Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Да преведох го абе не казвам че същата такава тема по породата на такава тема може и да е друга например за " Ден от живота ми " .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да преведох го абе не казвам че същата такава тема по породата на такава тема може и да е друга например за " Ден от живота ми " .

Мале и ти ще имаш "средно образование"

Порода са група домашни животни с еднородна външност, поведение и други характеристики, които ги отличават от други животни от същия вид. Потомството на родители от една и съща порода наследява тези еднообразни черти, доколкото "чистотата на породата" е задължително изискване за всяка порода. Потомството, получено в резултат на кръстосването на животни от една порода с животни от друга порода, се наричат хибриди или мелези.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сме ти братя близнаци, за да знаем как ти протичат ежедневията и да опишем едно от тях. Не е толкова трудно да кажеш какво си правил в един нормален ден. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми направите едно есе по английски. Ще ви бъда много много благодарен. Темата е как разбираме свободата. Моля напишете ми го на английски, че после направо да го препиша. И пак казвам Много ще съм Ви благодарен. essay: How do you understand the freedom.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми напишете едно есе на английски, че да мога да си го напиша в тетрадката, марзи ме да мисля. ще ви бъда много много благодарен. есето е на тема "как разбирам свободата" essay : How do you understand the freedom?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте приятели спешно ми трябва есе на английски език ето и темата: what do you think about the decay of moral values and lost of interest in education? how will that affect your future and our sociefy? сам не мога да се справя ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен мерси предварително :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер на всички! Много ще съм ви благодарен ако ми напишете едно кратичко есе от 200 думи на английски! Спешно ми трябва за утре и немога да се занимавам, защото съм зает с друга работа. И много много ще съм ви благодарен, ако ми помогнете малко! темата е: A terrible night out! Моля ви помогнете ми! Аз съм 9 клас, ако това ще ви помогне! Мерси много предварително! Поздрави! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много жалко :Х Толкова ли не може 1 да се напъне малко 200 думи :Х Оффффф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, до няколко дни трябва да предам есе по гръцки на свободна тема, някой би ли ми помогнал? Много бих била благодарна,защото наистина е важно. Благодаря предварително на отзовалите се :)

Редактирано от Slavina Georgieva (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми есе на английски език да започва така There was a lond knock on the door,so i went to open it...........Ако може някой да ми напише предварително благодаря около 200 думи като се броят и a,and за дума,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

есе на тема 'никой не вярва в теб' ако може някой да поможне ще съм много благодарен..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да напише на немски език съчинение на тема : Как прекарах лятната ваканция :):rolleyes:

Редактирано от Velina Petkova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте мога ли да ви помоля за есе до 100 думи по английски език на тема-Write about a good day in your life.Ако е вазможно с превод Благодаря предварително (ако е вазможно за тази вечер ) :(

Здравейте мога ли да ви помоля за есе до 100 думи по английски език на тема-Write about a good day in your life.Ако е вазможно с превод Благодаря предварително (ако е вазможно за тази вечер )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм нова тук, може ли някой да ми помогне (поне с някакви насоки) да напиша есе по английски на тема: What would make a perfect evening for you? Where? Doing what? With someone? Нивото трябва да е В1, а думите 140-170. Сега започвам да пиша есета по английски, но трябва да кажа, че и есетата ми по български не са особено добри. Благодаря предварително.

Редактирано от didinka_11 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, извинявам се за притеснението, но спешно ми трябва тема на френски език ''Comment avez-vous passé les vacances de printemps'' (Как прекарахте пролетната ваканция) 180 думи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли СПЕШНО да ми помогне зя есе около 200 думи на една от темите: "School.What I expekt from this new year?" "My best holiday ever" "This summer was.." "Love and beauty can change the world" МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ СПЕШНО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам нужда от малко помощ по английски език.Трябва да напиша кратко есе с последователност от тези глаголни времена .

1. Present Perfect,

2. Present Perfect Continuous,

3. Past Perfect,

4. Past Perfect Continuous

Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарна! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам нужда от малко помощ по английски език.Трябва да напиша кратко есе с последователност от тези глаголни времена .

Аз и на български език  не мога да анализирам или да пиша есета, не знам дали ще е и удачно поне да кажа няколко думи за тези времена.Поне малко помощ,не само на теб ,но и на хората които изучават този език.

Present Perfect Continuous - действие започнало в миналото и свърша сега .Примерно ,когато изчетеш моя коментар и когато приключиш ,казваш I have been reading  for minutes now.

Или се изполва да опишеш колко време е продължило дадено действие. Примерно вече чакаш от 5 часа.

I have been waiting  over five hours

Present Perfect  се използва да се изрази действие ,което започнало в миналото и все още е актуално действието.

Примерно  си се запознала с някакъв приятел преди 10 години и все още ти е приятел и все още го познаваш ,разбира се .

I have known him for 10 years.

Past Perfect се използва предимно с някакво друго минало време  и показва че действието се започнало имено от Past Perfect

Примерно  си определящ среща ,срещнаш се с аверите ,приятелите и тогава бъбрите на чашка кафе.

Първо се срещаш ,пък после пиете кафе .I talked to my friend(s) after I had met  him/her/them at the Club.

Past Perfect Continuous

това е като  Present Perfect Continuous  но разликата е че действието не свърша сега в момента пред очите ти ,а в миналото ,явно защото нещо се изпречело на пътя .

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Спешно ми трябва помощ!! За утре ми трябва съчинение на тема: Your family recently moved to another neighbourhood in your city.

опорните точки:

1.what there was in your old neighbourhood

2.what there is in your new neighbourhood

3.which of the two places you like more and why

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте трябва ми erörterung на тема diskriminierung durch sprache 

Например когато за жена се казва доктор , а не докторка и други подобни

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mного ще бъда благодарна, някой ако ми помогне за есетата по английски, ще имам изпит. Темите са.1. Write to your friend about the last festival in your city. Will you recommend it or no 2. How would you describe the perfect present that you would like to recieve one day.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване