Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

Нека излязат официалните партии, които ще участват на изборите и официалните кандидати за президент и тогава ще трябва да се пуснат 2 анкети в евентуална нова тема със заглавие  "за кого ще гласувате през ноември 2021". Много гласувания тази година и вече от първоначалната страница на темата до сега доста се е сменило предназначението и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, miro20 написа:

А вие доволни ли сте толкова явно ретроградно реваншистко комуне  да отговаря и ръководи изборите ??

Добре се справи с организацията на предишните избори.

За това му се гласува доверие и за тези.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Реджеп Иведик написа:

Къде е анкетата, да се преброим.

И за президент анкета

Да се знае

Много малко участие във тия анкети се взема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, M.Николов написа:

Добре се справи с организацията на предишните избори.

За това му се гласува доверие и за тези.

какво разбираш под добре и зле

преди 3 минути, ДзВяРа! написа:

Много малко участие във тия анкети се взема.

то активността е като на изборите 35-40%, какво по различно очакваш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам АКТИВНОСТ, ами да се вдигнем. Ние решаваме, наш е избора, защо да го оставяме на Радев?

Докога ще ги търпим ви питам? Ние сме мачкани стотици години, още ли искате?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Без умствен капацитет написа:

какво разбираш под добре и зле

то активността е като на изборите 35-40%, какво по различно очакваш

Ми, трудно ли е да се гласува? Ние в чужбина с часове чакахме и то по време на пандемия. Под строй, на дъжда. Въпреки, че сме нежелани, отритнати, изгонени и от нас нищо независи.

Но въпреки това. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

изгонени и от нас нищо независи.

изгонен е - "черен печат"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Без умствен капацитет написа:

изгонен е - "черен печат"

Що и Зуека ли има черен печат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

той не е изгонен а си тръгна доброволно - и си го каза мн. точно - правя го заради детето си - като гледа кой е в парламента (колегата му) не вижда да се оправим

Курумбашев: Съдът не регистрира партия Ку-ку, може да ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

той не е изгонен а си тръгна доброволно - и си го каза мн. точно - правя го заради детето си - като гледа кой е в парламента (колегата му) не вижда да се оправим

Курумбашев: Съдът не регистрира партия Ку-ку, може да ...

Доброволно? И какъв избор има тогава? Да мизерства в България ли? Да се бори за 1 хляб, а ток, вода, жилище да се води лукс. Където в другите държави е право номер 1 на всяко 1 живо същество. Просто е нехуманно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

Що, ти с черен печат ли си, та все се броиш изгонен? Зуека си каза, че си тръгва от страната по негови си причини. не се прави на жертва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Що, ти с черен печат ли си, та все се броиш изгонен? Зуека си каза, че си тръгва от страната по негови си причини. не се прави на жертва.

Същите причини, доводи и аз като Зуека. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Същите причини и аз като Зуека. 

аз те питах, ако спечели слави, да те чакам ли на летището - и ти каза НЕ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, miro20 написа:

А вие доволни ли сте толкова явно ретроградно реваншистко комуне  да отговаря и ръководи изборите

Мирча , недей да плачкаш толкова неутешимо . Каква трагедия , каква драма . Как не го е срам злото , мръсно " комуне " Рашков да разваля рахатлъка на твоя любим Нерез  ( доброто комуне и сикаджия Боцко  ) .  ;)  :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Мирча , недей да плачкаш толкова неутешимо . Каква трагедия , каква драма . Как не го е срам злото , мръсно " комуне " Рашков да разваля рахатлъка на твоя любим Нерез  ( доброто комуне и сикаджия Боцко  ) .  ;)  :wub:

Цитираш ме избирателно, но прочети целия пост и смисъла на казаното. Да повторя -  независимо на кого симпатизираш, кого мразиш и т.н. самия факт да сложиш толкова компрометирано  комуне  с кариера отпреди 30г , е същото като да  сложиш отново Румен Гечев за финансов министър дето направи 5$ пенсиите, или както някои казват из  фейса - все едно Владо Кузов да отговаря за детските градини... :getout:

Айде , то лустрация в България е забранена дума,  но тук липсва елементарен морал и срам бре... И тази наглост струи най вече от пРезидлента , който именно  е отговорен за всичко това, и не само за това пиянде Чашков за изборите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние всички май имаме еднакви интереси, чудя се защо след като знаем какво искаме не знаем кого да изберем?

Не знам защо спорим и не можем да се разберем помежду си, но това правят и в парламента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ДзВяРа! написа:

Ние всички май имаме еднакви интереси, чудя се защо след като знаем какво искаме не знаем кого да изберем?

Не знам защо спорим и не можем да се разберем помежду си, но това правят и в парламента.

бедните страни се управляват с скандали - така човек забрава истинските си проблеми, погледни в бедните страни уж все нещо става

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Без умствен капацитет написа:

аз те питах, ако спечели слави, да те чакам ли на летището - и ти каза НЕ

И преди ти казах, написах. Защото ГЕРБ все още са на власт и има герберско мислене, както виждаш свалиха ИТН от властта. Много бързо.

Аз не виждам управление на ИТН, а ти?

Просто са неудобни на властта.

И днес пак ти казвам след 1 година.

Не. Има още от хора от ГЕРБ и с герберско мислене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не сме чак толкова бедна страна! Вярно е че мизерстваме, но всеки от нас е намерил начин що-годе да се справи. Всички искаме да сме богати но това няма как да стане, дори и в Дубай има бедни и просещи!

Искам следващото правителство да спре корупцията и ограбването на държавната хазна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, АСПЕКТ написа:

И преди ти казах, написах. Защото ГЕРБ все още са на власт и има герберско мислене, както виждаш свалиха ИТН от властта. Много бързо.

Аз не виждам управление на ИТН, а ти?

Просто са неудобни на властта.

И днес пак ти казвам след 1 година.

Не. Има още от хора от ГЕРБ и с герберско мислене.

аз казах че слави макар и за кратко можеше да управлява - де с подкрепа от БСП или от ГЕРБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той не иска за кратко да управлява и не иска да прави каквато и да е коалиция със ГЕРБ или БСП. Омръзни вече от тях! Да се махат!

Спрете да ги подкрепяте и всичко ще си дойде на мястото, не ви ли писна от тях?

Пътища няма, ТОЛ система въвеждаме!

Плащаме данъци и се разболеем, плаща ме си лечението, икономика нямаме, разкатават ни бизнеса защото не даваме под масата. И много други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ДзВяРа! написа:

Той не иска за кратко да управлява и не иска да прави каквато и да е коалиция със ГЕРБ или БСП. Омръзни вече от тях! Да се махат!

сам нестава - дори когато управляваше ГЕРб и БСП имаше коалиции

другото си е диктатура

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Без умствен капацитет написа:

сам нестава - дори когато управляваше ГЕРб и БСП имаше коалиции

другото си е диктатура

Не трябва да е така!

Защо е така? Май ние го правим, защото не сме единни. Всички сме дръпнати, опъваме се и сякаш го правим напук.

Редакция:

Защо Бойко направи магистралата Марица?

Ами направи я защото имаше натиск от Евросъюза, гастербайтерите които преминават през държавата ни се изпотрепаха по пътя от Пловдив до Свиленград. От Европа ни отпуснаха пари за да я направят тази магистрала!

Защо се прави магистрала от София до Варна?

Защото път няма! Ех, има но той е леш спрямо Европейските стандарти. Затова ни отпуснаха от Европа пари да направим път до Варна,  това Бойко не го казва, а казва добре че съм аз да ви направя пътища!

А София-Кулата?

Колко народ се изтрепа?

Кресненското дефиле, много е красиво там на пролет но пътя не е направен за съвременния трафик!

А Слави, той иска, ние път нямаме от единия край на България до другия, а той иска във космоса да ни качва!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване