Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

winamp не възпроизвежда никоя песен

Препоръчан отговор

преди 5 часа, B-boy/StyLе/ написа:

Хайде да се аргументираш, искаш ли? Покажи настройката, където оказваш да цепи записа, понеже изразяването ти подвежда и ще объркаш и други потребители. Казах ти да се съобразяваш, не ме послуша! Правиш грешки след грешки, нищо че ти подсказват и лошо, че постовете ти стават фейк!

И това ли не ти беше достатъчно да провериш? За да работи прословутия ти рипер, трябва да му дадеш допълнителен трафик за него да лапа. Отделно за да слушаш трябва да дадеш трафик на Winamp - и той да лапа за да чуваш какво върви. Смешен плъгин за смешни хора!

Да, мога да се аргументирам - в настройките на Streamripper For Winamp от настройки Rip Separate Files и Rip Single Files, от там си избираш каквото поискаш.

Никакъв трафик не му давам за да ми работи - нито на програмата нито на плъгина и до сега си работи всичко нормално.

Към администраторите:

Само не разбрах защо ми е изтрито мнението ми, някой ще бъде ли така добър да ми обясни или за пореден ще си замълчите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, bigiadri написа:

... Само от любопитство - има ли го за Линукс?

Не. Преди 20 години се пръкна алфа версия и до там. Преди 10 години се появи имитация QMMP, която е заточена под KDE. Имитация, защото ползва кожи и plugins на WinAMP. Под Gnome 2 и Unity се чупи/работи с характер и ако си непретенциозен е поносимо. С две думи - обран бустан.

Редактирано от Profruit (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, grizly написа:

Да, мога да се аргументирам - в настройките на Streamripper For Winamp от настройки Rip Separate Files и Rip Single Files, от там си избираш каквото поискаш.

Не ми се слага да го гледам, но ти вярвам. Не знам само дали записва песните в подходяща папка според радио канала. Ако не го прави, значи от всички радия става една плеяда буламач.

преди 53 минути, grizly написа:

Никакъв трафик не му давам за да ми работи - нито на програмата нито на плъгина и до сега си работи всичко нормално.

Не е казано, че ти ще му даваш! Той просто си взима! И следователно ставаш в тежест на този, който ти дава слот за слушане. Може да направиш теста, като затвориш Winamp. Стриймрипера продължава да записва и да върти трафика, защото е отделна програма от Winamp. Всеки взима за себе си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, B-boy/StyLе/ написа:

Не ми се слага да го гледам, но ти вярвам. Не знам само дали записва песните в подходяща папка според радио канала. Ако не го прави, значи от всички радия става една плеяда буламач.

Не е казано, че ти ще му даваш! Той просто си взима! И следователно ставаш в тежест на този, който ти дава слот за слушане. Може да направиш теста, като затвориш Winamp. Стриймрипера продължава да записва и да върти трафика, защото е отделна програма от Winamp. Всеки взима за себе си!

Всяко радио се записва в отделна папка - ако записваш от 10 радиа от всяко радио записаното си е в отделна папка с име на радиото.

И папката в която се записва всичко можеш да си я промениш също.

При мен Streamripper For Winamp се затваря моментално след като се затвори самата програма Winamp, няма логика да продължава да работи след като е затворена програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, B-boy/StyLе/ написа:

Ти май нищо не знаеш, ама аз поне знам че нищо не знам, ама другите и това не знаят ! ;)

Аре чао.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Winamp ползвам от около 2000та година. И сега го ползвам, защото ми върши работа, а именно да свири мп3-ки и други аудио формати. Ползвам си класическия скин. Програмата работи норм. под Windows 7/10. Ползвам го за това, което съм го ползвал и в миналото. Онлайн радио и други олигофренски работи- не се пускат.
PS: Известно време ползвах руския плеър AIMP3, но той не ми даде нищо по-различно от звук и настройки. Скиновете са интересни първите 5 минути и до там. Носталгията си казва думата.

преди 15 часа, bigiadri написа:

През времето  на ХР беше най-добрият плеър. Само от любопитство - има ли го за Линукс?

Има подобен плеър, казва се Audacious. Има скин и настройки, които са като на класическия скин на Winamp и си става точно като него.  https://audacious-media-player.org/download .  Свали си само, че последната версия, че аз ползвах една дърта от магазина на убунту и програмата даваше грешки постоянно при възпроизвеждане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, grizly написа:

При мен Streamripper For Winamp се затваря моментално след като се затвори самата програма Winamp, няма логика да продължава да работи след като е затворена програмата.

Оооо, неее, има логика. Отвори си само стриймрипер, без да отваряш Winamp. И пусни да рипва. Адреса си е заложен и стой та гледай как върви потока и записва. А Уинамп - изгасен! Хахаха, ти да видиш! :) Тези неща не ги казвам случайно, защото някога съм си патил с премиум акаунт и ме баннаха поради мулти рекуеста!

преди 4 часа, [email protected] написа:

Ти май нищо не знаеш, ама аз поне знам че нищо не знам, ама другите и това не знаят!

Ти май нищо не каза, ама влезе да кажеш, а пък нищо не ти излезе, все си си същия таралясник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 25.11.2021 г. в 23:58, B-boy/StyLe/ написа:

Защо 5.666, след като 5.8 е по-нова, по-добра и с по-добра поддръжка на Win 8/10...

Ми защото е free и защото не съм видял, че има 5.8. Аз с мойта версия си работя под Десетка64 и нямам проблеми.
Ти от къде сваляш 5.8 версия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, S197 написа:

Има подобен плеър, казва се Audacious.

Ползвам го за аудиофаилове и мога да кажа ,че е без грешка. Има много добри настройки и да има скин за Winamp.Препоръчвам го за ползващите Линукс /Дебиан/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, dimy написа:

Ми защото е free и защото не съм видял, че има 5.8. Аз с мойта версия си работя под Десетка64 и нямам проблеми.

E то 5.8 да не е платена щото... Навсякъде я има. Нищо, че се води бета. Ползвам я откакто и излязла и не съм срещнал проблеми с нея. Списъка с промените си заслужава надграждане.

https://www.kaldata.com/софтуер/winamp-46896.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, dimy написа:

/off

Да не отварям нова тема - знаете ли някое плъгинче за WinAmp във вид на VU METER ? Такова:

image.png.c8f40f8df04ad58c3c2f43f8d4989827.png

Google?

https://winampheritage.com/plugin/stereo-analog-vu-meter-rms/41743

Виж и този скин:

http://forums.winamp.com/showthread.php?t=451879

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, dimy написа:

и защото не съм видял, че има 5.8.

Ми в Замунда програмата си стои от.... представящ ли си -> 2018-та година! След 4 години се усещаш, че не си в час! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, B-boy/StyLе/ написа:

Ми в Замунда програмата си стои от.... представящ ли си -> 2018-та година! След 4 години се усещаш, че не си в час! :) 

Не знаех , че съществува. Мислех, че вече не се поддържа и е изоставена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, JKirilov написа:

Спамът ви е доста тегав, а автора нема да отговори, така че дерзайте! ;)

И това го казва един от най-големите спамъри. Каква ирония.

А и автора беше доста лаконичен в отговорите си. Имаше достатъчно предложения и почти никаква информация от негова страна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, B-boy/StyLe/ написа:

И това го казва един от най-големите спамъри. Каква ирония.

А и автора беше доста лаконичен в отговорите си. Имаше достатъчно предложения и почти никаква информация от негова страна.

То винаги така става в повечето теми. А и нищо лично към постващия темата но ник adasdasd означава, че си е направил бърза регистрация и не се цени ама въобще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...