Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Препоръчан отговор

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

Ти беше вътре в парламента и видя.

Не е нужно да съм вътре.

Знае се много добре какво са свършили депутатите в Парламента.

В последните два, почти нищо!

преди 4 минути, N1K17Y написа:

Още един функционално неграмотен, който само да види "задължително" и къса синджира :D 

Още един дето се опитва да се прави на трол.:D

преди 7 минути, Banesc написа:

ЕС нато

гей бракове 

истамбулски  конвекции

ваксинации

Ей го!:D

Плаши гаргите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 6 минути, Banesc написа:

ваксинация и задължително не бива да се ползва в едно изречение 

"Ваксинацията, задължително трябва да бъде доброволна"

Айде бесней и ти :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, M.Николов написа:

Не е нужно да съм вътре.

Знае се много добре какво са свършили депутатите в Парламента.

В последните два, почти нищо!

Още един дето се опитва да се прави на трол.:D

И пенсиите кой предложи да увеличи,

https://news.bg/politics/minimalnata-pensiya-stava-370-lv.html

машиният вот кой го предложи, 

https://trud.bg/правна-комисия-прие-на-първо-четене-законопроекта-на-има-такъв-народ-за-въвеждане-на-изцял/

промени в изборния кодекс кой го предложи

https://nova.bg/news/view/2021/04/15/323221/има-такъв-народ-внася-още-днес-предложения-за-промени-в-изборния-кодекс/?

Осигуряване на жизнен минимум над прага на бедността за пенсионерите с доход под 70% от минималната работна заплата,

https://www.standartnews.com/parlamentarni-izbori-2021/partiyata-na-slavi-s-vaucheri-za-pensioneri-465233.html

за намаляване на ДДС ставката за плодове и зеленчуци

https://toppresa.com/247835/има-такъв-народ-предложи-намаляване-н,.. още, още...

Данъчни промени..

https://econ.bg/Добри-практики/-Има-такъв-народ-готви-10-данъчни-промени_l.a_i.789093_at.11.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Осигуряване на жизнен минимум над прага на бедността за пенсионерите с доход под 70% от минималната работна заплата,

забравяш че са политици и бизнесмени 

и не знаят реалната стойност на парите

370 лв са абсурдно високи пенсии

което води до инфлация

и потопява парите на по заможните  специално ако държат кеш

и работи за банките да дават кредити

когато на 2 милиона пенсионери се вдигнат пенсиите с 20 % инфлационно

потопява 10 %  от всички пари

и фактически

тези 20 % които им се вдигат им се вземат на 100 лв  по 10 лв покупвателна способност

и става че като са вдигнали на 370

всъщност реално им се дава 330

2 мил x 30 лв- 60 мил лв

а на 100 милиарда се потопяват 20 милиарда

и става така че от хората с парите  им се взимат изпод дюшека  20 милиарда

за да се дадът на пенсионерите 60 милиона лева 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, АСПЕКТ написа:

И пенсиите кой предложи да увеличи,

https://news.bg/politics/minimalnata-pensiya-stava-370-lv.html

машиният вот кой го предложи, 

https://trud.bg/правна-комисия-прие-на-първо-четене-законопроекта-на-има-такъв-народ-за-въвеждане-на-изцял/

промени в изборния кодекс кой го предложи

https://nova.bg/news/view/2021/04/15/323221/има-такъв-народ-внася-още-днес-предложения-за-промени-в-изборния-кодекс/?

https://www.standartnews.com/parlamentarni-izbori-2021/partiyata-na-slavi-s-vaucheri-za-pensioneri-465233.html

за намаляване на ДДС ставката за плодове и зеленчуци,..

https://econ.bg/Добри-практики/-Има-такъв-народ-готви-10-данъчни-промени_l.a_i.789093_at.11.html

Както винаги не правиш разлика между обещания и реалност.

Няма ваучери за пенсионери, няма и намалено ддс за плодове и зеленчуци.

Пенсиите се повишиха по предложение на служебния соц. министър Гълъб Донев!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

И кои са тия хора ? 

Голям смях, кои били тези хора? Верно ли?

:emoji_smiley-02:

Ти сериозно ли?

Кои били тези хора? 

https://eurocom.bg/new/lyubomir-karimanski-pokaza-kadri-na-chlenove-na-itn-ot-protestite-prez-2020g-snimki

233330465_337707021400012_57163787909495

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Верно, да. Нямам представа кои са. Сподели, моля те.

Депутатите на ИТН. М..айко и аз пиша с такива. ЦЦЦЦ.

Хейтърче и трол си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Депутатите на ИТН. М..айко и аз пиша с такива. ЦЦЦЦ.

Хейтърче и трол си.

Да не мислиш, че знам депутатите на всички групи. Освен Каримански, айде назови ги поименно, да те видим. Може и да са персоналът в близкото кафене, откъде да ги знам кои са ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, N1K17Y написа:

Да не мислиш, че знам депутатите на всички групи. Освен Каримански, айде назови ги поименно, да те видим. Може и да са персоналът в близкото кафене, откъде да ги знам кои са ?

Важното е да се плюе нали така? Та не били на протеста, отпада нали? Или още не вярваш? Може да е фотошоп. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Важното е да се плюе нали така? Та не били на протеста, отпада нали? Или още не вярваш? Може да е фотошоп. 

Нямам представа били ли са. Виждам само Каримански. Надявах се ти, като нехейтърче, да можеш да назовеш, кои са поне други двама-трима, че да знам били ли са на протеста, или Каримански си направил снимка с минувачи един ден и се прибрал. Ама, гледам че не можеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, N1K17Y написа:

Нямам представа били ли са. Виждам само Каримански. Надявах се ти, като нехейтърче, да можеш да назовеш, кои са поне други двама-трима, че да знам били ли са на протеста, или Каримански си направил снимка с минувачи един ден и се прибрал. Ама, гледам че не можеш.

Оф добре,

Виктория Василева, Илко Стоянов, Иво Атанасов,.. този трябва да го знаеш. Все пак е в медията, която ги плюят.

Активен е. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, adersa написа:

Ами кво да кажем за  миньорите дето ще взимат по 1550 лв аааа.

и на тях са високи

максималната пенсия не трябва да е повече от 2 пъти минималната

и едните и другите са работили по 8 часа

когато са го правели са си взимали заплатите 

А ОТ ИТН са хора без собствено мнение и не се знае кой точно им спуска директивите 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, N1K17Y написа:

Виж сега, важното е че Тошко Африкански не е сред тях, значи са били едни самодейци отишли за 5 минути да се снимат там. След което се носи снимката на оня с патериците да я пуска по разни места.
Те и комунистите били и те там, така викат, ама си бяха вътре на сянка в парламента.
Аз си спомням че оня с брадичката от ВОЛТ все се навираше като види камери да го хванат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Белгиеца написа:

Виж сега, важното е че Тошко Африкански не е сред тях, значи са били едни самодейци отишли за 5 минути да се снимат там. След което се носи снимката на оня с патериците

да я пуска по разни места.
Те и комунистите били и те там, така викат, ама си бяха вътре на сянка в парламента.
Аз си спомням че оня с брадичката от ВОЛТ все се навираше като види камери да го хванат.

И един видеомонтаж са им направили, за фон някакви статични актьори, имитиращи протеста.

Освен снимката да я пуска по разни места, направили са и видеомонтаж. Все пак са сценаристи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Banesc написа:

истамбулски  конвекции

Ко речи?

преди 1 час, M.Николов написа:

Какво точно направиха?

Едно голямо нищо!

Е как какво? Цял цирк направиха, Тошко и Филип се вихреха сякаш с в кабеларката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Banesc написа:

и едните и другите са работили по 8 часа

Ама на колко са ги осигурявали на 900 лв на 90 те пари а ..

Строителите защо не взимат такава пенсия нима техният труд не е по тежък и рисков ли

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, jhoro написа:

а комунизъм на живо - още никъде не е имало.

То си е реалност бе Джоре??? = Китай следваше модела на Живков и виж къде е сега. 

Да, прав си за леви, десни, но я се опитай да ходиш само с десен крак?! 

Приемете, че левите са комунистите, а не социалистите. Това е проблема на новите демократи, които са под действието на хипнозата направена от САЩ в миналото. 

Комунизмът е идеал. Нормално е да следваш идеала си, а не предразсъдъците на противоположен идеал под формата на мечта. 

Няма среден път или център, а образно казано две ръце на едно общество и ако модни са десничарите, то не забравяй, че в някои случаи левичарите са по-талантливи. ;) 

п.п. Все пак не сме както във филма "127 часа", за да отрежем едната ръка собственоръчно, за да се спасим. ;)

п.п.2. И ти ми приканваш да отрежа "забравя" лявата си ръка и разчитам само на левия си крак ли ли?! :) За да съм:

Pink Floyd – лудостта отвъд стената - Webcafe.bg  

А стиха ве ... :) 

преди 8 часа, jhoro написа:

ГРОБ са ясни - „Който не е с нас - е против нас!“

Хайде светни ме каква е тази жаргонна абревиатура? Защото ми напомня на това: Който не скача е червен боклук!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, adersa написа:

Ама на колко са ги осигурявали на 900 лв на 90 те пари а ..

Строителите защо не взимат такава пенсия нима техният труд не е по тежък и рисков ли

не е по тежък и рисков

работи се с маска да не ти влизат въглища в дробовете няма слънце целия черен може да умреш от експлозия ако плъховете не усетят газта или да те затрупа  нещо

строителите са пей сърце

не случайно  всичко стана строител

иначе всичко щеше да стане миньор

какво е рисковото да лепиш плочки

един мм   по високо едната другата по ниско 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

Те и комунистите били и те там

Абе Беглецо, след като не разбираш какво е комунизъм що се обаждаш. Редови комунист не протестира. Той е някъде извън политическата сцена. 

Ох, то е ясно, с промит мозък си, "под чехъл", но "де си нагазил в дълбоките води"?! Я си гледай антените в двора. Нънкъй си со белгийската бела глазура им не се занимавай с неща които не разбираш. Нали си щастлив там бе?! К'во ти пука за българите в България?! Или какво ще то дава жена "червен картон ли?! :) Та жалкият гледа вече някоя богата българска кака да излъже ... :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване