Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Вашето устройство е заразено от хакери. Проверете подробностите веднага!

Препоръчан отговор

За 10 път получавам тоя глупав имейл изпратен от ****** ******* ****** как не и писна не знам ....

Здравейте.
Аз съм опитен разработчик, който успя да хакне операционната система на вашето устройство.

Наблюдавам те от месеци.
Моят вирус зарази вашето устройство чрез уебсайт за възрастни, до който наскоро сте влизали.

Ако не знаете как работи, ще споделя подробностите с вас.
Троянският вирус ми дава пълен достъп и контрол върху устройството, което използвате.
Благодарение на това мога да видя целия ви екран, да включа камерата и микрофона и дори няма да го знаете.

Освен това имам и пълен достъп до целия списък с контакти и директория в социалните медии.

И така, защо вашият антивирус не успя да открие злонамерен софтуер?

- Зловредният софтуер използва специален драйвер, който се актуализира на всеки 4 часа, така че антивирусната програма не може да го открие.

Монтирах видео, което показва мастурбация от лявата страна на екрана, а дясната показва видеото, което гледахте тогава.
С едно кликване мога директно да изпратя вашето лично видео на вашия имейл адрес и списък с контакти в социалните медии.
Освен това мога също така да споделям данни за достъп до имейл, както и данни за достъп до месинджър.

Ако искате да сте сигурни, че това няма да стане, тогава:
Направете трансфер от 1000 щ.д. (USD) в моя портфейл за биткойн (ако не знаете как да направите това, помолете Google за помощ: „Купете биткойн“).

Моят биткойн портфейл (BTC портфейл): bc1qr8agmvfzn4nfrqld0dgudr4v8wl7lj4v8z5haw

Веднага след като ми бъде платено, незабавно ще продължа с изтриването на вашето видео и мога да гарантирам, че след това ще останете сами.
Давам ви 50 часа (малко над 2 дни), за да завършите плащането.
Получавам автоматично известие, когато прочета този имейл. По същия начин таймерът ще се стартира автоматично след прочитане на текущия имейл.

Не губете време да ми изпращате отговор, тъй като няма да работи (адресът на подателя се създава автоматично).
Също така, не се опитвайте да подавате жалба никъде, тъй като този текст и моят биткойн адрес така или иначе не могат да бъдат проследени.

Ако разбера, че сте се опитали да споделите този имейл с някой друг, вашето частно видео веднага ще бъде публикувано, за да го видят всички.

Късмет!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Вашето устройство е заразено от хакери. Проверете подробностите веднага!

Ами прати им едно видео на някой как лъска шпагата, та поне да има процент истина в написаното.

Редактирано от Bubbles (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добави скапания им адрес от който си го получил в black листата и си го премести от единия крачол в другия:hush:

Също смяна на пощата би те оттървало от тези досадници.

Сменете го това нещастно абв с нещо по-надеждно, докато го използвате винаги ще получавате подобни простотии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трий ги такива писма, и на мене един ми беше пращал, сигурно ще е "голям" хакер щото аз камера нямам на компютъра

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да то и аз нямам камера нито микрофон да записва звук на мен ми е пределно ясно :DD

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ined написа:

Трий ги такива писма, и на мене един ми беше пращал, сигурно ще е "голям" хакер щото аз камера нямам на компютъра

Той ти я е монтирал уе, ама ти не си я забелязъл, тез хакери са мно'о способни, с два клика слагат камера и в НАСА.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Green6 написа:

Иначе от това абв нищо не става аз не го ползвам като главна поща, ползвам го за некви счупени сайтове 

И какво не става от abv-то? Сложи това съобщение в спам филтъра и готово. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пф, бях прочел от ония дена тук в форума, че екипа на абв си прави каквото си знае могат да ти трият съобщения и некви такива до колкото помна и в gmail кога ще получиш такива глупости?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Green6 написа:

Пф, бях прочел от ония дена тук в форума, че екипа на абв си прави каквото си знае могат да ти трият съобщения и некви такива до колкото помна и в gmail кога ще получиш такива глупости?

Те цели акаунти трият...
А и гошомеил получава всякакви простотии, всъщност всеки имеил получава простотии, въпроса е кой има нещо в главата за се усети на къде духа вятъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Green6 написа:

Никой, никъде нищо не трие. Имам 4 abv пощи и проблеми никога не съм имал. Има си спам настройки и като влезе нещо такова отива във филтъра. За една безплатна поща толкоз. Вярно, при Gmail са по-сериозни нещата, но и там ако не внимаваш могат да те заринат със спам, реклами или нежелани съобщения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, sound написа:

Тия обаче ще да са големи гладници, предвид, че адреса им все стои празен. 😄

Да ги съжалиш чак...

Ми дайте да се организираме тук и да спретнем една благотворителна акция да им съберем някой лев и да им пратим туй онуй, че знайш ли ги, може и с кръпки отзад на панталоните си да ходят, пъ сигурно и гладни си лягат:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

39 оплаквания и нито една стотинка в сметката

https://www.bitcoinabuse.com/reports/bc1qr8agmvfzn4nfrqld0dgudr4v8wl7lj4v8z5haw

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак с малко си се разминал само...тук направо има заплахи за "ликвидиране". :D

https://malwaretips.com/threads/i-will-kill-you.106420/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване