Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос към мъжката аудитория

Гост
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 9 часа, Mediterranean написа:

А не е ли причината, че мъжете до 53 години са много повече от жените? От къде са си намерят жена?

Причината е че българките имат  *урвенски ген и всеки мъж започва да  се оглежда на 360 градуса преди , по време и след като  почне да си търси и намери жена , този разход на енергия отказва много мъже от жените и ето така - *урвите - *урвеят ,  ергените немеят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Vvvaani написа:

Промених я малко в последния момент

Тръгвам след час пожелайте ми успех :))

20211202_183850.jpg

Бравос! 

Ако не те хареса тоя, обадими се и ми го покажи да му налея малко акъл. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 30.11.2021 г. в 23:43, Vvvaani написа:

Здравейте!

Харесвам едно момче. От няколко месеца си контактуваме, излизали ли сме веднъж и утре ще излизаме отново. Тъй като мога да приготвям различни сладкиши и като цяло готвенето ми се отдава и той самият го знае имах идея дали да не му приготвя нещо ей  така без повод? Вие как бихте реагирали ако излезете с момиче което е отделило от времето си да ви приготви нещо за хапване? Добра идея ли ще бъде, тъй като ми се искаше да го изненадам и това ми се стори мил жест :) Ще се радвам да прочета вашите мнения :))

Той знае ли, че го харесваш?

на 30.11.2021 г. в 23:43, Vvvaani написа:

Здравейте!

Харесвам едно момче. От няколко месеца си контактуваме, излизали ли сме веднъж и утре ще излизаме отново. Тъй като мога да приготвям различни сладкиши и като цяло готвенето ми се отдава и той самият го знае имах идея дали да не му приготвя нещо ей  така без повод? Вие как бихте реагирали ако излезете с момиче което е отделило от времето си да ви приготви нещо за хапване? Добра идея ли ще бъде, тъй като ми се искаше да го изненадам и това ми се стори мил жест :) Ще се радвам да прочета вашите мнения :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, АСПЕКТ написа:

Той знае ли, че го харесваш?

Не съм разкривала директно чувствата си, но предполагам знае, че го харесвам. Много пъти съм го показвала макар и само с намеци, а тортата мисля, че беше чудесен начин да му покажа, че не ми е безразличен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Vvvaani написа:

Не съм разкривала директно чувствата си, но предполагам знае, че го харесвам. Много пъти съм го показвала макар и само с намеци, а тортата мисля, че беше чудесен начин да му покажа, че не ми е безразличен.

Щом се налага чак торти да правиш, освен намеците. Щом намеците не ги разбира. Момчето.

Явно отсреща тези сигнали не се приемат. 

Затова попитах.

Успехи! Страхотна торта. Изглежда, а и вярвам, че е вкусна.

😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Щом се налага чак торти да правиш, освен намеците. Явно отсреща тези сигнали не се приемат.

Затова попитах.

Ако чувствах безразличие от негова страна нямаше да правя каквото и да е. Исках да го изненадам приятно и това ми се стори добра идея. Така ги почувствах нещата и така и ги направих. Не съжалявам за решението си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Vvvaani написа:

Не съм разкривала директно чувствата си, но предполагам знае, че го харесвам.

И да знае и да не знае, щом като той не е започнал да те сваля, спукана ти е работата, нищо няма да постигнеш.
Трябва да го питаш директно защо не те сваля.
Иначе ще има да си фантазираш и да се надяваш до безкрай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
на 2.12.2021 г. в 4:36, Mediterranean написа:

В мола вече пускат само пенсионери. 

Като дойде времето да те пенсионират и теб ще почнат да те пускат по моловете. За сега, с мотиката на гърба и на нивата. Там не искат документи, бабо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, Kolev71 написа:

Като дойде времето да те пенсионират и теб ще почнат да те пускат по моловете. За сега, с мотиката на гърба и на нивата. Там не искат документи, бабо!

кво искаш бе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Mediterranean написа:

кво искаш бе?

От 2-3 години има ли мъж да ти е искал, че и аз да се нареждам на опашка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Mediterranean написа:

Без селен сертификат не може да се прави скс.

Не може или не бива? Или не е разрешено?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

И може и бива и е разрешено, но ТЯ го не може! Това и е проблема на бабата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, АСПЕКТ написа:

Би трябвало да е забранено, защото се предава от неваксинирани на ваксинирани. Сумтят, пъшкат си в лицата, в затворена стая...как я мислиш ти тая работа.

Само сертифицираните могат да се е*ат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Mediterranean написа:

Би трябвало да е забранено, защото се предава от неваксинирани на ваксинирани. Сумтят, пъшкат си в лицата, в затворена стая...как я мислиш ти тая работа.

Само сертифицираните могат да се е*ат.

Нямаше нужда да разкриваш любопитни факти от работата ти.

Но за пръв път чувам, НЕваксиниран да заразява Ваксиниран. Мисля, че е обратно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kolev71 написа:

...

Подарък за 8 март.

spacer.png

Иначе, както казваше Сергей от Молдова, ако продължава да я кара така, един гол пясък ще се сипе само, като от самосвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
на 1.12.2021 г. в 0:43, Vvvaani написа:

Ще се радвам да прочета вашите мнения :))

Ще се омъжиш ли за мен? 😏

Или поне да сме любовници ..... и гаджета става - всъщност даже и на най- обикновенно приятелство съм навит, стига само да е с тортичка. 🥰

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
на 1.12.2021 г. в 1:44, Христофор_първи написа:

Това е технически форум, където масовката е от времето където свалката преди да се задомят е била мъжа да подари цвете на жената да е хване за ръката и да се оженят.

На мен са ми готвили на първа среща, беше десерт мляко с ориз. Малко го беше оплескала милата, но хареса ми жеста. Аз от своя страна и подарих няколко оргазъма под юргана по-късно. Обаче тя после поиска да си оставя мои дрехи у тях, което беше намек, че иска да живее с мен, което за мен беше голяма червена лампа, и отидох до магазина за цигари…..

Аз пък съм кралицата на Англия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...