Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Препоръчан отговор

преди 37 минути, miro20 написа:

Може да бъде изображение с 4 души и текстово съобщение

https://www.dnes.bg/politika/2021/06/12/gerb-skochiha-za-iaz-pazar-dere-iztochen-e-za-3-dni-manipulaciia-na-radev.493489

Вече мога да повярвам на ГЕРБ, преди ми беше абсурдно тезата, налудничева, но сега има обеснение, защо е източил язовира. Преди ми се стори някаква налудничева идея, викам си тия от ГЕРБ нещо се по..бъркаха, как и защо ще точи язовир и то служебен министър? Защо да го прави? И сега вече разбрах защо.

Източи язовира и се хвали. Това му е кампания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 54 минути, АСПЕКТ написа:

Това отдавна е  коментирано, но се радвам че си осъзнал "тактиката" на новите юпита  спасители. Шараните харесват такива  спецефекти :) 

И още ....  поне на теб може да ти е итересен този текст :

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=235885461813808&id=100061770671294

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, miro20 написа:

но се радвам че си осъзнал "тактиката" на новите юпита  спасители.

на  бб  му храсвам че се опъваше на  натиска до сега гей браковете да се приемат

може би затова му и падна гланавата и стана не симпатичен на чуждите посолства на запада

и трябваше да се предложи на цру на концесия и да не го закачат

ЕДИСТВЕНАТА ПРИЧИНА да не  вярвам на новите спасители и месии

е че казват някакви неща, а няма никой задържан в милицията 

не е ли редно ако има някакви незаконни строежи някой да е задръжан

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Онзи ден председателя на ООН, предупреди, че има опасност от нова студена война. На мен отдавна ми се струва, че ще е в много горещ вариант...

Цитат

Париж отзова посланиците си от Вашингтон и Канбера, обвинявайки Австралия в предателство, а Вашингтон в двуличие и измама. Нещо повече, Франция постави под въпрос здравината на алианса със САЩ и смята Великобритания за „петото колело“ в новосъздадения съюз AUKUS. Според експерти, Франция все още има с какво да отговори на съюзниците за нанесената обида.

След като Франция отмени съвместното честване със САЩ на годишнината от битката при Чесапийк и отзова своите посланици от Вашингтон и Канбера, скандалът около създадения съюз за отбрана AUKUS продължи. Оказа се, че САЩ, Великобритания и Австралия са се съгласили да създадат този съюз на срещата на G7 в Корнуол буквално под носа на френския президент Еманюел Макрон, и по този начин лишиха Франция от многомилиарден договор за строителството на ядрени подводници за Австралия.

Труд

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Hristo52 написа:

Онзи ден председателя на ООН, предупреди, че има опасност от нова студена война. На мен отдавна ми се струва, че ще е в много горещ вариант...

Това е добра новина. Ще паднат маските и фашизма. Ще почнат ся обратно надпревара да ни дават човешки права.

От студена война по хубаво няма. Аз помня студената война. Като свърши и почнаха простотиите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Реджеп Иведик написа:

От студена война по хубаво няма.

Дано поне е студена...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както им дъвчете на тези капути вече 18 страници>? Той им плаща на тези вече няколко дни малоумната денонощна реклама? Дори и тиквун банкянаски на върха си нямаше толкова! Да сте забравили от предо 20 години миленчо каква врътка направи с външния дълг и колко загубихме и плащаме? И с печалбата колко хотела купи по морето уж на брат му? Или оная другата шушумига дето пак се опитаха д аго пробутат за премиер, но не мина? Що за къса памет на проЗДи  хорица? Дори и в този форум е предъвкано, ползвайте търсачката!

Шнорхела и Плагиата - няма ли какво друго да обсъждате? Ако сте забравили тоя амбриаж* вече подписа да се откажем от лева. За да могат да откраднат едни около 50 милиарда резерв на валутния борд и да  доограбят народа.

*амбриаж = долен ляв педал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

https://www.dnes.bg/politika/2021/06/12/gerb-skochiha-za-iaz-pazar-dere-iztochen-e-za-3-dni-manipulaciia-na-radev.493489

Вече мога да повярвам на ГЕРБ, преди ми беше абсурдно тезата, налудничева, но сега има обеснение, защо е източил язовира. Преди ми се стори някаква налудничева идея, викам си тия от ГЕРБ нещо се по..бъркаха, как и защо ще точи язовир и то служебен министър? Защо да го прави? И сега вече разбрах защо.

Ей баси, как познах, че и за източения язовир ще се сетиш ей така от нищото :lol6:
Пускай направо "фактите" от ПИК и Трибюн. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, N1K17Y написа:

Ей баси, как познах, че и за източения язовир ще се сетиш ей така от нищото :lol6:
Пускай направо "фактите" от ПИК и Трибюн. 

Ето

https://m.24chasa.bg/novini/article/7298885

e_e70f7071f0cef6039dcc2ab56ba3ab74_ee89a

Ако не си зацепил.

ДЖОКЕР.

https://www.burgasnews.com/2021/09/21/петков-и-василев-се-коалират-с-волт-и-с/

Петков и Василев се коалират с „Волт“ и СЕК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

Много ниско падаш да вярваш на ГЕРБ-ерастката пропаганда,особено като се има предвид,че същите тези "медии" оплюваха и Слави по същия начин...Да стигнеш дотам,че да се съгласяваш с форумния трол Миро20,само и само да оплюеш Кирил Петков си е направо NonSense...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Филипов написа:

Както им дъвчете на тези капути вече 18 страници>?

Това са новите ви управници бе, трябва да свикваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че "в мътни води най-добре се ловят риби". 

Мнозина ползват "център", за свои цели. 

Пълен абсурд е да се говори за център след като в България няма средна класа. За мен това е повторение на неща които се случиха след 1989 година. Мнозина повярваха в малкия бизнес, но то бе някой да го направи, а после друг с много пари да го фалира и изкупи на безценица. 

Една демокрация не може да се разглежда ляво, центът и дясно. ОК, той се "цели" в центъра, но опита на Сакскобургготски показа, че такава политика  е само в полза на тесен кръг, а не за гражданите на България. 

Цялата работа ми замирисва на следното: Нямаме Цар и от вън ни дават такъв.

Може би е решил да прави резерват за българи и на разглежда като диви животни. Знам ли ... Само където българите по приличат на питомни животни изхвърлени от своите собственици на улицата ... И определено България ще стане зоологическа градина, а не територия където ще има свободни човеци. 

По общо: Подхода му е не да има единна България, а зони на гета. В това гето едни, в другото други и така. 

ОК, да, икономиката се развива от предприемачите, но в последствие въпросните биват принудени да продават бизнеса си за мижави пари. Това е порочната практика на българския бизнес след настъпване на демокрацията. = Средната класа бе погазена от монополистите. Мнозина български държавни предприятия бяха умишлено съсипани. Цялата българска икономика бе приведена в поза "партер'. Това ли е център?! Държавно предприятие да е зависимо от чужди инвеститори, които да налагат цените на дадена стока, за да могат въпросните да печелят от това за сметка на обикновения българин, който след промените обедня до "просия' и влезна в кредитна линия. 

Оставам си с леви убеждения и дори в твърдата позиция на комунист: Не на империализмът отново!!! 

Аз казах! 

п.п. Пътят към ада е осеян с добри намерения. Това е поредното добро намерение на даден човек който не е живял в България през времето когато я разграбваха хора извън нея. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, dioib написа:

Оставам си с леви убеждения и дори в твърдата позиция на комунист: Не на империализмът отново!!! 

За другите неща си прав, ама ... социализЪма и комунизЪма ги забрави! И Живков разбра, че "социализЪма е едно недоносче", а комунизъм на живо - още никъде не е имало.

Колкото до убежденията ... помниш ли детската песничка - „Леви-десни, леви-десни,. ще вървим напред ...“?
Това е истината - да вървим напред заедно - и левите, и десните!

Кой беше казал - „никой (управляващ) няма интерес от образовани, можещи и мислещи хора.“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Лудият Учен написа:

Много ниско падаш да вярваш на ГЕРБ-ерастката пропаганда,особено като се има предвид,че същите тези "медии" оплюваха и Слави по същия начин...Да стигнеш дотам,че да се съгласяваш с форумния трол Миро20,само и само да оплюеш Кирил Петков си е направо NonSense...

Това не е плюене, а факти. При Слави беше плюене от жълто-кафявата медия.

Те се концентрираха, не върху факти и дела, а на това кой говори, кой как се облича, къде дава интервюта, как изглеждат визуално, дори стигнаха да му звънят на звънците да не би някой друг да му пише от профила, а той да е убит….

ГЕРБ, какво да мисля за тях, открит враг е по-добре, отколкото скрит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо изобщо ги сравнявате?

ГРОБ са ясни - „Който не е с нас - е против нас!“

Слави - какво искаше да прави, как мислеше да го прави и какво направи - още не е напълно ясно.
Но направи някои неща. Подаде документи за едно име - „Няма такава държава“ - не го регистрираха. Подаде за друго и си регистрира партия. Участва в избори - два пъти и ... и.т.н.

А тези двамата - „'сичката пара - в свирката“!
Няма да правим партия - ще ползваме „ракета носител“! Ние сме най ... вЕрвайте ни!
А после - от „най“, че ... „нанай“! Тоя филм го гледахме - с ЮПИ-та, дупи-та и други субекти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ninov написа:

кой освен Прокопиев седи зад ДБ2

Ба ... знаеш ли?

Pecunia non olet! (парите не миришат)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да разберете, коя медия е спонсорирана от САЩ, фондация Америка за България, просто напишете в Гугъл думата Копейкин. Или Слави Трифонов ще прочете неща, от стил 1001 нощ, ще прочете не неутрална журналистика, а журналистика която си позволява да охарактеризира дадените персони в негативна светлина.

Това са всичките медии помпани от САЩ. 
Тези медии са зад Петков, ваят му медийния образ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, ninov написа:

кой освен Прокопиев седи зад ДБ2

Според Пешо Волгин от БНР е така:

Цитат

Хит в новините от последните дни е поредната нова партия. Да търсим ли кукловод зад Кирил Петков и Асен Василев?

- В този случай кукловод, роден в България, няма. "Продължаваме промяната" е очевиден американски проект. Кирил Петков беше назован поименно в приветствието по повод инициативата "Три морета", прочетено лично от Джо Байдън. Това означава само едно - нашите партньори във Вашингтон силно биха искали тъкмо споменатият от тях човек да е следващият премиер. Те разполагат с всички възможности да реализират този план.

взех го от dir.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, АСПЕКТ написа:

Ако искате да разберете, коя медия е спонсорирана от САЩ, фондация Америка за България, просто напишете в Гугъл думата Копейкин. Или Слави Трифонов ще прочете неща, от стил 1001 нощ, ще прочете не неутрална журналистика, а журналистика която си позволява да охарактеризира дадените персони в негативна светлина.

Това са всичките медии помпани от САЩ. 
Тези медии са зад Петков, ваят му медийния образ.

Знаем те, само факти ползваш. От ПИК. Надявах се да ти чета и опорките за юмрука на Радев, ама няма да го бъде. Вожда ти вече обяви, че го издигат дори :D  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Знаем те, само факти ползваш. От ПИК. Надявах се да ти чета и опорките за юмрука на Радев, ама няма да го бъде. Вожда ти вече обяви, че го издигат дори :D  

Хи,хи! Готова си и Дявола да изкараш гербаджия, само и само да си защитиш НПО- вската хранилка! 

Да се опиташ да изкараш Аспекта герберист, е падение дори за теб.

download (16).gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, N1K17Y написа:

Да не се привижда някъде Борисов? ГЕРБ? Май ме обърка с миро20. Той е гербеджия и те имат вождове, месии…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, jhoro написа:

Тоя филм го гледахме - с ЮПИ-та, дупи-та и други субекти.

Идат кат аслани, бягат кат назрани...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване