Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся игри - стратегии

Препоръчан отговор

Търся военни стратегий, в които има танкове, войски, атомни бомби и др. Моят компютър има 256MB RAM и 700MHz процесор.

ПП Знам, че има подобен форум, но аз не съм толко взискателен.

ППП Без Hearts of Iron. Имам я!

Поправка: Ъпдейтнах си компа. Сега имам 1GB РАМ, 3200 процесор и 256МБ видео. Очаквам нови предложения

Редактирано от kris4o1993 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Търся военни стратегий. Моят компютър има 256MB RAM и 700MHz процесор.

Ето ти 29252_cover.jpg29252_back.jpg

Battle Realms от ТУК :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

EMPIRE EARTH

EE_cover_bg.jpg

Както в Civilization, действието в Еmpire Еarth се развива от праисторическата ера до съвремието. Дори нещо повече - в наноерата на 22 век. Имате възможността да управлявате или да развивате реално съществуващи нации, като например гърци, англичани, французи или пък германци. Българи, естествено няма, което е обидно като се има предвид, че държавата ни е втората в Европа и единствената, запазила своето име от създаването си. Но пък можете да създадете своя собствена култура с уникални атрибути, като избирате между 100 характерни черти на цивилизацията. В случай че обичате да колонизирате или завладявате заобикалящите ви територии, да основавате нови селища, да планирате и строите оградени със стени градове, храмове, болници (да, тук има болница), да пазите и развивате вашата разрастващата се държава, Empires Earth е играта, която ви трябва.

Градовете могат да се превърнат в мощни столици. Дървото, златото, желязото и другите природни ресурси са материалът, необходим за вашето разрастване, а интелигентните граждани се грижат икономиката ви да върви гладко. Интересно е как градските центрове увеличават морала на защитниците и те се вдъхновяват да се бият по-ожесточено.

Над дузина технологични дървета ви предлагат безброй възможности за по-нататъшно развитие. Както вече казах, можете да създадете над 200 вида войски от всичките исторически епохи включително и от бъдещето. Когато влизате в нова ера, трябва веднага да усъвършенствате бойните възможности на вашите единици със специфични ъпгрейди. Колкото и странно да е, обикновено цената им е поносима.

Забавно е, че можете да управлявате исторически личности и пълководци като Кромуел, Гилгамеш, Вилхелм Завоевателя и други велики воини от миналото, настоящето и бъдещето, с които да поведете вашите армии към славни победи. Излишно е да казвам, че всеки от тях струват почти колкото преминаването в следващата епоха. Но пък си струва - един велик воин, обикновено убива по седем с един удар...

Статия: PC Mania

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Търся военни стратегий, в които има танкове, войски, атомни бомби и др. Моят компютър има 256MB RAM и 700MHz процесор.

Има една старичка, но доста добра такава стратегия - Total Annihilation...

Също така можеш да потърсиш и за Red Alert 2...или C&C Generals...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не знам... може би Red Alert 2 или Spells of Gold

Spells of Gods не е стратегия. Иначе като гледам това което търсиш и параметрите на компютъра ти, ти препоръчвам поредицата Red Alert.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Военни стратегии, в които има танкове, самолети, бомби? Има много игри посветени на втората световна война, в които всички бойни единици са наистина съществували и съществуващи, руските Т-34, КВ-1, Катюша, немските тигри и панцери, американските шърмани и много други. Ето ти няколко заглавия.

Sudden Strike

Sudden Strike 2

Blitzkrieg

Всички eкспанжъни на Blitzkrieg

Soldiers: Heroes of World War 2

Codename: Panzers

Най-добрата от всички горепосочени игри е Bitzkrieg. Ако искаш наистина нещо максимално близко до времето на втората световна война, то ти я препоръчвам пред всички останали.

Следващите игри са доста по-тежки и се съмнявам, че въобще ще се инсталират на твоя компютър, но ги имай в предвид за в бъдеще след един ъпгрейд на машината си:

Face of War

Company of Heroes

Blitzkrieg 2

По торент тракерите ще намериш доста от игрите.

Успех в търсенето, свалянето и инсталирането. И приятна игра. :-)

Редактирано от A.com (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Blitzkrieg

Всички eкспанжъни на Blitzkrieg

Ако можеш ми дай линкове защото в ###### и zamundra.net липсват някой фаилове или няма работещ крак или нещо такова. По възможност даи линк за първата част. Мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако можеш ми дай линкове защото в ###### и zamundra.net липсват някой фаилове или няма работещ крак или нещо такова. По възможност даи линк за първата част. Мерси предварително

Играта я има в ######, но няма сиидъри :-( Ще гледам тези дни да я кача в data.bg:-)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
всъщност и аз търся стратегии, в реално време ако може

Не знам какво разбираш под стратегии в реално време. Ако имаш предвид да не са походови стратегии(такива, в които правиш каквото правиш и до като не натиснеш End Turn, или нещо подобно играта не продължава), то всички които съм посочил по-горе са стратегии в реално време. Ако много се мотаеш в слагането на противотанкови заграждения, мини, копаене на окопи компютъра няма да те чака а в напълно реално време ще ти "види сметката". :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Напротив. Изтеглих я и я играх, но не ме впечатли.

Ето какво ми казва :

http://torrents.data.bg/download.php?sid=n...an83fwagtbz4bgc

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни Rise Of Nations на Microsoft. В нея момента с атомните бомби много ми допада - визията е доста сполучлива. Download от torrents.data.bg. Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не знам... може би Red Alert 2 или Spells of Gold

Някой от вас да знае от къде мога да си изтегля играта "Spells of gold"?

Ще съм Ви благодарна!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой от вас да знае от къде мога да си изтегля играта "Spells of gold"?

Ще съм Ви благодарна!

http://######/details.php?id=16833

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

D-Day е интересна разполагаш с кораби самолети танкове и пехота.

Редактирано от vvasill (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я тази тема да бъде за феновете на стратегии. Тук който иска стратегии да пише :rolleyes:.

по-въпроса ако искаш нещо трудно то Дюни 2,2000 и Имперор битката за дюните е за теб. доста са трудни особено дюни 2

!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей хора, някой може ли да ми даде линк към Knights of Honor, обаче да бъде инсталацонна защото иначе неможе да се инсталира пач 1.03.

ПП: И ако може да има сиид, защото където стм я видял инсталационно нема сиид

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ей хора, някой може ли да ми даде линк към Knights of Honor, обаче да бъде инсталацонна защото иначе неможе да се инсталира пач 1.03.

ПП: И ако може да има сиид, защото където стм я видял инсталационно нема сиид

Защо не си я изтеглиш от ДАТА-та?

21047_cover.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване