Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1
 Сподели

Препоръчан отговор

Ха ето нещо интересно за майсторката на шаржа :min05:

Цитат

Debian 11 поставляется с новой темой ‘Homeworld’. Она вдохновлена движением Bauhaus, художественным стилем, зародившимся в Германии в начале 20-го века и характеризующимся уникальным подходом к архитектуре и дизайну.

Нали е русофил да си го преведе :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Ти, защото си американофил, се мислиш за голямата цивилизация ли? За големия многознайко? Е, не си познал.

да се гавриш с човек с увреждания е отвратително от твоя страна, ама много. Защитата ти на всичко германско - също. Съжалявам, но германците не са хора.

Вчера гледах филма за нюрнбергския процес. Уинстън Чърчил с с неговия болен антикомунизъм едва не е провалил въздаването на правосъдие, с неговите необмислени речи.

И спри да ми натякваш, че гледам само историята и миналото. Да, гледам в историята и миналото, защото от една страна, нищо в обществото не се е променило, особено относно хората с увреждания, от друга страна - настоящето ми е ужасно. За мен няма кой истински да се грижи. Обществото ми отказва право на нормален живот, отказва ми право да имам човек до себе си, правото на любов и секс. В резултат страдам, защото нямам пълноценен живот. А обществото е такова, че никой не иска човек с увреждания.

Не е зле да изгледате филма "Мъгла през август" и после да се запитате как се чувстват хора като мен, гледайки този филм и чувайки простотиите, как хората с увреждания са финансова тежест за обществото и негодни.

Най - тежко ми е да гледам поредицата "Ловци на нацисти". Толкова много престъпници са се измъкнали от правосъдиетето след войната, немалко от тях са били подкрепяни от САЩ, а за това как са влияели на обществото със своите извратени възгледи............Поне Херберт Цукурс и Адолф Айхман са си получили заслуженото, но Клаус Барби - след доста време, а се говори, че има пръст в смъртта на Че Гевара - нещо, за което така и никога не е бил осъден. Йозеф Менгеле , Валтер Рауф и Ото Скорцени избягват правосъдието.  Помня, когато заловиха Ерих Прибке. Странно е как съм запомнила видеокадрите с този човек, бях във втори клас  и на 10 години, когато се случи. Помня после от новините кадрите с процесите, и накрая, когато го осъдиха, бях на 12, бях прочела малко и бях много доволна, че го осъдиха. Беше ми тъжно, че военнопрестъпници още се крият и си живеят живота. Много от тях доживяват до 100 години и си живеят живота, а близките на жертвите и оцелелите  живеят кратко и страдат. Гадно е, че политиката се меси във правосъдието и в някои случаи го възпрепятства.

Заради такива хора и политики, изобщо не може да вирее идеята, която да бъде превърната в истинска политика, че всички хора с увреждания сме равни на здравите и имаме същите права. Защото на ми са ми отнети правото на лично щастие, любов и секс. На 37 години съм и още съм сама. Защото обществото не иска да загърби предразсъдъците си.

Съветвам ви вас да опитате да живеете сами години наред без любов и секс, без лично щастие. Гарантирано ще полудеете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

следиш ли новите изяви на твоя "любимец" белгиската мида

Оо даааа за къде без него, пак ремонт на Убунту баси човека само си губи времето, аз моя Дебиан 10 2 годони не съм го барал и си бичи на 6 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 4.10.2021 г. в 3:27, Anneliese написа:

Ти, защото си американофил, се мислиш за голямата цивилизация ли? За големия многознайко? Е, не си познал.

да се гавриш с човек с увреждания е отвратително от твоя страна, ама много. Защитата ти на всичко германско - също. Съжалявам, но германците не са хора.

Вчера гледах филма за нюрнбергския процес. Уинстън Чърчил с с неговия болен антикомунизъм едва не е провалил въздаването на правосъдие, с неговите необмислени речи.

И спри да ми натякваш, че гледам само историята и миналото. Да, гледам в историята и миналото, защото от една страна, нищо в обществото не се е променило, особено относно хората с увреждания, от друга страна - настоящето ми е ужасно. За мен няма кой истински да се грижи. Обществото ми отказва право на нормален живот, отказва ми право да имам човек до себе си, правото на любов и секс. В резултат страдам, защото нямам пълноценен живот. А обществото е такова, че никой не иска човек с увреждания.

Не е зле да изгледате филма "Мъгла през август" и после да се запитате как се чувстват хора като мен, гледайки този филм и чувайки простотиите, как хората с увреждания са финансова тежест за обществото и негодни.

Най - тежко ми е да гледам поредицата "Ловци на нацисти". Толкова много престъпници са се измъкнали от правосъдиетето след войната, немалко от тях са били подкрепяни от САЩ, а за това как са влияели на обществото със своите извратени възгледи............Поне Херберт Цукурс и Адолф Айхман са си получили заслуженото, но Клаус Барби - след доста време, а се говори, че има пръст в смъртта на Че Гевара - нещо, за което така и никога не е бил осъден. Йозеф Менгеле , Валтер Рауф и Ото Скорцени избягват правосъдието.  Помня, когато заловиха Ерих Прибке. Странно е как съм запомнила видеокадрите с този човек, бях във втори клас  и на 10 години, когато се случи. Помня после от новините кадрите с процесите, и накрая, когато го осъдиха, бях на 12, бях прочела малко и бях много доволна, че го осъдиха. Беше ми тъжно, че военнопрестъпници още се крият и си живеят живота. Много от тях доживяват до 100 години и си живеят живота, а близките на жертвите и оцелелите  живеят кратко и страдат. Гадно е, че политиката се меси във правосъдието и в някои случаи го възпрепятства.

Заради такива хора и политики, изобщо не може да вирее идеята, която да бъде превърната в истинска политика, че всички хора с увреждания сме равни на здравите и имаме същите права. Защото на ми са ми отнети правото на лично щастие, любов и секс. На 37 години съм и още съм сама. Защото обществото не иска да загърби предразсъдъците си.

Съветвам ви вас да опитате да живеете сами години наред без любов и секс, без лично щастие. Гарантирано ще полудеете.

Пореден шарж и пореден опит да ми пришиеш поредната личност, вече се чувствам като в самоличноста на Борн :)

Да знам доста за компютрите и това ме прави здрав според твоята странна логика ли? Продължавай да гледаш в миналото докато се саморазрушиш на никой не му пука ни за нацисти ни за германците, които за твой ужас са си съвсем обикновени хора които ако ги видиш на снимка съм сигурен че няма да ги различиш  от руснаци българи и др:)

Не ти е виновно обществото затова че си сама а самата ти, ето например интересуваш се уж от астрономия а те мързи да научиш съзвездипта и да се научиш да смяташ ъгли, можеше това хоби да го превърнеш в нещо добро чрез което да опознаем Полина Димитрова и някой да те хареса но не ти реши да си майсторката на шаржа мразейки хора на които  грам не им пука за твоето мнение превръщайки се в посмещише в форумите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам дискалкулия и математиката ми е трудна. Не е извинение, а не знам таблиците за умножение от втори клас. Ето и защо:

https://www.az-jenata.bg/a/12-semeystvo/9206-az-sam-s-disleksiya/

Пък ти продължавай с подигравките. Толкова си можеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Anneliese написа:

Имам дискалкулия и математиката ми е трудна. Не е извинение, а не знам таблиците за умножение от втори клас. Ето и защо:

https://www.az-jenata.bg/a/12-semeystvo/9206-az-sam-s-disleksiya/

Пък ти продължавай с подигравките. Толкова си можеш.

Тия оправдания ги знае цеия форум включително аз, пак доказа че всъщност от нищо не се интересуваш освен да мразиш иначе щеше да се сетиш че има калкулатори и програми които точно това правят  :)

Аз какво мога и какво не ти няма как да кажеш щото аз съм само един аватар тук :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са оправдания, а ти си по - тъп и от галош, щом не разбираш колко ми е сложна математиката.

Да, харесвам астрономията, но математиката и ориентирането са ми кошмар. Аз не си познавам даже града извън центъра, в който живея.

Обичам да наблюдавам с телескопа, но само лятото. Мога само Луната и Венера, защото само тях намирам лесно.

Нямам компас и никога не съм работила с такъв, не умея нито да се ориентирам, нито да смятам.

Математиката не е лесна, а е твърде трудна.

Аз нямам абстрактно мислене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Anneliese написа:

Не са оправдания, а ти си по - тъп и от галош, щом не разбираш колко ми е сложна математиката.

Да, харесвам астрономията, но математиката и ориентирането са ми кошмар. Аз не си познавам даже града извън центъра, в който живея.

Обичам да наблюдавам с телескопа, но само лятото. Мога само Луната и Венера, защото само тях намирам лесно.

Нямам компас и никога не съм работила с такъв, не умея нито да се ориентирам, нито да смятам.

Математиката не е лесна, а е твърде трудна.

Аз нямам абстрактно мислене.

Не знам дали съм тъп аз или тая дет не може си вземе компас и да гледа накъде й сочи стрелката :) То бива да драскаш шаржове и оправдания ама вече с компаса хептен ме взе за канарче:lol6: Че то 5 годишно дете се справя с един компас а нашето 37 годишно наци не може пък аз съм бил тъпия:lol6:

Нали ти казах че кат не можеш да смяташ има програми и калкулатори които ти смятат всичко :)

Не се интересуваш от астрономия иначе щеше да изядеш всичко за любителската астрономия а не да пишеш смешки за компаси и затова какъв подвиг било да откриеш Луната и собствената ти планета :)

П.С

Руснаците отидоха на МКС да снимат филма за руската "лунна разходка" за което браво :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наци?

Само, защото се интересувам от историята на Втората световна война и се опитвам да проумея как е възможно една уж цивилизована нация да извърши такива престъпления, после за тях арогантно да се мълчи, а едва сега на бях свят да излезе истината за тях..............

Колкото до отношението ми към циганите, до е базирано на съвсем друго нещо, не на малоумната расистка нацистка политика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Anneliese написа:

Наци?

Само, защото се интересувам от историята на Втората световна война и се опитвам да проумея как е възможно една уж цивилизована нация да извърши такива престъпления, после за тях арогантно да се мълчи, а едва сега на бях свят да излезе истината за тях..............

Колкото до отношението ми към циганите, до е базирано на съвсем друго нещо, не на малоумната расистка нацистка политика.

Ей не се прави на светена вода ненапита, всички те видяхме какво си наци, архивите и темите още стоят няма ги изчистиш така лесно кат оная тема :tease2:

Ех да бяха Бирмите тук да те подпукат на тая тема :) 

Форумното наци си ти и никой друг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 4.10.2021 г. в 15:21, petie1 написа:

Оо даааа за къде без него, пак ремонт на Убунту баси човека само си губи времето, аз моя Дебиан 10 2 годони не съм го барал и си бичи на 6 :)

Този е за разстрел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Anneliese написа:

Любителската астрономия включва цифри и сметки с които аз се мога да се оправя.

Имам си една книга за астрологията. Искаше ми се да се науча да си направя сама хороскоп, но като видях какви сложни сметки иска, и се отказах. Не, че вярвам сериозно в астррологията, но си чета хороскопа и по принцип има много вярно за зодиите и характерите им.

А така всичко ще си кажеш ти че само омразата към немците те вълнува и нищо друго :)

За сметките вече ти казах кат не можеш да смяташ има калкулатори и програми за тази цел :)

Астрологията май беше още една глупост в която са вярвали нацистите ама не съм сигурен дали така беше все пак не съм обсебен от тях :)

преди 1 минута, ДзВяРа! написа:

Този е за разстрел.

Аа не така, ще си загубим клоуна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

Аа не така, ще си загубим клоуна

Очаквам всяка вечер по новините да гледам, изгонен от държавата след подкрепа от населението!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ДзВяРа! написа:

Очаквам всяка вечер по новините да гледам, изгонен от държавата след подкрепа от населението!

Пратих ти ЛС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Anneliese написа:

Наци?

Колкото до отношението ми към цигните, до е базирано на съвсем друго нещо, не на малоумната расистка нацистка политика.

След като е извършила такива престъпление, за които цял свят е знаел. Защо никой не са я спрели? САЩ примерно не е искала да участва във войната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

След като е извършила такива престъпление, за които цял свят е знаел. Защо никой не са я спрели? САЩ примерно не е искала да участва във войната.

Знам, че и САЩ са антисемити. Не тях имам предвид, а другите, истинските цивилизовани държави. За съжаление, Великобритания не е могла да реагира, докато е имала такъв крал като Едуард VІІІ и такъм министър - председател като господин "мир на нашето време" Невил Чембърлейн. На Франция не и се е воювало сама. После, през войната полагат усилия, но...........след войната надделяват интересите и антикомунизма, казвам го с огорчение.

А какво е ставало в лагерите, целия свят научава чак след войната, защото никой не допуска, че хората могат да бъдат способни на такова нещо.

Проблемът за мен е, че не са съдили всички, че не са избрали морала и справедливостта пред политиката и интересите, че не е имало истинска денацификация. Без истинска денацификация, нацистките идеи са си живи и до днес. И от тях страдат не само евреите или циганите, но и хората с увреждания. Нацистките расови и "здравни" идеи още са живи.

Ние тук не обсъждаме българските престъпници през войната - монархофашистите, защото България, както и цяла Източна Европа е открила и осъдила заслужено и ефективно доста от престъпниците. Въздадено е правосъдие и страницата е затворена. Докато бяхме социалистическа страна, явна дискриминация нямаше. Но после станахме част от запада и вредните нацистки идеи нахлуха тук. Даде се пълно право на свободата на словото и идеите. Децата и внуците на престъпниците подеха кампания за осъждане на Народния съд и реабилитиране на близките им. Държавата не реагира, когато през 1999 един тийнейджър уби баща си и и домашното си куче и написа антисемитски послания у дома си. Полицията откри в дома му нацистка литература на български език, но не казаха нищо. Нищо! Не затвориха издателството, издало "Моята борба". Издателят си намери оправдания. 

Но поне престъпниците не са живели тук и ден повече след рая на войната. Не са живяли в лукс  и не са яли хляба на другите, не са дишали въздуха повече. Наследниците им са арогантни и отвратителни хора с нисък морал, за чиито "страдания" грам не ми пука.

Но на запад правосъдие не е имало. Не успяват да хванат Йозеф Менгеле, Валтер Рауф, а Клаус Барби е заровен късно, след като е извършил още злодеяния.

Да не говорим колко е отвратително точно съпруги на есесовци да стават учителки. Точно такива хора ли трябва да имат досег с деца? Не е ли близо до ума какви неща могат да им говорят за войната, как могат да ги объркат и манипулират? После се чудим защо още има антисемитизъм и омраза в Германия.

Престъпниците нямат място нито близо до деца, нито до неща свързани с образованието, науката и изкуствата. А на тибетските "герои" са им позволили точно това! Бруно Бегер е станал изсдател на учебници. Издател на учебници!!!!!!! Друг си издава труда за отпечатъците, премахвайки само заглавието "еврейски". От "Аненербе" осъден на смърт е само шефа и.

Тук дали някой ще бъде очарован ако някоя мутра реши да стане издател на учебници? Или ако съпруга на масов убиец стане учителка?

Помните ли онези момичета, които убиха своя съученичка? Още са сред обществото и Бог знае какво и къде работят. Такива хора нямат място в обществото и не съм съгласна да се забравя и прощава. Забравиш и простиш ли, пак ще стане същото.

Трябва да почнат да интервюират децата и внуците на нацистите. Много ми е интересна тяхната гледна точка. И липсата им на морал и съвест. Синът на Херберт Цукурс беше много нагъл във филма, твърдейки, че светът няма доказателства за престъпленията на баща му.

Малко са онези от тях, които се разграничават от близките си. Историята за Алберт Гьоринг много ме изненада. Катрин Химлер е много смела да дава интервюта и да се разграничава от родата си. Никлас Франк и Рикардо Клемент израстват без бащи, но реално не съжаляват.

Виж, историята на по - големите синове на Адолф Айхман ме втрещи. Личният им живот е низ от крайности........... В Аржентина са извадили голям късмет, че не са създавали много сериозни проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Anneliese написа:

Знам, че и САЩ са антисемити. Не тях имам предвид, а другите, истинските цивилизовани държави. За съжаление, Великобритания не е могла да реагира, докато е имала такъв крал като Едуард VІІІ и такъм министър - председател като господин "мир на нашето време" Невил Чембърлейн. На Франция не и се е воювало сама. После, през войната полагат усилия, но...........след войната надделяват интересите и антикомунизма, казвам го с огорчение.

А какво е ставало в лагерите, целия свят научава чак след войната, защото никой не допуска, че хората могат да бъдат способни на такова нещо.

Проблемът за мен е, че не са съдили всички, че не са избрали морала и справедливостта пред политиката и интересите, че не е имало истинска денацификация. Без истинска денацификация, нацистките идеи са си живи и до днес. И от тях страдат не само евреите или циганите, но и хората с увреждания. Нацистките расови и "здравни" идеи още са живи.

Ние тук не обсъждаме българските престъпници през войната - монархофашистите, защото България, както и цяла Източна Европа е открила и осъдила заслужено и ефективно доста от престъпниците. Въздадено е правосъдие и страницата е затворена. Докато бяхме социалистическа страна, явна дискриминация нямаше. Но после станахме част от запада и вредните нацистки идеи нахлуха тук. Даде се пълно право на свободата на словото и идеите. Децата и внуците на престъпниците подеха кампания за осъждане на Народния съд и реабилитиране на близките им. Държавата не реагира, когато през 1999 един тийнейджър уби баща си и и домашното си куче и написа антисемитски послания у дома си. Полицията откри в дома му нацистка литература на български език, но не казаха нищо. Нищо! Не затвориха издателството, издало "Моята борба". Издателят си намери оправдания. 

Но поне престъпниците не са живели тук и ден повече след рая на войната. Не са живяли в лукс  и не са яли хляба на другите, не са дишали въздуха повече. Наследниците им са арогантни и отвратителни хора с нисък морал, за чиито "страдания" грам не ми пука.

Но на запад правосъдие не е имало. Не успяват да хванат Йозеф Менгеле, Валтер Рауф, а Клаус Барби е заровен късно, след като е извършил още злодеяния.

Да не говорим колко е отвратително точно съпруги на есесовци да стават учителки. Точно такива хора ли трябва да имат досег с деца? Не е ли близо до ума какви неща могат да им говорят за войната, как могат да ги объркат и манипулират? После се чудим защо още има антисемитизъм и омраза в Германия.

Престъпниците нямат място нито близо до деца, нито до неща свързани с образованието, науката и изкуствата. А на тибетските "герои" са им позволили точно това! Бруно Бегер е станал изсдател на учебници. Издател на учебници!!!!!!! Друг си издава труда за отпечатъците, премахвайки само заглавието "еврейски". От "Аненербе" осъден на смърт е само шефа и.

Тук дали някой ще бъде очарован ако някоя мутра реши да стане издател на учебници? Или ако съпруга на масов убиец стане учителка?

Помните ли онези момичета, които убиха своя съученичка? Още са сред обществото и Бог знае какво и къде работят. Такива хора нямат място в обществото и не съм съгласна да се забравя и прощава. Забравиш и простиш ли, пак ще стане същото.

Трябва да почнат да интервюират децата и внуците на нацистите. Много ми е интересна тяхната гледна точка. И липсата им на морал и съвест. Синът на Херберт Цукурс беше много нагъл във филма, твърдейки, че светът няма доказателства за престъпленията на баща му.

Малко са онези от тях, които се разграничават от близките си. Историята за Алберт Гьоринг много ме изненада. Катрин Химлер е много смела да дава интервюта и да се разграничава от родата си. Никлас Франк и Рикардо Клемент израстват без бащи, но реално не съжаляват.

Виж, историята на по - големите синове на Адолф Айхман ме втрещи. Личният им живот е низ от крайности........... В Аржентина са извадили голям късмет, че не са създавали много сериозни проблеми.

Не е вярно, че са знаели след войната. Знаели ли са всичко по време на войната, след войната и преди войната. През цялото време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Не е вярно, че са знаели след войната. Знаели ли са всичко по време на войната, след войната и преди войната. През цялото време.

За лагерите - да, не и подробностите. Знаели са само малка част от разказаното от Витолд Пилецки и други избягали. Но е само малка част.

Впрочем историята на Витолд Пилецки е доста интересна, но и откачена. Щур късмет е имал да избяга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Anneliese написа:

Тук дали някой ще бъде очарован ако някоя мутра реши да стане издател на учебници?

Ааа пак як шарж, който цял ден може да коментирам ама няма смисъл, затова само този цитат показвам колко ти е смешен шаржа, че те мутрите си издават учебнилци та даже и ги пишат па ти си ярвай че не го правят :) :lol6:

И да немеца в темата правилно ти казва че всичко се е знаело още тогава та затова и държавите победителки мълчат кат женски полови органи на тая тема и сега уж полека лека вдигат булото :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.dnes.bg/obrazovanie/2021/10/07/denkov-ubejdava-negramoten-bashta-na-3-deca-da-hodiat-na-uchilishte.506208

Малииии тая Брековица много известна освен с майсторката на шаржа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 6.10.2021 г. в 1:57, Anneliese написа:

За лагерите - да, не и подробностите. Знаели са само малка част от разказаното от Витолд Пилецки и други избягали. Но е само малка част.

Впрочем историята на Витолд Пилецки е доста интересна, но и откачена. Щур късмет е имал да избяга.

B370E622-A460-4700-BB54-DFE10FF69862.jpeg

Какви работи стават в Берковица.

преди 17 часа, petie1 написа:

https://www.dnes.bg/obrazovanie/2021/10/07/denkov-ubejdava-negramoten-bashta-na-3-deca-da-hodiat-na-uchilishte.506208

Малииии тая Брековица много известна освен с майсторката на шаржа :)

Странен град.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, васил козарев написа:

Каза големия разбирач от всичко, пишещ най-големите простотии в този форум. Промит мозък от комунизма дава наклон на друг, че е "промит мозък". Боже, дето те няма, прибери си вересиите! 

Няма го, защото си е преместил на юг от екватора почивката. Моля обадете се по-късно.

Може би ще се свърже с Вас, но след като Вие отидете при него. Ако нямате пари, то вземете кредит. Тогава дяволите ще си приберат Вашите версии, но определено не очаквайте Бог да се смили над Вас. :) 

За него всички хора са равни и негова собственост. :) Той не раздава лоши кредити. :) Вземете си версии от друг!!! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, АСПЕКТ написа:

B370E622-A460-4700-BB54-DFE10FF69862.jpeg

Какви работи стават в Берковица.

Странен град.

И мислиш, че одобрявам това? Не, не го одобрявам, но не аз решавам къде да ходи министърът. А иначе, ако не знаете, градът ни си има голям цигански квартал в града, "Раковица" се казва. Майка ми работеше в това училище, но слава Богу, вече е пенсионерка.

Не харесвам циганите, но не съм и по крайностите. "Циганите на сапун" ми два много крайно и нацистки.

За евротолерастките простотии обвинявайте западните организации като "Отворено общество".

Аз нямам вина за всичко това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, dioib написа:

Няма го, защото си е преместил на юг от екватора почивката. Моля обадете се по-късно.

Може би ще се свърже с Вас, но след като Вие отидете при него. Ако нямате пари, то вземете кредит. Тогава дяволите ще си приберат Вашите версии, но определено не очаквайте Бог да се смили над Вас. :) 

За него всички хора са равни и негова собственост. :) Той не раздава лоши кредити. :) Вземете си версии от друг!!! :) 

А аз мислех че е белгийската мида

преди 6 часа, АСПЕКТ написа:

Странен град.

Аха ама за мен Берковица вече е известна най вече с майсторката на шаржа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anneliese написа:

И

За евротолерастките простотии обвинявайте западните организации като "Отворено общество".

Аз нямам вина за всичко това.

Някак си е странно, хора, които 90 процента от родителите им са в други държави в Европа, да не знаят, че трябва да се ходи на училище.

Повечето даже са били в европейското образование и са много на ясно със законите и от самите българи. Даже и на другата европейска страна. Знаят поне още един език или два.

Това за мен е бунт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...