Премини към съдържанието
Коткаа

Какво и къде спортувате?

Препоръчан отговор

Какъв спорт спортуватее?Ако спортувате! Според вас по-добре професионално ли да спортувате или за удоволствие?Вие ок кой тип сте? ами кой ви е любимият спорт?За какво мечтаете свързано с спорта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бокс, тренирам го вече 7 години и ми харесва, завършвам спортно училище с него.Не знам дали ще продължа професионално, чудя се още.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Професионалния спорт постепенно убива удоволствието от самия спорт...поне в повечето случаи. Спортувам всичко каквото се сетя, стига да не е кърлинг :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм се занимава професионално със спорт. Харесвам бягане, доста бях запалена близо 2 години редовно бягане. Засега не ми остава много време. И ме и помързява повечко май :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега съм се запалил по сноуборда, иначе ходя на фитнес редовно(в днешно време много станаха ентусиастите Публикувано изображение).Преди се занимавах сериозно с плуване, дори бях състезател. Практикувал съм и много други спортове на ниво ентусиаст. В днешно време много хора пренебрегват спорта, а той е много важен - поддържа тялото, дисциплинира и т.н. Разликата между професионалния спорт и този за удоволствие е огромна. Бих тренирал и професионално, но преди време се насочих в друга посока. Любим спорт нямам по простата причина, че съм имал много любими, но и много са ми омръзвали. Мечтата ми е

Редактирано от The_Long_Shot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами от време на време ( през учебната година) си спортувам за удоволствие - някой път ходя на плуване, друг път на тазнци :) Но лятото - там е друга работата! Спортувам доста повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирам футбол вече 5 години ... Иначе харесвам и играя Баскетбол и Волейбол :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Професионално никога не съм се занимавала със спорт, като изключим латиноамериканските танци ;) В последните години единственото, което практикувам е бягане. И честно казано много ми допада. Правя го за удоволствие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Културизъм - с това се занимавам. От професионална кариера в България няма смисъл, затова съм просто занимаващ се. Харесва ми да го правя и го прав с кеф. От време на време вкарвам бягане или велоергометър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходя с колело на работа, когато времето го позволява. Освежаващо и проятно е. Иначе обичам да плувам, ски, но рядко, футбол с приятели, но не толкова заради фурбола, а заради коментарите след него с чаша студена бира в ръка. :sobbing:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Креватно джудо Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха професионално ли? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха професионално ли? :help:

Не съм жигуло ако това имаш впредвид Публикувано изображение
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз обичам много спорта.Занимавал съм се с какво ли не - хандбал,футбол,волейбол,баскетбол.Преди години се занимавах активно с бодибилдинг,а винаги съм си поддържал формата с бягане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходя с колело на работа, когато времето го позволява. Освежаващо и проятно е.

Ей, колега значи. Ако засечеш един гламав със синьо-зелен Драг Едно Публикувано изображение, да знаеш, че е Shot от форума.

В твоя спорт интересно звучат "хайде да отбележим един(още един Публикувано изображение)" или "отивам да тренирам, ела с мен Публикувано изображение" "по екип" ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спорта е неизменна част от ежедневието ми.Професионално съм се занимавала с волейбол, но беше преди доста време.Сега плувам, бягам,а от скоро се разтоварвам и с пилатес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствения спорт, с който съм се занимавал и ще продължа да се занимавам е ФУТБОЛЛЛЛЛЛ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 3 години играя доста редовно баскет- за удоволствие.Колкото да участвам в отбора на нашто даскало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирах футбол преди около 3-4 години :yanim: Сега почти всеки ден ходя да играя,а иначе и на фитнес 3 пъти седмично :)

Редактирано от ShaDy-SoLdieR (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

винаги когато имам свободно време ходя да плувам . харесва ми . и едва ли някога ще ми омръзне .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

играя футбол и баскетбол, а и ръгби или играта, която ние наричаме ръгби, но правилата не се препокриват много с тези на истинската игра от време на време тичам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тичам ей така за кеф... до блока имам едно стадионче и правя по 10-тина обиколко седмично... нямам много време за това, пък и не обичам да тичам сам... тичах с едно приятелче по-рано... вече сам, щото няма с кой... тияам ей така за спорта... и ще тичам... докато мога... по 2 обиколки на ден... или ако нямам особено желание по николко... натоварват се крака, всичко... поне доколкото аз знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирала съм волейбол 5 години след което отбора се разпадна Публикувано изображение

Помня времето когато правехме по 10 обиколки на стадиона,по точно мускулната треска която имах.След това опитах в Испания,но тренировките бяха прекалено много сериозни и сама се отказах.Сега съм се отдала на гребане с лъжица :yanim:

Публикувано изображение

Спомениииии

Редактирано от iveta7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента сериозно тренирам няколко дисциплини, с които мисля да участвам на олимпиядата в Пекин - 4х100 със салата (щафета). След месец ми е квалификацията на тласкане ка кюфтета, дано изплъня квалификационната норма, ще бъда много разочарован ако се проваля. А сериозно в момента не спортувам , преди ходих на фитнес доста сериозно, но спрях по неизвестни причини. Много обичам да ирая тенис на маса и волейбол. Футбол не съм играл с години ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.