това?

90b7735e-6981-4c0b-83ce-6d2ebb3b47b1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

Сама пълни безкрайни теми, сама си пише в тях, сама си ги харесва и сама се смее на себе си. Какво е това?

аве ти си нейния любимец
ама само каква хубава манджа ти е приготвила...ехааа
:lol6:

преди 15 часа, RudeBoy написа:

"Какво си мислите, докато сте в кенефа",

те това е най-важната тема ве, как мойш да я пренебрегваш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Myanmar написа:

Раздвоение на личността или синдром на Нарцис...
...и не е единствената в този форум май.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване