Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коткаа

Какво и къде спортувате?

Препоръчан отговор

Последните години бях се занемарил. Сега започвах усилено да спортувам. Взех си такива тренировъчни ластици https://healthstore.bg/harbinger-humanx-poweramp-cable-light и почти всеки ден ходя в Борисовата градина да се раздвижвам, защото в нас е много тясно и няма как. Чувствам се много по-добре така като се движа и кръстът не ме боли толкова, както преди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз гледам, че много хора по парковете използват такива ластици. Даже наскоро гледах клипчета в Интернет и има много готини упражнения, които могат да се правят с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз практикувам колоездене, дълги walk разходки > 5 км. Сега ще мъча фитнеса. Стискайте ми палци нещата да ги задвижа добре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз ходя да тичам, ходя и на фитнес, но не толкова редовно, колкото ми се иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствения спорт който играя е футбола.

Футбола е моя живот

ForzaInter!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирам спортни танци от 6-7 години. Смятам, че това също е спорт,освен изкуство и е доста натоварващо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изкарах една година с почти всекидневни, тежки HIIT тренировки, но има повече вреди, отколкото ползи. Сега от два месеца съм на пет тренировки домашен фитнес седмично, плюс една HIIT и отделно 2-3 йога сесии по 30 минути и още 5 тренировки само за корем. Отделно ходя по 5 километра на ден до работа и обратно, което има голям ефект - повече от три месеца трудно карам с едни маратонки :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лятото ходех на фитнес известно време, преди години също съм ходила. През есента се занимавах с аеробика, но спрях. Сега пак мисля да я почна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.12.2018 г. в 10:17, badsector написа:

От миналия уикенд - перфектни условия за бягане :
9471903T.jpg

Не е ли много заснежено ? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Jayashri написа:

Не е ли много заснежено ? :rolleyes:

Екстра е. Основно беше заледено, но не се пързаляше, защото имаше и сняг, а и всичко беше на петна, не на една цялостна, хлъзгава повърхност. Миналия уикенд беше по-кофти, защото снегът беше като пудра, около сантиметър и половина дълбок. За нормалните обиколки на пистата както и да е, но на спринтовете беше много тегаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя спорт е една голяма брадва и едни пънове като маса ...........ъъъъъъ имам 5 кг чук и ками за по-кривите :) .Зима е парното тря бумка ..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес обмислях варианта да метна старите зимни гуми зад блока и периодично да си ги млатя с чук. Може би напролет ще го реализирам, само да не вземе някой да открадне гумите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братята цигани ще си направят барбекю :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.12.2018 г. в 23:59, Jayashri написа:

Лятото ходех на фитнес известно време, преди години също съм ходила. През есента се занимавах с аеробика, но спрях. Сега пак мисля да я почна

Ооо с почване и спиране е само загуба на време.За спорта си трябва воля и дисциплина,нямаш ли я, по-добре се отдай на други хобита,и не се мъчи на празно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, franchesko написа:

Ооо с почване и спиране е само загуба на време.За спорта си трябва воля и дисциплина,нямаш ли я, по-добре се отдай на други хобита,и не се мъчи на празно.

Разбира се, но нямам време да се отдам изцяло на това, не ми е преоритет

Занимавам си се колкото на мен ми се иска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...