Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Не създавайте раздори!

Препоръчан отговор

Винаги съм била добра и толерантна. Сега се оказва, че явно съм била прекалено наивна, добра и толерантна.

Отвратена съм от католиците в България и техния рев да се смени датата за изборите. Минават всички граници. Няма пък да променяме по сто пъти датата на изборите. А католиците ги видяхме колко са българи - поставят папата и вярата си пред България и българското, готови са да унищожат България и българската държава, ако не стане на тяхното.

Защо мисля така ли? Ами защото и до днес католиците по света държат много повече на религията си, отколкото на народността си, те всъщност народност нямат. Виждаме ги как протестират, крещят и са готови да всеят хаос и да свалят правителства, ако някое правителство реши да вкара страната си в цивилизацията и в 21 век и да разреши абортите. В Аржентина в момента са подивели.......... На католиците не им минава през ума и не им пука за жените, забременели след изнасилване, или за тези със здравословни проблеми, за които една бременност ще е убийствена. Не им пука, че в страните, забраняващи аборта, се правят нелегални такива при отвратителни хигиенни условия и липса на професионализъм. Знаете ли колко жени умират заради тези тъпи забрани?

И то не са само абортите. Католиците масово са със силни десни убеждения, буквално пронацистки, именно Ватиканът и католиците помагат за укриването на нацистите след втората световна война. Заради тях отрепки като Йозеф Менгеле и Ариберт Хайм не са осъдени! Тези отрепки са причинили смъртта на много невинни деца!

Да не говорим, че католиците са против равенството във всичките му форми, именно те поддържат монарсите и класовото разделение, те са отговорни за инквизицията и съсипаните живот и здраве на блестящи учени като Николай Коперник и Галилео Галилей! Католиците много дълго отхвърлят науката, а когато я приемат, изобщо не се и разкайват за избитите в името Господне и "правата" им вяра! Да не говорим, че те опитаха и накрая успяха да съсипят социалистическите държави и мира, в който живеехме!

Крайно време е според мен католиците да прогледнат. Ще им разкрия една истина: след случая с намесването на България и нейното опетняване, както и съсипаните живот и здраве на Сергей Антонов, българите гледаме с подозрение на католиците, смятаме ги за не точно българи, защото всички те са със десни убеждения, не са патриоти и родолюбци и дойде ли папа тук, хукват като гламави и дори подкрепят критиките на ватиканското отче спрямо страната ни. Не защитават България и българското по никакъв начин! Истината е, че с времето започваме да подозираме, че са западни агенти, че работят срещу България и нашето добруване. Истината е, че ги търпим от едните добрини и толерантност. Но днес минаха абсолютно всички граници! Обиждат президента ни, натискат за смяна на датата, изтъкват религията си.............Големи българи, няма що!

Обикновените православни българи работят и по празниците, на Бъдни вечер, Коледа, Великден, именни дни............. Моят баща, като шофьор на линейка, е отсъствал за празниците, за да изпълни дълга си, не се лигави и не отказва дежурства. Още много истински българи са като него. Аз и майка ми не сме се сърдели никога, приемаме го за нещо нормално. Аз нямам проблем да гласувам и на нашия Великден, и на Бъдни вечер, и на Петровден, на 3 март, 24 май или на рождения ми ден - 12 март. И не, не мисля, че Бог ще се сърди или че ще горя в ада, ако отида да гласувам на нашия Великден.

Ние толкова дълго търпим малцинствата, и в замяна какво получаваме? Само критики, плюнки. Само оплюване на България! Никой и никакви малцинства нямат право нито да обиждат президента ни, нито да го натискат за смяна на датата! Те са никои! Президентът е държавният ни глава и трябва да се уважава!Като не им харесва, може да си стегнат багажчето и да заминат, където им видят очите! Границите са отворени!

Да не си играят с търпението ни, да не поискаме ние накрая да бъдат лишени от българско гражданство! Защото натам вървят нещата!

Да взимат пример от евреите, които не мрънкат и не се правят на важни!

Като споменах евреите - именно от католиците тръгва антисемитизма. Това не сме го забравили и не сме го простили. Българската православна църква навремето е направила всичко, за да защити българските евреи. А българските католически отчета къде са били? Сигурно са пишели доноси до Берлин!

Да не говорим за наглостта на католическата църква да погребе Ерих Прибке. Един от многото, със заслуги за унищожението на социализма и спокойния живот в Източна Европа. Да гори вечно в ада, дано!

Тодор Живков е трябвало навремето да изгони точно неблагодарните католици.

Мисля си, че би трябвало да се въведе за хората от други вероизповедания и етнически групи с български паспорт, да положат някаква клетва да служат на България и да са и лоялни. При нарушение, да си изгубят гражданството.

Съжалявам, но ми писна да се съобразяваме с малцинства. Третата по големина религия да сее раздор и да командва президента! :angry22:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 54
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Популярни дни

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Трябваше. Но беше добър. Още едно доказателство че от добрината се пати!

Вярваща източноправославна християнка съм, но не съм религиозна фанатичка. Името, освен руско, е и гръцко и френско. Е, и? Но съм доста по - българка от теб и от много други хора. Поне

и на двете не ходя, имам фобия от тълпи прости ми Боже

А аз не вярвам на друговерците.

Правят услуга на Боко в момента.

Президентът е определил дата за изборите и точка!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Anne написа:

Трябваше.

Но беше добър.

Още едно доказателство че от добрината се пати!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Anne написа:

Винаги съм била добра и толерантна. Сега се оказва, че явно съм била прекалено наивна, добра и толерантна.

И то не са само абортите. Католиците масово са със силни десни убеждения, буквално пронацистки, именно Ватиканът и католиците помагат за укриването на нацистите след втората световна война. Заради тях отрепки като Йозеф Менгеле и Ариберт Хайм не са осъдени! Тези отрепки са причинили смъртта на много невинни деца!

Като споменах евреите - именно от католиците тръгва антисемитизма. Това не сме го забравили и не сме го простили. Българската православна църква навремето е направила всичко, за да защити българските евреи. А българските католически отчета къде са били? Сигурно са пишели доноси до Берлин!

Да не говорим за наглостта на католическата църква да погребе Ерих Прибке. Един от многото, със заслуги за унищожението на социализма и спокойния живот в Източна Европа. Да гори вечно в ада, дано!

Мисля си, че би трябвало да се въведе за хората от други вероизповедания и етнически групи с български паспорт, да положат някаква клетва да служат на България и да са и лоялни. При нарушение, да си изгубят гражданството.

Съжалявам, но ми писна да се съобразяваме с малцинства. Третата по големина религия да сее раздор и да командва президента! :angry22:

Пак тези евреи, то няма други народи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Anne написа:

Да, и да им се конфискува имуществото и да работят по лагерите за благото на България. Добре е да се помисли и за някакъв отличителен знак по който да се различават...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ncl написа:

Да, и да им се конфискува имуществото и да работят по лагерите за благото на България. Добре е да се помисли и за някакъв отличителен знак по който да се различават...

Една жълта звезда.

Неваксиниран от КОВИД 19,20, 21, 22,23...30.

https://www.belltower.news/wp-content/uploads/sites/3/2020/05/judenstern-1920x822.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, acnekt написа:

Пак тези евреи, то няма други народи.

Евреите са жертва.

Католиците винаги са били агресори!

преди 12 минути, ncl написа:

От мен да зависеше бих направила точно това, но без последното.

За предателство и измяна срещу България - виновникът и цялата му рода в концлагер.

България е на българите!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Anne написа:

Евреите са жертва. Католиците винаги са били агресори! От мен да зависеше бих направила точно това, но без последното.

За предателство и измяна срещу България - виновникът и цялата му рода в концлагер.

България е на българите!

Ти сериозно ли? Правилникът прочете ли го? Или конституцията?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, acnekt написа:

Една жълта звезда.

Неваксиниран от КОВИД 19,20, 21, 22,23...30.

https://www.belltower.news/wp-content/uploads/sites/3/2020/05/judenstern-1920x822.jpg

като стой та гледай

тоя дявол бб кат нищо...

пази ни Боже

махни го у блатото черно с чернилките да си ходи

:help:

баси даже буквите му като числото на звяра се изписаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

А аз не вярвам на друговерците.

Правят услуга на Боко в момента.

Президентът е определил дата за изборите и точка!

Ами и друговерците не вярват на теб. Това значи ли, че ти си права а те грешат?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, acnekt написа:

Ти сериозно ли? Правилникът прочете ли го? Или конституцията?

Те трябва да прочетат конституцията. Не са повече от нас, че да натискат президента да отмени насрочената дата! Те са най - обикновени граждани! Или ще се съобразят с решението на президента, или багажчето и чао!

Съвсем сериозна съм!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Емил Костов написа:

Ами и друговерците не вярват на теб. Това значи ли, че ти си права а те грешат?!

Всеки е прав по своему. Всеки си носи кръста.

С грешките и изпитанията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, ncl написа:

А това само за друговерците и малцинствата ли ще е или и за българите?

Само за тях. Истинските българи не работим срещу България и уважаваме държавния си глава.

Ти имаш ли проблем с датата? Аз - не.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anne написа:

Само за тях. Истинските българи не работим срещу България и уважаваме държавния си глава.

Какво да имаш проблеми с датата, след като не си вярваща и не си християнка. Не знам дали си и българка. С това руско име.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Какво да имаш проблеми с датата, след като не си вярваща и не си християнка. Не знам дали си и българка. С това руско име.

Вярваща източноправославна християнка съм, но не съм религиозна фанатичка.

Името, освен руско, е и гръцко и френско. Е, и?

Но съм доста по - българка от теб и от много други хора.

Поне знам у нас как се гласува и не се излагам с незнание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anne написа:

какво е станало на 4-ти април ?

ще им развалите софрите ли

я гледай какво бързат да спретнат доде не са потънали -

Закона за кредитните институции и в Закона за възстановяване и преструктуриране на кредитни институции и инвестиционни посредници.

пак ще замине някоя банка тяхна с наши пари, внимавайте !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жива да не бях! Едни католици от Раковски ме нарекоха във фейса талибанка, а на всичкото отгоре и вярват, че предците им са били покръстени от самия апостол Павел!:lol6:

А бе, на какво ги учат в тяхната църква?:ohmy:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Жива да не бях! Едни католици от Раковски ме нарекоха във фейса талибанка, а на всичкото отгоре и вярват, че предците им са били покръстени от самия апостол Павел!:lol6:

А бе, на какво ги учат в тяхната църква?:ohmy:

Нали празнуваш Свети Валентин и Хелоуин.. Какво ти пука? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфу оревахте цялата Калдата с тая дата 4 април, да го бяха турили 1 април че да се види какви са изборите ни цирк

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Нали празнуваш Свети Валентин и Хелоуин.. Какво ти пука? 

Пука ми - оказа се, че освен всичко са и неграмотни. Те изобщо знаят ли кога е живял апостол Павел?

Ужас, съдбата ни ще се определя от неграмотни съграждани.

Някъде в нета има ли я историята на католиците в България? Ама не в напудрен вариант. Искам да разбера на какво ги учат.

Службите им на латински ли са? Кой знае дали си разбират службите.:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

Пука ми - оказа се, че освен всичко са и неграмотни. Те изобщо знаят ли кога е живял апостол Павел?

Ужас, съдбата ни ще се определя от неграмотни съграждани.

Някъде в нета има ли я историята на католиците в България? Ама не в напудрен вариант. Искам да разбера на какво ги учат.

Службите им на латински ли са? Кой знае дали си разбират службите.:lol6:

Що ти църковен български език разбираш ли? Сигурно можеш и да четеш на църковен български език.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Пфу оревахте цялата Калдата с тая дата 4 април, да го бяха турили 1 април че да се види какви са изборите ни цирк

Само аз ли не виждам, какъв е проблема ако изборите са на Великден? Да не би вярващите цял ден да кесят в църквата? Или да избираш народни представители не е богоугодно дело?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване