Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Референдума за запазване на българския лев

Гост

Да се запази ли българският лев  

50 гласували потребители

1. 1. Да се запази ли българският лев

• Да, да се запази
    • Не, нека се приеме еврото
    • все ми е тая
      0
    • нямам мнение

Препоръчан отговор

преди 17 минути, Стоимен написа:

Ок, ще задам отново твоя въпрос -

Сега по-щастливи ли сте като има банани и пътувате в чужбина...?

Разбира се !

И не това е щастието, а че може всеки да си го позволи без кой знае какви усилия ! Да не кажа НИКАКВИ . Утре палиш колата и си в Гърция, Турция, Румуъния за укенда.

Че и даже по евтино може да ти излезе  от разпускане в български туристически дестинации :) 

Дори "връзки " не ви трябват, казано на вашия цоциалистически език  :) :) :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 499
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 7 минути, miro20 написа:

Разбира се !

И не това е щастието, а че може всеки да си го позволи без кой знае какви усилия ! Да не кажа НИКАКВИ . Утре палиш колата и си в Гърция, Турция, Румуъния за укенда.

Че и даже по евтино може да ти излезе  от разпускане в български туристически дестинации :) 

Не всеки може да си го позволи. Да си позволиш нещо, трябва да имаш пари, които са достатъчно, ме да ти стигнат да го купиш/поръчаш.

Ето ти статистика относно това колко хора не могат да си позволят почивка: https://www.dnes.bg/eu/2021/08/15/blizo-milion-bylgari-ne-mogat-da-si-pozvoliat-pochivka-prez-liatoto.500437

И тази статистика се отнася само до тези хора, които са на критично ниво. Има още много хора (повече от 1 милион), които също нямат пари и не ходят по почивки.

И защо да отивам на плаж в Гърция, като в България също има плажове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PigMan9GolqmotoPrase написа:

Не всеки може да си го позволи. Да си позволиш нещо, трябва да имаш пари

Zaщо не ти стигат рублите 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, miro20 написа:

Разбира се !

Миро, явно тук печелиш добре!! Щото аз не мога утре да пална колата и да отида да се излежавам ф Турция! Както и 30-40% от населението на БЪлгария. Виж таблицата от economic.bg

22.jpg.ae68410a4fce7255d6453b583bf4c210.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, miro20 написа:

цоциалистически

Колкото и незаслужено да осмиваща социалистическия строй, факт е, че това, което той построи, вие не можете да го боядисате. И тъй като не можете, вие го унищожихте и заменихте с евтини имитации, като панелки тънки плочки, евтин "асвалт", неприятна архитектурахи, разбити улици и т.н...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, PigMan9GolqmotoPrase написа:

Колкото и незаслужено да осмиваща социалистическия строй, факт е, че това, което той построи, вие не можете да го боядисате. 

Трол-фейкомет защо си папагал 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Стоимен написа:

Миро, явно тук печелиш добре!! Щото аз не мога утре да пална колата и да отида да се излежавам ф Турция! Както и 30-40% от населението на БЪлгария. Виж таблицата от economic.bg

Е явно 680 хил българи могат

https://www.investor.bg/a/332-ikonomika-i-politika/357036-gartsiya-i-turtsiya-sa-bili-nay-predpochitani-za-patuvaniya-na-balgari-prez-yuni

Преди ковида и кризата само в Гърция са били 1.4 млн

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/angelkova-kolkoto-bylgari-sa-otishli-v-gyrciia-tolkova-gyrci-sa-doshli-i-v-bylgariia-2229732

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Coco1 написа:

Трол-фейкомет защо си папагал 

Защо ме наричаш "трол-фейкомет"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PigMan9GolqmotoPrase написа:

Колкото и незаслужено да осмиваща социалистическия строй, факт е, че това, което той построи, вие не можете да го боядисате. И тъй като не можете, вие го унищожихте и заменихте с евтини имитации, като панелки тънки плочки, евтин "асвалт", неприятна архитектурахи, разбити улици и т.н...

Всъщност, панелките и неприятните архитектури са цоциалистически патент бре. :) :)

Леле колко си кух, Дори в копипейста на клишета си тотален профан :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Всъщност, панелките и неприятните архитектури са цоциалистически патент бре. :) :)

Леле колко си кух, Дори в копипейста на клишета си тотален профан :) 

Посещавал съм жилищни сгради от времето на социализма и жилищни сгради тип "ново строителство". Това, което мога да кажа е, че няма място за сравнение. Новото строителство и тънките му стени, плочи и крехки тьхлични не могат да се сравняват със старото строителство, здравия бетон и здравите и дебели плочи.

Сградите, които са паметници на културата, от времето на социализма, също са по-добри и по-добре направени от тези, които се правят сега. При новото строителство се правят икономии от всичко. В крайна сметка, имаш едни панелки, които имат огромни и ненормални цени, но са евтино и некачествено направени.

Една от сградите, които посетиха, нямаше мухъл и на екани стени. Стените и интериора, като цяло, изглеждаха като нови.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Стоимен написа:

Гръцкото море е по-близо на софиянци, нашето море го направиха лай номорие.

преди 32 минути, PigMan9GolqmotoPrase написа:

факт е, че това, което той построи, вие не можете да го боядисате.

100 - те лагера на смъртта ли визираш? Или безбройните поделения, в които тровеха живота на младите, както на мъжа да боядисва бордюри, тъй и на жена му, с 2 деца самА. Че и не е ден два, 2-3 години ви гърбеше.

Или Кремиковци, на 20-толевката го беше изтипосал от гордост. Бълва смрад на сяра, чак до Подуене стигаше, помня го лично. Металургичен комбинат без море и без руда наоколо, разтоварват шлеповете на влак, да докарат рудата. 3 фалита ни докара, за малко да ни хариже на СССР. Щяхме да станем губерния на блядовете. Да ни подари държавата.

преди 36 минути, PigMan9GolqmotoPrase написа:

Не всеки може да си го позволи. Да си позволиш нещо, трябва да имаш пари, които са достатъчно, ме да ти стигнат да го купиш/поръчаш.

И защо да отивам на плаж в Гърция, като в България също има плажове?

Като сте мизерници не занимавайте нас, да ни вдигате данъците, и да ни правите визи за запада. Искам като реша да мога да отида да работя у ЕС. Искам на стоките ни да пише made in EU.

Копейкин иска да ни отнеме това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, IvanKirov написа:
преди 52 минути, Стоимен написа:

Гръцкото море е по-близо на софиянци, нашето море го направиха лай номорие.

комунето дори не осъзнава че му е по евтино .

Така е когато си свикнал цял живот да "се уреждаш с връзки" с безплатни карти на морето ....  цоциалистически принцип... :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, miro20 написа:

комунето дори не осъзнава че му е по евтино .

Тия са изроди, искат да ни правят мизерии, от чиста завист. Не осъзнават, че самИ са си виновни за мизерията, ето вчера от Revolut получавам обява за работа, 82 000 евро годишен доход. Който е опитен ще се класира, дядките се наливат с бира и телевизия, и се чудят как да ни завлекат в тяхната си мизерия. Ако ме върнат на минимална заплата ще изпитат удовлетворение. Тъй разбират те дисциплина и ред. Всички на опашка за кучешка радост, купони за хляб, и резиденции за партийците. Кво да му харесвам на туй, бяха ме набутали в нисша каста, като са ми родителите от село не ми даваха да живея в кой да е град.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, IvanKirov написа:

, ето вчера от Revolut получавам обява за работа, 82 000 евро годишен доход. 

Тия пък кви са, с име на водка. Ей, да не почнеш работа за руснаци некви. Ден и нощ, ще те подигравам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Sliderum2 написа:

Тия пък кви са, с име на водка. Ей, да не почнеш работа за руснаци некви. Ден и нощ, ще те подигравам.

Студено. Банкери са, нещо като VISA. Не са руснаци.

Руснаците не ги мразя, бъркаш се нещо. Знам им добре езика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, IvanKirov написа:

Тия са изроди, искат да ни правят мизерии, от чиста завист. Не осъзнават, че самИ са си виновни за мизерията, ето вчера от Revolut получавам обява за работа, 82 000 евро годишен доход. Който е опитен ще се класира, дядките се наливат с бира и телевизия, и се чудят как да ни завлекат в тяхната си мизерия. Ако ме върнат на минимална заплата ще изпитат удовлетворение. Тъй разбират те дисциплина и ред. Всички на опашка за кучешка радост, купони за хляб, и резиденции за партийците. Кво да му харесвам на туй, бяха ме набутали в нисша каста, като са ми родителите от село не ми даваха да живея в кой да е град.

На мене пък пра-лелята на дядото на стринка ми, ми завещала 10 милиона евро, ей на одеве получих меил, само искат да им пратя банкова сметка да ми ги преведат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, miro20 написа:

Е то си е пряка зависимост.

Щом всички рашистки пропагандатори тук се активираха.... както и тоя над мен...  принципа е ясен - Вгъзраждане и техните платени копейкаджи и всякакви червени сволочи ,със съдействието на рашистките интереси, пропагандират пряко и косвено поредната опорка за разединение на Европа и отдалечаване на България от нея..

В случая това е дискусията за еврото и лева.

Бих се учудил... например някои които открито са  путинисти, или поне да са от БСП случайно пък да им харесва еврото и ползите от общя пазар и банкова система.

Уви

Опорките и поведението  им"странно" как но съвпада ВИНАГИ с рашистките интереси.

Ами нищо не си разбрал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, miro20 написа:

Миро, явно имаш някакво оптическо сензорно разстройство и ти се привиждат някакви тълпи от забогатяли българи.

Наскоро четох едно изследване на учени от пернишкото очно отделение за някакав нов синдром - video makula degeneration , или - визуална макула дегенерация причинена от shorosh pachki euro или шорошови пачки евра.

Учените от пернишкото отделение препоръчваха лекуване с giosterica of drenovica  или гьостерица дреновица, шест месечен курс по три пъти на ден като гарантираха възвръщане на голяма част от зрението.

За миналите този курс след това се препоръчваше и lobut sopa max или кютек със сопа, 12 седмичен усилен курс съчетан със нареченски минерални бани на гръбнака.

Учените от Перник вече са подали документи в Магаданския университет за признаване на новия метод за лечение на визуалната макулна дегенерация вследствие на shorosh pachki euro - за признаване на патент и иновация, и искане за предоставяне на лицензия за ноу-хау с употребата на lobut sopa max.

Оправи си очите. И мозъка.

22.jpg.0a96bc052dc935d690218ebee92f8950.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Btw вече е много по-изгодно да отидеш на почивка в Гърция или Турция, от колкото тука.

За едни и същи пари получаваш в пъти по-добро качество и отношение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, RoG написа:

Btw вече е много по-изгодно да отидеш на почивка в Гърция или Турция, от колкото тука.

За едни и същи пари получаваш в пъти по-добро качество и отношение.

Ндааа, но ако имаш пари! Видя ли по-горе табличката?

Живеещите под прага на бедност са повече от 1.66 млн. души... а ако се включат и тези с най-ниските пенсии  бройката скача драстично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Табличката няма как да е напълно обективна, защото повечето български работодатели са в сивия сектор.

През почивните дни, погледни опашката от пътуващи към Одрин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За няма и месец имаме над 200000 подписа. 

Към края ще имаме над 500000 колкото и да ги е яд някои предатели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пожелавам да успеете да проведете референдум и на него да видите, че онези 10-15% ще се потвърдят, които ви подкрепят!

Дори ми е чудно какво друго очаквате, като сме парламентарна Република и политиките на партиите препокриват желанието на гласувалите за тях!

И в крайна сметка пак ще стигнем до заключението, че целта на референдума и предшестващата го "пушилка" е единствено и само с предизборна цел!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Стоимен написа:

Ндааа, но ако имаш пари! Видя ли по-горе табличката?

преди 6 часа, Стоимен написа:

или гьостерица дреновица, шест месечен курс по три пъти на ден

Вижте бе мизерници... Кой ви е крив, че сте улави и неграмотни? Мене лесно ли ми е, 5 г. тотална мизерия в студенстките общежития, по-гадно от казармата беше. После разправия с военните, после млад дихател... Като студент съм работил без пари, само да се докосна до реалния бизнес. Ако ти пусна CV-то си - 2 дни няма да може да го прочетеш.

Кви дряновици и бухалки ми размяташ, къв си ти ве клошар! Мрете като щете, не ми пука за вас. Толкоз по-добре. Нямате пари за едно море, зейнали за три! Виж проблема в огледалото, не ми размятай бухалки. Който нож вади от нож умира! Все такива отрепки сте вгъзрожденците, Дренчев не спира да ме заплашва с екзекуция в Белене, същи манговци от казармата сте, все някой ви длъжен и ненаправил!

Бок луци!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...