Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос към мъжката аудитория

Vvvaani
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте!

Харесвам едно момче. От няколко месеца си контактуваме, излизали ли сме веднъж и утре ще излизаме отново. Тъй като мога да приготвям различни сладкиши и като цяло готвенето ми се отдава и той самият го знае имах идея дали да не му приготвя нещо ей  така без повод? Вие как бихте реагирали ако излезете с момиче което е отделило от времето си да ви приготви нещо за хапване? Добра идея ли ще бъде, тъй като ми се искаше да го изненадам и това ми се стори мил жест :) Ще се радвам да прочета вашите мнения :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи за какво "излизате". За пикник е идеален случай, ама се съмянвам че това ще ви е срещата. За просто ей така без повод, е прекалено интимно. Ако държиш да му приготвиш нещо, кажи че си го правила за себе си и родителите си, а на него си му занесла порция да опита и да даде мнение, не че е специално за него приготвено. Ако държиш да му кажеш, че специално за него си приготвила нещо, изчакай още няколко излизания. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, N1K17Y написа:

Зависи за какво "излизате". За пикник е идеален случай, ама се съмянвам че това ще ви е срещата. За просто ей така без повод, е прекалено интимно. Ако държиш да му приготвиш нещо, кажи че си го правила за себе си и родителите си, а на него си му занесла порция да опита и да даде мнение, не че е специално за него приготвено. Ако държиш да му кажеш, че специално за него си приготвила нещо, изчакай още няколко излизания. 

Осъзнавам че си прав, обаче не понасям тая мания на хората все да усложняват нещата.
Сварила му е един боб, резнала му е главала лук, сипала е чаша ракия, к'о толкоз? В края накраищата ако това е твърде интимно, то какво да кажем за кафето с райбер?
Момичето го харесва и иска да му го покаже по свой начин, лично аз бих го направил на нейно място, най малкото ще разбере харесва ли я той такава каквато е. Като не я хареса и иска няк'ва повлекана която умее само да се мъкне по кафетата, прав му път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Bubbles написа:

Осъзнавам че си прав, обаче не понасям тая мания на хората все да усложняват нещата.
Сварила му е един боб, резнала му е главала лук, сипала е чаша ракия, к'о толкоз? В края накраищата ако това е твърде интимно, то какво да кажем за кафето с райбер?
Момичето го харесва и иска да му го покаже по свой начин, лично аз бих го направил на нейно място, най малкото ще разбере харесва ли я той такава каквато е. Като не я хареса и иска няк'ва повлекана която умее само да се мъкне по кафетата, прав му път.

Трябва всичко да е сложно, къде е тръпката и вълнението в живота иначе. Простите и логични действия са скучни в любовта, омръзват ;) 

Особено пък за жените. Повечето биха (и са) търпели всякакви боклуци, защото могат да играят игри и да ги опияняват с евтини драми. 

А иначе, да свариш една хубава боб чорба от на баба ти рецептата е много по-интимно от "кафето с райбер". И това е отдавна. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е технически форум, където масовката е от времето където свалката преди да се задомят е била мъжа да подари цвете на жената да е хване за ръката и да се оженят.

На мен са ми готвили на първа среща, беше десерт мляко с ориз. Малко го беше оплескала милата, но хареса ми жеста. Аз от своя страна и подарих няколко оргазъма под юргана по-късно. Обаче тя после поиска да си оставя мои дрехи у тях, което беше намек, че иска да живее с мен, което за мен беше голяма червена лампа, и отидох до магазина за цигари…..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Mediterranean написа:

твой за цял живот

С некролог и доживотна присъда?
@Vvvaani, просто излез на втората ви среща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Mediterranean написа:

На мъжете храна не им трябва, а бухалка по главата.

То затова има и толкова необвързани мъже, защото виждат какви сте жените, вечно недоволни чудовища. 

Авторке, идеята е добра, може би той ще се зарадва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Milkydead написа:

Просто следвайте сърцето си , млада г-це. А какво ще му правиш ? 

Днес смятам да направя това което съм измислила. Ако успея ще кача снимка тук във форума :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво :) много добре се е получило. Аз ако бях на негово място, бих се зарадвал доста :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, N1K17Y написа:

Я, ама тука в тази тема си писала баш по женски.
А в политическите теми пишеш все едно си била мъж, що така?

По темата, към псевдо анонимната авторка.
Виж сега как се пуска тема 

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&t=1627424&i=1628753&offset=0

Заглавие
Подарък за съученичка, какъв ?

То си трябва майсторлък да се избере сюжет на късия разказ, така че да развълнува читатели и читателки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Белгиеца написа:

Я, ама тука в тази тема си писала баш по женски.
А в политическите теми пишеш все едно си била мъж, що така?

По темата, към псевдо анонимната авторка.
Виж сега как се пуска тема 

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&t=1627424&i=1628753&offset=0

Заглавие
Подарък за съученичка, какъв ?

Може да съм неосъзнат педал и затова изглежда, че пиша по женски. Не мога да ти отговоря. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Vvvaani написа:

Постарах се:)

16383784350631685995161298411969.jpg

Съжалявам ако  качеството на снимката не е прекалено добро

Изглежда много добре!

Ей така се ухажва мъж!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, Mystery__22 написа:

То затова има и толкова необвързани мъже, защото виждат какви сте жените, вечно недоволни чудовища. 

А не е ли причината, че мъжете до 53 години са много повече от жените? От къде са си намерят жена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mediterranean написа:

А не е ли причината, че мъжете до 53 години са много повече от жените? От къде са си намерят жена?

От Калдата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Mediterranean написа:

от мола 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване