Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да пийнем братя и сестри.

Който има чиста душа и светли помисли да заповяда в КРЪЧМАТА.

Ето донесъл съм буренце с гъсто руйно червено винце, което се точи като старо олио. Пиеш от него и в теб кръвта ти завира, и разпалва похотлива страст в душата ти. Има и друго буренце с бяло винце,, чисто като душата на девственица. Пиеш от него и в теб изплуват скрити желания, бленуваш за райски наслади, за сластни бури, луда похот и страстни безумици. Пък който сака блага ракийка има и дамаджанка с прасковена ракийка. Сварена от големи зрели праскови като гърдите на млада мома ненапита. Пиеш от нея и не можеш да й се наситиш, все едно пиеш солена вода, пиеш, а ставаш все по-жаден. 

Да пийнем и на сладка раздумка да седнем. 

Да пием, за да спасим душите си.

Наздраве 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 106
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да пийнем братя и сестри. Който има чиста душа и светли помисли да заповяда в КРЪЧМАТА. Ето донесъл съм буренце с гъсто руйно червено винце, което се точи като старо олио. Пиеш от него и в т

Наздраве на цялата кръчма и понеже кръчма не може без музичка - поздрав за всички от мен  

Ма бива ли такива работи! Как така от сряда - 24.02., кръчмите отварят от 01.03.  Няма реклама, няма прИмоции ... ааа - ма - ха! Наздраве на КРЪЧМАТА! Много клиенти и голям оборот!  Имам пред

Публикувани изображения

преди 6 минути, ncl написа:

И бира дедо попе, и бира... :beer11:

Може и пиво, чедо, а с пивото усещаш упойващата миризма на пламналото женско тяло, пламнало в пожара на страстта.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, нушо написа:

Наздраве! Дедо попе!

Дето има едно приказка : Някой пият от мъка, други от радост, а трети от сутринта 😀

Та затуй и аз от сабахлем отворих тая нова тема, дето се вика денят си личи по сутринта 😀

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, dimy написа:

Ок, дедо попе, сипи едно ...

Дай си чашата чадо, не тая, вземи оная по-голямата, не се сърдиш нъл че аз направо от бурето ще ти точа винцето. Кво да бъде червено или бело? Ся разпалих и огнището, че тая сутрин една жена ми донесе една кървавица да я хвърля в жаравата, че то само голо вино не върви чадо, стомаха стърже. Че на тая объркана жена подире молитва требва да й чета, че само за мъже мисли и само мъжки ласки сака тя. Много блудници и разпътни жени има на тоя свят, ей .........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, dimy написа:

Наздраве дедо попе! И ако имаш проблеми с блудници - викай, ше помагаме :) Ако требва - и с молитви, де.

Да ти сипя още синко, виждам добре ти върви глътката, па тия блудници те са изчадия на тъмните сили, далече стой от тях, лоша орисия навличат, не си слагай грях на душата :)

Наздраве 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко се пие в тая държава...... малкооооо..... повече требва, вирус гаден дебне зад ъгъла, пиене требва....... :) 

Наздраве на вси 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Попъ Онуфрий написа:

Да пийнем братя и сестри.

Който има чиста душа и светли помисли да заповяда в КРЪЧМАТА.

Ето донесъл съм буренце с гъсто руйно червено винце, което се точи като старо олио. Пиеш от него и в теб кръвта ти завира, и разпалва похотлива страст в душата ти. Има и друго буренце с бяло винце,, чисто като душата на девственица. Пиеш от него и в теб изплуват скрити желания, бленуваш за райски наслади, за сластни бури, луда похот и страстни безумици. Пък който сака блага ракийка има и дамаджанка с прасковена ракийка. Сварена от големи зрели праскови като гърдите на млада мома ненапита. Пиеш от нея и не можеш да й се наситиш, все едно пиеш солена вода, пиеш, а ставаш все по-жаден. 

Да пийнем и на сладка раздумка да седнем. 

Да пием, за да спасим душите си.

Наздраве 

Много ти натопорчени сравненията, отче?

Мъ кът шъй тъй, предлагам такова: "чисто като сълзата на девойка, в момента ставаща жена".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, extreme_b_c_d написа:

Много ти натопорчени сравненията, отче?

Мъ кът шъй тъй, предлагам такова: "чисто като сълзата на девойка, в момента ставаща жена".

Бог те обича чадо, щом е сложил тия благи думи в твоята уста :) 

Дай ти ти разлея, от кое сакаш? 

Наздраве

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве на цялата кръчма

:cheers:

и понеже кръчма не може без музичка - поздрав за всички от мен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

Наздраве на цялата кръчма

и понеже кръчма не може без музичка - поздрав за всички от мен

Добре дошла скъпа сестро :) 

Влезе жена в кръчмата, усмихна се и земята отново започна да се върти :) 

Ква отрова предпочиташ ? Винце, ракийка,, водка или скромно обедно аперативче ? 

Наздраве

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Попъ Онуфрий написа:

Добре дошла скъпа сестро :) 

Влезе жена в кръчмата, усмихна се и земята отново започна да се върти :) 

Ква отрова предпочиташ ? Винце, ракийка,, водка или скромно обедно аперативче ? 

Наздраве

така е, аз съм най-усмихнатото същество у цялата Вселена и околностите й

сипи една водка с доматено сокче

благодаря, Бог здраве да ти дава

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

така е, аз съм най-усмихнатото същество у цялата Вселена и околностите й

сипи една водка с доматено сокче

благодаря, Бог здраве да ти дава

С най-голямо удоволствие ...... казвам на ум името ти .... шшшшшшшт да не чуят другите :) 

И аз ще си сипя една водка ама аз я пия чисто, да я усещам как се стича надолу, обичам чиста водка и чисти жени :) 

Наздраве ... чук чук ... с чашите ..... казват че чукането сближавало хората :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Попъ Онуфрий написа:

С най-голямо удоволствие ...... казвам на ум името ти .... шшшшшшшт да не чуят другите :) 

И аз ще си сипя една водка ама аз я пия чисто, да я усещам как се стича надолу, обичам чиста водка и чисти жени :) 

Наздраве ... чук чук ... с чашите ..... казват че чукането сближавало хората :)  

и аз я пия чиста, нищо бъркано с алкохол не пия аз

доматено сокче за прокарване, и на мезенцето

набарах страшен метвурст от новия онлайн магазин, браво на фермерите

ядеш и ревеш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, haidukpikaso написа:

и аз я пия чиста, нищо бъркано с алкохол не пия аз

доматено сокче за прокарване, и на мезенцето

набарах страшен метвурст от новия онлайн магазин, браво на фермерите

ядеш и ревеш

и що ревеш сестро, нема ли месце в него или подправките ти идват в повечко ?? :ohmy: или цената е множко ? Алчни са тия търгаши и метвурста не пожалиха, ей ...........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Попъ Онуфрий написа:

и що ревеш сестро, нема ли месце в него или подправките ти идват в повечко ?? :ohmy: или цената е множко ? Алчни са тия търгаши и метвурста не пожалиха, ей ...........

тъй приказката - демек е много хубаво

божествен е, от месо, подправките къде малко само, можеха да добавят пушен червен пиперец

23 лева килцето

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

тъй приказката - демек е много хубаво

божествен е, от месо, подправките къде малко само, можеха да добавят пушен червен пиперец

23 лева килцето

а ти сестро кви животинки си гледаш у вас ? И те са божии твари и те душа носят

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Попъ Онуфрий написа:

а ти сестро кви животинки си гледаш у вас ? И те са божии твари и те душа носят

откакто се махнах от нашите вече 30 и кусур лета станаха винаги имам коте до себе си

знайш ли дедо попе, мож да е грях ама ти ходатайствай там пред Шефа да ми се прости - предпочитам животните пред низши двукраки твари

щото животните не нараняват никога, няма да те предадат, и нож да ти забият в гърба няма

това е Нейно Британско Височество Милейди Ейнджи

тук е на няколко месеца, сега е на 4 годинки да ми е жива и здрава

17974227_10207657357025830_2102982997_n.jpg.717cca7d6c7fd6ebf760d3986a4923b0.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

откакто се махнах от нашите вече 30 и кусур лета станаха винаги имам коте до себе си

знайш ли дедо попе, мож да е грях ама ти ходатайствай там пред Шефа да ми се прости - предпочитам животните пред низши двукраки твари

щото животните не нараняват никога, няма да те предадат, и нож да ти забият в гърба няма

това е Нейно Британско Височество Милейди Ейнджи

тук е на няколко месеца, сега е на 4 годинки да ми е жива и здрава

17974227_10207657357025830_2102982997_n.jpg.717cca7d6c7fd6ebf760d3986a4923b0.jpg

сладурана е писаната сестро малко брюнетка си пада със зелени очи  :)

ето от мен една сочна пържолка да дадеш на котенцето от дедо й поп, ще разделя вечерята си с Ейнджи  :)

ама да питам аз тъй нямаш ли мъж до себе си сестро, то не е убаво жена сама да живее , грехота е ....  

1122.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Попъ Онуфрий написа:

сладурана е писаната сестро малко брюнетка си пада със зелени очи  :)

ето от мен една сочна пържолка да дадеш на котенцето от дедо й поп, ще разделя вечерята си с Ейнджи  :)

ама да питам аз тъй нямаш ли мъж до себе си сестро, то не е убаво жена сама да живее , грехота е ....  

1122.jpg

тц, като беше бебе й бяха сини, сега са жълти като светофари

моите са зелени

мерси за пръжолката, аз ше я апна, тя не яде никви наши раути, само котешки манджи яде ко да прайш, британка

първата ми котка дето не яде

та за ко пита - ааа, грях не грех - немам и не ми и треба, само ядове праят, не мога си пия водката на спокойствие

самостоятелна бойна единица съм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Баш като изповедалня стана. Бай Онуфри пита, ние отговаряме :lol6:

Скъпа сестро то кръчмата е изповедалнята на душата, а черквата е изповедалнята на сърцето. Туканка всеки може кат си пийне да си каже кво му тежи на душата, кви кахъри и тегоби има или кво иска. Бог чува нашите молби чадо, казани ли са с любов и без задни мръсни мисли, Той ще ги изпълни. 

Кво питие да ти сипя, сестро ?

Наздраве 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване