Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Спрете Земята, искам за сляза!

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Anneliese написа:

сглобен

Адоби умря от смях и избълва,един куп простотии.Аз като дама,ще кажа само-Да не е DIY?И като го включваш,изключи бойлера.Да не те занули.Много се радвам за лампичките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 91
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 31 минути, Anneliese написа:

Мониторът днес най - сетне пристигна и е сглобен, сега остава само да го свържем към компютъра, което не знам как ще стане. Даже не знам дали работи със същата операционна система или ще трябва преинсталация. А даже не съм си записала нищо.:(

И нови лампички за стаята ми взехме, че досегашните изгоряха, добре, че не стана нищо.

Пожаробезопасността е много важна за мен.

О, неразумни... Цифровизация България 2013 - YouTube

Пожарогасител имаш ли в стаята?

Честито за новия монитор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Anneliese написа:

Мониторът днес най - сетне пристигна и е сглобен, сега остава само да го свържем към компютъра, което не знам как ще стане. Даже не знам дали работи със същата операционна система или ще трябва преинсталация. А даже не съм си записала нищо.:(

И нови лампички за стаята ми взехме, че досегашните изгоряха, добре, че не стана нищо.

Честито със здраве да си го ползваш иначе свързването е лесно имаш един ей такъв кабел

res_148e6b9a328472a23bd3857b3e0f50af.jpg

Единия край в монитора другия другия в синия вход отзад на компютъра или където пише vga та това е  :) Не няма да се наложи преинсталация само ще трябва даа си нагласиш резолюцията и готово

преди 58 минути, Синтия написа:

Адоби умря от смях и избълва,един куп простотии.Аз като дама,ще кажа само-Да не е DIY?И като го включваш,изключи бойлера.Да не те занули.Много се радвам за лампичките.

Сигурно има предвид че му е сложила подложката или както там се казва

преди 44 минути, ncl написа:

О, неразумни... Цифровизация България 2013 - YouTube

Пожарогасител имаш ли в стаята?

Честито за новия монитор.

И ако ъглите на гледане са малки гледай ко мяукане ще настане

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, petie1 написа:

Честито със здраве да си го ползваш иначе свързването е лесно имаш един ей такъв кабел

res_148e6b9a328472a23bd3857b3e0f50af.jpg

Единия край в монитора другия другия в синия вход отзад на компютъра или където пише vga та това е  :) Не няма да се наложи преинсталация само ще трябва да си нагласиш резолюцията и готово.

И без да гледа какво пише - VGA конектор може да се свърже само към VGA конекторно гнездо 220px-SVGA_port.jpg

Ако е само един монитор - трябва да „тръгне“ от раз, а резолюцията вероятно ще си я познае автоматично.
Ако са два - трябва „да разреши“ втория и да избере - „Дублиране“ или „Разширяване“ на работния плот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Под сглобен имах предвид, че стойката на монитора е отделно. Баща ми го сглоби, но паднаха нерви при включването. За включването към видеокартата изчакахме братовчед ми, оказа се, че се е прибрал. Супер, защото аз нищо не разбирам от настройки.

Новият монитор е екстра. Сега с него се виждат някои детайли, които преди не се виждаха.:computer2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anneliese написа:

Новият монитор е екстра. Сега с него се виждат някои детайли, които преди не се виждаха.

Ъглите на виждане добре ли са? Айде чакаме новите шаржове :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JKirilov написа:

Значи отпада нуждата от нови очила? Честито!:goahead:

Най накрая си намери и мястото във форума. Тук е пълно с лакардии и ще ти е поне забавно. Няма да мислиш за техника, щото си много далеко а и леко в страни от нея! Честито и на теб. Това ти е най хубавия подарък за Новата година!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Kolev71 написа:

Най накрая си намери и мястото във форума. Тук е пълно с лакардии и ще ти е поне забавно. Няма да мислиш за техника, щото си много далеко а и леко в страни от нея! Честито и на теб. Това ти е най хубавия подарък за Новата година!

Здравей, нищо не каза за поздрава за Стефановден :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В родния ми град е пълно с откачени кучелюбци и еко - талибани. Не искат фойерверки.

А аз пък съм в депресия, че може да нямаме фойерверки за празника.

Вари ги, печи ги, тия не разбират, че и преди появата на човека, природата не е била толкова чиста.

Заради еко - талибаните, ще останем без традиции.

Angry Mad GIF by Pokémon

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 31.12.2021 г. в 15:31, Anneliese написа:

Вари ги, печи ги, тия не разбират, че и преди появата на човека, природата не е била толкова чиста.

Заради еко - талибаните, ще останем без традиции.

Angry Mad GIF by Pokémon

:lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6:

Фундаментално прозрение. Съждение ли бе да го опишеш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, подигравайте се!

Баща ми ни гони от жилището с майка ми - това съвсем сериозно. Няма къде да отидем. Досега гледахме обяви за жилища - или са много скъпи, или са мизерни, или са неподходящи за мен. Аз съм с увреждания, трудно качвам стълби. Не мога да живея далеч от достъп до болница. Даже не си познавам града извън центъра и не знам как ще се ориентирам.

Майка ми го търпя години наред този човек, когато ме удряше, всеки път я карах да го напусне или поне да го обади в полицията. Не и не.

Даже баба не е на наша страна.

Сега не знам какво ще правим и къде ще идем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо ви гони, бе, Анке? 

Какво направихте, че не можа да ви изтрае на стари години, че и болен ??? 

Или му писна от ежедневното мрънкане. Представям си какво му е психичното състояние, на човек опериран от рак, че да ви изгони. 

И защо и двете ВИ ГОНИ? Май цялата пътардия е станала заради теб.  

С тия си писаници, тук, дето ги хулиш горките хора, е цяло чудо, че е издържал толкова години. Хората ти казваха, че ще видиш кон боб яде ли ... Е, сега ще разбереш. 

И вземи се замисли малко, що аджеба майка ти, ти казва, че ще провалиш живота на някого. Защото вече си го направила с техния. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той и преди ни е гонил. Предишния път се разхождахме из града, мама реве, аз обезводнена, лошо ми е............... Нямаше кой да ни помогне.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В такива случаи, ако си направила нещо, се извиняваш. А специално ти трябва да му се молиш да не те гони. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 30.12.2021 г. в 10:01, Anneliese написа:

Не монитора, на теб ти трябва преинсталация на главата и дефрагмернтация на мозъка, защото си го задръстила с безброй глупости.

преди 2 часа, Anneliese написа:

Да, подигравайте се!

Баща ми ни гони от жилището с майка ми - това съвсем сериозно. Няма къде да отидем. Досега гледахме обяви за жилища - или са много скъпи, или са мизерни, или са неподходящи за мен. Аз съм с увреждания, трудно качвам стълби. Не мога да живея далеч от достъп до болница. Даже не си познавам града извън центъра и не знам как ще се ориентирам.

Майка ми го търпя години наред този човек, когато ме удряше, всеки път я карах да го напусне или поне да го обади в полицията. Не и не.

Даже баба не е на наша страна.

Сега не знам какво ще правим и къде ще идем.

Осъзнай се моме, тук може да те хапваме от време на време, но често ти казваме и истината, спри се, с мрънкане и оплакваници нищо не става, запретвай ръкавите и се хващай да работиш.

Живота ясно е определил правилата, справяш ли се успяваш, не можеш ли, загиваш.
Всеки от нас има проблеми както здравословни така и семейни и т.н., дори най богатите и влиятелни хора на света си имат проблеми от всякакво естество, но всеки се бори и упорства докато не успее.
А да седнеш да чакаш все някой да те носи на гръб...
Ще ти дам пример : Когато бях ученик имах съсед който беше с множествена склероза в ония години около петдесетина годишен мъж, в инвалидна количка. ОБАЧЕ тоя човек всвка вечер караше колело, а аз и едно момче от неговия вход му помагахме да се качи на колелото и да слезе.
От своя страна карането на колело му помагаше ставите му да се раздвижват, не много, но човека не се отказа до последно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм комичката ни май е в сериозна беда но могат да опитат за общинско жилище, друг вариант е да идат при роднини...... И защо гони и двете? Помня че Бирмата разправяше нещо подобно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...