Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Запис на видео от Vivacom EON - как

Препоръчан отговор

преди 2 минути, dimy написа:

Какво ще е подходящо да инсталирам за да махна HDCP?

Честно-нямам представа.Никога не ми се е нагало...Мога да се разровя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@dimy, задължително ли записа трябва да е от EON бокса, който е закачен на ТВ-то? Защото да речем имаш лесен вариант да записваш на компютъра. С договора ти към Виваком получаваш и достъп до уеб стримингa след регистрация в My Vivacom. На компютъра вече можеш да записваш с някаква програма за записване на екрана, която можеш да си напазаруваш безплатно от някой бананов сайт. Може да не е мега перфектно качество, но за домашна работа все келепир.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, нушо написа:

Кой ли да ти каже?Тука се борим против пиратството.

Не бях забелязал, поне не и в предишната тема.

преди 4 часа, exwol написа:

@dimy, задължително ли записа трябва да е от EON бокса, който е закачен на ТВ-то? Защото да речем имаш лесен вариант да записваш на компютъра. С договора ти към Виваком получаваш и достъп до уеб стримингa след регистрация в My Vivacom. На компютъра вече можеш да записваш с някаква програма за записване на екрана, която можеш да си напазаруваш безплатно от някой бананов сайт. Може да не е мега перфектно качество, но за домашна работа все келепир.

Е, от ЕОН бокса е идеята. От компютъра през интернет не е трудно да се хване стрийма с програма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Orgasmatron написа:

Честно-нямам представа.Никога не ми се е нагало...Мога да се разровя.

Ще се радвам.

Аз от доста време чета по въпроса, но стигнах до сплитерите... като този.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен Pacostar си работи. Пише и трие с най-обикновена флашка 32G за под 10 лв от кауфбакалията. Между другото има и нов софтуер, но не намерих разлика. Записът е около 5GB за 2 часа (гледам на запис Фрактура по Диема), сам си цепи файла на парчета по 4GB. Другивт ми приемник NETA записва кодирано и не свири на компютъра, но на него си става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 9.11.2022 г. в 5:52, Филипов написа:

При мен Pacostar си работи. Пише и трие с най-обикновена флашка 32G за под 10 лв от кауфбакалията. Между другото има и нов софтуер, но не намерих разлика. Записът е около 5GB за 2 часа (гледам на запис Фрактура по Диема), сам си цепи файла на парчета по 4GB. Другивт ми приемник NETA записва кодирано и не свири на компютъра, но на него си става.

Записите от ПакоСтар-а може ли да се гледат на друг комп? Не че ще купувам такъв, но - да попитам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, и това колко пъти да го пиша? Това е единственото, което съм намерил да работи. Да записва некодирано. Записът може да се гледа на всякакъв компютър, телевизор или друго възпроизвеждащо устройство. На моята кабеларка работи с операторска Conax карта. Нали в другата тема беше написал че си купил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Филипов написа:

Да, и това колко пъти да го пиша? Това е единственото, което съм намерил да работи. Да записва некодирано. Записът може да се гледа на всякакъв компютър, телевизор или друго възпроизвеждащо устройство. На моята кабеларка работи с операторска Conax карта. Нали в другата тема беше написал че си купил?

Хм, да - купих Пакостар, но той записа САМО некодираните телевизии.

А сега - Виваком няма Conax карта, и - мен ме интересува - кодираните с HDCP телевизии... те всички са такива, де.

Та задачата вече - е друга. Казва се HDCP.

Рано или късно ще го разгадая, засега съм стигнал до сплитерите . Ей така от спортна злоба - ще ги декриптирам - некви 30 паунда е всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, dimy написа:

записа САМО некодираните телевизии

Гледай си работата. Запива всички. Като не вярваш може да дойдеш и да видиш.

на 10.11.2022 г. в 6:57, dimy написа:

Не че ще купувам такъв

преди 17 часа, dimy написа:

купих Пакостар

Кое от двете е вярно? В последователни твои постове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Филипов написа:

Гледай си работата. Запива всички. Като не вярваш може да дойдеш и да видиш.

Кое от двете е вярно? В последователни твои постове.

Оффф, чичко Филипов! Купих Пакостара преди година-две, от когато са ми и постовете в другата тема. Тогава ударих греда и ... вече ... няма да купувам такъв. Капиш?

Можеш ли да помогнеш по текущия ми проблем, след като изяснихме хронологията на събитията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...