Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

преди 4 минути, miro20 написа:

А вие доволни ли сте толкова явно ретроградно реваншистко комуне  да отговаря и ръководи изборите ??

няма по ретроградно комуне от шефа ти мутрата Борисов да реваншист е към ОПГ ГЕРБ и шефа и Борисов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, саби написа:

Какво казват ИТН? Ще отменят ли в България политическите мерки за световна икономическа криза и психически тормоз, още известни като "мерки срещу ковид"? Ако не, значи и те са същите национални предатели. Не ги следя и затова питам.

Не е важно какво казват, а какво ще направят!

По-добре предатели от колкото крадци, измамници, обирджии и тк нт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, attj написа:

Народът вече ги именува галено Кокорчо и Кирчо.

Защо говориш от името на целият народ кой народ герберският и маноловският ги преименува . Аз лично ще гласувам за тях .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ДзВяРа! написа:

Как сте бе хора, имате ли пари?

Цените се вдигат, токът поскъпна, горивата също, как е?

Нямаше подкрепа към предложеното правителство, и сега какво си мислите че ще ни се случи? И по-лошо ще става.

ПП А вие се захапвате за диалекта на Ива Митева и за една песен на Слави?????

и хартията расте

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

и хартията расте

Не се и съмнявам че за теб расте хартията, аз вече не използвам такава!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ДзВяРа! написа:

Не се и съмнявам че за теб расте хартията, аз вече не използвам такава!

но администрацията не спира да се раздува

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, виж, иронично ще се изкажа, има хартия за всички!

Не ти ли харесва отговора?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

А вие доволни ли сте толкова явно ретроградно реваншистко комуне  да отговаря и ръководи изборите ??

Да оставим партийните пристрастия, но дори толкова промити мозъци като вас би трябвало да се усетят че няма как да е нормално избори през 2021 г да зависят от организацията на комуне, чийто връх  на кариерата е от червената мафия на '90-те  години.

:getout:

Утре ще си изберете Жан виденов отново, и Румен Гечев за финансов министър. НЯма такава държава, наистина. :) 

Пак си навря тотален автогол .

Отпадането на  ограничението обслужи именно ДПС, тъй като именно отпадането показа че имат 25 % увеличение от Турция !

Процентното увеличение от Англия е много по малко, и ти ги сравних по назад. т.е. от Англия и със ограничение имаха  МНОГО гласове, а сега отпадането на ограничението не доведе  до примерно 25% увеличение на гласовете от там . !

Дори толкова елементарен пример с 1000 и 100 гласа по назад който дадох, не можа да разбереш ! Или се правиш на ударен с мокър парцал, защото знаеш че пак си се оакал :)

Мирко, всеки който поне малко разбира от политика ще ти каже, че най-важното за АБСОЛЮТНО ВСЯКА партия е да вкара колкото се може повече депутати в парламента. Ти разбираш ли от политика? Теб да те питам ли за какво се бори всяка партия, или този въпрос е прекалено сложен за теб:popcorn2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ДзВяРа! написа:

Не е важно какво казват, а какво ще направят!

Какво ще направят?

преди 2 часа, ДзВяРа! написа:

По-добре предатели от колкото крадци, измамници, обирджии и тк нт.

Не съм убеден, че предателството е по-малкото зло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, adersa написа:

Защо говориш от името на целият народ кой народ герберският и маноловският ги преименува . Аз лично ще гласувам за тях .

Попаднах на подобни шеговити мнения във Фейсбук.  Много лъжат тези двамата и много хора ще излъжат.  Защото надеждите умират последни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Мирко, всеки който поне малко разбира от политика ще ти каже, че най-важното за АБСОЛЮТНО ВСЯКА партия е да вкара колкото се може повече депутати в парламента.

и затова ще ти каже каквото искаш да чуеш - независимо дали реално е възможно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, attj написа:

Попаднах на подобни шеговити мнения във Фейсбук.  Много лъжат тези двамата и много хора ще излъжат.  Защото надеждите умират последни.

Значи ,според теб, Кирил Петков и Асен Василев лъжат ??? Как го разбра ??? А Борисов е честен,само дето е осъждан два пъти за лъжа и клевета ?! Сега очаквам да вземеш  да хленчиш,че снимките и записите на простака Борисов са фалшиви и горката мутра Бойко е невинен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Лудият Учен написа:

Значи Кирил Петков и Асен Василев лъжат ??? Как го разбра ??? А Борисов е честен,само дето е осъждан два пъти за лъжа и клевета ?! Сега очаквам да вземеш  да хленчиш,че снимките и записите на простака Борисов са фалшиви и горката мутра Бойко е невинен...

Стига със този Борисов, той вече е минало, всички чакаме новите, от нас зависи кои ще са те. Ние ги избираме, вярно е че избора ни е скромен, но всички искаме нещо различно. Трябва просто да им се доверим.

П.П. Мани ги тия двамата! Много шум вдигнаха за нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Лудият Учен написа:

Значи ,според теб, Кирил Петков и Асен Василев лъжат ??? Как го разбра ??? 

Защо през август започнаха да се раздават необезпечени кредити от ББР?  Очаквам да се сетиш.  Все Боко ти е в ума - обаче той не е правил подобни неща. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Убеждавам се, че правилния въпрос не е "за кого ще гласувате" защото той се задава от десетилетия и не е довел до нищо различно. Правилния въпрос е "Ще се появи ли някога някой за когото изобщо си заслужава да се гласува".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, attj написа:

Защо през август започнаха да се раздават необезпечени кредити от ББР?  Очаквам да се сетиш.  Все Боко ти е в ума - обаче той не е правил подобни неща. 

Що за лъжец си ?! Точно по времето на Борисов бяха осъществени най-големите зулуми с банката...Раздадени над 1 милиард лева на само "наши хора" като Делян Пеевски...1 милиард за само 8 фирми...

Разглобяването на модела ББР (capital.bg)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То да бяха един милард, както и да е, те са много повече!

Знаете ли как се полага нов асфалт?????????????????????????????????

Старият се сваля, ми окей няма лошо, така и трябва, но вместо да се изхвърли, той се затопля, добавя се малко БИТУМ и се полага отново!

Бат Бойко майка, и ние си мислим че караме по нов път.

Следва режене на лентичка и така. Другото го знаете, аз направих това, онова, пътища магистрали........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Лудият Учен написа:

Що за лъжец си ?! Точно по времето на Борисов бяха осъществени най-големите зулуми с банката...

а по времето на партията която подкрепя Радев - физически убийства на много бг. граждани

това по малък "зулум" ли е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

а по времето на партията която подкрепя Радев - физически убийства на много бг. граждани

това по малък "зулум" ли е

А бе,овцо,какви глупости си написал ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, ДзВяРа! написа:

То да бяха един милард, както и да е, те са много повече!

Знаете ли как се полага нов асфалт?????????????????????????????????

Старият се сваля, ми окей няма лошо, така и трябва, но вместо да се изхвърли, той се затопля, добавя се малко БИТУМ и се полага отново!

Бат Бойко майка, и ние си мислим че караме по нов път.

Следва режене на лентичка и така. Другото го знаете, аз направих това, онова, пътища магистрали........

грешиш - фрезования асфалт се дава на по малките и бедни населените места в окръга

i4eLHlAi1Reg1-XNDf3SJHIVRchReUrA_8pnjaN-

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво направи? Аз съм шофьор на 40 тонен камион. Каква направи за 15 години питам???

От южна България до северна България, колко прохода има?? Питам за да знам, защото съм прост шофьор и не знам, макар че знам по-добре Европа от която и да е навигация. Какво стана преди един ден? Катастрофа на Хаимбоаз, Прохода на Републиката и колегите бяха във застой цял ден, и пак казвам няма лошо, но останалите ги пренасочиха през Шипка. Вие имате ли си на представа, това какво означава? Ами някои са натоварени със стока, пример давам маруля, зелен лук, репички, зеле, краставици, и да не ги изброявам всички зеленчюци. Защо не се направи алтернативен проход за толкова много години от южна до северна България? Тази стока има срок на доставка! Тя се разваля, а да не ви казвам за границите ни? Там е пълно мазало, Собственика на така наречения Златен Гьол му разрешиха да направи паркинг.

От къде да минем при повторно затваряне на Прохода на републиката? През Ришкия проход ли? Много се оскъпява курса, от къде другаде? Троян Карнаре? Ужас въжможен само лятото! Шипка е супер, но иска ремонт и е най-добре. Обаче натоварен камион който не е евро 5, по надолнището умира! Спирачките свършват. Айтос-Провадия видяхте какво стана!

Ами направете нещо по-въпроса?

преди 26 минути, Без умствен капацитет написа:

грешиш - фрезования асфалт се дава на по малките и бедни населените места в окръга

i4eLHlAi1Reg1-XNDf3SJHIVRchReUrA_8pnjaN-

Кво греша бе???? Ти какво работиш???

Знаеш ли аз колко асфалт съм извозил за рециклиране???????????????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, ДзВяРа! написа:

Кво греша бе???? Ти какво работиш???

Знаеш ли аз колко асфалт съм извозил за рециклиране???????????????

знам какво правят с фрезования асвалт - до нас бе кално,писахме до общината и иссипаха 3 камиона с фрезован асвалт - защото и бе по евтено на общината, стария да го позатопли и да мине валчка отгоре

преди 48 минути, Лудият Учен написа:

А бе,овцо,какви глупости си написал ???

правим се на разсеяни за " зулумите" на избраниците ти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли за Бойко да гласувам? Ами не го искам вече! Златния гьол на Капитан Андреево, взимат 20 лева на камион, на Български камион, на чуждите взимат по 20 ЕВРО!

Същото е и със паркинга, 24 лева взимат на Българските камиони, на другите взимат по 25 ЕВРО за период от пет-шет-седем часа?????

50 лева за за пет часа престой?? Ей Бойко, аре стига ве, И това е от собственика на златния гьол! Той е и собственик на паркинга, дали е случайно?

Това е за дезимфекцията, няколко пръскала пръскат вода като преминаваш, абе честно казано две кофи вода-50 лева!

Ей хора, ние ли сме прости или ни правят на такива?

И това го говориха във парламетнта, и всички мълчаха като ............ как не ви е срам бе? Парички дърпате а? До кога ве? Служебно правителство и пак това продължава? До кога ве?

Всички сте  за за коша!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Лудият Учен написа:

Що за лъжец си ?! Точно по времето на Борисов бяха осъществени най-големите зулуми с банката...Раздадени над 1 милиард лева на само "наши хора" като Делян Пеевски...1 милиард за само 8 фирми...

Разглобяването на модела ББР (capital.bg)

За какво ми е да лъжа?   Аз никога не съм и не бих гласувал за такива хора. Включвам и Борисов.   Учудва ме колко лесно са Ви облъчили за да продължите подмяната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване