Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

И как според теб става това? След те един кабинет не им позволяват да направят, а камо ли мажоритарна система.

Да не говорим и за референдума, как омаловажиха думата на народа.

Свикнал си все някой друг да ти е виновен и прилагаш това си виждане за ИТН.

Никой не им е забранил да направят кабинет, а те се оказаха некадърни да го сторят. 

За мажоритарната система имаха поддръжка в парламента, но се измъкнаха, че не я искат от ГЕРБ, щото щели били да го изчегъртват. Ако наистина го искаха, щяха да се възползват от подкрепата на "врага" и после да го изчегъртват. 

И не, никой не е омаловажил думата на народа в референдума- 3 от въпросите бяха противоконституционни, а не стана задължителен, защото не стигнаха гласовете. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Bubbles написа:

Ех ама какви чудеса само стават в родната кочина : https://dariknews.bg/novini/bylgariia/luna-se-kandidatira-za-prezident-promianata-zapochva-ot-men-2284812

Луна президент, Славчо премиер...
... а Митко Пайнера може да стане главен прокурор.
Може да се промени и начина на избиране на същия както и на председателя на НС чрез гласуване с СМС за кандидати явяващи се в шоуто по 7/8 ТВ.

Гласувай народе!

Миналият път гласувах за Митьо Пищова. Сега ако той не се кандидатира, няма да имам друг избор освен Луна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, АСПЕКТ написа:

И как според теб става това? След те един кабинет не им позволяват да направят, а камо ли мажоритарна система.

Да не говорим и за референдума, как омаловажиха думата на народа.

Такъв е езика на повечето хора от народа, не владеят изкуството да баломостват хората със сладки думи. Да разтягат думи, а нищо не да казват. Те го казват пряко и директно.

Хайде покажи ми какво казват прямо и директно. Очаквам да видя точна и ясна програма на ИТН как ще се справи с националната катастрофа в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Емил Костов написа:

Очаквам да видя точна и ясна програма на ИТН как ще се справи с националната катастрофа в момента.

македонците в космоса и шсъ опрайм

пп

баси автогола дето си вкараха
:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, дpъндю написа:

македонците в космоса и шсъ опрайм

Да, това беше най-голямата глупост дето Слави изцепи. Че щял да прати двама астронавти в Космоса. Това беше достатъчно за да видя, че са просто въздух под налягане. Вече като им видиш представителите по градове просто припадаш. Някой от тях са си баш айдуци от класа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Някой от тях са си баш айдуци от класа. 

Той Слави беше на времето на айдутите трубадура.

И като ги е гледал, гледал, решил да се преквалифицира на айдутин.

То само с гледане ако ставаше, кучето щеше да е най добрия касапин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ще гласувам за тия, които ще върнат справедливото данъчно облагане, справедливото заплащане на труда, справедливото осигуряване и разпределение на пенсиите...демек за никой

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

Той Слави беше на времето на айдутите трубадура.

И като ги е гледал, гледал, решил да се преквалифицира на айдутин.

То само с гледане ако ставаше, кучето щеше да е най добрия касапин.

Всички са айдуци. Отиват там за да крадат и нищо повече. Мисля, че е хубаво някои от съфорумниците да прочетат Бай Ганьо и главата - Бай Ганьо прави избори. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Мисля, че е хубаво някои от съфорумниците да прочетат Бай Ганьо и главата - Бай Ганьо прави избори. 

А, не гледай към мене, аз ако не съм я чел, кой друг...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Реджеп Иведик написа:

А, не гледай към мене, аз ако не съм я чел, кой друг...

Коментарът ми не е към теб. Просто го четат и други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, attj написа:

Още истини за Кирчо и Кокорчо   https://breaking.bg/analizi/izmamnici-vij-v-drug-otbor-minahte/

Искаш да кажеш,още сплетни и лъжи от някяква ГЕРБ-аджийска псевдо медия...И теб ,и вожда ти Борисов ви тресе голямо шубе всеки път,когато се появи някоя нова обещаваща партия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, attj написа:

НЕ, аз подкрепям ИТН!

Колкото и да спорите и да се опитвате да обяснявате че ИТН не стават за политическа сила, не ви се получава. Видяхте кой спечели изборите!

Няма ГЕРБ, няма БСП, няма Христо, няма Мая, НАРОДА иска Слави и ИТН!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Свикнал си все някой друг да ти е виновен и прилагаш това си виждане за ИТН.

Никой не им е забранил да направят кабинет, а те се оказаха некадърни да го сторят. 

За мажоритарната система имаха поддръжка в парламента, но се измъкнаха, че не я искат от ГЕРБ, щото щели били да го изчегъртват. Ако наистина го искаха, щяха да се възползват от подкрепата на "врага" и после да го изчегъртват. 

И не, никой не е омаловажил думата на народа в референдума- 3 от въпросите бяха противоконституционни, а не стана задължителен, защото не стигнаха гласовете. 

Ще ти отговоря с песен, явно чрез писане не разбираш.

Или искаш да не разбираш.

преди 1 час, дpъндю написа:

ще гласувам за тия, които ще върнат справедливото данъчно облагане, справедливото заплащане на труда, справедливото осигуряване и разпределение на пенсиите...демек за никой

*за никого. Винителен падеж. Но иначе ИТН това им е заложено в програмата им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Тече проверка, разбирам, че бързате. Спокойно има време.

a фрог като каже нещо - без проверка го лайквате, като че ли е факт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Тече проверка, разбирам, че бързате. Спокойно има време.

Не, проверката завърши и това е заключението на етичната комисия. 

Ако мислиш, че тя ще го предава на съда, се лъжеш. Тя затова е етична- да определи има ли плагиатство или не. Има, според нея и е написано черно на бяло, че деянието е недопустимо за служител на СУ. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ДзВяРа! написа:

НЕ, аз подкрепям ИТН!

Колкото и да спорите и да се опитвате да обяснявате че ИТН не стават за политическа сила, не ви се получава. Видяхте кой спечели изборите!

Ако ИТН изпаднат втори или дори трети на изборите след 2 месеца, какво ще разправяш ли същите неща, как ГЕРБ са първи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 26.09.2021 г. в 10:42, Реджеп Иведик написа:

Ти като си толкоз много белгиец, колко деца имаш ?

Имам един син който не е български гражданин, белгиец е само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ, аз подкрепям ИТН!

Политичека сила не означава, че ще работи за благото на хората. Не бъркай нещата. А и никой не спор, че не са политическа партия или сила. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..., НАРОДА иска Слави и ИТН!

А Слави иска Недялко, я виж тука:
https://bit.ly/2V6KLMh

Ти виждал ли си му ги на живо тези черепи който си ги е татуирал ?
Много са зловещи. То е вярно че пее в една от своите чалгарски песни че той става Злодей, ама такива желания да има към Недялко си е притеснително все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Емил Костов написа:

Политичека сила не означава, че ще работи за благото на хората. Не бъркай нещата. А и никой не спор, че не са политическа партия или сила. 

Точно така, че ще работи за каквото е избран от народа. Нищо не бъркам, не са желани във политиката (Точно това ме мотивира още повече да ги подкрепя.), много бързо забравихте как им се подиграват че не са политици и нямат качества на такива. Затова казах че "не стават за политическа сила.

преди 51 минути, Реджеп Иведик написа:

А получава Тошко

И какво за Тошко? Много добре си стои на мястото бих казал, има куража да стане и да се изкаже от трибуната срещу Гешев, Борисов, Пеевски и да не ги изброявам всичките от които другите ги е страх да им споменът дори имената а камоли да се изкажат против тях.

преди 21 минути, Белгиеца написа:

А Слави иска Недялко, я виж тука:
https://bit.ly/2V6KLMh

Ти виждал ли си му ги на живо тези черепи който си ги е татуирал ?
Много са зловещи. То е вярно че пее в една от своите чалгарски песни че той става Злодей, ама такива желания да има към Недялко си е притеснително все пак.

Кви черепи те подгониха пак теб?

Какво като му харесват като визия и изкуство, какво от това че си ги е татуирал? Голяма работа, дай да го вкараме във затвора а ? И една песен? Ти знаеш ли колко песни има той? Знаеш ли със каква тематика са 90 процента от тях, нормално е да има една със различна тема за да се хареса и на тези които това слушат, и затова ли да го вкараме във затвора?

Затова ли само се хванахте? Дръжте се здраво за това тънко листче със две изречения, че е много крехко и много лесно ще се скъса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ДзВяРа! написа:

много бързо забравихте как им се подиграват че не са политици и нямат качества на такива.

не стават - проблема дойде още в началото - трябваше да преговарят с всички партии, като истински политици, не като сърдито лапе

и можеха да съставят кабинет - за някои неща щяха да са подкрепени от БСП, а за други от ГЕРБ (но това ще е до време - около година)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Ако ИТН изпаднат втори или дори трети на изборите след 2 месеца, какво ще разправяш ли същите неща, как ГЕРБ са първи ?

Ако изпаднат, какво като изпаднат? Какво значение има за мен, ами никакво няма при положение че не харесвам никой от другите, да не говоря за тези които бяха до сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване