Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте създавам тази тема като задание на литературно интерлитературно интерпретативно съчинение за @Anne

Темата е: образът на майка България в стиховорението "Обесването на Васил Левски"

Време за реакция три календарни дни считано от 00 часа на 4.10 2020 до 00 часа на 7.10 2020

Поздрав най сърдечен от вашия любим д-р Конзол Терминалов :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 208
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте създавам тази тема като задание на литературно интерлитературно интерпретативно съчинение за @Anne Темата е: образът на майка България в стиховорението "Обесването на Васил Левски"

Офф ве,аз на диагонал чета Тема за ЛИСане на Ане Викам отиде та се невидя

Една седмица по-късно нито ЛИС ни вопъл ни стон... И за какво беше цялото биене в гърдите колко е учила нашата принцеса?

преди 4 минути, Вaсил написа:

Офф ве,аз на диагонал чета Тема за ЛИСане на Ане :eek:

Викам отиде та се невидя

Ужаст чак толкова още не съм изкукал :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Ужаст чак толкова още не съм изкукал :)

Дообре,щото в първия момент си помислих "Глей Котката съвсем изтрещя,какви работи е намислил да и прави..." :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Вaсил написа:

Дообре,щото в първия момент си помислих "Глей Котката съвсем изтрещя,какви работи е намислил да и прави..." :eek:

Демек подписа ми от две л.л. да стане с едно л ..... :)  Ама не си познал :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесва темата. Това е банална тема по която има много за преписване.

Дисквалифицирам темата на petie1 и поставям нова тема:

Алитерация в смъртта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:ohmy:

Това не е по литературно произведение. А и "алитерация" не знам какво е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Myanmar написа:

На мен не ми харесва темата. Това е банална тема по която има много за преписване.

Алитерация в смъртта

Хмм прав си че е банална тема ама виж участничката ни ошашка в твоя отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anne написа:

Ще научиш.

В самото начало искам да заявя, че няма да ти помагам под никаква форма, нито ще ти давам разяснения. Помага се на 12-годишни ученици. Ти си на 3 пъти по толкова.

Шашни ни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очите ми не са добре и нямам време да чета дълги неща и да уча. Ще отговоря на първия въпрос, споко, няма да преписвам.

Само днес почти целия ми следобед и вечерта минаха пред компютъра заради някой, който рече да се изгаври пак с мен и да се представя за някой, който не е. Грозна работа. Така и нямаше доблестта да си каже истинското име.

Поне лудата се кротна за седмица. Лошото е, че после пак.:(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Очите ми не са добре и нямам време да чета дълги неща и да уча. Ще отговоря на първия въпрос, споко, няма да преписвам.

Не, няма да отговаряш на него. Аз подех тази инициатива и аз поставям условията. Не може да е все на твоята. Темата е "Алитерация в смъртта".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще отговарям на което си пожелая!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с малката Бирма, наистина той трябваше да създаде темата и да зададе условието :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Anne написа:

Ще отговарям на което си пожелая!

Не, няма да отговаряш на каквото си пожелаеш. Във всички теми пишеш каквото си пожелаеш. Тук си, да ти припомня, за да докажеш, че не си случайна, че имаш потенциал и акъл. С посредствена тема това няма как да го покажеш.

Ако избереш лесната тема ще докажеш точно това, което искаш да опровергаеш - че си мързелива; че търсиш на баницата мекото и на темите - лекото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Myanmar написа:

Шашни ни.

Така че да си глътнем граматиките нали? Все пак е елит

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За теб са лесни теми, за мен - не, защото отдавна не съм писала такива теми.

Ще ви докажа само, че ме бива в литературата. Какъв човек съм, вие може да си въобразявате, но не и да ме познавате наистина. Видяхте Даниела как ме търсии тормози пак, а вие стоите, наблюдавате и го намирате за готино. Не виждате, че тя ми съсипа живота и здравето, и причината така да беснея срещу нея е, че можех да имам различен живот, ако не беше тормоза и.

Защото този тормоз ми взе физическото и психическото здраве, разби мечтите ми и преобърна съвсем живота ми. И искате после да я уважавам. Вие наистина не разбирате.

Аз накрая така ще си умра, може би скоро - без да съм изпитала лично щастие и нормален живот. Защото обществото не ми ги позволи. И не драматизирам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анне кака, нани и все е накакана.

До смъртта си ще е сред нас сърдита. че Хитлер хитреца е бил хиена. 

Нани, нани Анне, твоето творение не е за таз трибуна. 

Бойко Борисов бил виновен за болестта на божествена Анне. 

Но, как бе Анне твоето каки нас ще направи красиви, а не ще ни поквари?!

:)

п.п. Не знам дали съм схванал идеята, но да започвам така не ми иде отръки: Смъртта сред срещата с образа на Анне не изглежда страшна, Тя е като Афродита сравнение със страстите на страдащата Анне.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Anne написа:

За теб са лесни теми, за мен - не, защото отдавна не съм писала такива теми.

Само първата тема е лесна.

преди 6 часа, Anne написа:

Видяхте Даниела...

Алоооу, създаде си тема да питаш защо те търсят хора, които ругаеш, кълнеш, обвиняваш във финансови измами, кражба, развеждаш и не знам си още какво.

Тук имаш поставена задача от мен и имаш срок. Всяко едно от условията показва твоя черта - умееш ли да се справяш с тема, която иска да мислиш, умееш ли да спазваш срокове, проявяваш ли старание, дисциплина, интелект, талант...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Anne написа:

Видяхте Даниела как ме търсии тормози пак, а вие стоите, наблюдавате и го намирате за готино. Не виждате, че тя ми съсипа живота и здравето, и причината така да беснея срещу нея е, че можех да имам различен живот, ако не беше тормоза и.

Защото този тормоз ми взе физическото и психическото здраве, разби мечтите ми и преобърна съвсем живота ми. И искате после да я уважавам. Вие наистина не разбирате.

Аз накрая така ще си умра, може би скоро - без да съм изпитала лично щастие и нормален живот. Защото обществото не ми ги позволи. И не драматизирам.

Добре де,би ли споделила с какво толкова те е тормозила и как го прави по-точно и защо?

Само не ми казвай че тя няма основателни причини да го прави срещу теб това, аз лично не вярвам ти с абсолютно нищо да не си я предизвикала и да не си и вдигнала нервите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Anne написа:

като не знайш квой, виш уикито
направи се на умна, както правят... аз и ена камара съфорумци

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Myanmar написа:

Алитерация в смъртта

Забавна тема, макар че, сериозно ли? Ти можеш ли да напишеш нещо по нея? Какво трябва да представлява? Смъртта като явление или смъртта като дума? Асоциативно ти е дошло от използването на алитерации в "Обесването..."

Ако зададеш тон за песен, ние може да продължим ))

Нещо като: "Алитерацията в смъртта е като алитерацията в краставиците. Или като в смъртта на папараците. Съдържа седемдесет и осем процента вода, останалото е въображение."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, witness написа:

Ти можеш ли да напишеш нещо по нея? Какво трябва да представлява?

Anne има свобода да го тълкува както може.

Моите способности не са обект на тази тема.

преди 4 часа, grizly написа:

Добре де,би ли споделила с какво толкова те е тормозила и как го прави по-точно и защо?

Anne е създала специална тема за тази цел:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, grizly написа:

Само не ми казвай че тя няма основателни причини да го прави срещу теб това, аз лично не вярвам ти с абсолютно нищо да не си я предизвикала и да не си и вдигнала нервите.

Наистина няма основания. Тя започна целия този тормоз преди години, без аз да знам за нея. Само защото хлътнах по човек, бивш мой съученик, без да знам, че е собственост на ревнива психопатка (тогава даже не бяха и женени). Намерила ме в онзи форум, сприятели се с мен, използвайки фалшива самоличност и почна да ме убеждава да се откажа от него. Да, обаче аз не обичам да ми казват кого да харесвам и какво да чувствам и приключих контакт с нея. Тя изтрещя и започна тормоз. Стигна дотам, че ми прати троянски кон.

Ако знаех, че е собственост на ревниво психопатско чудовище, никога не бих го погледнала. По - скоро бих го съжалявала.

Сега за какво е изтрещяла, не знам. Едва ли е от щастлив брак. Няма как да не допусна, че може би се развеждат. Щастлив човек не прави такива простотии, като да отправя заплахи за саморазправа и палене на чужди автомобили!

Ако човекът я е видял каква е и му е дошло до гуша от нея, не се учудвам, че е истерясала. И, разбира се, аз го отнасям.

На тази и психиатрията не може да и помогне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Anne написа:

На тази и психиатрията не може да и помогне.

И какво общо има това с темата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Анне кака, нани и все е накакана.

До смъртта си ще е сред нас сърдита. че Хитлер хитреца е бил хиена. 

Нани, нани Анне, твоето творение не е за таз трибуна. 

Бойко Борисов бил виновен за болестта на божествена Анне. 

Но, как бе Анне твоето каки нас ще направи красиви, а не ще ни поквари?!

п.п. Не знам дали съм схванал идеята, но да започвам така не ми иде отръки: Смъртта сред срещата с образа на Анне не изглежда страшна, Тя е като Афродита сравнение със страстите на страдащата Анне.  

Аа ма ти и поет си бил ;)

И така АБПФК Кити-Анне има шанс да се докаже така че чакаме

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване