Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Опитват да ни натресат инстанбулската конвенция!

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 2 минути, ДзВяРа! написа:

Не ми съ обеснявай, искам снимка да ми покажеш!

Снимка ще направя когато имам достъп до лаптопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 106
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 9 минути, PigMan9 написа:

Ако става при доста по-стари лаптопи, тогава защо не става при моя? Кои настройки в БИОС-а трябва да са включени? Кажи точното име на настройките.

Точно име - settings

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, PigMan9 написа:

Нека предположим, че си прав. Можеш ли да ми кажеш точното име на настройките, които трябва да са включени, според теб? Кажи точното име на настройките, за да видя и да ти кажа дали са били включени или изключени когато съм правил опит за инсталиране на най-новата версия на Линукс Мента.

Не ги знам, знам само за virtualization за acpi питай някой с acer aspire

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Bubbles написа:

Какво значи вече?

Навремето Технолинка, Евронета и Датата бяха пълни.

не знаех, ама щом и аз попаднах на извращения с деца, убийства и садизъм от ненормалници в светлата част на нета, въпреки че уж европол следи за такива неща, значи че откачалките печелят в състезанието 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ДзВяРа! написа:

Искам такава снимка!

Добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ДзВяРа! написа:

Искам такава снимка!

image.png.4b92b10caf69816cecee854bd8353807.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, овню написа:

не знаех, ама щом и аз попаднах на извращения с деца, убийства и садизъм от ненормалници в светлата част на нета, въпреки че уж европол следи за такива неща, значи че откачалките печелят в състезанието 

Следят ми...
Разрови се из чановете страшно е, на пръв поглед анимета работи, и като почнеш да четеш дано не си вечерял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, PigMan9 написа:

Ако става при доста по-стари лаптопи, тогава защо не става при моя? Кои настройки в БИОС-а трябва да са включени? Кажи точното име на настройките.

Чисто и просто Грухи Биоса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

Да, виртуализацията е включена, и въпреки това отново дава ACPI грешките. Във форума на Линукс е обяснено, че тези грешки идват от несъвместимост между новото ядро на Линукс и определени БИОС-и. Единственият начин да се оправят тези грешки е или самите Линукс разработчици да нанесат промени по ядрото, или разработчиците на БИОС-а да пуснат ъпдейт с добавена съвместимост или аз самия да променя БИОС-а.

Третата опция е трудна и не ми се занимава.

Втората опция няма да се случи - БИОС разработчиците не се интересуват от някакъв си PigMan9 от Kaldata...

Първата опция и тя няма да се случи поради същата причина, поради която втората опция нама да се случи. Големите компании/организации се интересуват от много тегления и много употреба на софтуера, но не се интересуват от малкия потребител и индивидуалните му проблеми с този софтуер.

Както вече казах, проблема го реших като използвам малко по-стара версия - при версия 20.03 не дава никакви грешки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, petie1 написа:

Не е от там.

Точно, на един клик, разстояние е.

Ама той, от доста време не ми вярва... Плюс това, ще го ползва за педофилия...

Никаква помощ.

Гърчи се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Bubbles написа:

и като почнеш да четеш дано не си вечерял.

аве видео ве , филми на ужасите
то четенето вярно си го имаше едно време
не искам да поствам линкове, не защото е забранено във форума, а за да не изпитате същия ужас от кланета на живо и извращения

пп

само като чуя ЛГБТ и настръхвам

Редактирано от овню (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, N1K17Y написа:

Чудесно, а дано осъзнаеш някой ден, че конвенцията няма нищо общо, с преподаване на педераска пропаганда в училище. 

Мислех да не пиша повече за тази конвенция, но все пак това държа да ти го кажа : Уважавам твоето виждане по въпроса и силно, много силно се надявам да си прав, НО самия факт че ти интерпретираш текста по един начин а аз по друг поне за мен говори достатъчно ясно че всеки може да си го интерпретира както намери за добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PigMan9 написа:

Да, виртуализацията е включена, и въпреки това отново дава ACPI грешките. Във форума на Линукс е обяснено, че тези грешки идват от несъвместимост между новото ядро на Линукс и определени БИОС-и. Единственият начин да се оправят тези грешки е или самите Линукс разработчици да нанесат промени по ядрото, или разработчиците на БИОС-а да пуснат ъпдейт с добавена съвместимост или аз самия да променя БИОС-а.

Третата опция е трудна и не ми се занимава.

Втората опция няма да се случи - БИОС разработчиците не се интересуват от някакъв си PigMan9 от Kaldata...

Първата опция и тя няма да се случи поради същата причина, поради която втората опция нама да се случи. Големите компании/организации се интересуват от много тегления и много употреба на софтуера, но не се интересуват от малкия потребител и индивидуалните му проблеми с този софтуер.

Както вече казах, проблема го реших като използвам малко по-стара версия - при версия 20.03 не дава никакви грешки.

Аайде пак почна с глупостите за това че не можеш да си нагласиш настройките

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, овню написа:

аве видео ве , филми на ужасите
то четенето вярно си го имаше едно време
не искам да поствам линкове, не защото е забранено във форума, а за да не изпитате същия ужас от кланета на живо и извращения

пп

само като чуя ЛГБТ и настръхвам

ФФФ втресе ме само като го прочетох, щях да реагирам на поста ти, ама нема такава иконка братче.
Ей изроди много, но аз съм казал, един от тия да ми попадне в ръчичките, ще ми се моли да го утрепя.

Редактирано от Bubbles (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bubbles написа:

Мислех да не пиша повече за тази конвенция, но все пак това държа да ти го кажа : Уважавам твоето виждане по въпроса и силно, много силно се надявам да си прав, НО самия факт че ти интерпретираш текста по един начин а аз по друг поне за мен говори достатъчно ясно че всеки може да си го интерпретира както намери за добре.

Толкова си прав че няма накъде

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bubbles написа:

Ей изроди много

това е конвенцията, дава права на изродите
чел съм пълната версия...тъй де, уж е пълната версия, ама има много неща които не ги дават
губят се букви и точки от  членове в конвенцията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Beemo написа:

Не е от там.

Никаква помощ.

Гърчи се!

Искаш ли да ти докажа, че няма нищо на "един клик разстояние" и че съм проверил всички опции и не намерих решение? Даже бях качил снимки на всички опции на БИОС-а, във форума - пак никой не можа да посочи точно коя опция трябва да се включи, че да се махнат грешките.

Утре вечер ще имам достъп и до двата лаптопа и ще направя снимки на настройките в БИОС-ите. Ще ми е интересно да ми посочите точните настройки, които трябва да бъдат включени, че на се махнат грешките.

И за каква педофилия говориш? Колко пъти да обяснявам, че не съм педофил и че твърдението, че съм такъв, е фалшива информация, лъжа, мит, който един човек (забравих му потребителското име) пусна наскоро в една от темите ми за FreeDOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Beemo написа:

Не е от там.

Никаква помощ.

Гърчи се!

А аз не се тревожа ама грам  просто ми е смешен как се мъчи да докара вода от десет дерета че магарето му е мъжко а то е липсва на знания

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, овню написа:

това е конвенцията, дава права на изродите
чел съм пълната версия...тъй де, уж е пълната версия, ама има много неща които не ги дават
губят се букви и точки от  членове в конвенцията

Не е пълната версия. Първо се пуска невинно-звучаща информация, че да не се плашат хората и да са по-склонни да приемат даденото законодателство. Веднъж прието, отворят се варите към още и още подобни законодателства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ncl написа:

Хайде стига с този биос. Все пак темата е за ИК.

Те са, ръка за ръка.

Оправяш си БИОС(който може) после , в мазата - ти/той/тя/би/три/дубали/милф...

Влизал ли си, в мазето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, petie1 написа:

А аз не се тревожа ама грам  просто ми е смешен как се мъчи да докара вода от десет дерета че магарето му е мъжко а то е липсва на знания

Какви знания? Много добре знам как се работи с БИОС и настройките в БИОС-а. Каква вина имам, че НЯМА настройки, които да оправят тези грешки? Каква вина имам, че БИОС-а ми НЕ разполага с нужните настройки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, PigMan9 написа:

Искаш ли да ти докажа, че няма нищо на "един клик разстояние" и че съм проверил всички опции и не намерих решение? Даже бях качил снимки на всички опции на БИОС-а, във форума - пак никой не можа да посочи точно коя опция трябва да се включи, че да се махнат грешките.

Утре вечер ще имам достъп и до двата лаптопа и ще направя снимки на настройките в БИОС-ите. Ще ми е интересно да ми посочите точните настройки, които трябва да бъдат включени, че на се махнат грешките.

И за каква педофилия говориш? Колко пъти да обяснявам, ме не съм педофил и че твърдението, че съм такъв, е фалшива информация, лъжа, мит, който един човек (забравих му потребителското име) пусна наскоро в една от темите ми за FreeDOS.

Имаш шест профила...

За единият, съм абсолютно убеден - видял съм с очите си... Педофилска пропаганда. Пропагонда! Не просто споменаване.

Даже пуснах две теми(безмислени) за да се скрият твоите.

Тези може да ги говориш, на някой друг.

Проблеми е, че много помня.

преди 1 минута, ncl написа:

Преди малко влязох да си налея.

Е, наздраве!

Дано не ти се налага, да влизаш в "общото".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...