Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коткаа

Какво и къде спортувате?

Препоръчан отговор

Ми малко се поувлякох,да.Искам да знам какво да правя ПРЕДИ да почна да спортувам , защото след около седмица почвам.А не ми се прави цяла тема за това ..

Не е нужно да правиш нова тема. Може да пишеш в тази например

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=182992&hl=&fromsearch=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако вдигането на чашата с бира беше спорт, то В Бг щеше да е национална дисциплина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С фитнеса искам да направя тяло и релеф.Не ми е толкова за силата.Пия само бирена мая и не мисля изобщо да почвам с протеините и безмислените глупости.Все пак мисля,че ще имам програма за трениране но ще те послушам и ще наблегна на щангите повече :) Мерси за съвета.Ако някой друг има друго мнение или му е повлияло на височината нека се "изяви" :)

Я чакай,чакай."Протеините и безмислените глупости"?!Я пак ме светни какво имаш предвид под това ? Голяма част от видовете протеин съдържат BCAA.Това са вид аминокиселини, които имат силен катаболен ефект и спомагат за изграждането на мускулна маса както и за възстановяването от тренировка.А по-безвредно нещо от протеина няма да намериш!Дори и да не тренираш пак е хубаво да пиеш протеин.Макар че лично аз съм на мнение, че няма голям смисъл от протеина, най-добре е да си вземеш креатин.Както всички знаем той вреди на бъбреците, но не е нещо кой знае какво.Няма страшно...И запомни : хранене,трренировки,добавки = доста добри резултати :) НО ВИНАГИ на първо място храненето ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Публикувано изображение Професионално

Шапка ти свалям, бе, баце :wow:... Аз спортувам напоследък шосейно колоездене, с оглед на коренно различното натоварване и дишане при бойните спортове (които също спортувам, но вече само любителски).С оглед на здравословното състояние на организма, това е отлична комбинация и за калциране на костите, и за сърце, бели дробове и за отмора на всякаква отрицателна енергия, което поддържа полевата форма чиста.

Редактирано от Fixt00l (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 5 години играя баскет ама за развлечение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента не спортувам за съжаление. Преди се занимавах с Плуване, Брейк и Таекуон-до, интересувам се също от Баскетбол, Бойни изкуства (Айкидо, Джу-Джуцу, Нинджуцу) Тенис на маса и винаги съм искал да пробвам сноуборд. Към всичко прибавям и фитнеса, Според мен за да носи удоволствие спорта трябва да е непрофесионален.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз тpениpам тенис на маса и тенис коpт : ) Просто за удоволствие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирам бокс и фитнес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговори: 1. Спортувам пред компютъра. Джиткам на сан андреас Там тичам :D 2.За удоволствие 3.Любим спорт: плуване, баскетбол, и малко футбол; Амииии мечтая да по-отслабна малко. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лостове, фитнес и понякога с приятели футбол. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вече - фитнес и tricking (parkour, freerun)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пак почнах с басктебол.. :)) Отдавна не се бях чувствала толкова добре :) Бях забравила какво е :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Любимият ми спорт е мързела! От както се оправи времето,  нещо се "скарах" с мързела и започнах да ходя на - Фитнес на открито. Бягам от време на време.

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баскетбол и за мен. Лятото вънка, зимата в зала. А като има възможност - сноубординг, ама с тия мои финансови показатели...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм. Спортът е най-хубавото нещо, независимо какъв - във вода, на трева, на креват... Кара те да се чувстваш добре известно време след това. Само който не е спортувал не знае, колко изпуска. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занимавам се с волейбол и с удоволствие бих събрал още ентусиасти за тази прекрасна игра. А и идва лято и плажният волейбол влиза в сила :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз спортувам активно плуване, като също и обичам да играя волейбол през свободното си време с приятели, а понякога и снукър (доколкото това се брой за спорт ;):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като в градчето няма никакви професионални клубове освен карате, което преди години тренирах, в момента играя баскет всеки ден и карам колело с кеф :))))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирах футбол 5 години, след това се отказах, след като установих, че любовта ми към тениса (на корт) е най-голямата! и тренирам от 2 години Тенис !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз играя футбол за удоволствие, като малак тренирах но до професионално ниво не стигнах, но истинската ми страст са танците. Също така от време навреме бягам и правя разни упражнения да поддържам форма а и заради танците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...