Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Тoни написа:

Брато, лягай си и пий едно айрянче. 😄

Въпроса седи! А дали ще си лягам и с кого и какво ще пия....малий да не дава Господ (дето го няма) такива грешки на Природата да ми дават наклон....на ....

ПС: Ще си останеш loser, така са решили шебеците - не ставаш, излишък си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 55,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

4562

• miro20

2508

• Coco1

2494

• BANKATA

2035

преди 53 минути, NewRedDragon написа:

Не можеш! 

Калкана в момента е 38 лв за кило. Лефера излезе - 50 кинта килото, Ай кажи ми как ще стане?

ПС: Ако не вземаш с фактура, лефера може да ти го дадат и на 40

мога!

ще си уловя калкан и лефер да не съм сакат

но ям само свинско, телешко, овче, козе, пилешко, хек, каракуда ,шаран и чат пат скумрия 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Тoни написа:

Просто знай, че алкохолизмът и брътвежите ти ни забавляват, но мисли за семейството си. Сигурно страдат...

Наистина страдат - проблема си е техен. :) И аз страдам, че ми липсват еди 60-70 к € за кеф, ама някой пита ли ме?

Дано войната продължи още 1,5 - 2 години на мен ми стига. После е лесно, без расия на картата

Пък, ако не стане...чао - 

преди 4 минути, Banesc написа:

ще си уловя калкан и лефер да не съм сакат

Лично ще те бия по главата - не можеш- има си квоти!

Другото и в лидъл го има - не важиш, винкелче! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ДзВяРа! написа:

Още ли го харесвате?

Вече не. Още от 18 година или там когато беше за мекиДонДонската чириллица не го харесвах, но честно казано и евро педалите и американските краво момченца също дразнят нали врагове ужким та викам дай да сме за тоя, на фона на франсето геронтофил или швабите женски(а жена да ръководи нещо друго освен мъжки полов орган ццц не става по мойте си разбирания) или сенилното кравомомченце биваше дори и само с правилото "врагът на моя враг е мой приятел", но се издъни кат цинкова кофа, а и правилото по-скоро е "врагът на моя враг, не винаги е мой приятел(той, държавичката му могучая и народът им вонючий)".

С две думи да си се трепат тама рушняци,кравари,еврогейтаци,укропи, сега най-вече ми е смешна пропагандата им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ivottoshev написа:

Да ти ме питаш:

и аз ти отговарям:

Ти кое точно от отговорът ми не разбра

Кой ти говори за "морално право" или каквото си си въобразил ? Руснаците или са вършили военни престъпления или не са. И Хитлер да ти ги покаже, военните им престъпления си остават. Друг е въпросът, дали приемаш ООН за авторитет. Щом постоянно ги даваш за пример, че не са одобрили бомбите в Сърбия, извода е, че ги приемаш за авторитет, иначе нямаше постоянно да вадиш този "аргумент", затова те и питам. Та, на какво точно ми отговори ? На твоите си делюзии, които пак никой не е питал. Аз го питам, защо твърди, че 2+2=5, той отговаря, не, Слънцето залязва на запад. :doh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, NewRedDragon написа:

Лично ще те бия по главата - не можеш- има си квоти!

Другото и в лидъл го има - не важиш, винкелче! 

аз ги определям квотите и кой къде ще лови 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, ivottoshev написа:

Ти кое точно от отговорът ми не разбра

Какво си отговорил бе ?

Психото те пита за двойните ти стандарти по одношение на ООНето, ти му одговаряш за ланския сняккк

преди 6 часа, N1K17Y написа:

Аз го питам, защо твърди, че 2+2=5, той отговаря, не, Слънцето залязва на запад. :doh:

Вярно с оригинала

И понеже слънцето наистина залязва на запад, ако продължиш му се зъбиш, ще те обвини, че не знаеш накъде залязва слънцето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, BANKATA написа:

Как върви референдума.

Всъщност,няма никакво значение че се крият. Тия дни украинците споменаха че имат всички данни за колаборантите

Освен тези които подготвят цирка с референдума

Много хора се чудят.. за какъв Х им е този цирк , след като в рашистките медии излезе съобщение че вече се подготвя за 29-ти указ и каквото трябва  там  за  присвояване на новите територии.

т.е. резултатите ще ги обявят като формалност .

/ Я си представете че са гласували против ? :giggle1:  /

А след мобилизацията и поредните изказвания на КГБиста Гундяев в стил "ислямска държава"  , този виц е отново актуален :

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, bulljo написа:

Те са монголци и не само те в сибир и бягат в Монголия. Президентът на Монголия , които е против Путин и неговата война е ЗАЯВИЛ ,ВСИЧКИ ще приемем с радост , ДОБРЕ СА ДОШЛИ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Генералите предложили на Касапина Путлер да сдаде Херсон по жест на добра воля. Путлер се развикал и поел контрола по отбраната на Херсон лично.

Ся като се обосере, можем да твърдим, че Путлер лично се е обосрал, а не, че генералите му са го обосрали.

преди 22 минути, maxthon написа:

Хапчетата не прощават на никого...

Обърка ли ги ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Banesc написа:

както казах има продоволствeна криза

Продължаваш да пишеш глупости. За теб може да има криза , но вчера в Лидл имаше 60-80 човека и хората/вкл и аз/ си пълнехме количките и всички каси работеха! Цените в ЛИДЛ са напълно ПРИЛИЧНИ. Но цените  ще се вдигат ,през зимата разходите са по-големи и причината е само една-ВОЙНАТА! сега някой русофили ще гракнат ,че енергията е голяма заради санкциите .А защо Сърбия не е по-добре, Унгария също ,нали те се дупят на путин за евтения  газ? Кризата в света е породена от войната и по-бедните ще страдат много , а богатите ще недоволстват и със сигурно ще се къпят, когато си искат и колкото си искат ,е тук някой може и да не се къпи ,но това си е ЛИЧНО негов проблем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Реджеп Иведик написа:

Обърка ли ги ?

E нужно ли е да цитирам за да разбереш, че става дума за предишния пост в темата?

преди 13 минути, Реджеп Иведик написа:

Ся като се обосере, можем да твърдим, че Путлер лично се е обосрал, а не, че генералите му са го обосрали.

А ти като се "обосереш" (интересна нова дума в родния език) Путин ли ще ти е виновен или генералите му?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, N1K17Y написа:

Кой ти говори за "морално право" или каквото си си въобразил ? Руснаците или са вършили военни престъпления или не са. И Хитлер да ти ги покаже, военните им престъпления си остават. Друг е въпросът, дали приемаш ООН за авторитет. Щом постоянно ги даваш за пример, че не са одобрили бомбите в Сърбия, извода е, че ги приемаш за авторитет, иначе нямаше постоянно да вадиш този "аргумент", затова те и питам. Та, на какво точно ми отговори ? На твоите си делюзии, които пак никой не е питал. Аз го питам, защо твърди, че 2+2=5, той отговаря, не, Слънцето залязва на запад. :doh:

Не. След фалшивият доклад за "фермерите" в Рачак, никой не трябва да ги приема за "авторитет". Кравария тогава ясно показа че не ѝ пука за "авторитетното" ООН и действа на своя глава. Сега Русия прави същото - действа на своя глава в бивша Украйна и никой, който тогава не е бил против американските бомби, няма моралното право сега да бъде против руските бомби.

Също така не приемам като "авторитетни" действията на ООН по създаването на специален трибунал в Хага, който да осъди Милошевич, обаче "забрави" да предприеме действия по създаване на специален трибунал, който да осъди виновниците за партенката с иракското химическо оръжие, заради която умряха повече хора, от колкото Милошевич е могъл изобщо да си помисли да избие. 

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Какво си отговорил бе ?

Психото те пита за двойните ти стандарти по одношение на ООНето, ти му одговаряш за ланския сняккк

Няма двойни стандарти. Кравария не зачита ООН-ето, Русия също не зачита ООН-ето. След като за едните може, значи и за другите може. Аз ли пиша бързо, та не можете да осмислите какво пиша? Да пиша по-бавно, а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо чета в Китай  военен  преврат ? Си -то бил под домашен арест?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, bigiadri написа:

Нещо чета в Китай  военен  преврат ?

Нещо чета, че четеш фалшиви новини.... Върна се от Шос и е под профилактична карантина. Карантина и арест все същото е....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, bigiadri написа:

Продължаваш да пишеш глупости. За теб може да има криза , но вчера в Лидл имаше 60-80 човека и хората/вкл и аз/ си пълнехме количките и всички каси работеха! Цените в ЛИДЛ са напълно ПРИЛИЧНИ. Но цените  ще се вдигат ,през зимата разходите са по-големи и причината е само една-ВОЙНАТА! сега някой русофили ще гракнат ,че енергията е голяма заради санкциите .А защо Сърбия не е по-добре, Унгария също ,нали те се дупят на путин за евтения  газ? Кризата в света е породена от войната и по-бедните ще страдат много , а богатите ще недоволстват и със сигурно ще се къпят, когато си искат и колкото си искат ,е тук някой може и да не се къпи ,но това си е ЛИЧНО негов проблем!

много добре знам  за какво става въпрос 

имам хоби шопинг

месото в лидъл е минимум 2 пъти по скъпо от това в кауфланд

сирене под 20 лв килото има само в кауфланд 

днес специално минах в лидъл и беше мъртвило  2 каси работят и 3-4 човека в коридор не са били повече от 15 човека

и аз пазарувах  за 5 лв 

магазина неможе  да си плати тока 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Не. След фалшивият доклад за "фермерите" в Рачак, никой не трябва да ги приема за "авторитет". Кравария тогава ясно показа че не ѝ пука за "авторитетното" ООН и действа на своя глава. Сега Русия прави същото - действа на своя глава в бивша Украйна и никой, който тогава не е бил против американските бомби, няма моралното право сега да бъде против руските бомби.

Също така не приемам като "авторитетни" действията на ООН по създаването на специален трибунал в Хага, който да осъди Милошевич, обаче "забрави" да предприеме действия по създаване на специален трибунал, който да осъди виновниците за партенката с иракското химическо оръжие, заради която умряха повече хора, от колкото Милошевич е могъл изобщо да си помисли да избие. 

Няма двойни стандарти. Кравария не зачита ООН-ето, Русия също не зачита ООН-ето. След като за едните може, значи и за другите може. Аз ли пиша бързо, та не можете да осмислите какво пиша? Да пиша по-бавно, а?

Ако пишеш по темата, а не твоите си опорки, най-добре ще е, но очевидно няма да схванеш какво те питам, отказвам се.

преди 1 час, bigiadri написа:

А защо Сърбия не е по-добре, Унгария също ,нали те се дупят на путин за евтения  газ? 

Това НИТО ЕДИН путлерист не го коментира и НЯМА да го коментира. Един всъщност пусна и новина, че най-голямото увеличение на хляба (или беше нещо друго) било в... Унгария :lol6:

Естествено, пак не отговори, като го питах защо е така. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...