Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Спрете Земята, искам за сляза!

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

Светът съвсем изтрещя! Първо гнилият Запад забрани фойерверките зарази вируса (пълна простотия), сега пък и в България ще забранят фойерверките за празника заради изтрещелите зоофили!

Преди да ми сочите, да ви кажа само, че обичам животните, но не си падам по крайностите. Имах куче, порода тигров боксер на име Дикси (сестра ми ми я открадна и се писа неин собственик, за тъпото име, което избра на кучето, пък да не говорим), та знам как се плашеше Дикси от фойерверките. Но това е нещо, което е само веднъж годишно. Да не говорим, че зоофилите удобно си премълчават как ловците в ловния сезон отстрелват животни и птици. Ама не, фойерверките са големият враг, дайте да ги забраним.

Не мога да повярвам, че хората тук откачиха и се поддадоха на западното сектанско влияние. Още малко и ще ни забранят да ядем месо. Зофилите и веганите умора нямат!

Взе да ми идва до гуша вече! По телевизията показват всякакви луди и им рекламират глупостите.  А бе, хора, разберете, не можем да се върнем в пещерната епоха, НЕ МОЖЕМ! Човечеството се развива и върви напред. Земята никога не е била напълно екологично чиста. И преди да ги има хората, е имало климатични промени.

Сега се правят всякакви опити да се принизи човекът и се дават права на животни, които нямат нашите интелект и развитие.

Тъжно е. Нормална държава ако бяхме, щеше да има строг контрол на всякакви западни моди и течения, идеи и подобни нелепости. Навремето държавата спря малоумието "емо култура", след като имаше бум на самоубийства на деца!

Да, за цензурата съм! Писна ми да слушам сектантски глупости и отвратителни начини да се принизява човекът. За двете световни войни и бомбите над Япония виновни са само едни - германците! Но тях никой не сме да ги принизи! "Великата културна нация" избила милиони невинни заради  псевдонаука! Същата тази държава сега ни налага нова псевдонаука!

Тъжно е...................светът изобщо трябваше да се отърве от германското влияние във всяка една сфера на човешката дейност. Не трябваше да се допуска обединението на тази проклета страна! Сега сеят лъжи и заблуди и завличат поколенията след нас, индоктринирани с малоумия в училище! Сега за проблемите с тока обвиняват Русия, но не желаят да си признаят, че "зелената" им политика е виновна! Тия са толкова сбъркани, че са тях атомът е мръсна енергия.

С нация, последовател на лудите Ханс Хорбиргер и Луц Хек няма за какво да се говори, особено на теми природа и екология.

Ако я нямаше Германия сега, можеше светът или поне България  да посрещне нормално празникът Нова година.

Нова година без фойерверки не е Нова година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 91
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Фойерверките са излишна глупост. Това е комплексарщина и простащина!

Освен животните, плашат се също и малки деца, бебета, хора с психични разстройства като паник атаки, и страхови неврози.

Опасни са, и всяка година има хора с откъснати пръсти.

Дано наистина забранят тези бомбички, пиратки и разни такива ..

Редактирано от Богатир (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Анче, пиратки нямаш ли? Аз си купих една кутия бенгалски огън, мога да ти услужа със няколко бройки за Нова Година. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Богатир написа:

Фойерверките са излишна глупост. Това е комплексарщина и простащина!

Освен животните, плашат се също и малки деца, бебета, хора с психични разстройства като паник атаки, и страхови неврози.

Опасни са, и всяка година има хора с откъснати пръсти.

Дано наистина забранят тези бомбички, пиратки и разни такива ..

Освен другото - това е излишно изразходване на ресурси!
Като помисли човек - колко пари „се изгърмяват“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пиратките съм съгласна, но не и да пипат фойерверките!

Децата се плашат от много неща. Всички сме били деца. Плашат се само бебетата, като поотраснат, се влюбват във фойерверките и прекрасното им шоу.

Направо не е истина! Целия запад си спря шоутата с фойерверки - Сидни, Лондон, Париж, Вашингтон............ Направо ни се поднесе на тепсия златният шанс ние и Москва и всички източноевропейски столици да направим супер шоута с фойерверки за Нова година и да покажем, че сме достойна конкуренция и можем да правим страхотни шоута! Можеше да ни дават по световните медии за Нова година и да накараме западняците да хълцат от изумление.

Сега Москва и Атина ще се възползват максимално от шанса, а ние?

Едно страхотно шоу в София щеше да върхът! Вярно, че нямаме някаква емблематична сграда като операта в Сидни или пък Окото на Лондон но................. едно супер шоу, като онова а 2007 година, но с повече фойерверки и лазерно шоу  и щяхме да сме топ на топа! Можеше да накараме другите да ни завидят, че си нямат шоута.

Да ни се даде шанс с нещо да блеснем и да ни забележат и да не се възползваме само заради тъпите зоофили..............

Нямам търпение за момента, когато ще обявят зоофилите и веганите за психично болни и почнат да ги ловят и пращат по лудниците, където им е мястото.

Можеше в момента да направим заслужено мръсно на Берлин и Вашингтон, като им покажем, че и източноевропейците можем да правим добро шоу и не падаме по - долу.

преди 9 минути, ДзВяРа! написа:

Анче, пиратки нямаш ли? Аз си купих една кутия бенгалски огън, мога да ти услужа със няколко бройки за Нова Година. :)

Пиратки не ползвам, благодаря, опасни са Заредила съм се обаче с конфети.

Яд ме е, защото обичам шоутата с фойерверки, а сега едни с психични отклонения искат да ги забранят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно дърво за всеки град и една звезда в небето (примерно точно в полунощ) - напълно достатъчни за отбелязване на случая.

Няма да се изсичат безброй дървета, няма въздуха после да мирише няколко часа след светлинното шоу.

Природата спасена, животните запазени, хората спестяват ресурси и пари - и въпреки всичко празника е почетен правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я върви в Германия, щом изповядваш тия откачени идеи!

Тук не желаем да слушаме за глупости!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Anneliese написа:

Пиратки не ползвам, благодаря, опасни са Заредила съм се обаче с конфети.

Анче, те и конфетите са опасни! :) Освен ако не си се заредила със Германски конфети, там качеството е много по-голямо и риска при използването им намалява. :party4:

:champagne1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Anneliese написа:

Я върви в Германия, щом изповядваш тия откачени идеи!

Тук не желаем да слушаме за глупости!

Що пък мислиш, че идеята ми е продиктувана от Германия, това е нещо което трябваше много отдавна да се прекрати. Не само да се ползват, а направо да се произвеждат такива неща. Ама китайците са виновни ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не само трябва да ги забранят, ами трябва да забранят и вноса и продажбата на пиратки и фойерверки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те точно с това чаках майсторката на шаржа да избухне, и аз мисля че фойерверките и пиратките са простотия за 21 век иначе може да се направи страхотно светлино шоу и без да стреляме разни боклуци във въздуха

преди 3 минути, plamen_petrov_80 написа:

Що пък мислиш, че идеята ми е продиктувана от Германия, това е нещо което трябваше много отдавна да се прекрати. Не само да се ползват, а направо да се произвеждат такива неща. Ама китайците са виновни ...

Тя мисли всеки който не е на нейния акъл за нацист не си ли разбрал още?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, plamen_petrov_80 написа:

Типична западна опорка - Китай са виновни са всичко. Само защото са социалистическа държава.

А заради това, че живеем в света, желан от нацистите, хора като мен не могат да бъдат щастливи в личен план, нито да се женят!

Ако Съветският съюз бе изринал Германия до основи, сега Европа щеше да е друга, а хората с увреждания отдавна щяхме да имаме права и да сме щастливи!

Искам да живея във свят, в който нито Германия, нито САЩ и престъпна операция като "Кламер" няма да ни определят живота и да дават тон на науката!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Anneliese написа:

Китай са виновни са всичко. Само защото са социалистическа държава.

Я пак? Китай бил социалистическа страна? Че то там е див капитализъм сега....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Anneliese написа:

Ако Съветският съюз бе изринал Германия до основи, сега Европа щеше да е друга, а хората с увреждания отдавна щяхме да имаме права и да сме щастливи!

Не си ли разбрала, че различните - никога не са приемани нормално?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Полинче, няма ли да се омъжиш за мен? :)

Обещавам ти че, за теб нацистите ще изпепеля, запада ще изгоря, комунизма ще върна в ЦЯЛА Европа! Звездите от небето ще ти сваля, извънземните ще унищожа и САЩ ще затрия. Пясъка на морето ще ти изброя, аре ма? СССР ще направя световна държава, на която ти ще си кралицата, Путин ще ни е кум и ще ти коленичи. Рокля на Мини Маус ще ти ушият, Преслава кючеци ще ти пее, ти само ще танцуваш.

Приемаш ли? :gift:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, petie1 написа:

Те точно с това чаках майсторката на шаржа да избухне, и аз мисля че фойерверките и пиратките са простотия за 21 век иначе може да се направи страхотно светлино шоу и без да стреляме разни боклуци във въздуха

произвежда се това което се търси

навремето не се продаваха и доста младежи си правеха, и дори имаше лоши инциденти - повече от сега

не ни връщай назад в времето

http://www.teenproblem.net/forum/archive/index.php/t-422254.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, jhoro написа:

Е аз съм приеман нормално

преди 11 минути, ДзВяРа! написа:

Полинче, няма ли да се омъжиш за мен? :)

Обещавам ти че, за теб нацистите ще изпепеля, запада ще изгоря, комунизма ще върна в ЦЯЛА Европа! Звездите от небето ще ти сваля, извънземните ще унищожа и САЩ ще затрия. Пясъка на морето ще ти изброя, аре ма? СССР ще направя световна държава, на която ти ще си кралицата, Путин ще ни е кум и ще ти коленичи. Рокля на Мини Маус ще ти ушият, Преслава кючеци ще ти пее, ти само ще танцуваш.

Приемаш ли? :gift:

Полина нещо не те иска ама не разбирам защо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

Не, доколкото знам човечеството е било тръгнало по пътя на разума, логиката, хумаността и правото още след Първата световна война. "Ар деко", "Баухаус", джазът, модернизмът в изобразителното изкуство, в модата, мебелите, философията - човечеството тогава отхвърля веднъж завинаги старите и откачени националистически идеи, спира да живее в миналото и започва да живее в натоящето, науката се развива в полза на хората, изкуството - също.

Но нацистите спират всичко това. А след Втората световна не е подновено.

Всички си затварят очите за престъпленията на германците. Заради "новия враг" - СССР.

Откакто станахме западна колония, не ни дават да вървим по своя си път. Не ни дават да критикуваме "великите сили".  Не ни дават да съдим престъпниците.

20 век е трябвало да бъде векът на човечеството. Сега и 21 век няма да е на човечеството.

Писна ми светът да се съобразява с държави с имперски амбиции.

Светът можеше да бъде много по - хуманен без откачените нацисти.;

Заради САЩ късно научаваме за престъпления срещу човечеството  и за престъпниците срещу човечеството. Истината за тях излиза на бял свят след като те са мъртви. За да не можем да ги съдим подобаващо.  Но за сметка на това осъдиха Саддам. Защото им пречеше.

Аз искам да доживея да видя с очите си една такава екзекуция на истински престъпник срещу човечеството, докато е жив!

Отвратително е! Нацистките идеи трябваше да са отдавна мъртви! Но не са!

и сега престъпни нации лицемерно ми говорят за грижа за природата! За правата на хората с увреждания, които са само на хартия! Благодарение пак на тях!

Ако ги нямаше нацистите, нямаше да има промити мозъци, вярващи в глупости за хората с увреждания. Щях да живея в образовано и културно общество, отхвърлило всякакви предразсъдъци, суеверия и простотии. Можеше сега да съм омъжена и щастлива!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Без умствен капацитет написа:

произвежда се това което се търси

А това не беше ли една основите на капитализма?

преди 3 минути, Anneliese написа:

Можеше сега да съм омъжена и щастлива!

Сто пъти ти казахме че това зависи само от теб и никой друг а за 20-те години не е баш така както го дават във филмчетата за ДГ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, petie1 написа:

А това не беше ли една основите на капитализма?

кой би произвеждал нещо което не се търси

купешките бомбички спестиха доста проблеми на хирурзите - не вярвам да ги забранят от пазара

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Anneliese написа:

Типична западна опорка - Китай са виновни са всичко. Само защото са социалистическа държава.

Или може би заради барута и фоерверките ... Не говора за Китай само към днешна дата. В момента имат вина заради бълването на стока, твърде много стока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, petie1 написа:

Полина нещо не те иска ама не разбирам защо?

Еми, отказвам се тогава, хем иска мъж, иска да е щастливо омъжена, и не иска да приеме предложението ми за БРАК!

Иначе пуска обяви във сайтове за запознанства, чудна работа. :whiteflag:

И сега аз ще се чувствам като нещастник.:sobbing:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив! Явно и ти не харесваш 20 - те години на 20 век. Типично за нацист.

На мен страшно много ми хареса филмът "Кабинетът на доктор "Калигари". Невероятно е заснет за времето си. Не съм фенка на филмите с вампири, но декорите са просто страхотни, играта на актьорите също много ми харесва. "Метрополис" също е супер, жалко, че не е съвсем целият. Все се каня да изгледам "Синият ангел", но го дават по среднощите, и всеки път заспивам на средата...............от умора. Веднъж ли не могат да го дават по - рано този филм? А "М" все изпускам да го хвана отначало.

Не съм фенка на абстрактното изкуство, но не бих го забранила. Иначе съм фенка на "Ар деко" архитектурата, донякъде и на "Баухаус" и разбира се - на амстердамската архитектурна школа. От видяното в интернет от жилищните сгради най ми - харесаха комплексът "Вайзенхоф" и апартаментите на Бруно Таут.

На джаз музиката не съм фенка, но е хубаво, че стилът е живи до днес.

Не харесвам ранната модерна литература, но гледах "Великият Гетбси" и мисля да взема да прочета книгата. Може би и "На Западния фронт нищо ново".

Жалко е, че точно сега се навършват 100 години от появата на модернизма и "лудите двадесет", а няма никакви документални филми за тази епоха, никакво отбелязване, нищо. Тъжно е.

Вместо това сега светът е зает да плюе по Чарли Чаплин. И да забранява "Отнесени от вихъра".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ДзВяРа! написа:

Еми, отказвам се тогава, хем иска мъж, иска да е щастливо омъжена, и не иска да приеме предложението ми за БРАК!

Иначе пуска обяви във сайтове за запознанства, чудна работа. :whiteflag:

И сега аз ще се чувствам като нещастник.:sobbing:

Споко и тя не знае  какво иска виж я мен ме обяви за нацист пък тя говори типично по нацистки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе какъв е тоя зор за тия бомби?

Пуска се една заря като 3ти март и толкоз, ама не Ганя тряя да мета бомби от балкона от 15ти Ноеммври до 2ри Февруари.
Аз като празнувах първата си нова година тука, първо не разбрах че е дошла щото бях свинал с бомбите а тук такива неща няма и чак като ми връчиха чашата с шампанското и ми честитиха новата година разбрах че е дошла.
Но това е тука в "гнилия" запад, там в райския изток обичая е новата година да се посреща с първобитни гърмежи навред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...