Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Спрете Земята, искам за сляза!

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

Ако дръпна „ръчната“ - ще изпопадате всичките!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 91
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 2 минути, petie1 написа:

Споко и тя не знае  какво иска виж я мен ме обяви за нацист пък тя говори типично по нацистки :)

Височеството е по-нацист от Хитлер и Гьоринг взети заедно, ония поне са трепали само чифути, а тази наш'та всичко живо под ножа туря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Anneliese написа:

Жалко е, че точно сега се навършват 100 години от появата на модернизма и "лудите двадесет", а няма никакви документални филми за тази епоха, никакво отбелязване, нищо. Тъжно е.

Както казах никой не се вълнува от твоите мании а и ми е много смешно как ме обявяваш за нацист без да знаеш нищо за мен хехе

преди 2 минути, Bubbles написа:

Височеството е по-нацист от Хитлер и Гьоринг взети заедно, ония поне са трепали само чифути, а тази наш'та всичко живо под ножа туря.

Право думаш а аз замислих дали пък тия двамата не са били прави за чифутите? Става дума затва че ни натресоха зелената звезда та затова

преди 6 минути, jhoro написа:

Някои вече сме извън борда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, jhoro написа:

И после ще има тема "Гнилия запад спря земята".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Bubbles написа:

Абе какъв е тоя зор за тия бомби?

Пуска се една заря като 3ти март и толкоз, ама не Ганя тряя да мета бомби от балкона от 15ти Ноеммври до 2ри Февруари.
Аз като празнувах първата си нова година тука, първо не разбрах че е дошла щото бях свинал с бомбите а тук такива неща няма и чак като ми връчиха чашата с шампанското и ми честитиха новата година разбрах че е дошла.
Но това е тука в "гнилия" запад, там в райския изток обичая е новата година да се посреща с първобитни гърмежи навред.

Може и светлино шоу а не заря даже ще е по ефектно от зарята

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ни пука как е в Берлин, Брюксел и подобни градове.

Нова година не е Нова година без фойерверки.

Иначе сега разбрах за арт групата от Русия, развяла знамето на СССР  на сградата на американското посолство. Яко! Онези сигурно са изпоприпадали от страх.🤣😂

Нещо едно такова и за Германия, въобразяваща си, че Европа и е бащиния, няма да е зле. Я си представете знамето със свастиката върху някое германско посолство............

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bubbles написа:

Ааа тя Земята е спиралаведнъж

Абе форумното наци що говори в множествено число някой има ли идея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Bubbles написа:

Западът е и Изток - според гледната точка!

А за спирането ...

Цитат

Вселената се разширява, като отдалечените от нас нейни части се движат спрямо нас със скорост по-голяма от скоростта на светлината. Това не противоречи на СТО, тъй като става дума за разширение на самото пространство.

Теория на относителността

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спрете да обиждате евреите и да сипете изсмукани от пръстите обвинения срещу тях! За нищо не са били прави нацистите! Ама за абсолютно нищо.

Е, освен за връзката между тютюнопушенето и рака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Anneliese написа:

Спрете да обиждате евреите и да сипете изсмукани от пръстите обвинения срещу тях! За нищо не са били прави нацистите! Ама за абсолютно нищо.

Нали. ама ти си права да стреляш по всичко живо което не ти е угодно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Anneliese написа:

А отде дойде зелената звезда а? И кой първи почна с простотиите по ограниченията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bubbles написа:

Нали. ама ти си права да стреляш по всичко живо което не ти е угодно?

Има народи, които не заслужават да съществуват . САЩ и Германия са точно такива.

Германия е имала шанс да се поправи след Първата световна война.

Ама германците си държат на антисемитските простотии. И още си държат.

Цивилизована държава отдавна не са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама германците си държат на антисемитските простотии. И още си държат.

А това какво е?

Има народи, които не заслужават да съществуват . САЩ и Германия са точно такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Охооо евреите даже четвърта игла вече бучат скоро и у нас и по света

преди 5 минути, Bubbles написа:

А това какво е?

Еми форумното наци сър

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Bubbles написа:

А това какво е?

Те започнаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм германка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anneliese написа:

Германия е имала шанс да се поправи след Първата световна война.

Питам-Кога България,се е присъеденила към СССР?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Синтия написа:

Питам-Кога България,се е присъеденила към СССР?

Имало е идея да станем 16-тата република... Кажи на Адоби да се върне че беше забавно да бъзикаме форумното наци :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друго имах предвид.Доколкото ми стигат знанията,някъде на трети септември е....До преди това,е била съюзник на Германия.п.п.Адоби е в 24-ят си ден на пенсия....Луд човек и силен вятър-нищо не може да ги спре.Не е изтрезнявал.На CBR-а,постоянно...Само чакам,да ми съобщят новината...И като се спре,за малко,е-Синтийо,(с неговият глас,като на Lemmy)тръгвай да живеем....Много здраве,ти изпраща!И аз,въпреки че не се познаваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Синтия написа:

Друго имах предвид.Доколкото ми стигат знанията,някъде на трети септември е....До преди това,е била съюзник на Германия.п.п.Адоби е в 24-ят си ден на пенсия....Луд човек и силен вятър-нищо не може да ги спре.Не е изтрезнявал.На CBR-а,постоянно...Само чакам,да ми съобщят новината...И като се спре,за малко,е-Синтийо,(с неговият глас,като на Lemmy)тръгвай да живеем....Много здраве,ти изпраща!И аз,въпреки че не се познаваме.

А имаш предвид след войната :)

Мерси много поздрави и на него и на теб, има една трма за легендите пак на същата авторка та с Адоби там зачекнахме темата за извънземни и любимата ни комичка реши че сме луди:lol6:

Иначе темата можеше да се развие ако беше написана както трябва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега,на тая доколкото разбрах и липсва член- кореспондент.Хайде да ми каже,как ще помогне на мъжа си,да си запали огъня?Имаме каменно огнище в двора,тип-не знам как се казва.Издълбано е,някъде метър на метър,обкантено с камъни и иска да си прави барбекю.Аз съм в стаята и през терасата само слушам-Маааамка ти негоряща".След малко,ще ме обвини че не съм му занесла пиене и как не се грижа за него.Е,Нацист ли съм?Сигурно упражнявам,алкохолен-геноцид,върху мъжът ми?Да дойде да види,как се слугува на къща.Не само,да ми се кифли.И по темета:Земята се движи,с около 1770км/ч.Където и слезе,ще си ужули коленете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...