Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тема за ЛИС на Анне

Препоръчан отговор

Я убава мома се показа ама темата е на АБПФК Кити-Анне :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте създавам тази тема като задание на литературно интерлитературно интерпретативно съчинение за @Anne Темата е: образът на майка България в стиховорението "Обесването на Васил Левски"

Ти си някакво медицинско чудо. Един куп биологични отклонения, пречещи ти да вършиш, каквото и да е, но нито едно, което да не ти позволи да пишеш глупости в интернет. 

Тогава върви на улицата и се самопредлагай. Сложи си една табела. Начална цена 5 лв.

Публикувани изображения

преди 10 часа, Anne написа:

Сестра ми е сериозен човек и няма време за глупости.

Само за теб са глупости. Сестра ти много хубаво ти отваря очите. Само трябва да спреш да отричаш истините.

преди 10 часа, petie1 написа:

Ама Франция нали :)

Перфектното алиби.

преди 10 часа, Anne написа:

Явно я е разбрал що за стока е Дани и май вече съжалява, че се е оженил за нея.

Скоро ще се върне при теб.

Ти каза, че ще се развеждат, нали? Ще ходиш ли на бракоразводното?

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Скоро ще се върне при теб.

Не му дават, иначе отдавна да е при нея. 

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно мое мнение от 25.7.2019 в темата ѝ за секса и самотата: 

Цитат

Мисля, че за част от изброените състояния, вина имат преди всичко родителите ти. От прекомерна грижа в детството ти, си развила фобии. Това е преди всичко предположение, тъй като не познавам историята ти. Но, прочитайки предните страници, забелязах едно противоречие- твърдиш, че си учили 12г., и че не искаш да се принизиш с простаците, а не можеш да смяташ?!?! 

Бих направил и едно чисти хипотетично и спекулативно предположение- че състоянието ти се дължи на синдрома на Мюнхаузен. Родителите ти, имайки нужда да се грижат за болен човек, са те увредили чрез действията си, макар и несъзнавано

Мисля, че вече имаме достатъчно информация, да твърдим, че майка ѝ е влошила състоянието ѝ. 

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

Перфектното алиби.

Да ама и то се дъни понякога :)

преди 1 минута, васил козарев написа:

Е тя е нацистка а те се имат за висша раса

• Харесване 1
  • Ядосано 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, васил козарев написа:

Синдромът на Мюнхаузен, ефекта на Дънинг-Крюгерсиндрома и синдрома на расла в саксия принцеса, която не знае какво е да работи за да получи каквото и да било. Пълни темите само с претенции какво ѝ се полагало, но няма и ред какво е направила тя за околните.

Има наглостта да твърди, че купувала подаръци за племенницата си, някаква проста въртележка, от парите, с които мами държавата, защото лекарите са ѝ махнали завишените проценти инвалидност. А че 1 лев не е дала за хляба на масата си, това мълчи. От глезотии се е превърнала в някакъв киборг, който не е пил вода от години.

Много болезнено и рязко ще бъде върната към реалността. Тя отказва помощ.

• Харесване 2
  • Ядосано 1
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя отказва помощ.

Не не отказва. Но помощта която тя очаква, не е това което аз, ти или всички други смятаме, че е правилно. Тя просто търси заместител на майка си, но задължително трябва да е мъж, че жените и други нужди имат. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Айнщайн написа:

Не не отказва. Но помощта която тя очаква, не е това което аз, ти или всички други смятаме, че е правилно. Тя просто търси заместител на майка си, но задължително трябва да е мъж, че жените и други нужди имат. 

Дадохме и конкретни насоки как да се издържа сама, защото много скоро няма да има пари, с които да плаща да се грижат за нея и ще замине в дом или психиатрия. Там няма да я питат обича ли нескуик и пише ли ѝ се по форуми.

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дадохме и конкретни насоки как да се издържа сама, защото много скоро няма да има пари, с които да плаща да се грижат за нея и ще замине в дом или психиатрия. Там няма да я питат обича ли нескуик и пише ли ѝ се по форуми.

Насоки отдавна са и давани. Само хабим енергия и време, няма да послуша никой. 

И повярвай, тя в дом няма да влезе.Всеки запознат с тази материя знае, че с минимум увреждания няма как да се получи. Същото е и с назначаването на асистент, ще има доста да чака. Никога е най вероятният отговор. 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Митко, 5 годишен - Влюбих се в Таня, когато дойде в детската градина и седна до мен. Даде ми всичко - играчки, бонбони, всичко - всичко.....Аз и дадох моя самолет и играчките от " Киндер Сюрприз". Когато отивам към градината, късам за нея всички цветя. Ние скоро ще се оженим и ще живеем при моята баба Ани на село... А когато Таня е болна, ще се влюбя в Петя.....

:wub:

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, малко от нищото, ама ще взема и аз да се включа най-накрая! 

Анне, от няколко години ти следя подвизите в най-различни форуми, но виждам, че сякаш тук най-редовно пишеш и понеже този път не мога да издържа на любопитството, се престраших най-накрая да си направя профил специално за да отправя към теб няколко въпроса, които ме тормозят и може би са били запитвани неколкократно през времето ти в интернет, прости ми, ако такъв е случаят и си принудена да се повтаряш. 

Гледам, че ти е доста трудно и почти невъзможно да се справяш сама. Този въпрос беше отправян към теб и преди в една от темите тук, даже е споменат и в няколко мнения преди моето, но май си остана неотговорен. Мислила ли си какво ще правиш, когато останеш самичка на този свят? Как си представяш да живееш? Знам, че те е страх да си го представиш, всички ни е страх, но имаш ли някаква представа, някакъв план, някаква идея? 

И второ - защо смяташ психолозите/психиатрите за неспособни да ти помогнат, дори и малко, и защо мислиш хората, които ги посещават, за луди? Искрено интересна ми е гледната ти точка, тъй като аз съм имала подобен на твоя проблем с комуникацията с хора и благодарение на посещението ми при специалист разбрах какво ми е нужно и, слава Богу, в момента се справям доста по-добре. 

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, васил козарев написа:

Ами глад, мизерия и бъркане по кошовете я чака.

Тя не разбира. Майка и няма ли я, всичко приключва. Нито баща и, нито сестра и ще се занимават с нея, просто ще замине в една определена институция. А там къпят с маркуч и тъпчат с лекарства. И тогава няма да има кой да и помогне

• Харесване 1
  • Ядосано 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле нова муцуна се показала тук

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Фийби написа:

следя подвизите в най-различни форуми, но виждам, че сякаш тук най-редовно пишеш

Щото другаде я банват.

• Харесване 1
  • Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, petie1 написа:

Леле нова муцуна се показала тук

голема радост а
котьо, се мацки търсиш...котакът му с котак
штъ обада на гусин Лютеничков

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дpъндю написа:

голема радост а
котьо, се мацки търсиш...котакът му с котак
штъ обада на гусин Лютеничков

В грешка си нещо :)

В момента търдя да описвам зависимости за деб пакет

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Myanmar написа:

Щото другаде я банват.

Тук Анчето плюе по Ане Франк. Момичето от Холандия, което се е криело на тавана от нацистите.

И плюе Кърт Кобейн. Според нея, според Анчето, той, Кърт, е  бил наркоман, самоубиец.

https://www.ramania-bg.com/topic/101749-с-кои-исторически-личности-бихте-се-запознали/?tab=comments#comment-170407

647-F56-EB-A2-F4-4-BAA-A7-F1-A69589-F282

• Харесване 2
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

описвам зависимости за деб пакет

видях, ама нищо не им разбирам
аз си правя пакети в .xzm модули за жива wifislax
тъй де...кой квот му трябва
всичко дето ми трябва е в .zip файл и се намира в GitHub

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, acnekt написа:

Тук Анчето плюе по Ане Франк. Момичето от Холандия, което се е криело на тавана от нацистите.

Ане Франк гаранция се върти в гроба заради българската си имитаторка.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Myanmar написа:

Тук плюе английската или американската училищна система 

https://www.ramania-bg.com/topic/101689-защо-трябва-да-се-сравняваме-с-другите-държави/?tab=comments#comment-1702471

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Myanmar написа:

Много кирливи ризи излязоха на нашата принцеса

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Тук плюе английската или американската училищна система 

https://www.ramania-bg.com/topic/101689-защо-трябва-да-се-сравняваме-с-другите-държави/?tab=comments#comment-1702471

С нейното "специално" училище надали има наблюдения до българското образование, тръгнала да се произнася за изворите на образование в света.

току-що, petie1 написа:

Много кирливи ризи излязоха на нашата принцеса

Така е като отказва да се къпе.

• Ядосано 1
  • Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също там плюе турците в България и от България и плюе облеклото по време на обрязване. Ето това.

https://m.bazar.bg/obiava-22420030/kostyumi-za-syunnet

Нейните думи цитирам<<^^

Когато аз научих, че в родината, в която съм родена - 1984, мюсюлманите в България са били въоръжени и са подготвяли избиването на много българи, тогава изгубих всякаква толерантност към тази религия и тези хора! Ако беше станало на тяхното, сега нямаше да зная родния си български език, нямаше да познавам историята на страната си, нямаше да мога свободно да ходя на църква! От толкова много толерантност си губим държавата сега! Заради турците са изгубени страшно много исторически архиви, които са се съхранявали в църкви и манастири, които са били подпалени и унищожени! 

Имах съученик мюсюлманин, мой връстник. Не сме имали проблеми с него, ходеше си вкъщи за мюсюлманските празници, но и е стъпвал в православна църква с нас. Ходеше светски облечен, интересуваше се от футбол и беше в училищния отбор по футбол. Веднъж си донесе албума със снимки и всички изпоприпадахме от смях и го бъзикахме за бебешките му снимки с рокличка.
>>^^

Край на цитата.

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, acnekt написа:

Също там плюе турците в България и от България и плюе облеклото по време на обрязване. Ето това.

https://m.bazar.bg/obiava-22420030/kostyumi-za-syunnet

Нейните думи цитирам<<^^

Когато аз научих, че в родината, в която съм родена - 1984, мюсюлманите в България са били въоръжени и са подготвяли избиването на много българи, тогава изгубих всякаква толерантност към тази религия и тези хора! Ако беше станало на тяхното, сега нямаше да зная родния си български език, нямаше да познавам историята на страната си, нямаше да мога свободно да ходя на църква! От толкова много толерантност си губим държавата сега! Заради турците са изгубени страшно много исторически архиви, които са се съхранявали в църкви и манастири, които са били подпалени и унищожени! 

Имах съученик мюсюлманин, мой връстник. Не сме имали проблеми с него, ходеше си вкъщи за мюсюлманските празници, но и е стъпвал в православна църква с нас. Ходеше светски облечен, интересуваше се от футбол и беше в училищния отбор по футбол. Веднъж си донесе албума със снимки и всички изпоприпадахме от смях и го бъзикахме за бебешките му снимки с рокличка.
>>^^

Край на цитата.

Аз мислех, че е туркиня...

• Харесване 1
  • Ядосано 1
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • ostavime заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване