Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коткаа

Какво и къде спортувате?

Препоръчан отговор

права се на байкарче Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип всяка вечер тичам по 2 километра за да си запазя формата. Преди повече спортувах, но откакто зарязах футбола не се занимавам много със спорт. Понякога ходя до салона да упражняваме брейка с приятелите (когато имам време)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм чел другите мнения, но некаси кажа аз какво тренирам. Колоездене !

Относно това дали го тренирам за удоволствие или професионално ще кажа, че ако не изпитваш удоволствие от това което правиш, то няма смисъл а колкото това дали тренирам професионално, амии ще се мъча да стане, все пак има доста годиники докато стана професионалист (ако се случи де) :speak:

Та това от мен !

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карам колело и през ден на фитнес :speak: (при възможност де...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за кеф спортувам. ходя на фитнес, вечерта играем футбол с приятелите, тичам от време на време по 5 км. и 5 км. на връщане с почивка между двете ;) на плаж от време на време, играе ми се и волейбол, но няма с кого Публикувано изображение хубаво е да спортуваш, като свикнеш и не искаш да спираш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента само и единствено Parkour Публикувано изображение Това е спортът за мене, друго подобно нещо няма.

Parkour-way of life Публикувано изображение

П.С. Ако има и други като мене пишете :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв спорт спортуватее? Parkour - Изключение прави това, че се събираме доста и някой практикуват стреет стънтс и някой път се омагюсвам от салтата и се мъча и аз Обаче главно Пк Спортувам само за мене си - усъвършенстване и кординация на движенията ии да мога да се предвижвам бързо на ляво - дясно таа не съм от уния който спортуват за газария или там квато беше думата любим любим амм бойните изкуства амм мечта някой ден да няма човек, който да ме хване таа ии най - вече преценявайте добре какво правите защото следващия скок може да е у болницата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като представител на водолейската зодия, аз не мога да оцелея без вода, така че събота и неделя, или ако някой път успея да си спестя последните часове от у-ще ;) , плувам по час и половина. Да живей хидратацията! Публикувано изображение

И аз като представител на тази зодия безусловно ще се съглася! Само дето не успявам да го правя по-често! Напоследък имам желание да отида и на тае бо, мисля,че определено ще ми хареса!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз като представител на тази зодия безусловно ще се съглася! Само дето не успявам да го правя по-често! Напоследък имам желание да отида и на тае бо, мисля,че определено ще ми хареса!

Нека да ви светна, че знакът всъщност е с елемент Въздух ;) В гимназията тренирах футбол усърдно, бях се прославил като вратар с котешки рефлекси, но това бе преди 10 години...Сега ходя на бойни спортове на 2 различни места, когато мога.Доста често, като се приготвя за тренировка, тръгвам и...телефонът звъни, и отивам на работа... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ясно,че спортувам за кеф Публикувано изображение

Цъкам футбол, тенис на маса, рядко нещо друго.

Разбира се футбол най-много.

Иначе ако на клавишите на клавиатурата си сложа тежести ще стана някакъв анабол Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на последък съм се запалила по бягането и си играя гимнастка в къщи, но сега като тръгна на училище в час по физическо хайде във фитнеса, и там малко :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лекар съм и в малкото свободно време,което ми остава между дежурствата играя футбол и волейбол :P Доволен съм,защото ми носят удоволствие,успявам да унищожа отрицателната енергия,която неминуемо се заражда в мен,а и физически и психически мисля,че подобрявам състоянието на организма си :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

САМБО+ MUAY THAI, не само за кеф, а откъм културната им страна, все пак са национални изкуства, на Русия и Тайланд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичам спорта и то доста много. Напоскедък започвам да съжалявам че не съм се занимавал по професионално, защото както се спомена в един преден коментар спорта поддържа тяло, учи на дисциплина и т.н. Любим спорт ми е волейбола , но обичъм също футбол, бягане, баскетбол играех преди и още такива подобни. Като цяло мисля че съм за непрофесионалния спорт така просто за разтоварване и за поддръжка на някаква фигура Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Йога вкъщи и на фитнес ходя от време на време.Тичам също понякога.Като цяло мисля,че не правя достатъчно и не отделям достатъчно време за спорт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спортувах 4 години волейбол :angry: беше много забавно , но откакто се преместих в стара загора да уча не спортувам .. но това ми се отрази по - добре от колкото ис мислех. Докато тренирах бях хванала много мусколи , а след като спрях много отслабнах и се харесвам много повече :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хубаво е да спортува човек, за сега се редувам фитнес, боулинг,колоездене,дартс,басейн,баскетбол и футбол... обаче в нито една област не съм про:) следващата стъпка е .... пара/делтапланеризъм :rolleyes: поне това ми е мечтата :wors: Поздрав :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък пробягвам около 5-6 километра всеки ден, карам колело в тукашния парк и понякога играя баскетбол - все неща, които да ми поддържат теглото в разумни граници Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък тренирам Водна Топка вече 4-та година ;]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми спорта е здраве!То спорта подобрява и мисленето като изключим футбола! Аз съм тренирал за кратко Баскетбол,Волейбол и Айкидо! Догодина като си завърша образуванието(полувисше) смятам сериозно да се захвана с Уин-Чун! Това,което са ми казвали е,че като тринирате,трябва да тринирате със сърце за да има резултат!

Редактирано от Амигоса (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей, някой може ли да ми каже като има зали на закрито за баскетбол Във Варна? Тези в Спортна залата май не могат да се ползват свободно от желаещите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирах водна топка около четири години, но така се случи, че трябваше да спра. Сега само плувам и когато имам време ходя на стадиона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 5 г. спортувам бягане, хем за кеф, хем за да съм в добра форма. И определено от ден на ден се чуствам все по-добре :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любимият ми спорт е волейбол- тренирала съм го сериозно, предлагали са ми да го тренирам професионално, но в момента го играя просто за удоволствие и когато имам време. Спорта е хубаво нещо, но в България спортистите ни са крайно недооценени, което е жалко, защото имаме много таланти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирал съм доста спортове,но винаги целта ми е била забавлението,в момента карам скейтборд и ходя на фитнес,обичам да играя също така футбол и баскетбол,но с нищо не съм се занимавал професионално а и все пак съм на 15 Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...