Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 12 минути, Dell183848 написа:

Аз самият не се харесвам така...

Остави се другите да те харесат и щом видиш че те го правят, тогава и ти ще започнеш да се харесваш сам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 80
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

виш ся, ас искам да се варосам, ама не става...църнуту сигън сий църно проблема да ти имам  

Искаш да кажеш новата глупост с опцията РЕШЕН. Ами някой проблем може да има няколко решения, тогава какво правим. Даже не и обръщам и внимание. И искаш да ми кажеш, че като има възможност това

Според мен нямаш проблем с веждите.

преди 7 минути, grizly написа:

Остави се другите да те харесат и щом видиш че те го правят, тогава и ти ще започнеш да се харесваш сам.

Само да кажа , че майка е фризьорка!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Dell183848 написа:

Само да кажа , че майка е фризьорка!

Отивай при нея да ти ги фризира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве, боядисай ги, после ги пооформи с пинсетата, слагай гланца на джуките, скачай в роклята и жартиерите и бегом към ШЗО гр. Плевен (школа за запасни офицери) да зарадваш войската.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Alon_zo написа:

Аве, боядисай ги, после ги пооформи с пинсетата, слагай гланца на джуките, скачай в роклята и жартиерите и бегом към ШЗО гр. Плевен (школа за запасни офицери) да зарадваш войската.

Казах бе лигавене..а сериозно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Dell183848 написа:

Казах бе лигавене..а сериозно

Това е сериозно.В казармата ще те оправят...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Dell183848 написа:

Няма казарма!

Е то там е проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно душата ти е в грешното тяло и в момента в теб има комфликт между душата и тялото.В казармата или пандиза ще ти разрешат тоя конфликт и много ще се харесваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За веждите става, но за миглите е малко рисковано и не знам дали се прави. Но може да си слагаш спирала за очи :D sorry

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Maleficient написа:

За веждите става, но за миглите е малко рисковано и не знам дали се прави. Но може да си слагаш спирала за очи :D sorry

Ахаа за мигли къде мога да отида и за вежди

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Dell183848 написа:

А за мигли пак там ли 

Не, в софийски централен, или в бургаския затвор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да се заяждам? Имах съученичка, която беше руса и с руси вежди, което си беше все едно няма вежди, и на козметик ходеше да й ги боядисват. Много добре й се получаваше.

Ти очевидно очакваш някой от тук да ти предложи да ти ги боядиса ли? Или да сподели как в къщи сам да си ги боядисаш? Или отговор, който да е всичко друго, но не и ходене при козметик. Питай в някой близък салон и просто го направи.

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

С това ти е решен проблема!!! Защо не си го маркирал като решение?! 

п.п. Всеки друг коментар след въпросния е лигавене!!! 

Не те разбрах какво да маркирам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Емил Костов написа:

Не те разбрах какво да маркирам?

Не ти, а автора! ;) 

Както и да е ... явно се тшк ова автора ... а и изисква да не сме груби към него ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имах съученик, който беше червенокос (без боя) по коса,вежди,брада всичко си беше червенокосо и все още не се е боядисвал както ти искаш, а е на 25. 

Моята коса е почти бяла цялата, а съм на 23 и не мисля да си я боядисвам.

Природата те е родила такъв какъвто си и трябва да си останеш такъв. 

Друг е въпроса както каза колегата по-горе грешна душа в неправилно тяло, но си има и операция за тази работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, PsyManDelic написа:

Природата те е родила такъв какъвто си и трябва да си останеш такъв. 

Не бях чувал такава глупост. Природата ни е направила и без крила, значи да забраним и самолетите.

Живей си живота и се боядисай зелен, ако ти е кеф. Помни, че каквото и да направиш все на някой няма да му хареса, така че важното е единствено на теб дали ще ти донесе удовлетворение. На другите никога няма да угодиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Myanmar написа:

Не бях чувал такава глупост. Природата ни е направила и без крила, значи да забраним и самолетите.

Живей си живота и се боядисай зелен, ако ти е кеф. Помни, че каквото и да направиш все на някой няма да му хареса, така че важното е единствено на теб дали ще ти донесе удовлетворение. На другите никога няма да угодиш.

Защо да е глупост? Природата може да те роди както си поиска включително и сакат сещаш ли се?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Myanmar написа:

Аве тиквеник, каквото и да правим ние човеците, природата винаги има последната дума.Автора какъвто и да са направи, ако няма другите ментални качества с, които да привлича хора около себе си все тая.Хората, които наблягат на външния вид, обикновенно страдат сериозно от други дефицити/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване