Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тема за ЛИС на Анне

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Anne написа:

Аз колко пъти да повторя, че нямам и не ползвам мобилен телефон?

Житие и битие грешного Полиная

Житiе и страданiя грѣшнаго Полиная

https://m.bg-mamma.com/?topic=850855.-1;topicrefid=20;all

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте създавам тази тема като задание на литературно интерлитературно интерпретативно съчинение за @Anne Темата е: образът на майка България в стиховорението "Обесването на Васил Левски"

Ти си някакво медицинско чудо. Един куп биологични отклонения, пречещи ти да вършиш, каквото и да е, но нито едно, което да не ти позволи да пишеш глупости в интернет. 

Тогава върви на улицата и се самопредлагай. Сложи си една табела. Начална цена 5 лв.

Публикувани изображения

преди 8 часа, acnekt написа:

Пешо е спал и с нея.

Е, не само е спал. 

преди 7 часа, petie1 написа:

Много скъпо бе 50 стинки най много

И това в промоция с кафе и кола. 

преди 7 часа, petie1 написа:

А дали изобщо Пепо е разбрал че е хлътнала по него ей тва е въпроса

Разбрал е, ама понеже е мъжка да не казвам какво, другите да се разправят. 

преди 7 часа, Anne написа:

По документи се оказа, че притежаваш няколко. 

• Еха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как въобще Анка е хлътнала по Пепо, при положение, че тя като кукумявка не излиза от хралупата си? 

Цитат

И някой идиот като мине, да ме щракне и да ми изтипоса кецките по медиите? Ти в ред ли си? Shocked Shocked Shocked Това няма да си го причиня за нищо на света! Не съм кифла, та да се излагам! Shocked Shocked Shocked

Аз съм съвременно младо момиче и ползвам екстрите на съвремието

Глезлата не можела да пишка в храсти, била "съвременно момиче" и се ползвало от "екстри", ама не можела да работи с телефон. 

• Харесване 1
  • Ядосано 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Anne написа:

Много пъти сме си играли на каубои и индианци, имах си даже пиратска пластмасова сабя

Ясно, откъде е започнало увреждането.

А с есето какво стана?

Да, след четвърти клас предпочетох панталоните пред полите

Един малък генералисимо си ти, малък Хитлер, който цял живот е командорил своите родители и е получавал всичко на поднос.

• Харесване 1
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак е "Родена за принцеса 

• Харесване 1
  • Ядосано 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Айнщайн написа:

За всяко нещо у тях става скандал, така, че чак да и се угажда не. 

Със сабя в ръка...

преди 12 часа, acnekt написа:

sgxzo3bc.jpg

Полина, Кити, Анчето в действие.

Източник и публикувано от Полина. Линк към източника. Ето тук.

http://www.cosmopolitan.bg/forum/viewtopic.php?f=4&t=28974&start=45

М@м@та си трака!!!!!

ДАНО ЕДИН ДЕН ДА ИМАМ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ОТМЪСТЯ НА СКАПАНИТЕ РОДИТЕЛИ НА ДАНИЕЛА! ИСКАМ ДА ГИ ВИДЯ ВЪРЗАНИ, НА КОЛЕНЕ И ЕКЗЕКУТИРАНИ ПУБЛИЧНО!

Да не показвам постовете ти в бг мама. Ужас.  Хубаво че си в България. Иначе щеше да си в затвора. Заплаха, обиди, кълнене.

Дай нещо от златния фонд. Тя като се прави на ни лук яла, ни лук мирисала, ни мисли за бунаци и че не можем да ползваме Интернет!

Още змии и гущери:

827570f4-00da-474e-a287-9a78ce9cb847

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, васил козарев написа:

А как въобще Анка е хлътнала по Пепо, при положение, че тя като кукумявка не излиза от хралупата си? 

Учила е с него до 7 клас, а той я е счупвал от бой. Накрая са я изритали, че се е опитвала да го целува, пипа и го е преследвала дори тогава. След години на някакъв фестивал някои,не той я е питал дали ще му прави нещо с уста и тая решава, че е той и от тогава е все така

• Ядосано 1
  • Еха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Значи, вместо да ми съчувствате, че сега ще съм принудена да зяпам рекламата, докато си чакам новините или друго предаване, и ще трябва да им търпя ухилените физиономии, вие ми ги хвалите тия...
Не стига това, ами и есенес ми се налага да ги търпя на живо! http://www.cosmopolitan.bg/forum/images/smilies/th_icon_cry.gif http://www.cosmopolitan.bg/forum/images/smilies/th_icon_cry.gif http://www.cosmopolitan.bg/forum/images/smilies/th_icon_cry.gif

Кои са горките хора от рекламата, които ѝ развалят гледането на телевизия??

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Айнщайн написа:

Учила е с него до 7 клас, а той я е счупвал от бой. Накрая са я изритали, че се е опитвала да го целува, пипа и го е преследвала дори тогава. След години на някакъв фестивал някои,не той я е питал дали ще му прави нещо с уста и тая решава, че е той и от тогава е все така

😆😆😆

Бие ме - значи ме обича. 

Преследвам го - щото го обичам. 

АХХАХАХХААХХА

Нещата са за психиатър. И тук родителите ѝ явно са виновни. 

Ама, тя, нали на фестивали ходеше само с майка си... 

• Харесване 2
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, васил козарев написа:

Ама, тя, нали на фестивали ходеше само с майка си... 

Не, на него ходи сама. 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Anne написа:

Като нормален човек и леля, няма как да допусна подобни хора

Айде, моля ти се, ти з@дника не можеш сама да си избършеш и стоиш по две седмици некъпана, ако не те завлекат, наклон на оная работа на други хора ще даваш!

Но ти, понеже нямаш нито деца, нито племенници, няма как да ме разбереш.

Ти защото си отгледала деца и много ги разбираш нещата вече. Нямаш отговорност даже към собственото си семейство и им тръсваш всичките си прищявки и задължения на техен гръб. Пишеш, че с Дани щяло да ти бъде по-хубаво, защото... щял да се грижи за теб. Това са хората за теб - роби, създадени да изпълняват статуса ти на принцеса.

преди 13 часа, Айнщайн написа:

Че се омъжила за безценния Пепо. 

Непростимо. Значи е имала все пак основателна причина нашата принцеса да подложи на денонощен тормоз Дани и семейството му в продължение на години, да го кълне и обижда, да клевети и лъже, да пожелава публични екзекуции на цялата фамилия и изнасилвания.

а накрая ми прати троянец

Не се прави на ударена с мокър парцал. Няколко специалиста в този специализиран за софтуера форум ти потвърдиха, че няма как да ти бъде пратен троянски кон, както си въобразяваш. Като не ти достигат знанията, може да си фантазираш някакво магическо телепортиране, но поне се вслушай в хора, на които това им е професия и знаят какво говорят. Естествено, няма да се вслушаш, ти ще оправдаеш собствената глупост да не може да си поддържаш компютъра и ще откриеш изкупителна жертва в онзи, които мразиш.

преди 13 часа, васил козарев написа:

Коментирахме го вече, че не ти е пращала троянец. Срещу кого има пусната жалба в МВР? Това трябва да говори, кой-кого. 

Анка не са ѝ държали сметка за ругатните и клеветите. Хубаво е, че поне една жалбичка към нея напомня, че тя е тази, които тормози с години невинни хора.

преди 12 часа, Anne написа:

Нейната тема от деня след вируса няма ли да я коментирате или удобно ще я подминете?

http://www.cosmopolitan.bg/forum/viewtopic.php?f=4&t=12926

Там само за теб има пак за коментиране от първия ти пост:

Цитат

Я върви се гръмни пуйко недоскубана!

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пешо е спал и с нея. Той спи с цяла Берковица.

Освен с Анка.

Дани тъпото пуснала малоумно оплакване срещу мен щото възприема всичко буквално.

Какъв е правилният начин на възприемане на заплаха за убийство?

Оставих и г, без друго проумях, че явно не харесва хората с увреждания.

Само ти ги презираш и се гнусиш даже да говориш с тях, камо ли да имаш такива приятели.

А и ти не си в категорията с хора с увреждания. Лекарите от комисиите, дето ти намалят процента инвалидност до абсолютната нула знаят по-добре от теб.

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хич не ме устройва идеята да чакам като някаква стока на пазара, та да бъда избрана. Все едно съм в средновековието.

Ти искаш да е като в правремената - да му удариш една бухалка и да го завлечеш в пещерата. Да станеш готин човек и да има нещо, с което да го спечелиш - нямаш време за такива работи.

Писна ми да съм бяла и добра.

Освен злоба и заплахи за физическа саморазправа, аз друго общо не виждам в постовете ти 13 години. Та кога викаш си била "бяла и добра"? Кълнеш като църна сиганка.

Надявам се да ти се случи да си с увреден слух

Още от добротата ти...

Ти и кола не караш, ама имаш.

преди 1 час, Айнщайн написа:

Учила е с него до 7 клас, а той я е счупвал от бой. Накрая са я изритали, че се е опитвала да го целува, пипа и го е преследвала дори тогава.

Тя се хвалеше тук, инвалидката, че го е гонила и винаги го настигала!!!! Някакъв си там Пешко, не може да надбяга инвалидката принцеса.

преди 23 минути, Айнщайн написа:

Но според нея много му се иска. 

Затова тя го е сталкнала и го е добавила в Скайп, ама той не ѝ отговаря. Представям си какво е в скайпа - изписани 170 машинописни страници с молби и клетви, които Пешко даже не чете.

• Харесване 2
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Представям си какво е в скайпа - изписани 170 машинописни страници с молби и клетви, които Пешко даже не чете.

Там не знам, но в едната му поща какво беше, не е за приказване. 

преди 1 час, Myanmar написа:

Ти искаш да е като в правремената - да му удариш една бухалка и да го завлечеш в пещерата.

Това ме разрева от смях. Но като се замисля е доста идейно и ще взема аз да те послушам накрая-да видим после ще смее ли някой да каже не

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Anne написа:

А ако беше  и от Мързелград щеше да си сглобиш телефон с Ардуино и пак да си пращаш СМС :)

преди 5 часа, Myanmar написа:

Един малък генералисимо си ти, малък Хитлер, който цял живот е командорил своите родители и е получавал всичко на поднос.

Аз откога го тръбя че е преродения Хитлер а не Анне Франк.... :)

преди 8 часа, Айнщайн написа:

И това в промоция с кафе и кола. 

Ааа пас съм за такава примоция...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Айнщайн написа:

Разбрал е, ама понеже е мъжка да не казвам какво, другите да се разправят. 

По документи се оказа, че притежаваш няколко. 

Възпитанието му се оказа кръгла 0.

Ама не ги ползвам аз, а близките ми. Да схващаш разликата?

А ти откъде я имаш тази безценна информация? Да не работиш в тукашното А1?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Myanmar написа:

Айде, моля ти се, ти з@дника не можеш сама да си избършеш и стоиш по две седмици некъпана, ако не те завлекат, наклон на оная работа на други хора ще даваш!

Ааа  в Космото АБПФК Кити-Анне си признава че може всичко само дето не можела да се къпе и да готви :) Бях шокиран от тоя неин пост

преди 1 минута, Anne написа:

Възпитанието му се оказа кръгла 0.

Ама не ги ползвам аз, а близките ми. Да схващаш разликата?

А ти откъде я имаш тази безценна информация? Да не работиш в тукашното А1?

Нали ти каза че работи в районото?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, васил козарев написа:

Излизам, но на разходка не ходя сама, заради уличните четирикраки любимци на госпожа Смети (кметицата) и заради ненормалниците с мотори, които карат като луди. А и вече не съм добре с краката, не мога да качвам стълби. Но мога сама да ходя до читалището за културно събитие, наблизо ми е.

преди 5 часа, Айнщайн написа:

Някои неща не са верни, не лъжи! Някой, ако ги е разправял такива, то ти е разправял пълни лъжи. Нито съм го целувала, нито съм го пипала, нито съм го преследвала. От пети клас започнахме много да се закачаме, опитвах да не му обръщам внимание, но той много ме дразнеше. Замеряше ме с парчета тебешири, разменяхме си бележки в които се рисувахме и обиждахме на какво ли не и всеки път аз излизах виновната. Опитвах да пазя неговите бележки като доказателство, но той идваше през междучасието  и със сила ми отваряше стиснатите пръсти, взимаше бележката и най - самодоволно я късаше демонстративно на малки парченца над кофата за боклук.

А агресията му не знам откъде дойде, но започна да ме бие. Риташе ме в корема, удряше ме по гърба, извиваше ми ръцете и ми счупи средния пръст на дясната ръка. Въпреки, че точно той започна с този неприличен знак, а не аз.

Не го изкарвай ангел небесен, че точно аз съм учила с него и го знам как се държеше в училище и колко учеше. В шести клас си мъкнеше тамагочито и играеше с него скришом под чина. С другите момчета разглеждаха последните страници на вестниците, където имаше снимки на момичетата на времето и да не казвам как коментираха и какви знаци показваха................. Или колко добре лъжеше той, какъв манипулатор беше.

Извинявай, но знаеш ли тогава колко съм се чудила дали е той или не................Щото, като претендираш да ме познаваш, би трябвало да знаеш, че не познавам всички в този град, а и много пъти съм се чудела как може да има двама души с еднакво поведение и жестове..............

преди 3 часа, Айнщайн написа:

Но според нея много му се иска. 

Не съм казвала, че му се иска, не извъртай нещата. Личи си, че не ме познаваш.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Anne написа:

Да не работиш в тукашното А1?

Много ми е весело какви неща питаш. Не не съм в А1

преди 33 минути, Anne написа:

и ми счупи средния пръст на дясната ръка.

Не, не ти го е счупил. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Айнщайн написа:

Много ми е весело какви неща питаш. Не не съм в А1

Не, не ти го е счупил. 

Напротив, виждала ли си го отблизо?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Ама не ги ползвам аз...

А ти откъде я имаш тази безценна информация?

Хъка-мъка, всичко ще си признаеш. Ченгето ти знае номерата.

преди 1 час, petie1 написа:

Кити-Анне си признава че може всичко само дето не можела да се къпе и да готви :)

Колко да е това всичко. 3 месеца я кандардисваме един напън да драсне есе, че се фука колко добра била, и това не сме доживели още.

Нито съм го целувала, нито съм го пипала, нито съм го преследвала.

Ти сама си призна, че си го сталквала - то не беше Фейсбук, не беше Скайп, кой сега е лъжецът?

Замеряше ме с парчета тебешири, разменяхме си бележки в които се рисувахме и обиждахме на какво ли не и всеки път аз излизах виновната.

Значи и него не си го кефила. Какви бяха тези истории, че бил те избрал, тогава?

А агресията му не знам откъде дойде, но започна да ме бие. Риташе ме в корема, удряше ме по гърба, извиваше ми ръцете и ми счупи средния пръст на дясната ръка.

Разбрал е що за стока си. Само не ни обяснявай, че е било непровокирано. Май забрави, че вече се хвали, че си го гонила и винаги си го надбягвала - голяма героиня! А като го стигнеш не си го докосвала, сигурен съм.

А защо ти е счупил средния пръст няма ли да споделиш?

преди 27 минути, Anne написа:

Напротив, виждала ли си го отблизо?

Всички са ти виждали средния пръст отблизо, това е проблемът.

• Харесване 1
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще направиш ако Пепи се разведе и ожени за тебе ?

• Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, haidukpikaso написа:

Какво ще направиш ако Пепи се разведе и ожени за тебе ?

Дуду мъ щъ не нурду ... :) 

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • ostavime заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване