Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Спрете Земята, искам за сляза!

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 8 минути, Синтия написа:

Сега,на тая доколкото разбрах и липсва член- кореспондент.Хайде да ми каже,как ще помогне на мъжа си,да си запали огъня?Имаме каменно огнище в двора,тип-не знам как се казва.Издълбано е,някъде метър на метър,обкантено с камъни и иска да си прави барбекю.Аз съм в стаята и през терасата само слушам-Маааамка ти негоряща".След малко,ще ме обвини че не съм му занесла пиене и как не се грижа за него.Е,Нацист ли съм?Сигурно упражнявам,алкохолен-геноцид,върху мъжът ми?Да дойде да види,как се слугува на къща.Не само,да ми се кифли.И по темета:Земята се движи,с около 1770км/ч.Където и слезе,ще си ужули коленете.

Ааа да камината ви... Адоби твърдеше че води преговори с теб да му дадеш да си  наеме циганка да му я пали...  Ужасен нацист си как може да лишаваш мъжа си от алкохол :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 91
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 5 часа, Anneliese написа:

Имах куче, порода тигров боксер на име Дикси

Сигурно е било мъжко с това име, ако беше женско щеше да се казва по различно малко 🤣

Тъжно е. Нормална държава ако бяхме, щеше да има строг контрол на всякакви западни моди и течения, идеи и подобни нелепости. 

Ами върви в северна корея да се радваш на социалистическия напредък. Там ще си много щастлива. 

Ако я нямаше Германия сега

Родата ти вероятно щеше да си е в Берковица.  

С нация, последовател на лудите Ханс Хорбиргер и Луц Хек няма за какво да се говори, особено на теми природа и екология.

Особено ако друг език освен български,  и малко съветски,  не говориш.  Как да обясниш на тъпите германци,  че сме дали на света такова велико изобретение като чушкопека 🤣

Нова година без фойерверки не е Нова година.

Ще караме пак 2021 явно 😆

преди 2 часа, Bubbles написа:

А това какво е?

Това е анка.  Като имаш предвид,е родата и е в Германия 🤣 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, petie1 написа:

Адоби твърдеше че води преговори с теб да му дадеш да си  наеме циганка да му я пали...  Ужасен нацист си как може да лишаваш мъжа си от алкохол

Не да му я пали.А според поверието,който не е пипкал циганка-не може да пали огън.Махни го,че ме побърка.Подгони една(с пияната си тиква) в градинката на банята.Да ама,те родата там,трийсетина мангала.На двама им изби зъбите,аз се намесих,един започна да ме дърпа-много го би...Отсреща,на трамваите,седят куки.Те тичат и си мислят,че някакви "джигити",от "Женски пазар" се млатят...Цирк "Буш".А за алкохола-(повярвай ми-никой не може,да му забрани нищо)осем години,не е лизвал.Една сутрин стана и каза-повече няма да пия и до там.Но,сега си празнува пенсията.Не знам до кога.Уволнението,го е празнувал,около пет години...

И да не е само спам:Къде ще слизаш?И по-важното-да знаеш,кой влак си хванала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кое му е лошото на чушкопека?

По - добро и полезно изобретение е, отколкото малоумното производство на говеда на Хек.

Ние поне си нямаме "Джурасик Парк".

Колко трябва да си тъп, та да опитваш да върнеш еволюцията назад...................

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Синтия написа:

:Къде ще слизаш?И по-важното-да знаеш,кой влак си хванала.

къде да слезе от земята...на гущера на ракетата?!!!

преди 9 часа, petie1 написа:

Както казах никой не се вълнува от твоите мании

аве гущер, уш не се вълнуваш от нейните теми, а все тех си топкаш ракетата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Anneliese написа:

И кое му е лошото на чушкопека?

По - добро и полезно изобретение е, отколкото малоумното производство на говеда на Хек.

Ние поне си нямаме "Джурасик Парк".

Колко трябва да си тъп, та да опитваш да върнеш еволюцията назад...................

Поредната умнотия от теб ама то от виден берковски вирусолог и биолог ко да очакваш?

Идеята с говедата е била добра просто не се е получила :)

И у нас по времето на соца са правени подобни опити с говеда :)

Ето ти една малоумна идея : руснаците искаха да възродят вълнистия мамут през 90-те

преди 8 минути, дръндю написа:

аве гущер, уш не се вълнуваш от нейните теми, а все тех си топкаш ракетата

Е нали виждаш целия форум е мъртвило в Линукс раздела няма никой белгийската мида го ударил на политика и си ги мерят с графа а тя кат пусне тема и почва калабъка та и аз там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея? Ти у ред ли си бе? Тия говеда са подплашили хората, създавали са бъркотии и са застрашавали екосистемите на горите "Ротминстер" и  Беловежката.  Това са буквално говеда - убийци.

У нас не знам да са правени подобни опити, ние поне имаме нормални учени, които нямат мания за отглеждане на "български" и твърде диви и кръвожадни говеда.

Ами, в Русия на пияницата Елцин са циркулирали всякакви простотии.......... Сега, доколкото знам, там откачени учени не се толерират. Онези са нямали грам мозък. Мамутът не е домашен любимец. Тия огромни животни са причинявали страшни поразии.

Нашите учени поне работят за благото на човечеството.

Докато американските и германските работят за военните и правителствата и са обсебени от налудничави мании.

Чушкопекът е практично откритие.

Аз искам да се правят практични открития в полза на обикновените хора. Например в медицината.

Но не и простотията "клониране на човек".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква трагедия... Нямало да има фойерверки, тъжна е девойката... И пак Германия е виновна. Купи си конфети и бенгалски огън 😒.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре парите за фойерверки да се дадат за лечение на болни деца, ама берковската психопатка пак ни тормози с лиготиите си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който ще снима фойерверки - да снима тази Нова година, както аз мисля да направя и може би това ще е... доколкото аз разбирам, макар че не ми се вярва де. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа берковската принцеса не получи подкрепа за фойерверките

преди 7 часа, Anneliese написа:

Нашите учени поне работят за благото на човечеството.

Нашите учени за нищо не работят, хвани единия удари другия ей тва са нашите учени а иначе който можеше нещо отдавна е извън България и работи във воената индустрия на САЩ и Германия :)

Иначе ей я науката в Путинова Русия 

https://www.dnes.bg/koronavirus/2021/12/27/mir-19-sreshtu-covid-19-rusiia-registrira-lekarstvo-sreshtu-virusa.515330

Генетично лекарство ама щом не е от Германия или САЩ няма мяу мяу нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не беше казала, че е от Берковица и че е млада щях да си помисля, че това е Златина Савова от Пловдив. Стилът на писане и скандалността са много близки. Златина, позната и като Златена и Атаса по нейните никнеймове е най-лудата фенка на Слави от която пропищяха не един и два форума преди десетина години. Тя беше инфлуенсърка преди да има такава дума у нас. Но тя пише по-неграмотно, но може и да се е култивирала. Иначе точно така ги реди - изречение по изречение, подредени като стих. Рядко сложни изречения, повече ги накъсва на прости и туря точки. Злате, ти ли си?

Цък едно линкче: Блогът на Златина Савова - Всепризната Интернет звезда и най-върла почитателка на Слави Трифонов. (blog.bg)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Студент-красавеца написа:

Ако не беше казала, че е от Берковица и че е млада щях да си помисля, че това е Златина Савова от Пловдив. Стилът на писане и скандалността са много близки. Златина, позната и като Златена и Атаса по нейните никнеймове е най-лудата фенка на Слави от която пропищяха не един и два форума преди десетина години. Тя беше инфлуенсърка преди да има такава дума у нас. Но тя пише по-неграмотно, но може и да се е култивирала. Иначе точно така ги реди - изречение по изречение, подредени като стих. Рядко сложни изречения, повече ги накъсва на прости и туря точки. Злате, ти ли си?

Цък едно линкче: Блогът на Златина Савова - Всепризната Интернет звезда и най-върла почитателка на Слави Трифонов. (blog.bg)

Берковското височество по-скоро си пада по Ким Чен Ун и прикрито по Хитлер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Bubbles написа:

Берковското височество по-скоро си пада по Ким Чен Ун и прикрито по Хитлер.

Тя на Хитлер му е голяма фенка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 27.12.2021 г. в 20:22, Anneliese написа:

Нова година без фойерверки не е Нова година.

Нека има, но само тогава и то за 15-20 минути. През останалото време трябват солени глоби и поне 24 часа престой в ареста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, JKirilov написа:

Спрете Земята, искам за сляза! Къде ша одиш, ма?:angry:

При Дзверо как къде

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, petie1 написа:

При Дзверо как къде

Чакам си я, ама нещо се назландисва! :gift:

Речник на родопските думи

назландисва се

-  чуди се

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Синтия написа:

Купи й монитор.

Купил съм и, от най-съвременните е, Германско производство и на него може да си наглася вълничките колко големи да са. Също съм и купил един страхотен сувенир, който съм сигурен че много ще и хареса. Той е значка, със изображение на начупен кръст, може да го носи постоянно! :lock:

Ама тя нещо, не мога да я разбера, вие ако имате предложения как да спечеля сърцето и, моля ви се да споделите. :wub: Вече ми се изчерпаха идеите, и земята и обещах да я спра да се върти, за да може да слезе от нея и заря и обещах че всяка вечер ще и правя!:bubblegum:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ДзВяРа! написа:

Купил съм и, от най-съвременните е, Германско производство и на него може да си наглася вълничките колко големи да са. Също съм и купил един страхотен сувенир, който съм сигурен че много ще и хареса. Той е значка, със изображение на начупен кръст, може да го носи постоянно! :lock:

Ама тя нещо, не мога да я разбера, вие ако имате предложения как да спечеля сърцето и, моля ви се да споделите. :wub: Вече ми се изчерпаха идеите, и земята и обещах да я спра да се върти, за да може да слезе от нея и заря и обещах че всяка вечер ще и правя!:bubblegum:

Нали знаеш как най-лесно се сваля момиче (жена) - с тухла 4-ка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, ДзВяРа! написа:

предложения как да спечеля сърцето и

'оди я сакай,с Берковския духов оркестър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Синтия написа:

'оди я сакай,с Берковския духов оркестър.

С мощната подкрепа на Студио Пайнер Мюзик

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Синтия написа:

Купи й монитор.

Мониторът днес най - сетне пристигна и е сглобен, сега остава само да го свържем към компютъра, което не знам как ще стане. Даже не знам дали работи със същата операционна система или ще трябва преинсталация. А даже не съм си записала нищо.:(

И нови лампички за стаята ми взехме, че досегашните изгоряха, добре, че не стана нищо.

Пожаробезопасността е много важна за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...