Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Препоръчан отговор

преди 1 минута, M.Николов написа:

Да, добре!

Като се появи такъв, който да го направи, ела и ми се обади!

:lol6:

Точно, защото не се появява такъв и затова не гласувам и не им вярвам, защото си личат, че са лицемери и лъжци. А на кое точно се смееш аз не мога да разбера. Явно ти е приятно да бъдеш лъган и мамен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

току-що, Емил Костов написа:

Точно, защото не се появява такъв и затова не гласувам и не им вярвам, защото си личат, че са лицемери и лъжци. А на кое точно се смееш аз не мога да разбера. Явно ти е приятно да бъдеш лъган и мамен!

Такъв какъвто ти очакваш никога няма да се появи!

Ще има да си чакаш, а живота ще минава покрай теб, без твое участие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

И да се махнат поне половината стуктури - дето само правят навалица.

Пример - в енергетиката. Защо има ЕСО и БЕХ и КЕВР?

Те много структури са за махане или за съкращаване на кадри и бюджет, но това няма как да стане. Не и с тези помияри дето излизат и гледат да излъжат и омаят избирателите със сладки приказки.

Единствено Пасков и Костадинов говорят истината, но те няма да бъдат допуснати до управлението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Явно ти е приятно да бъдеш лъган и мамен!

Лъган е мамен може да е този, който има прекалено големи очаквания.

Който очаква малко, обикновено не остава разочарован.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такъв какъвто ти очакваш никога няма да се появи!

Ще има да си чакаш, а живота ще минава покрай теб, без твое участие.

Животът покрай мен си минава с моето участие. А който иска да пилее енергия за лъжливи политичета то си е негово желание.

току-що, M.Николов написа:

Винаги имай големи очаквания за себе си иначе просто наистина животът ще си мине покрай теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, M.Николов написа:

Аз затова не очаквам нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Единствено Пасков и Костадинов говорят истината, но те няма да бъдат допуснати до управлението.

А-ха, ясно!

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

По приятно е от това, изкукуригали баби за решават кой да ме управлява срещу 50лв добавка към пенсията и шизофренични Мировци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, jhoro написа:

От такива кандидат политици наистина нищо не можеш да очакваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

И винаги получаваш повече.

Ама как да му го обясниш на Костов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Те много структури са за махане или за съкращаване на кадри и бюджет, но това няма как да стане. Не и с тези помияри дето излизат и гледат да излъжат и омаят избирателите със сладки приказки.

Костадинов, дето прибра 700 000 субсидия, след като излъга, че ще я върне и си купи къща ли ? Мдаа, тоя не лъже. Интересно как "не му дават" пък даже не гласуваш за него :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, N1K17Y написа:

По приятно е от това, изкукуригали баби за решават кой да ме управлява срещу 50лв добавка към пенсията и шизофренични Мировци.

Не са само бабите изкукали. Също така от над 5 години слушам и виждам как познати си продават гласовете на изборите и как водят още други срещу допълнителна печалба. 

току-що, N1K17Y написа:

Костадинов, дето прибра 700 000 субсидия, след като излъга, че ще я върне и си купи къща ли ? Мдаа, тоя не лъже. Интересно как "не му дават" пък даже не гласуваш за него :D 

Можеш да се разровиш и да провериш дали е излъгал са субсидията. Това обаче си е твое решение и мнение. И субсидията не е 700 000.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Емил Костов написа:

Тия двамата ще закрият държавата бре?

Кой ще ги допусне до властта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са само бабите изкукали. Също така от над 5 години слушам и виждам как познати си продават гласовете на изборите и как водят още други срещу допълнителна печалба. 

Еми за какво говорим ? Сърди се на познатите ти и останалата мърша от народа. Търсенето определя предлагането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, N1K17Y написа:

Еми за какво говорим ? Сърди се на познатите ти и останалата мърша от народа. Търсенето определя предлагането.

Да се сърдя? Не, всеки сам си отговаря за постъпките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Емил Костов написа:

Пасков и Костадинов говорят истината, но те няма да бъдат допуснати до управлението

Ще бъдат и още как

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия двамата ще закрият държавата бре?

Кой ще ги допусне до властта?

Тя държавата се закрива сама. Неграмостност, липса на кадри и предприятия, нулево образование, липса на икономика, бюрокрация и данъци. За 6 месеца цените скочиха двойно и на никой не му дреме. Нито един политик не алармира за тези проблеми. Само Иво Христов се опитва, но и него никой не го слуша.

току-що, Реджеп Иведик написа:

Ще бъдат и още как

Няма да ги допуснат. Сам виждаш как им "трият гласвете", постоянно са тормозени от властта и нейните структури. А за това което искат просто си трябва тотално военно положение и уникална желязна ръка. Трябва да имаш частна армия, за да изчистиш цялата тази смрад, корпупция, мафия на всички нива. Няма как да стане това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Няма да ги допуснат. Сам виждаш как им "трият гласвете", постоянно са тормозени от властта и нейните структури. А за това което искат просто си трябва тотално военно положение и уникална желязна ръка. Трябва да имаш частна армия, за да изчистиш цялата тази смрад, корпупция, мафия на всички нива. Няма как да стане това.

"Свободата, Санчо, е на върха на копието."

Мигел де Сервантес

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Реджеп Иведик написа:

Мигел де Сервантес

Това са заучени фрази! Знаеш го много добре. Самият българин не желае да има промяна. Поради тази причина и политиците са ни такива. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тези дваминката нямате ли ДЕ ЖЕ ВИ с едни царски юпита? И тези,усмихнато, ще направят далаверите  НАУЧНО ,после ще се покрият  и дружно НИЕ ще ги псуваме! Така беше , така ще бъде!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Мигел де Сервантес

Не беше ли нещо за салама?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самият българин не желае да има промяна

Аз виждам друго. Освен това съм българин и желая да има промяна. И то много.

Не виждаш ли, че протестите никнат като гъби след дъжд. По всякакви теми. Това е вълна, която не може да бъде спряна.

Проектът "Кирчо и Кокорчо" е акт на отчаяние. В коя държава на легитимната власт и се налага да прави проект в последния момент, на който да се налага да използва мандатоносител ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

Аз виждам друго. Освен това съм българин и желая да има промяна. И то много.

Не виждаш ли, че протестите никнат като гъби след дъжд. По всякакви теми. Това е вълна, която не може да бъде спряна.

Проектът "Кирчо и Кокорчо" е акт на отчаяние. В коя държава на легитимната власт и се налага да прави проект в последния момент, на който да се налага да използва мандатоносител ?

Аз също искам промяна, но тя няма да стане с протести. А освен това нали се сещаш, че при 5 милиона население да ми излязат 10 000 протестиращи е просто смях. Ако аз съм властта няма да ги зачета и погледна, което се и случва. А и това не са протести, а шествия. Иска се разрешение, определен маршрут, определено време.......... Нито власт имащите, нито техните интереси са заплашени от такива протести.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, bigiadri написа:

С тези дваминката нямате ли ДЕ ЖЕ ВИ с едни царски юпита?

А това какво е?

Да нямаш предвид  дежа вю?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера гледах Василев и Петков.Казаха нещо, което предизвика изумителна (за мен) реакция днес.Че ако се покаели еди-кои си (ама с условие да приемат четири сериозни задължения!) можело да се работи и с тях...А-у-у-у...как може-е-е-е?! - изви на умряло Нетът...Ами, може, дами и господа! И не само, че може, а и няма как иначе...Давате ли си сметка, че отгоре - до долу на всички важни места за 12 години са инсталирани предимно хора на ГЕРБ и ДПС...по ефективния метод на болшевиките...?!Поради което и на тези избори ще са пак първа или втора политическа сила...Как си я представяте тая работа...над 400 000 човека са?!А семействата им?!... да ги натирите всичките и да сложите на тяхно място други?!...И как ще намерите 400 000 ангела?!...Ангелите, дами и господа, са кът...Винаги са били...и ще бъдат кът...Най-важното тези двама винаги казват...КОНТРОЛ...КОНТРОЛ...КОНТРОЛ...И пляскане през крадливите ръчички...Само ви приличат на наивни младежи те.Не са...А, да...и да влезли във властта, че да ги видим...е другата приказка...Ами те са влезли във властта, бе...Сега излизат от нея, за да влязат пак...Четири месеца не видяхте ли какво правят?!Изправиха мафията на нокти...Аз лично се чудя защо още са живи...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване