Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо все повече жени страдат daddy issues и лекува ли се това?

Гост
 Сподели

Препоръчан отговор

През последните десет  педнадесет години ми прави впечетление, че все повече жени имат връзки с мъже с 15 и повече години по възрастен от нея. Което според мен освен, че не е нормално, ами е и гнусно и извратено.Айде, ако е за кинтаж, там имаме най-старата сделка от както свят светува ,,Секс срещу храна,, Обаче има много случеи, където нещата въобще не опират до пари. Какъв е проблема на тези жени? И лечим ли? Проблемът на тези жени е, че са израстнали без баща или без бащинска обич, и те търсят в бъдещите си партньори точно това. Търсят баща си. Обаче от друга страна да ли това не са едни непорастнали деца, които търсят някой, който цял живот да ги дундурка, някой, който да взима решения вместо тях, някой, който да поема техните отговорности? Нали те се оправдават с това, че търсели ,,зрял мъж,, Обаче ЕГН-то няма нищо общо със зрелоста. То за това и народа вика не питай старило, а питай патило.  Тоест тази тяхна теза издиша. А кой е виновен, че тази жена или момиче страда от този комплекс? Не не баща и. Той може и да си е бил камшика, но кой е решил това да бъде баща и, майка и. Тоест майката е виновна, че дъщеря се думка с баща си, образно казано. Според мен това е психическо заболяване, което трябва да се лекува навреме. Има и един много интересен български филм по темата ,,Следвай ме ,, с Христо Шопов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Не знам откъде черпиш подобна информация.

2. Остави хората да си имат каквито връзки си идват. Кое е нормално не го решаваш ти.

3. По същия начин всеки може да каже, че ти си извратен или че си с психично заболяване.

Хайде вземи се спри малко! Темата няма нищо общо в раздела за психология.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гнусно?

Що реши така?
Ко ся набори ли тряя да си търсим?
Търся си жена, набор Х, кандидатките да пращат CV и копие от лична карта...

И все пак да ти отговоря на въпроса :

Жената търси по-възрастен мъж по следните причини :

1. Искат сигурност.
2. Предпочитат опита.

3. Повечето от пишлегарите до 25г.  днес са прехласнати още по лапешките работи - Фитнесчето, мускулите, биричката и цигарките с аверчетата, козчето, WOW, CS и т.н.

Коя ще излезе с такъв?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не се лекува!!! 

Това което наблюдаваш обаче не е в следствие на това. Друго е! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Бял Кон написа:

През последните десет  педнадесет години ми прави впечетление, че все повече жени имат връзки с мъже с 15 и повече години по възрастен от нея. Което според мен освен, че не е нормално, ами е и гнусно и извратено.Айде, ако е за кинтаж, там имаме най-старата сделка от както свят светува ,,Секс срещу храна,, Обаче има много случеи, където нещата въобще не опират до пари. Какъв е проблема на тези жени? И лечим ли? Проблемът на тези жени е, че са израстнали без баща или без бащинска обич, и те търсят в бъдещите си партньори точно това. Търсят баща си. Обаче от друга страна да ли това не са едни непорастнали деца, които търсят някой, който цял живот да ги дундурка, някой, който да взима решения вместо тях, някой, който да поема техните отговорности? Нали те се оправдават с това, че търсели ,,зрял мъж,, Обаче ЕГН-то няма нищо общо със зрелоста. То за това и народа вика не питай старило, а питай патило.  Тоест тази тяхна теза издиша. А кой е виновен, че тази жена или момиче страда от този комплекс? Не не баща и. Той може и да си е бил камшика, но кой е решил това да бъде баща и, майка и. Тоест майката е виновна, че дъщеря се думка с баща си, образно казано. Според мен това е психическо заболяване, което трябва да се лекува навреме. Има и един много интересен български филм по темата ,,Следвай ме ,, с Христо Шопов.

Искаш да кажеш, че жена ми е "болна"? Повярвай ми не е! А такъв, като тебе, с такива "разсъжданеия", ако го докопа....ще има сериозни увреждания. Това са пълни глупости! А проблема, че всяка жена ти тегли една звучна..... си е само твой!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той и на другаря horse му се иска млада кобилка, ма иначе се възмущава, да фаща да се задомява, че и той ще влезе в графата дърт козел и тогава ще видим каква песен ще пее.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, VeeeSeLa написа:

Ми то и свикналия на ярешко, трудно се лекува! :D 

То и при жените се се наблюдава това! :) Особено при изоставените ... :) 

преди 51 минути, VeeeSeLa написа:

трудно се лекува!

Трудно се лекува, ако някой те е изоставил заради по-малда и красива ... мда ... :) = Развиваш свръх омраза към мъжете и мачкаш младите ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dioib написа:

То и при жените се се наблюдава това! :) Особено изоставените ... :) 

Аз не визирах пол, но щом казваш. Аз наблюдавам подобни прояви и при мъже и при жени. Живеят и грабят, като за последно. Щом па им харесва. Трябва да има всякакви! И кукички и шаранчета.

преди 11 минути, dioib написа:

Трудно се лекува, ако някой те е изоставил заради по-малда и красива ... мда ... :) = Развиваш свръх омраза към мъжете и мачкаш младите ... :) 

Това персонално към мен ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VeeeSeLa написа:

Аз не визирах пол, но щом казваш.

Все пак не разбрахте ли посланието от съда (светския), че пола е биологичен?! 

О, привърженичка си към трети пол ли?! Няма проблем, но трети пол постъпват като евреи, цигани, негри, все другите им са виновни, та така и със жените ... все ние които сме мъже и правим разлика между мъж и жена вече сме малцинство, но не се оплакваме, а само ви се присмиваме ... и то откровено, до къде  къде  ще пропаднете ... :) 

п.п. Хубавото е, че има жени които знаят какво искат! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, bulljo написа:

Любовта е сляпа, за нея няма възраст.

Точно така! Дойде ли сляпата неделя, спасение няма. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Бял Кон написа:

все повече жени имат връзки с мъже с 15 и повече години по възрастен от нея. Което според мен освен, че не е нормално, ами е и гнусно и извратено.

Мина времето на умозрението. Как реши, че такива жени страдат? Я проведи разговор с такъв мъж/жена. Що питаш наблюдатели? 

Защо за теб са простими проституцията и брака по сметка? Как разграничаваш своето впечатление за нещо "ненормално, гнусно и извратено" от брака по сметка?

Айде, ако е за кинтаж, там имаме най-старата сделка от както свят светува

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Търсещ истини написа:

Защо за теб са простими проституцията и брака по сметка? Как разграничаваш своето впечатление за нещо "ненормално, гнусно и извратено" от брака по сметка?

М да, по сметка е простимо, а по любов е извратено, очакваш адекватен отговор, ще почакаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, bulljo написа:

М да, по сметка е простимо, а по любов е извратено, очакваш адекватен отговор, ще почакаш.

Бива и сега малко да открехнеш... нали не си Бял Кон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Търсещ истини написа:

Бива и сега малко да открехнеш... нали не си Бял Кон?

Какво общо може да има едно магаре като мен с негово благородие Бял Кон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

винаги го е имало, просто сега си го забелязал

обществото още преди векове е отровено и днес само става по-зле

тази книга е много полезна, има ги всички видове семейни комплекси + травми и много други

fpmpsi3.jpg

освен това ще си отговорите на много въпроси от живота

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Пилешка Завист написа:

винаги го е имало, просто сега си го забелязал

обществото още преди векове е отровено и днес само става по-зле

тази книга е много полезна, има ги всички видове семейни комплекси + травми и много други

fpmpsi3.jpg

освен това ще си отговорите на много въпроси от живота

Айде, бе - сериозно ли? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, VeeeSeLa написа:

Точно така! Дойде ли сляпата неделя, спасение няма. 

Лельо Веске…. Любовта трае година, година и половина. После остава уважението. А ти на 50 и кусур години щом не си успяла да задържиш уважението на нито един мъж, който е минал през кревата ти, търси проблема в себе си.

преди 8 часа, Емил Костов написа:

Хайде вземи се спри малко!

Това по-скоро важи за теб пич! Спри се! Във всяка тема ,,хранилка,,! 

Станал си злобен като пинчер напоследък. Намери си някакъв отдушник за негативната енергия. Вземи си заек или си посади домати. Намери нещо за, което да се грижиш. Като няма какво да кажеш по дадена тема по-добре замълчи. Никой не е длъжен да търпи гневните ти изблици. Това е форум със все различни теми и всеки може да дискутира тук, това, което го интерерусува. Не те кефи определена тема не четеш точка.Но не си ти човека, конто да дава наклон на потребителите, кое да дискутират и кое не. Има си собственик на форума, който може да изтрие темата, ако реши, че тя е в противовес с правилата или принципите на този форум, ти не си собственика точка!

преди 7 часа, NewRedDragon написа:

Искаш да кажеш, че жена ми е "болна"? Повярвай ми не е! А такъв, като тебе, с такива "разсъжданеия", ако го докопа....ще има сериозни увреждания. Това са пълни глупости! А проблема, че всяка жена ти тегли една звучна..... си е само твой!

Жена ти освен, че е болна е и изключително глуповавта ти също. На ранна възраст е трудно да го осъзнаете, обаче годинките си минават. Ако да речем тя е 20 години по-млада, какво се получава. Ти ставаш на 60г. с една торба болести и онова в гащите ще го ползваш само за облекчаване по малка нужда. Изнервен дядка с космодиск, който по цял ден си чеши посивелите т@ш@ци пред телевизора. Тя на 40г. ще точно във възрастта,когато ще е сексуално най-активна. Все още ще и се живучка и въобше няма да има намерение да става болногледачка на някакъв си дядка. Ще ти сложи рогата набързо, и ще те разкара. Тя обаче на 40г. ще става предимно за чук и бег и нищо повече. Защото ще е старичка вече за каквито и да сериозни отношение.Детеродната възраст ще е отдавна подмината, цял живот праскана от някой с 20г. по-дърт. Втора употреба гума регенарат…. само за чук и бег ще става?  И тя ще бъде прецакана, като си губи времето с теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Bubbles написа:

Гнусно?

Що реши така?
Ко ся набори ли тряя да си търсим?
Търся си жена, набор Х, кандидатките да пращат CV и копие от лична карта...

И все пак да ти отговоря на въпроса :

Жената търси по-възрастен мъж по следните причини :

1. Искат сигурност.
2. Предпочитат опита.

3. Повечето от пишлегарите до 25г.  днес са прехласнати още по лапешките работи - Фитнесчето, мускулите, биричката и цигарките с аверчетата, козчето, WOW, CS и т.н.

Коя ще излезе с такъв?

Булшет!

Ти прочете ли поста ми или си говориш на автопилот?

Зрелоста и сигурноста, която може да предложи даден индивид няма нищо общо с ЕГН-ТО. Познавам мъже на 50 и кусуср години, а поведението и лайвстайла им е като на тинейджър на 15г. 

Пример: Мой комшия, живее срещу мен. На 55 години чиляк с шест деца и две жени бивша и настояща. Живее като клошар с 40 евро на седмица за страна като Нидерландия. Няма ти казвам колко пъти идва да ми се сополиви на вратата да му дам 20 евро на заем за хляб, като аз съм с 20 години по-млад от него. Постоянно е кредитиран при мен. Цялото му жилище е обзаведено с мои мебели, които са ми били за изхвъряне. Искаше едно мое колело да му продам. Дадох му го на за 70 евро като на мой човек, и то на изплащане на три вноски щото го знам, че е скъсан. Пет месеца една стотинка не ми даде, та си взех колелото обратно. Каква сигурност тоя чиляк може да предложе на една жена я ми обясни? А има две и шест деца.Значи тия и двете му жени са били бате за психодиспансер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ще ставам на 37 години но изглеждам като 17 щото ми искаха лична карта да ми продават алкохол

а на акъл съм като на  12

тъй че ще е добре да си намеря някоя кака на  20-22

е сиренчето уж по твърдения  е на 30 но някъде се пише че 47 а си харесва мъже 50 +

а има едно момче знам на 45 и бил на хероин  около 15 години и изглежда като мен и постоянно като го видя ходи като заспал 

в смисъл най-много да му се дадат 25 години да е 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лельо Веске…. Любовта трае година, година и половина. После остава уважението. А ти на 50 и кусур години щом не си успяла да задържиш уважението на нито един мъж, който е минал през кревата ти, търси проблема в себе си.

Ти, като уважаван, женен мъж ли стигна до тия заключения? Или ми предлагаш да опитам с кон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Бял Кон написа:

Любовта трае година, година и половина. После остава уважението.

Бъркаш влюбването с любовта. 

Всички жени, както и мъже са еднакви. Ти може да уважаваш всички и мъже и жени, но любиш една или един. За какво ти е разнообразие, при положение, че по много показатели: възгледи; маниери; сексуални изживявания; начин на живот и т.н., кратко = чувствата ви за взаимни?!

Да любиш една жена не е само секс увлечение. И за какво ти е да си с много?! И, ОК, някои жени с това си изкарват прехраната, но поне питал ли си ги защо го правят?! Какво им липсва, че си продават плътта?! Коя жена с деца и омъжена практикува тази професия?!

НО ... да се върнем по темата...

Една от причините дадена млада жена да се омъжи за по-възрастен е това, че е фригидна. За нея секса не е удоволствие, а средство за размножение. 

Друг е въпроса, че има една бабешка мъдрост: Момиче, прави редовно секс, за да не ходиш по доктори като ти спре цикъла. ;)  Една жена ако не си познава месечния цикъл и не знае как да се предпази от забременяване, то каква жена е?! До колко са я "ограмотили" нейните родители?! 

Друг е въпроса, че при продължителното ежедневно контактуване с много жени, то техния цикъл се уеднаквява спрямо "алфа" женска във въпросния колектив или кръг. ;) При мъжете това го няма, т.е. при истинските мъже = винаги сме готови и усещаме кои са разгонени. :) 

Та, замисли се кои възрастни мъже си падат по млади. И защо?! ;) = В повечето случаи са дърти ергени. Такива които не са се научели на млади години да разпознават разгонената жена. 

преди 16 минути, VeeeSeLa написа:

Или ми предлагаш да опитам с кон?

На Чучулина ли ще се правиш?! И в парламента да влезеш ... :) 

Какво да се прави .... има и неориентирани мъже ... мда ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Бял Кон написа:

Това по-скоро важи за теб пич! Спри се! Във всяка тема ,,хранилка,,! 

Сериозно? И коя е тая всяка тема, че не ми е ясно? Освен в хардуерния раздел много рядко коментирам нещо друго. Та отново питам, откъде черпиш подобна информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...