Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не намерих такава тема, затова питам. Днес избирах парфюм за брат ми, който става на 16 г. и с големи мъки му избрах, т.к. е много суетен и капризен към такива неща. Е, купих му STR8. A вие? Какво предпочитате?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 248
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Аз ще дойда голям традиционалист. От 2008 година не съм си сменяла парфюма. Дали защото трудно харесвам даден аромат или защото не понасям всякакви аромати, но факт...

Лично аз простата, обикновена, здрава миризма на чорапи я понасям по-добре от миризмата на оригнато на чесън и саздърма. Е затова и парфюмът и ми е такъв лекичък и прост...

Flamme За последния рожден ден на брат ми му взех Dare от чрените

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не ползувам таквизи миризливи води - доверявам се на мъжкото си излъчване и феромони Публикувано изображение

И май действа да го ева Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Франческо се поти" :shake_puter: Oxygene pour homme-този път сериозно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

esprit-препоръчвам гоо!супер доволна съм от него!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само Палома Пикасо - класик Публикувано изображение

Публикувано изображение

Много силно ми действа мъжкият парфюм Азаро- класик Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от hekata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наливен-Aqua Woman допада ми като аромат! :)Публикувано изображение:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Very Irresistible - Gyvenchy

Публикувано изображение

и най вече

Salma Hayek - Tomorrow/Avon/

Публикувано изображение

Сменям ги често, но тези двата най си ги тача, особено втория ми е винаги в чантата

Редактирано от chain_reaction (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acqua Di Gio - Armani

Baldessarini - Hugo Boss

Според случая и настроението,но мисля скоро да си купя нещо различно че GIO доста ми е омръзнало нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване