Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

КРИЗА в Англия- UK

Препоръчан отговор

преди 49 минути, bigiadri написа:

Има затворени бензиностанции.

Брат ми казва, че има бензиностанции (Лондон), които работели по 3-4 часа и затваряли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Bubbles написа:

Ич нема ша знаеш.

Тепърва ще ядът попарата на рошльото жалките британци.

Йе.. С подобен език да определиш някого "жалък"..  Цъфнали и вързали българи, почнаха оценки да дават на британците... Огледай се, огледай британците..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

His annual salary as Prime Minister is equal to $220,000

на български

18333 долара месечна заплата 

ако бачка  трябва да набере 20 тона ябълки за месец лични

или 40 тона чужди ако му се плаща 50 % от набраното с връзки  ама дават   10-20  % 

преди 1 минута, snood написа:

Цъфнали и вързали българи, почнаха оценки да дават на британците...

дали са ми 20 бутилки олио и 50 кг брашно рента

британците се бъхтат пред магазините 

по- добре съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, snood написа:

Йе.. С подобен език да определиш някого "жалък"..  Цъфнали и вързали българи, почнаха оценки да дават на британците... Огледай се, огледай британците..

Какво ми е на езика?

На книжовен български ли искаш да пиша?
Табиет ми е да пиша по подобен начин, намирам за забавно.

Колкото до "Жалките британски негодници", тази фраза не я приемай буквално, смисъла е друг. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Bubbles написа:

Какво ми е на езика?

Е, на български пишеш. Щом го владееш - ясно какъв си, какъв си мислиш, че си...

преди 16 минути, Banesc написа:

на български

18333 долара месечна заплата 

ако бачка  трябва да набере 20 тона ябълки за месец лични

или 40 тона чужди ако му се плаща 50 % от набраното с връзки  ама дават   10-20  % 

дали са ми 20 бутилки олио и 50 кг брашно рента

британците се бъхтат пред магазините 

по- добре съм

Супер! Те така добре да си, нас ни остави да сме "зле". Толко зле, чак не ни се припарва източно от Виена. Горките нас, криза... 40 паунда, при надник 80, за газ. Къщата сауна 1 месец. С 2 надника се посираме от ядене 2 седмици, с 3 надника обикаламе половин Европа на почивка.. Заавалийките ние.. Грехота на какво се подлагаме.. Не е като да сме работещи бедни, в добро положение.. Язък начи.. Да работиш и спестяваш 3 месеца да идеш в лайната на Златните или на Слънчака... Язък, якък..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, snood написа:

Е, на български пишеш. Щом го владееш - ясно какъв си, какъв си мислиш, че си...

Ъ?

Ти какво ся, да не искаш да кажеш че някой който говори БЪЛГАРСКИ ЕЗИК не може да каже на един британец че е жалък?

Що за тъпизъм?

Аз пъървоначално реших че имаш предвид начина ми на изказ, но ако ще ми развиваш теории за Ганьо и великите британци с вирантите носове, освен да ти се смея друго не бих могъл да направя.

П.П.

Я ме просветли какъв си мисля че съм, щом ти е толкова ясно ако обичаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 2 надника се посираме от ядене 2 седмици,

посирането е на път да свърши

и затягане на коланите до последна дупка

няма страшно

ще ви пратим туршия

само да има кой да я прекара до англия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bubbles написа:

Ти какво ся, да не искаш да кажеш че някой който говори БЪЛГАРСКИ ЕЗИК не може да каже на един британец че е жалък?

Точно това искам да кажа. Що да е тъпизъм? Погледни британците какви са и как живеят, погледни един сънародник (щото себе си няма да можеш). Държава ли, икономика ли, култура ли, манталитет ли, нациионални достижения ли.. То ако имаше силата да преценяваш умствено, нямаше да пишеш така..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погледни британците какви са и как живеят, погледни един сънародник

как живеят

пияндурници

женорята по цял ден в кръчмата

и фък това  фък онова 

преди 2 минути, snood написа:

нациионални достижения ли.

какви са националните достижения на британците

освен празни витрини и пълни кенефи

сам го каза преди малко 

посират се с 2 надници 

ама за да се посере някой трябва да произведе

свърши мама  меси тате дава 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Banesc написа:

посирането е на път да свърши

и затягане на коланите до последна дупка

няма страшно

ще ви пратим туршия

само да има кой да я прекара до англия

Спокойно, умни хора ги мислят тези неща, а не като в БГ. Тука поне в това са добри са го доказали с времето - как да владеят други народи и как самите те да са най-добре. То ако чакаха на производство - живи да са умрели. Цаката е някой друг да го направи за без пари и са добри в това.

преди 3 минути, Banesc написа:

пияндурници

йхахахахахаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Тва все едно китаец да нарече някому "дръпнати очи".. хахахахахааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, snood написа:

Спокойно, умни хора ги мислят тези неща, а не като в БГ. Тука поне в това са добри са го доказали с времето - как да владеят други народи и как самите те да са най-добре. То ако чакаха на производство - живи да са умрели. Цаката е някой друг да го направи за без пари и са добри в това.

много унизително изказване

автоголово

русия рошльо ли е умния човек

вярването на вирнатите глави  приключи

компира иска  мотика 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това искам да кажа. Що да е тъпизъм? Погледни британците какви са и как живеят, погледни един сънародник (щото себе си няма да можеш). Държава ли, икономика ли, култура ли, манталитет ли, нациионални достижения ли.. То ако имаше силата да преценяваш умствено, нямаше да пишеш така..

И как живеят?
Лондон е КОЧИНА, освен да идеш да се знимаш през къщата на баба Елизабет и пред Биг Бен и да кажем още две-три места, заедно още няколко забележителности в останалата част от страната, друго няма.

Мръсотия навсякъде, след мач около стадионите им е все едно бомба е паднала.
Има и свестни, но повечето са абсолютни селяндури(Не селяни), ама иначе вирят носове до небето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bubbles написа:

Лондон е КОЧИНА,

Майко.... И кога последно беше в Лондон? Щом Лондон е кочина, какво става за другите европейски градове, ми за българските?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, snood написа:

Заавалийките ние.. Грехота на какво се подлагаме.. Не е като да сме работещи бедни, в добро положение.. Язък начи.. Да работиш и спестяваш 3 месеца да идеш в лайната на Златните или на Слънчака.

Интересно как пишеш Ние .... Кои сте Вие ? Ти за какъв се определяш ? Не си ли българин живеещ в Англия ? Положението в България е наистина лошо особено в малките градове и общини . Има висока безработица и заплатите са ниски в останалите работещи предприятия . Но не разбирам това постоянно плюене по всичко българско .

преди 6 минути, snood написа:

Погледни британците какви са и как живеят, погледни един сънародник (щото себе си няма да можеш). Държава ли, икономика ли, култура ли, манталитет ли, нациионални достижения ли..

Причините как живеят британците са много и твърде дълго може да се анализират и обсъждат . Да не забравяме ,че са били империя , която векове наред е заграбвала богатствата , полезните изкопаеми и ресурси на държави от всички континенти . Също така векове наред са търгували с роби и са вземали насилствено работници от Африка и Азия основно . Да не говоря , че сред тях има и доста расисти . Ти чувал ли си как плюят и обиждат българите . Псуват ги и ги наричат банда шиб..ни цигани , боклуци , отрепки и с всякакви долни епитети . Та и ние сме ги виждали що за стока са голяма част от" великите " британци . Не разбрах ти толкова ли им се възхищаваш или просто мразиш българите ?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, snood написа:

Майко.... И кога последно беше в Лондон? Щом Лондон е кочина, какво става за другите европейски градове, ми за българските?

купи си 10 кубика дърва, варел, и 100 кила туршия

да кажеш после оцелях благодарение на българи 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди три седмици щом ти е толкова важно да знаеш.
Живея точно на час и 40 минути от там с влака, имам и една дузина познати и приятели които живеят там и споделят моето мнение, ходя и на мачове там щото обичам футбола и ми е близо.
Заповядай на мач на Пиер Муроа, после може да отидем на Стамфорд Бридж просто за да усетиш разликата.
Нещо повече тука в Европа британците всеки ги взема на подбив заради глупостите им, особено тук във Франция.

преди 3 минути, snood написа:

А, уа.. @Bubbles @Banesc, я кажете що 1/3 от света се гордее, че говори английски, а макетата ги е срам и се крият, че са българи?

Приятел ти задавал ли си си някога въпроса "Защо аджеба английския е толкова разпространен?"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bubbles написа:

Живея точно на час и 40 минути от там с влака, имам и една дузина познати и приятели които живеят там и споделят моето мнение, ходя и на мачове там щото обичам футбола и ми е близо.

Как? Как не си в люлката на цивилизацията? Да, да - вземат ги и искат пазара им. Тези пазарлъци след Брегзит за какво бяха? Щото ЕС са много загрижени за британците или щото им искат парите и стоките?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, snood написа:

А, уа.. @Bubbles @Banesc, я кажете що 1/3 от света се гордее, че говори английски, а макетата ги е срам и се крият, че са българи?

заради безплатния уиндолс от замунда се  говори на английски

макетата са глупави

с промити мозъци от сърбите  сталин и георги димитров 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Banesc написа:

купи си 10 кубика дърва, варел, и 100 кила туршия

За кво? Тука мога да си купя всичко. За какво са ми рърва и туршия? Обичам менюто да ми е разнообразно, да ми е топло навсякъде без да ми смърди.

преди 2 минути, Banesc написа:

заради безплатния уиндолс от замунда се  говори на английски

хахахаха

За тфва ше да е, няма заради какво друго да е... Бил Гейтс е виновен, нали? Ето, поздрав!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За кво? Тука мога да си купя всичко. За какво са ми рърва и туршия? Обичам менюто да ми е разнообразно, да ми е топло навсякъде без да ми смърди.

ако имаш  КЕш добре

да не те изнената зимата обаче като типичен българин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как? Как не си в люлката на цивилизацията? Да, да - вземат ги и искат пазара им. Тези пазарлъци след Брегзит за какво бяха? Щото ЕС са много загрижени за британците или щото им искат парите и стоките?

Е какви стоки бре пич?
В Кале е пълно с британци които ежедневно си пазаруват от там, тук в Лил с всеки ден идват все повече, това какво ти говори?
Коя е тая люлка на цивилизацията апропо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Banesc написа:

ако имаш  КЕш добре

да не те изнената зимата обаче като типичен българин

Ни бой са, тука зесоните не ни морат..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ни бой са, тука зесоните не ни морат..

викаш постоянно си е зима  и сте свикнали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване