Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте момче съм на 20 години със руси мигли и вежди нз и просто да ми каже дали мога с нещо да им променя цвета черни...благодаря предварително и неща груби коментари!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 80
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

виш ся, ас искам да се варосам, ама не става...църнуту сигън сий църно проблема да ти имам  

Искаш да кажеш новата глупост с опцията РЕШЕН. Ами някой проблем може да има няколко решения, тогава какво правим. Даже не и обръщам и внимание. И искаш да ми кажеш, че като има възможност това

Според мен нямаш проблем с веждите.

Попитай фризьорки, те имат разни мазила и бои и са наясно дали може и ако може изобщо как и по-какъв начин да ти помогнат...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Dell183848 написа:

Здравейте момче съм на 20 години със руси мигли и вежди нз и просто да ми каже дали мога с нещо да им променя цвета черни...благодаря предварително и неща груби коментари!

Ами ако се налага можеш да ги боядисаш.  Отиди в един козметичен салон и ще решиш проблема. Даже Grizly ме изпревари с коментара!!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Dell183848 написа:

неща груби коментари!

виш ся, ас искам да се варосам, ама не става...църнуту сигън сий църно
проблема да ти имам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дpъндю написа:

проблема да ти имам

:lol6::handshake::lol6::handshake::lol6::handshake::lol6::handshake:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Dell183848 написа:

Само да кажа , че косата ми е светло кестенява

Написах по-горе какво трябва да направиш. Отиваш в един козметичен салон и там ще ти се реши приблемът. Държа да отбележа, че не се шегувам с теб!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Dell183848 написа:

За кое да ги правя така или да си остана така

Нищо лично, ама ти се шегуваш. Веждите са си твои и ти сам решаваш какво да правиш. Казах ти отиди в един козметичен салон. Има бои, които се измиват веднага, ако нещо не ти хареса. Експериментирай. Не е нужно да слушаш другите. Важното е ти да се харесаш. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Нищо лично, ама ти се шегуваш. Веждите са си твои и ти сам решаваш какво да правиш. Казах ти отиди в един козметичен салон. Има бои, които се измиват веднага, ако нещо не ти хареса. Експериментирай. Не е нужно да слушаш другите. Важното е ти да се харесаш. 

Аз ще си остана така евентуално, ако ги боядисам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ncl написа:

Трудно е да се каже. Направи както ти харесва, но според мен остави както е така.

Имам впредвид да си остана така ако ги боядисам нали може , а не друг вариант това ви питам..e ми за миглите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Dell183848 написа:

Аз ще си остана така евентуално, ако ги боядисам

Даже нямаме и твоя снимка. Как предполагаш, че ще знаем

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 20 години и ще си боядисваш миглите? Ами като станеш на 21 ще си пуснеш дълга коса и ще я боядисаш? А па на 22 вече рокля ще облечеш... я се стегни малко 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, дpъндю написа:

проблема да ти имам

Душицата той. И за кво ти е туй, тъмната кожа е по-дебела и здрава.

В козметичните магазини има избелващи кремове, ама само за лице. Малки опаковки. Ако толко щеш, купи си. Като Шакира да се избелиш.😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, PsyManDelic написа:

На 20 години и ще си боядисваш миглите? Ами като станеш на 21 ще си пуснеш дълга коса и ще я боядисаш? А па на 22 вече рокля ще облечеш... я се стегни малко 

преди 6 часа, PsyManDelic написа:

Голям комплекс ми е това не искам да е така просто съм сериозно момче!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо: Вече не си момче! 

Второ: Това, че не се харесваш означава, че си във фаза суетност. 

Съвет: Не се поддавай на модата. Тя ще премахне твоя облик, но не и същността ти. Определено сред хората които са около теб има човек, който "избива комплексите си" (Неточно понятие от психологически аспект) и се опитва да ти "засади вид комплекс", за да те манипулира в бъдеще. 

Що изобщо се занимаваш с боядисване = направо ги бръснеш и няма вежди = няма цвят = няма проблем. Желателно е да обръснеш и космите на по цялата глава. По-естетически някак си ще да е!

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Първо: Вече не си момче! 

Второ: Това, че не се харесваш означава, че си във фаза суетност. 

Съвет: Не се поддавай на модата. Тя ще премахне твоя облик, но не и същността ти. Определено сред хората които са около теб има човек, който "избива комплексите си" (Неточно понятие от психологически аспект) и се опитва да ти "засади вид комплекс", за да те манипулира в бъдеще. 

Що изобщо се занимаваш с боядисване = направо ги бръснеш и няма вежди = няма цвят = няма проблем. Желателно е да обръснеш и космите на по цялата глава. По-естетически някак си ще да е!

Успех!

Разбирам те , но не се харесвам така....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Dell183848 написа:

Разбирам те , но не се харесвам така....

Имаш пълно право на вид въздействия върху твоето тяло. Тук не очаквай вид решение на твоя проблем. Повечето ще те превърнат в "дъвка". 

Реално, за да си повдигнал тази тема и то в личен аспект, то може да не са до там чистоплътни мислите и не търсиш вид помощ, а вид изява. 

ОК, добре, помисли с какво тук привличаш вниманието върху себе си = с вид според твоите схващания твой недостатък. Реално не може да възприемеш своя облик като нормален. Защо?! Защото считаш, че всеки извън теб е нормален. Чувстваш се не сред хората които са симпатични. Искаш хората към теб да изпитват симпатия. За какво ти е?! Как след като евентуално изглеждаш симпатичен, то спрямо кои?! Елементарно е = спрямо обкръжението в кое си. Значи, там има друг индивид който образно ти се е присмял, а ти искаш в неговите очи да изглеждаш симпатичен, но това не ще доведе до същността, че другия ти се е присмял. Докато пробваш едно, друго, то другия ще те подложи на какви ли не други присмехулства и ще те превърне в незнайно подобие, а не в истински симпатичен човек = чаровник. ;) 

Запомни: Всеки си има своите несъвършенства, но същите не би следвало да бъдат водещи при изграждането на личността ти. Да, напълно разбира твоята суетност, но сега е време да разбереш, че суетността довежда до вид зависимости. ОК, искаш да си зависим от някой, то именно към него трябва да се обърнеш, за да разбереш как спрямо неговите разбирания ще те възприема като симпатичен, а не тук сред форум където единствените мисли на хората са свързани с вид техники за да постигнеш желаното от теб. И не забравяй, че тук има достатъчно на брой шегуващи се, които не подбират средства, а определени ще са груби спрямо непонятна нам твоя моралност. 

п.п. Усета ми е, че не подхождаш с вид почтеност визирайки да не се подхожда грубо към темата ти. Да, тя е във всичко останало, което само по себе си означавам вид да се лигавим, а не да се шегуваме. ;)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Имаш пълно право на вид въздействия върху твоето тяло. Тук не очаквай вид решение на твоя проблем. Повечето ще те превърнат в "дъвка". 

Реално, за да си повдигнал тази тема и то в личен аспект, то може да не са до там чистоплътни мислите и не търсиш вид помощ, а вид изява. 

ОК, добре, помисли с какво тук привличаш вниманието върху себе си = с вид според твоите схващания твой недостатък. Реално не може да възприемеш своя облик като нормален. Защо?! Защото считаш, че всеки извън теб е нормален. Чувстваш се не сред хората които са симпатични. Искаш хората към теб да изпитват симпатия. За какво ти е?! Как след като евентуално изглеждаш симпатичен, то спрямо кои?! Елементарно е = спрямо обкръжението в кое си. Значи, там има друг индивид който образно ти се е присмял, а ти искаш в неговите очи да изглеждаш симпатичен, но това не ще доведе до същността, че другия ти се е присмял. Докато пробваш едно, друго, то другия ще те подложи на какви ли не други присмехулства и ще те превърне в незнайно подобие, а не в истински симпатичен човек = чаровник. ;) 

Запомни: Всеки си има своите несъвършенства, но същите не би следвало да бъдат водещи при изграждането на личността ти. Да, напълно разбира твоята суетност, но сега е време да разбереш, че суетността довежда до вид зависимости. ОК, искаш да си зависим от някой, то именно към него трябва да се обърнеш, за да разбереш как спрямо неговите разбирания ще те възприема като симпатичен, а не тук сред форум където единствените мисли на хората са свързани с вид техники за да постигнеш желаното от теб. И не забравяй, че тук има достатъчно на брой шегуващи се, които не подбират средства, а определени ще са груби спрямо непонятна нам твоя моралност. 

п.п. Усета ми е, че не подхождаш с вид почтеност визирайки да не се подхожда грубо към темата ти. Да, тя е във всичко останало, което само по себе си означавам вид да се лигавим, а не да се шегуваме. ;)  

Аз самият не се харесвам така...интересуваме имали начин да го направя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Dell183848 написа:

Аз самият не се харесвам така...интересуваме имали начин да го направя

преди 13 часа, Емил Костов написа:

Ами ако се налага можеш да ги боядисаш.  Отиди в един козметичен салон и ще решиш проблема. Даже Grizly ме изпревари с коментара!!

С това ти е решен проблема!!! Защо не си го маркирал като решение?! 

п.п. Всеки друг коментар след въпросния е лигавене!!! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване