Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 13 часа, Anneliese написа:

"Нешънъл Джиографик", сериозно? Дето се изложиха адски с "евангелието" от Юда?  И където ни рекламираха нашите "вампири"? Дай ми нещо по - сериозно от смешковците от NG.

След простотията с "евангелието" през 2006 година,  доста ми паднаха в очите. Не съм вярвала, че сериозна медия може така зверски да се изложи

Да ти дам ама ти нито приемаш нито предаваш :( Наистина го мога но вече те знам че каквото и да ти дам ще си го извъртиш така че да ти отърва на глупостите и на хейта срещу немците :)  То затва и спряха да се занимават с теб :)

А ти отричаш ли строежа на Земята, както сме го учили в училище? М?

Ми Жул Верн разправя че имало динозаври  в центърра на Земята та смятам след две три години да ида да си хвана един ей такъв :

toy_story_3_trixie_mouse_pad-re86d636c33

Ми така де харесвам динозаври :min05:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са пълни глупости. Няма такова нещо като куха Земя!:angry:

може да има и  хитлеристите да се крият там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Banesc написа:

може да има и  хитлеристите да се крият там

А дали вземат такси за лов на динозаври тия хитлеристи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Anneliese написа:

Това са пълни глупости. Няма такова нещо като куха Земя!:angry:

Куха е с течен център, който се появява при изригване на Вулкан.

Molten-Lava-cake-gluten-free-oil-free-re

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие ме взимате на подбив, но на мен не ми пука. Виждам, че тук е пълно с простаци, които отричат науката и научнопопулярните филми, само защото били "еврейски"  , "измислени" и прочие глупости.

Няма как Земята да е куха и да издържа цялата тази тежест - планини, реки, сгради. Да, строежът е теоретичен, но теорията е научнообоснована и правдоподобна, за разлика от малоумната теория на нацистите, според които в  недрата на Земята се крият джуджета и великани, богове и не знам си какви още, или че там се намирала Шамбала.

Само като видях тунела, който са пробивали (искали са да стигнат до центъра на Земята) и в който са щели да монтират асансьор.................. За това са отишли милиони тогавашни марки и явно след войната народът хич не е бил скандализиран от информацията и разхитените средства. Тъжно.

В нормална държава хората биха се засрамили какви хора са следвали изобщо.

Тук едните българи са разумни и практични и с право са искали премахването на монархията, защото германските монарси правели страната ни зависима от малоумната Германия.

Знаете ли колко българи в други форуми обсъждат какви куковци са днешните германци? не. Ами куковци са, избират си бездетни за политици, малоумието с митгрантите и плюшените мечета, гретенизмът..............

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Куха е с течен център, който се появява при изригване на Вулкан.

Molten-Lava-cake-gluten-free-oil-free-re

Хъх Земята се оказа че била торта а аз си мислех че е ей тва

1822151_default.jpg?format=auto&quality=

преди 2 минути, Anneliese написа:

Само като видях тунела, който са пробивали (искали са да стигнат до центъра на Земята)

Тоя тунел го предлагат и днес както алтренатива на самолетните полети ама засега е доста скъпо начинание та затова не са го и построили

преди 14 минути, Anneliese написа:

Знаете ли колко българи в други форуми обсъждат какви куковци са днешните германци? не. Ами куковци са, избират си бездетни за политици, малоумието с митгрантите и плюшените мечета, гретенизмът..............

То и тук им се смеем ама се смеем и на твоите мании по нацистите :) Пък на германците им пука на пукаколото ко мислят гаврошовци кат нас за тях :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Anneliese написа:

. Да, строежът е теоретичен, но теорията е научнообоснована и правдоподобна,

Пак се изцепи, говориш за хипотеза а не теория

Цитат

Теорията в науката е хипотеза, потвърдена от факти, за разлика от лаическия смисъл на думата.

Тоест строежа на Земятата е хипотетичен а не теоретичен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Гаврошовци, ама разумни.

2. Айде, сега буквализъм. Много добре знаеш какво исках да кажа!

Пфффффффффф, не мога да си спомня как беше името на планината,в която са пробивали тунела. Много искам да видя снимките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Anneliese написа:

1. Гаврошовци, ама разумни.

2. Айде, сега буквализъм. Много добре знаеш какво исках да кажа!

Пфффффффффф, не мога да си спомня как беше името на планината,в която са пробивали тунела. Много искам да видя снимките.

Да таковам и разумноста :( По всичко сме деветата дупка на кавала ама иначе сме умни да бе :)

Не не те разбрах какво да кажеш защото бъркаш термините ама то с гледане на филмчета за детската градина няма как друго да е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, Anneliese написа:

Вие ме взимате на подбив

Аз вече си те взимам на подбив щото стана ясно че си гола вода по всичко което твърдиш че те интересува :)

Нищо не каза за Трикси, явно си оперирана и от хумор което отново не е в твоя полза кат ти търсим *бач :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой те е упълномощил да търсиш нещо?Mickey Mouse Disney GIF

Не съм "гола вода", а тук са събрани идиоти,вярващи в простотии и пълни с комплекси за малоценност, относно това, че сме бедна страна без авторитет.

Като искате да живеете в богата страна, сте свободни да си стегнете багажчето и да заменете за така любимата ви Германия. Само да не се разочаровате после.

200.gif

Аз пък предпочитам да си остана в малката, бедна и  "назадничава" България! Хората тук поне са с ума си!

Bulgaria_flag_with_coat_of_arms.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Anneliese написа:

Не съм "гола вода", а тук са събрани идиоти,вярващи в простотии и пълни с комплекси за малоценност, относно това, че сме бедна страна без авторитет.

Като искате да живеете в богата страна, сте свободни да си стегнете багажчето и да заменете за така любимата ви Германия. Само да не се разочаровате после.

200.gif

Аз пък предпочитам да си остана в малката, бедна и  "назадничава" България! Хората тук поне са с ума си!

Аз съм в Германия, какъв куфар да си стягам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anneliese написа:

200.gif

Как кой ме е упълномощил да търся нещо? Ти упълномощи целия форум или удобно забрави? Ако мислиш че с тоя смешен въпрос ме обиждаш аз съм опериран от чувството за срам :min05:(пак те взех за мезе :) )

Ами да бих отишъл да работя в Германия що не? Или удобно забрави че цялята ти рода бачка там

преди 2 часа, Anneliese написа:

Хората тук поне са с ума си!

Да бе толкова са с ума си че 30 години вече все си сменяме едни мутри с други мутри хехе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си гола вода ама друг път нали те видяхме.. Аа скоро четох че Роскосмос ще пратят човек на Луната към 2030 та да помоля да не забравиш да ни кажеш в кое студио на Москвфилм са снимали филма :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм "гола вода", а тук са събрани идиоти

А ти па си ПЪЛЕН ИЛИТЕРАТ!

Музо! Възпей онзи гибелен шарж на Полина Нацистка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, drakula975 написа:

Музо! Възпей онзи гибелен шарж на Полина Нацистка...

Кой от всичките й шаржове? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много, ама много ви съжалявам, че си мислите, че живеейки в Германия, сте попаднали в цивилизацията. Ами, не сте. Въпрос на време е германците пак да си покажат истинската си същност. Не вярвам там животът да е по - добър.

За нищо на света не бих живяла в страна, която си пада по крайностите в политиката и мисленето, страна, в която в момента се опитват да подтискат мъжете. Чета по другите форуми какво е. Ами, съжалявам, но не ми се живее в страна, където жените не позволяват на мъжете да седят разкрачени в градския транспорт и изискват от тях да уринират седнали. Не бих живяла в страна, пълна с опасни непознати радикални елементи. Не желая да живея в страна, където се дискриминират хора, само защото са източноевропейци. Не желая да живея в страна със запазена нацистка архитектура. Не желая да живея в страна, пълна с лицемери.

България е всичко онова, което не е Германия. Хората тук не са с крайни възгледи и политики, тук не е имало истерии срещу Ньойския мирен договор, хората тук са били на страната на евреите. Тук не е имало аутодафета. Нито истински концентрационни лагери. Хората тук не страдат от мания по Древен Рим. Хората тук са нормални. Пък нека страната е малка и бедна.

Германия няма празник като 24 май и не знаят кой им е създал азбуката, също така късно са приели християнството. Там все още има пагани, което е назадничаво. Да си вярват в Один, но да не ни го натрапват.

Тук си имаме приказката, че нашите владетели тук са говорели на български, докато Карл Велики е говорел на немски само на конете си. Толкова.

Нашите национални монументи поне не носят името на измислен свят (визирам монумента Валхала край Регенсбург).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Anneliese написа:

Много, ама много ви съжалявам, че си мислите, че живеейки в Германия, сте попаднали в цивилизацията. Ами, не сте. Въпрос на време е германците пак да си покажат истинската си същност. Не вярвам там животът да е по - добър.

За нищо на света не бих живяла в страна, която си пада по крайностите в политиката и мисленето, страна, в която в момента се опитват да подтискат мъжете. Чета по другите форуми какво е. Ами, съжалявам, но не ми се живее в страна, където жените не позволяват на мъжете да седят разкрачени в градския транспорт и изискват от тях да уринират седнали. Не бих живяла в страна, пълна с опасни непознати радикални елементи. Не желая да живея в страна, където се дискриминират хора, само защото са източноевропейци. Не желая да живея в страна със запазена нацистка архитектура. Не желая да живея в страна, пълна с лицемери.

България е всичко онова, което не е Германия. Хората тук не са с крайни възгледи и политики, тук не е имало истерии срещу Ньойския мирен договор, хората тук са били на страната на евреите. Тук не е имало аутодафета. Нито истински концентрационни лагери. Хората тук не страдат от мания по Древен Рим. Хората тук са нормални. Пък нека страната е малка и бедна.

Германия няма празник като 24 май и не знаят кой им е създал азбуката, също така късно са приели християнството. Там все още има пагани, което е назадничаво. Да си вярват в Один, но да не ни го натрапват.

Тук си имаме приказката, че нашите владетели тук са говорели на български, докато Карл Велики е говорел на немски само на конете си. Толкова.

Нашите национални монументи поне не носят името на измислен свят (визирам монумента Валхала край Регенсбург).

В Берлин няма САМО немци спокойно. Можеш да дойдеш тук. Тук има всякакви народности в Берлин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бах маму якия шарж дет го изтряска майсторката шаржа :lol6::min03:

Cracking Up Reaction GIF

То бива бива да те пере съчмата ама чак пък толкоз :lol6:

Cracking Up Lol GIF by HULU

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие вече сто страници ли се джафкате? 

Я елате в някоя от моите теми с анкетите по-добре.😼😃

Ето - 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, патладжаня написа:

Представям си сега 2 млн. българи се включват във фирмена група за по-евтина такса....

Само където не може да си представиш 2 хиляди читави работодателя ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, АСПЕКТ написа:

В Берлин няма САМО немци спокойно. Можеш да дойдеш тук. Тук има всякакви народности в Берлин.

Нищо спокойно!

Осраха Берлин, хората масово се изнасят от кварталите с гъсто заселване на чернилки. Предполагам, че през светлата част на деня си пребягвал през тях от любопитство?

Побоища, кражби, убийства плъзнаха даже в метрото, а политкоректната берлинска полиция гледа в друга посока и си свирка.

Предполагам това е идиалът на лизачката на маймунски задници?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Аралампи написа:

Нищо спокойно!

Осраха Берлин, хората масово се изнасят от кварталите с гъсто заселване на чернилки. Предполагам, че през светлата част на деня си пребягвал през тях от любопитство?

Побоища, кражби, убийства плъзнаха даже в метрото, а политкоректната берлинска полиция гледа в друга посока и си свирка.

Не, не ми е идеалът, но тук поне още нямаме такива проблеми.

А вината за превръщането на Берлин във свинарник си е само и единствено на самите политкоректни германци.

Не извънземните ги посрещаха с надписи "Willkommen", плюшени мечета и печени курабийки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Аралампи написа:

Нищо спокойно!

Време е за нов художник викаш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо за готите дет уж си стоели само в Германия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване