Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Няма държавен глава. Има мафиотизиран льотчик. Щото има едно кундене за едни пари, а льотчика трепери от страх и не можа да удари с юмрук по масата.

добрютрю :)

преди 6 часа, M.Николов написа:
преди 6 часа, miro20 написа:

Само гамени могат да смятат за хумор съвсем сериозни запитвания и решения на КС :

https://news.lex.bg/кс-престъпление-на-президента-се-разс/

http://constcourt.bg/bg/Acts/GetHtmlContent/803fc767-135e-4361-923c-0ae2bed10c93

:hit:

Къде го чукаш къде се пука!

Смеем се на смешките ти, бре!

Как Президента се бил разтреперил.

Знаех си че не се сещаш за това конституционно питане :)

А твоя кумир  е с два чифта топки. Той не трепери , той е големия мъжкар.  :) той е пРезилдент !

И ти се смееш на всички дето се съмняват  в неговото двоетопие.

Не се ли усещаш колко тъпо звучиш ? :)

А реално погледнато, зелените му чорапчета се разклатиха още когато му разкриха течовете.

И прикриването на мижитурки от администрацията му . И лобиране за бизнесмени , и уговаряне на закони, и уговаряне на посланници, и какво ли не...

Та нали затова изрева на умряло и вдигна юмруче. Когато институциите му настъпаха гнилите ябълки в неговия двор.

И заигра в синхрон с други настъпани "бизнесмени" като Черепа. В идеален синхрон, стигнал до там официално да се изсере че ... Черепа му звучи по достоверно от обвинителите му .

:getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 1 час, M.Николов написа:

А бе какво разбираш ти, ако Костадинов беше Президент до сега да ги е строил в две редици, това "Лойд", това застрахователи и корабособственици щяха на стоят мирно и да отдават чест на Костадинов на Варненския плаж, докато специални екипи от НАТО, ОНД и Китай щяха да работят по освобождаването на заседналия кораб.

:wub:

за краба е виновен,,, МОСВ: Министерство на околната среда и водите

защото е в воден басейн собственост на България - нямаме техника, всички знаем колко сме богати

но това не оправдава МОСВ - винаги може да поискаме международна помощ, ако щеш от Турция, Русия - но някой нежела да показва на света, колко сме бедни

дори и самото м-во заявява, че кораба е тяхна отговорност

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Не ти вярвам.

По скоро ти си ме заблудил за кратко.

Костадинов ли си държи на думата срещу медицинския фашизъм или Радев ?

Свиквай

Кой си ти, че да си правя труда да те заблуждавам? И кой съм аз, че да мога да те заблудя? Преструваш се. Също като Костадинов. КОгато си никой и нищо не зависи от теб, а също и никой не очаква нищо от теб, можеш да бъдеш всякакъв и да държиш на каквато си избереш дума. Да не говорим колко по- лесно е да си лицемер в интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Радул написа:

И кой съм аз, че да мога да те заблудя?

Всеки може да заблуди всеки.

Е, Николов само го заблуждават, но то е защото трябва да има иаключения, за да е валидно правилото.

Не влагам его, въпреки че по стечение на обстоятелствата разбирам много. Ама той е първия човек в държавата. Какво му коства, без нищо да разбира да дигне един въртолет ако го мързи да шофира. Да тури чорбаджийската ръцете на задника и да се разходи по морския бряг на чист въздух. Приятно, хубаво време.

От този кораб там и помен вече нямаше да има. Краката си щяха да счупят, с език щяха да я излижат торта.

Ся пратил след дъжд качулка един министър, да се запознаел и да покажел силна воля и твърд характер и да въздадял справедливост.

Кел файда ?

Въдица за Николовци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След фигуранта, и Пеги  проплака за Борисов :) :)

https://glasove.com/categories/novini/news/iliyana-yotova-redno-e-lidert-na-edna-partiya-da-izlchi-sebe-si-za-kandidat-prezident?fbclid=IwAR14oiR0cnbsK74A8-neUhGYN6ihgB2s074NyLcDWLoUOLMDlgjBNZdJ7AI

Мислех за майтап, ама то реално така се получава.... пРезилдента и Пеги издигат кандидатурата на Борисов за президент :) :) :)

А сериозно казано ... аз например, бих гласувал по скоро за Луна, ако ББ е кандидат :) :)

Но съм сигурен че ГЕРБ ще издигнат именно таква кандидатура , каквато анонсираха  

А Фигуранта на Задкулисието и Пеги могат само да треперят  и гадаят .:hush:

пп

Ах да.. пък оная от "мутри вътре и ние си отиваме" може да извади стария потник "подкрепа за Орешарски"  :giggle1:

Чувам ДПС го спрягат за кандидатура з апрезидент.

Преди години искаше шанс за Орешарски, а днес за софиянци

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

Мислех за майтап, ама то реално така се получава.... пРезилдента и Пеги издигат кандидатурата на Борисов за президент

Щото ти е толкоз акъла.

Не издигат кандидатурата на Борисов. Борисов им осигурява, или по скоро се опитва да им осигури сигурно преизбиране.

Не му е за първи път. Един път вече успя с майката на нацията.

Да не си мислиш, че Борисов по своя воля стои в България. От Козяк го натискат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Реджеп Иведик написа:

Щото ти е толкоз акъла.

Не издигат кандидатурата на Борисов. Борисов им осигурява, или по скоро се опитва да им осигури сигурно преизбиране.

Не му е за първи път. Един път вече успя с майката на нацията.

Да не си мислиш, че Борисов по своя воля стои в България. От Козяк го натискат

Всъщност, точно обратното. Именно пРезилдента и Пеги  сънуват удобния за тях като кандидат . Затова и намекват и искат него .  НЯма да ги огрее обаче

С Цецка ситуацията беше тотално различна , и там ББ умишлено загуби .  Оказа се реално успешна тактика.

Ако и президентството беше негово , наистина до сега да бе свален много пъти с обвинения за узурпиране на властта и институциите и тотална авторитарност и единовластие

И дори щеше да е вярно .

Схващаш ли ?

Той и Борисов това бе казал в прав текст, ама малко си го спомнят. Затова и още преди балотажа си направи "сепуко" като обяви че Цецка не е добра  кандидатура.

:hush:

Глупостите за Козяк пък не ми се коментират. А защо не от Кремъл ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Радул написа:

КОгато си никой и нищо не зависи от теб, а също и никой не очаква нищо от теб, можеш да бъдеш всякакъв и да държиш на каквато си избереш дума

Това не беше ли тезата на Борисов. Що го сменихме тогава ?

Вярваш, че Кацаров, когато го назначиха, изведнъж прозря, че медицинския фашизъм не е медицински фашизъм ли. А Радев нещеш ли изведнъж му повярва и почна да прилага мека сила за доброзорна ваксинация ли ?

Може ли без санкция от най високо равнище, разни там пикливи ректори и директори да си позволяват на своя глава да уволняват хората защото не са се ваксинирали ?

преди 2 часа, miro20 написа:

С Цецка ситуацията беше тотално различна , и там ББ умишлено загуби .  Оказа се реално успешна тактика.

Да де, аз какво казвам. Много ясно, че успя. Нали целта му беше да загуби.

Ситуацията да е различна да е различна, колко да е различна. Различни избори са, ама подпомага избирането на същите кандидати.

Глупостите за Козяк пък не ми се коментират. А защо не от Кремъл ?

Защото от Козяк го натискат. От Кремъл го натискаха да построи с български пари турски поток.

Но съм сигурен че ГЕРБ ще издигнат именно таква кандидатура , каквато анонсираха

Да да, и от Козяк да го добавят Бойко в Магнитски. Той да не е луд ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

Чувам ДПС го спрягат за кандидатура з апрезидент.

Да, спрягат го, нали туй ти обяснявам. Или него ще турят или някой друг още по голям политически труп.

Колкото по неизбираем, толкова по неизбираем.

Истинската интрига е между Румен Радев, Росен Миленов и Костадин Костадинов.

Другите кандидати ще са максимално неизбираеми политически трупове.

Мафията се е обединила срещу общия враг и е застанала със сичките си клонове в подкрепа на Радев.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ма много ги разбираш нещата.

Всички, даже и галактическите сили са мобилизирани против Коцето, да не би Радев да поддаде.

:giggle1:

А пък Мирко, едни същи смешки повтаря.

Поне малко да беше променил репертоара, ама не.

Скука!

преди 5 часа, miro20 написа:

Ако и президентството беше негово , наистина до сега да бе свален много пъти с обвинения за узурпиране на властта и институциите и тотална авторитарност и единовластие

И дори щеше да е вярно .

Схващаш ли ?

Той и Борисов това бе казал в прав текст, ама малко си го спомнят. Затова и още преди балотажа си направи "сепуко" като обяви че Цецка не е добра  кандидатура.

:hush:

Интересно защо тогава ревахте, като карпатски говеда вече пет години срещу Радев?

Като поначало е бил вашият избор.

Дето само като го видите и ви хващат бесните.:giggle1:

А това е върхът на тъпотията!

"Ако и президентството беше негово , наистина до сега да бе свален много пъти с обвинения за узурпиране на властта и институциите и тотална авторитарност и единовластие"

:giggle1:

преди 7 часа, miro20 написа:

А твоя кумир  е с два чифта топки.

Да не е взел и твоите?

Това обяснява някои неща.:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, miro20 написа:

С Цецка ситуацията беше тотално различна , и там ББ умишлено загуби . 

ДПС-то било по-на далавера, въпреки че ИТН имат по-голямо увеличение на депутатите...

ГЕРБ се явили на избори, които нарочно загубили.... 

Мирко, ти нали твърдеше, че разбираш от политика? Объркал си се, моето момче, нищо не разбираш от политика :topsecret2:

преди 8 часа, miro20 написа:

Черепа му звучи по достоверно от обвинителите му .

Приятелю, дори и колежката ти не съм я виждал да папагалства тази опорка. Комай само ти си този, на който за този конкретен случай, прокуратурата му звучи по-достоверно. Не ти ли е странен този факт? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, M.Николов написа:

Бледо копие на Сидеров.

Въобще няма място за никакво сравнение на Костадинов със Сидеров.   Волен беше главен редактор на вестник Демокрация, след това разследващ и водещ журналист в ТВ СКАТ.  Човекът е на 65 години и е работил различни неща.   А какъв е стажа на Костадинов извън ВМРО?  Май почти никакъв.    Тази личност е една от причините за разединението на партиите на българските националисти.   Познавам хора от Възраждане, огорчени са много от злоупотребите му с партийни пари.  Те вече не са там при лъжеца   https://www.monitor.bg/bg/a/view/kopejkin-si-kupuva-kyshta-i-kola-s-dyrjavni-pari-201426

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Аралампи написа:

Ще гласувам за "Възраждане" и за Костадинов.

Аз пък няма да гласувам за мургавия Коце, де го знам дали няма дядо турчин или циганин.
Иван Цонев от турската партия си е яко мургав и той, не ми изглежда да е с чисто българско потекло. Валери Симеонов и той е мургавелка яка.
Абе тия мургавите са много напористи бе, власт искат парите на българския народ да прибират и да си пълнят джобовете. И при шкембе Войвода има един яко мургав, май беше от В. Търново абе прилича си я на турчин, я на арабин, я на циганин ама голем македонец бил разбираш ли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Аралампи написа:

Ще гласувам за "Възраждане" и за Костадинов.

Пък вий се пукнете от яд, ако искате :D

Правите каквото прецените.  Аз ще си гласувам пак за Воля и може пак никакви националисти да няма в парламента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

Аз пък няма да гласувам за мургавия Коце, де го знам дали няма дядо турчин или циганин.
Иван Цонев от турската партия си е яко мургав и той, не ми изглежда да е с чисто българско потекло. Валери Симеонов и той е мургавелка яка.
Абе тия мургавите са много напористи бе, власт искат парите на българския народ да прибират и да си пълнят джобовете. И при шкембе Войвода има един яко мургав, май беше от В. Търново абе прилича си я на турчин, я на арабин, я на циганин ама голем македонец бил разбираш ли.

Абе, ако не беше бягал от часовете по история, щеше да знаеш че няма как да сме паламиди като северняците, щото сме смес от прабългари и славяни.  И защото сме направили държава на кръстопът- преди повече от 1300 години, та имаме и доста "подобрения". Ето ти малко да се просветиш, щото само с бяла кожа, може да вървиш пред жена ти. За равнопоставена комуникация с външни хора, ти трябват интелект и знания. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Белгиеца написа:

Турците не са мургави. Освен, ако не са спали с български роми преди това.

Не са мургави, защото в харема са имали рускини, украинки, българки…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, absurt написа:

Права си, много са забавни делириумите и фантасмагориите на автора. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, N1K17Y написа:

Прав е Кеворк, а кой плаща тая кампания, медийно време на Кирето. Той от сутрин до вечер в медиите. То клипове, агитации, интервюта, пропаганден матриал за овците…

Сега сигурно и плакати ще лепи из цяла България. Това лого кой ли му го е направил? С оная врата…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, N1K17Y написа:

Аз казах ли ти  а ?

Сички обичат Радев

Ама на Миро хем по му казах. Той трябва като влезе в тема за политика, да козирува и да ми иска разрешение !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, N1K17Y написа:

И поучителни, за който може да мисли. И който не забравя миналото. На автора на малкия пръст не могат да стъпят много хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, absurt написа:

И поучителни, за който може да мисли. И който не забравя миналото. На автора на малкия пръст не могат да стъпят много хора.

Който може да мисли, няма нужда да му смилат пропаганда 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване