Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

Препоръчан отговор

преди 1 час, Bubbles написа:

Е какво да разказвам, ела във Франция, кажи че си евреин и ти желая приятно прекарване!
И не е само тук, аз не знам някой нормален да ги харесва тези, нищо лично към никого, таквиа са фактите.

+1 Даммм, правилно.

преди 37 минути, jhoro написа:

Какво значи - „Ела и кажи“? Няма да бие тъпана я!!!
Ако е цветнокож - ще си личи отдалеч, ама юдеите - по какво се различават?

Има специално учение и книги там прочети.

Примерно казват по носа.

tk1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, jhoro написа:

Ако е цветнокож - ще си личи отдалеч, ама юдеите - по какво се различават?

Цвета си е цвят, тук е пълно с африканци от френските колонии и не само, но те са приети съвсем нормално, мюсюлманите също, за тях дори има специални щандове в хранителните магазини с храни които не садържат свинско и т.н.
А юдеите по цвят не се различават, а по дела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

+1 Даммм, правилно.

Има специално учение и книги там прочети.

Примерно казват по носа.

tk1.jpg

Точно това е глупава псевдонаука! И според нея евреин е всеки, който има нисък ръст, дълъг нос, изглежда "сладникаво"  и не говори правилен немски език. А, да, щях да забравя - според нацистката расова наука, ако имаш червена коса, също си евреин.

Прочетох я в интернет тази книга, "Отровната гъба", пълна е с глупости отначало докрай!

Който вярва на тези малоумия, не е наред психически!

Цвета си е цвят, тук е пълно с африканци от френските колонии и не само, но те са приети съвсем нормално, мюсюлманите също, за тях дори има специални щандове в хранителните магазини с храни които не садържат свинско и т.н.
А юдеите по цвят не се различават, а по дела.

Какви дела? Че някои от тях (не всички) са банкери и търговци? А кой, моля, през Средновековието е забранил на християните да са банкери и търговци, че било неморално? Точно католическата църква!:angry:

Да ви имам и сбърканата "научна" логика!

За вас всеки, който не е висок, рус и синеок, е евреин. Вие просто не сте нормални!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Anneliese написа:

За вас всеки, който не е висок, рус и синеок, е евреин. Вие просто не сте нормални!

Абе ваше висчество вие четете ли?

тук е пълно с африканци от френските колонии и не само, но те са приети съвсем нормално, мюсюлманите също

Или според вас африканците са руси и синеоки?

преди 14 минути, Anneliese написа:

Точно това е глупава псевдонаука! И според нея евреин е всеки, който има нисък ръст, дълъг нос, изглежда "сладникаво"  и не говори правилен немски език. А, да, щях да забравя - според нацистката расова наука, ако имаш червена коса, също си евреин.

Ако евреите бяха мразени само от определена група хора, можеше да се води спор за и против, НО тази порода е мразена глобално, това как го обясняваш? Аз му викам "На кривата ракета, космоса й крив.".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, dioib написа:

Знаеш, че то е добре забравено старо. ;)

Принципно знам доволно, за да се справя сам, не зависимо, че съм инвалид. 😁 

Така е всичко ново е доброто забравено старо...

И да важно е да знаеш само това което ти трябва да живееш добре другото е вече е по желание :)

преди 3 часа, Bubbles написа:

Е какво да разказвам, ела във Франция, кажи че си евреин и ти желая приятно прекарване!
И не е само тук, аз не знам някой нормален да ги харесва тези, нищо лично към никого, таквиа са фактите.

Е, аз не съм евреин, ама рекох да те питам щот Нейно височество твърди че няма антисемитизъм във Франция ама аз четох че се задава нова вълна именно оттам и френските служби са доста разтревожени

преди 29 минути, Anneliese написа:

Каза нормалната :lol6:

И какъв е тоя смешен ник? Рекох че е някой нов образ а то била нашата АБПФК Кити-Анне :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, petie1 написа:

И да важно е да знаеш само това което ти трябва да живееш добре другото е вече е по желание :)

Е, аз не съм евреин, ама рекох да те питам щот Нейно височество твърди че няма антисемитизъм във Франция ама аз четох че се задава нова вълна именно оттам и френските служби са доста разтревожени

И какъв е тоя смешен ник? Рекох че е някой нов образ а то била нашата АБПФК Кити-Анне :lol6:

Сега погледнах ника, някакво мъртво момиче. Какво може друго да е. То от момата от Берковица, какво може да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Сега погледнах ника, някакво мъртво момиче. Какво може друго да е. То от момата от Берковица, какво може да е.

Ясно, учудих се защото звучи кат име на арабска принецеса :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, petie1 написа:

Ясно, учудих се защото звучи кат име на арабска принецеса :)

https://bg.wikipedia.org/wiki/Анелизе_Микел

ПОЛОЖЕНИЕТО Е ЗЛЕ!

ВЕЧЕ ПОЧВАМ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ за Полина от Берковица!

Idiot Facepalm GIF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе ваше висчество вие четете ли?

Или според вас африканците са руси и синеоки?

Ако евреите бяха мразени само от определена група хора, можеше да се води спор за и против, НО тази порода е мразена глобално, това как го обясняваш? Аз му викам "На кривата ракета, космоса й крив.".

Обяснявам си го с това : "Откачен антисемитизъм, който не приема научни доводи и мрази евреите, само защото хората вярват в някаква измислена световна еврейска конспирация"!

преди 1 час, petie1 написа:

Само дето Франция не е толкова антисемитска, колкото Германия!

преди 31 минути, АСПЕКТ написа:

Не можах да си върна стария ник.

преди 13 минути, АСПЕКТ написа:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Анелизе_Микел

ПОЛОЖЕНИЕТО Е ЗЛЕ!

ВЕЧЕ ПОЧВАМ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ за Полина от Берковица!

Idiot Facepalm GIF

Личи си кой е добре, даже не знаех за тази особа.

Вие имате ли си с какво друго да се занимавате, вместо да ми правите смешни анализи на ника?

Като например да ми изредите доводи защо корупцията е нещо нормално според вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Anneliese написа:

Само дето Франция не е толкова антисемитска, колкото Германия!

Само че френските служби друго твърдят на тях ли да вярвам или на берковишкия професор? Туй е въпроса :lol6:

преди 32 минути, Anneliese написа:

Като например да ми изредите доводи защо корупцията е нещо нормално според вас.

Еее нали си историчка? Сети се сама или си псевдоисторичка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Anneliese написа:

Обяснявам си го с това : "Откачен антисемитизъм, който не приема научни доводи и мрази евреите, само защото хората вярват в някаква измислена световна еврейска конспирация"!

Мдаа, личи си че не познаваш евреи.
Приеми един съвет : Спри с тия глупости, какво толкова ги гушкаш тия евреи? Била си преродената едокояси...
...сигурно.
Върни се в реалността, бъди себе си и си живей живота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, petie1 написа:

важно е да знаеш само

Важно е да помниш начина по който да достигнеш знанието. Не е необходимо да помниш всичко, а да знаеш къде да го откриеш. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Bubbles написа:

Мдаа, личи си че не познаваш евреи.
Приеми един съвет : Спри с тия глупости, какво толкова ги гушкаш тия евреи? Била си преродената едокояси...
...сигурно.
Върни се в реалността, бъди себе си и си живей живота.

Живея си го. Отдала съм се на интересите си, защото обществото не ми позволява да бъда щастлива в личен план, понеже не одобрява смесени връзки и като цяло не желае да вижда хората с увреждания.

А историята е един от интересите ми.

И пак да кажа - французите не са чак толкова големи антисемити. Те са първата страна в света, отхвърлила робството на чернокожите хора и дала им граждански права и право на образование и работа.

Говоря за антисемитизма не  за сега, а по принцип. Именно в Германия той се е превърнал във фикс - идея на германците от поколения. При французите не е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Anneliese написа:

защото обществото не ми позволява да бъда щастлива в личен план

Хайде сега, обществото не ти позволява? Как по-точно? В личен план единствено и САМО ТИ решаваш, а обществото може да цъка недоволно с език но нищо не може да направи.
Има пре-много двойки включително и в България в които единия от двамата е инвалид, важното е да намериш човека който ще държи на теб въпреки всичко и няма да го интересува инвалид ли си, извънземен ли си и т.н.

А колкото до французите, казах - Те приемат негри, жълти, мюсюлмани и т.н.
Ама ела кажи че си евреин пък после сподели резултата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такъв човек просто няма, всички ме гледат така, сякаш съм извънземно. Важен им е само външният вид.

Скоро ще съм съвсем сама, родителите ми са стари и не могат да се грижат за мен вече. Майка ми сега е в болница в София, за операция някаква. Баща ми не ще да излизаме на разходка, само тъпите екшън филми и малоумната "Формула" го вълнуват. А сама не мога да излизам, защото изобщо не чувам, после няма и как да се прибера сама - не мога да изкачвам сама стълби.

А можеше да е различно още отпреди години.............

Но не, важното е да се отстъпва на здравите и красивите. Е, виждам ги аз днешните идеали за красота и съм буквално отвратена от тях. Новите "имена" в "Пайнер" са се докарали на 40 - годишни застаряващи лелички. Снщи случайно видях снимка на Галена - с една година е по - малка от мен, а се е докарала на 45 - годишна. А Мария Илиева е заприличала на извънземно.

За съжаление образованите и подходящи мъже са отдавна заети.

Вече дори не влизам в "Елмаз", пишат ми само идиоти.

Ужасно много съм разочарована от обществото. Всичко за здравите и красивите и нищо за хората като мен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Anneliese написа:

Такъв човек просто няма, всички ме гледат така, сякаш съм извънземно. Важен им е само външният вид

Не е така, човек има, просто трябва да търсиш...
...или пък не, понякога нещата просто се случват, но ако си седиш само у вас и намираш маана на всеки нещата няма как да се получат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Bubbles написа:

Не е така, човек има, просто трябва да търсиш...
...или пък не, понякога нещата просто се случват, но ако си седиш само у вас и намираш маана на всеки нещата няма как да се получат.

Не седя у нас, ходя на разходки, но не сама (защото не чувам и съм малко трудноподвижна), освен това принципно не съм по дискотеките и подобни. А и в моя град всички свестни са заети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Anneliese написа:

Не седя у нас, ходя на разходки, но не сама (защото не чувам и съм малко трудноподвижна), освен това принципно не съм по дискотеките и подобни. А и в моя град всички свестни са заети.

Кой ти говори за дискотеки? Защо повечето хора си представяте срещите все по питейни заведения, не може ли да сте трезви като ще тръгвате с някой?
И защо се ограничаваш само до твоя град? Хората от различни континенти се събират и живеят щастливо, ползвай го този интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Bubbles написа:

Кой ти говори за дискотеки? Защо повечето хора си представяте срещите все по питейни заведения, не може ли да сте трезви като ще тръгвате с някой?
И защо се ограничаваш само до твоя град? Хората от различни континенти се събират и живеят щастливо, ползвай го този интернет.

Ами в България срещите явно са по заведения.............

Няма как да не се ограничавам с моя град, аз сама не мога да живея и да се преместя някъде (примерно).

Ами ползвам го и се разочаровах. Свободни са единствено идиотите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Anneliese написа:

А историята е един от интересите ми.

За жалост не е иначе нямаше да ми задаваш такъв смешен въпрос за корупцията и щеше да знаеш че французите са антисемити от Просвещението та до днес за по рано не съм се ровил и учил :)

Остави миналото по интересно е сегашната вълна на антисемитизъм и тя пак тръгва от Франция :( 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, drakula975 написа:

Новото ти заглавие Ане лиже ли се чете?

Какво лижеш?

Ако знаеше немски език, щеше да знаеш, че се чете:

АНЕЛИЗЕ

което е немско женско име.

Не си забавен и смешен, а мега прост и тъп. Само се излагаш. Жалък си.  Останалите - също.

Толкова са ви знанията и културата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Anneliese написа:

АНЕЛИЗЕ

Не си забавен и смешен, а мега прост и тъп. Само се излагаш. Жалък си.  Останалите - също.

Каза много умната дет ми задава смешни въпроси :) И дет уж мрази немците ама си лепнала немско име, недей бра грижа за културата и знанието на другите без да ги познаваш щот си мега смешна по тоя начин :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Anneliese написа:

АНЕЛИЗЕ

По-скоро еврейски.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Анна_(име)

Значи благодат.

https://bg.whatmyname.com/5691684-the-meaning-of-the-name-elizabeth-lisa

Името Елизабет е с еврейски произход и буквално означава „моят Бог е клетва“, „почитам Бога“, „общувам с Бога“. На иврит това име звучи като Елишева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, АСПЕКТ написа:

По-скоро еврейски.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Анна_(име)

Значи благодат.

https://bg.whatmyname.com/5691684-the-meaning-of-the-name-elizabeth-lisa

Името Елизабет е с еврейски произход и буквално означава „моят Бог е клетва“, „почитам Бога“, „общувам с Бога“. На иврит това име звучи като Елишева.

На тебе навсякъде ти се привиждат евреи. Ходи се прегледай при психиатър!

И името Е НЕМСКО!

преди 9 минути, petie1 написа:

Каза много умната дет ми задава смешни въпроси :) И дет уж мрази немците ама си лепнала немско име, недей бра грижа за културата и знанието на другите без да ги познаваш щот си мега смешна по тоя начин :)

Учила съм немски почти три години в училище (5 - 7 клас). Поне мога да чета на немски без да сричам, докато съучениците ми и в седми клас сричаха като първолачета и беше мъка да ги слушаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване