Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коткаа

Какво и къде спортувате?

Препоръчан отговор

...ПРЕЗЕНТАЦИЯ НА КНИГАТА ... ЧУДНОТО НАЧАЛО ДО ГОЛЕМИЯ -среден-дълъг ПЪТ-пръст-прът В БОКСА И КИК-БОКСА и не само... на змс АЛБЕН БЕЛИНСКИ - 03.02.08г.

http://albenbelinski.dir.bg/

post-8275-1201849978_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми по- един път в седмицата ходя на ски на нощната, а всеки петък с колегите футбол. Не ми е достатъчно да подържам формата която искам но за този сезон и на толкова съм доволен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги когато има добър вятър ходя да карам кайтсърф , не става за подържане на форма защото не е изморителен спорт , клони малко към екстремните. Е понякога ако спре изведнъж вятъра ми се е налагало да плувам 500-1000 метра до брега , тогава го ненавиждам тоя спорт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ам... спортувам редовно г/д Футбол , Ски , от време на време Тенис на корт и на маса , Фитнес , Фитнес на маса Публикувано изображение , а преди време бях плувец(5 години) ама не помня защо спрях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм голям фен на спорта като цяло. Плувам, играя добре футбол, баскетбол, волейбол играя всичко за кеф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирал съм 6 години плуване,сега обаче почвам втора година баскетбол и е голямо удоволствие да ви кажа. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичам да се пързалям с кънки, това ми е на мен кефа. Преди години, като ходех на море се качвах на водни ски.Със сърфа не се справих.Трудно вдигам платното. А като ученичка ходех на някакви междуучилищни състезания по гимнастика, и в едно по плуване в шести клас. Нищо не съм тренирала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Сега плувам, бягам, а от скоро се разтоварвам и с пилатес.

Хи-хи-хи, първия път когато чух думата "пилатес", си мислех че е някакъв вид ядене. Публикувано изображение Гребането е моят спорт, вчера направих няколко обиколки с кану-коняк. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След 13 години балет и 1 година затишие се чувствам ужасно. :help:

Иначе между танците - аеробика,фитнес, от време на време ски и ...каквото още има да се спортува, когато има време Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тренирам футбол в зала и бягане . Мисля че бягането като спорт е много хубаво нещо защото влияе на цялото тяло . Спортувам ги разбира се като непрофесионалист

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм ловец :beer11: Обичм оръжията нз. защо така ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6 години футбол съм тренирал,но спрях защото нямам амбиции за професионален спорт :)Беше ми достатъчно удоволствието и турнетата из Европа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирах няколко години футбол, но спрях за известно време заради лични проблеми. Сега мисля отново да започвам с тренировките, че съм що годе в добра форма за момента. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баш пък да спортувам не мога да кажа - на даскало в часовете по физическо и лятото си джитаме футбол с приятели и тва е.. :) EDIT: А, забравих да кажа - лятото си ритам из двора(ако това може да се сметне за тренировки или спортуване), имам футболна врата и като се стопли времето я слобяваме. (:

Редактирано от thedemonhunter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плуване - поне веднъж седмично, а когато има възможност - 2.

Съквартирантът има една от тези (бтв някой знае ли какво му е наименованието...) и на нея си 'греба' Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ауууу,това е много яко - гребен тренажор. Щях да си купувам такова наскоро,ама си похарчих парите за нов монитор,та сега пак събирам...По принцип това се смята за най-полезният фитнес уред,натоварващ всички основни мускулни групи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ауууу,това е много яко - гребен тренажор. Щях да си купувам такова наскоро,ама си похарчих парите за нов монитор,та сега пак събирам...По принцип това се смята за най-полезният фитнес уред,натоварващ всички основни мускулни групи...

Значи да наблягам, викаш Публикувано изображение

Мерси за името .. от доста време се чудя как се превежда!

А иначе в началото ми беше мъка, но с постоянство и усърдие се постигат чудеса! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12 години играх футбол ,сега продалжавам с приятели и не само с приятели :) иначе сноубоард също и фитнес за подаржане на форма :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди години/като ученичка/,тренирах карате около 2 години,след това като завърших само ходех да бягам окло година,а сега ходя на фитнес-втора година вече,много ми е хубаво в залата,винаги когато се връщам от фитнес се чувствам много добре.Напоследък от проблеми нещо не съм ходила,но със сигурност ще продължа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Аз съм тренирала 5г хандбал и 3години футбол,но се отказах поради здравословни причини...Иначе и двата спорта са много хубави :) Редактирано от zarchety (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
като представител на водолейската зодия, аз не мога да уцеля без вода, така че събота и неделя, или ако някой път успея да си спестя последните часове от у-ще :P , плувам по час и половина. Да живей хидратацията! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък редовно си цъкам баскет след даскало с приятели... Малко ме мързи да тренирам, пък и нямам време..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз,понякога вдигам тежести.Серийки 3 пъти по 100 грама,може в добавка и малко пресни зеленчуци,за тонуса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходя 2-3 пъти седмично на фитнес.Харесва ми и го правя за кеф :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...